Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) #54625216 válasza Z_A_P (#82) üzenetére


#54625216
törölt tag

Ez attól függ, hogy milyen az illető munka- és időbeosztása. Ha az egész napja be van táblázva megbeszélésekkel, mert mondjuk középvezető, akkor szinte lehetetlen aznap már újabb megbeszélést beiktatni a munkarendjébe, viszont kávészünetben el lehet csípni pár percre. Pusztán attól, hogy odanézek az asztalához és látom, hogy nincs füles a fején, meg tudom állapítani, hogy érdemes-e egyáltalán rákérdezni. Míg ugyanez online: ráírok, hogy ráér-e pár percre és fél óra, mire reagál, hogy bocsi, meetingem volt, nem tudtam válaszolni, sajna nem értek rá, mert mindjárt kezdődik a következő.
Félreértés ne essék: persze, valahogy mindent meg lehet oldani home office-ban is, de egyáltalán nem biztos, hogy az lesz a lehető leghatékonyabb opció. Amíg a covid miatt nem volt alternatívája, addig nyilván be kellett nyelni a hatékonyság csökkenést és a covid azt is bebizonyította, hogy a home office-nak számtalan előnye lehet, de ettől még nem lesz mindenre és mindenkire automatikusan alkalmazható ultimate megoldás.
Ezért kell a kérdést azokra bízni, akikre tartozik és nem kívülről, ideológiai alapon beleugatni.

#87 Busterftw:

"Ezt en sem ertem, kikuldod a meeting invite-ot aztan ha kell akkor kersz masik idopontot, ket kattintas atrakni. Aztan a "megjelensz"."

És így lesz egy pár perces témából hetekig húzódó megoldatlan probléma, mert mindig lesz magasabb prioritású megbeszélés, ami miatt tologatják.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.