Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139) #54625216 válasza dchard (#124) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Nem én osztom fel, hanem azok a faszfej CEO-k akik mindenféle bizonyíték nélkül állítják, hogy az irodában hatékonyabb a munka"

Ez a mondat tőled hangzott el és nem egy CEO-tól:

"Nyilván aki csak annyit tud mondani a HO ellen..."

Miközben én amellett érveltem, hogy ez legyen a cég és a munkavállalói döntése, mivel nekik kell mérlegelniük a HO előnyeit és hátrányait. Tehát aki nem támogatja feltétel nélkül a véleményedet, az ellene érvel. Ez klasszikus, "aki nincs velünk az ellenünk van" vallásos hozzáállás.

"Neked lehet hogy nem osztottak lapot, én a lábammal szavaztam. Ha elegen megteszik, majd megváltozik a dolog."

Először is konkrétan az Apple HO témában nem osztottak nekünk lapot, ez a topik témája. (Persze ha eddig Apple dolgozó voltál és a HO miatt mondtál fel, akkor oké.)
Másodszor pontosan ezért tartozik ez a kérdés csakis az adott cégre és a dolgozóira: a cég eldönti, hogy melyik munkavégzést preferálja és vagy meg tud állapodni róla a munkavállalóival, vagy nem.
Kívülállóként max. annyi közünk lehet az egészhez, hogy a cég a vitában ne éljen vissza az erőfölényével a dolgozóival szemben, de ebből a szempontból nem kell aggódni az Apple dolgozóiért, mert a Szilícium Völgyben elég erős a munkavállalói érdekvédelem, nem nagyon szorulnak a PH fórumozók támogatására.

#125 UnA

"És akkor te miért próbálod sokadszorra meggyőzni őket, hogy nincs igazuk? :D"

Én arról próbálom meggyőzni őket, hogy az Apple-n és a dolgozóin kívül másnak nincs köze az egészhez. Tehát ha nekem sincs közöm hozzá, az pont az álláspontomat erősíti.
Hogy egyáltalán miért szólok hozzá bármihez, abba felesleges belemenni, mert ennyi erővel visszakérdezhetnék, hogy Te miért szólsz hozzá, hogy én miért szólok hozzá és így tovább.:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.