Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) nexplo válasza Chaser (#150) üzenetére


nexplo
őstag

Pedig szerintem ez a minimum fel ev valos lehet. Akkor benne az uzlet es az erdek hogy meg kitart.. sajnos :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#152) Chaser válasza nexplo (#151) üzenetére


Chaser
titán

fel is emeltem a passzív gt 1030-am árát, ha viszik annyiért vigyék, egyébként meg marad talonban
ez az egy tippem nem jött e, hogy kb nyár elejére rendeződik a helyzet, nem fog, már most egyértelmű

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#153) SRC válasza nexplo (#151) üzenetére


SRC
junior tag

Pff, beláthatatlan most. Teljes a káosz. Szállítmányozás padlón, simán olyan durva, mint a VGA piac. Ötszörös-hatszoros árakért is ölik egymást egy üres konténerért a cégek.
Amcsi unatkozó micsák nekiálltak kínai import vackokat rendelni a neten a járványban és olyan többletkeresletet generáltak pillanatok alatt, hogy egyébként is kész lennénk. Totál semmi hely nem maradt az EU-nak és akkor még erre jön rá, hogy az utasszállító repülők gyomrában a szokásos raktérkapacitás helyett most zéró hely van, mert fel sem szállnak.
Azok is mennek a vízre. A tenger olyan szinten fullon van, mint még soha és akkor, hogy/hogy nem pont most áll keresztbe egy teherhajó a csatornán napokra… szétküldték az árakat. Totál káosz.
Nyomják át a fogyasztókra, olyan infla lesz itt mi beszarunk. EUR-ban megy fel, közben a forint gyengül is dupla cumival lő ki nálunk a nettó ára mindennek és akkor erre még rájön a világverő áfa, szevasz, összeszarjuk magunkat. Hogy a klasszikust idézzem: „Lófax jön itt csikánó, nem hullócsillag.” :DDD

(#154) Darmol válasza nexplo (#138) üzenetére


Darmol
senior tag

Szóval a játék belassul, tehát átmegy "Bullet Time"-ba így nem könnyebb kikerülni a golyókat? :DDD

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#155) nexplo válasza SRC (#153) üzenetére


nexplo
őstag

Egyből jobb napom lett ahogy olvastalak, ja nem :DDD :D Szakadok , kicsit sírva de szakadok :DDD :D

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#156) Chaser válasza nexplo (#155) üzenetére


Chaser
titán

kihagyta, hogy az eu-n kívüli rendelés nyártól instant áfás+vám kezeléses mese lesz ( : - elvileg eu szintű rendelet, nem csak minket érint -
tehát vége annak is, hogy minden szir-sz@rt kinnről rendelnek sokan, biztos szabadul fel szállítási kapacitás...és ezzel együtt a kicsi élelmes kínaiak biztosan megoldanak eu-s raktárakat, emelt árakkal, mivel megszűnt az olcsó alternatíva és ők nem hülyék ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#157) nexplo válasza Chaser (#156) üzenetére


nexplo
őstag

Igen olvastam ezt én is. Hát most hét szűk esztendő jön. Kár hogy nincs sírva röhögős smiley :D

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#158) nexplo


nexplo
őstag

Nekem most érkezett egy ilyen kártyám épp. 900e Ft szinte bagatel érte. Brutálisan elszabadultak az árak :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#159) Ubi82 válasza nexplo (#158) üzenetére


Ubi82
őstag

Azta, grat, képeket pls :C A vga topikba várjuk a teszteket és beszámolót :DDD

(#160) Chaser válasza nexplo (#158) üzenetére


Chaser
titán

szinte ajándé volt annyiért ( :
lassan megjelennek majd a hirdetések...xy vga ilyen meg olyan ótóra' cserélhető... :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#161) nexplo válasza Ubi82 (#159) üzenetére


nexplo
őstag

Ki sem bontom szerintem visszaküldöm, mert ennyiért nem buli. Nyitás és teszt után már nem tudom visszaküldeni sajnos. :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#162) Ubi82 válasza nexplo (#161) üzenetére


Ubi82
őstag

Bontás után értelmes áron átveszem :DDD Bár nem teljesen értem hogy minek vetted meg ha ki sem bontod :K

(#163) Chaser válasza nexplo (#161) üzenetére


Chaser
titán

ezt én sem értem
megvetted az adott áron, és most már drága annyiért? :F ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#164) nexplo válasza Ubi82 (#162) üzenetére


nexplo
őstag

Mert lehetetlen volt hozzájutni csak a fene gondoltam volna hogy ennyiért érkezik. Azt hiszem pár darab jött csak az országba... Európában sem hiszem hogy minden gépbe jutott belőle :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#165) Chaser válasza nexplo (#164) üzenetére


Chaser
titán

akkor kb berendelted, de konkrét ár nem volt mellé, úgy érthető ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#166) Ubi82 válasza nexplo (#164) üzenetére


Ubi82
őstag

Több webshop-ban is volt, csak hát az ára :DDD Így marad a vizes kistesója ;]

(#167) Chaser válasza Ubi82 (#166) üzenetére


Chaser
titán

ha 5 db jött, azt 50 kisker is listázhatja "készleten" státusszal akik az adott nagykerrel kapcsolatban állnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#168) nexplo válasza Chaser (#165) üzenetére


nexplo
őstag

Nem gondolod hogy majd "misiért" veszek egyet? Sajnos még nem nyertem hozzá a lottón. Szívesen átadom ha érdekel ;] Én sajnos szegény vagyok hozzá. Marad az NV a gépemben.

#166 Ubi82 webshop... ne vicceljünk már. Ezek azt is megpróbálják eladni ami nem is létezik. Sokan árgép és társairól próbálnak meg tájékozódni és azt hiszik hogy az ott valós képet mutat. Sajnos az ilyen extrémnél is ritkább dolgokból ott nem tudsz valós adathoz jutni. Ez a kari az extrém gazdagok játéka marad úgy gondolom :)

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#169) Ubi82 válasza nexplo (#168) üzenetére


Ubi82
őstag

Ténylegesen volt, van raktáron, 2 helyen is :D Csak nem ér +1000 eurót a sima vizes 6800xt/6900xt-hez képest, ez a kamu félvezető meg konténerhiány most nem játszik :U

(#170) nexplo válasza Ubi82 (#169) üzenetére


nexplo
őstag

Nem tenném rá az életem hogy volt. Max valahonnan listázták nekik a nagykerek. Nem ér ennyit ebben egyet értünk. :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#171) Chaser válasza nexplo (#168) üzenetére


Chaser
titán

felőlem rájuk rohadhat annyiért ( :
ahogy mondtad, úgy látszott úgy rendelted hogy tudod az árat is - ami nyilván akkor megfelelt -, de ugye másképp volt a matek
ki meg mire és mennyit szór el nyilván az ő dolga :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#172) nexplo válasza Chaser (#171) üzenetére


nexplo
őstag

Sajnos nem tudtam :) de ennyiért nem is rendeltem volna.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#173) Chaser válasza nexplo (#172) üzenetére


Chaser
titán

lehet fél év múlva már egy beugró új autót kapnál érte ;] ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#174) nexplo válasza Chaser (#173) üzenetére


nexplo
őstag

Ne is beszéljünk róla. Vicc ami a piacon megy sajnos. Valami jobb téma kéne aminek örülni is lehet... :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#175) Ubi82 válasza nexplo (#174) üzenetére


Ubi82
őstag

Mielött visszaküldöd emlékül csinálj már légyszike pár képet a dobozról, teljesen felcsigázódtunk :DDD :P Akkor elmondhatjuk, hogy láttunk ilyet :D

(#176) nexplo válasza Ubi82 (#175) üzenetére


nexplo
őstag

Attól nem leszel boldogabb. A próba lenne király de azt nem lehet. Ha érdekel átadom a kártyát, bár gyanús lennél hogy nyertél a lottón korábban :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#177) Chaser válasza nexplo (#174) üzenetére


Chaser
titán

az is csak vicc vót' ( :
aminek örülni is lehet?
nézzük a jó oldalát, a tsmc még nem jelentett be földrengést ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#178) Shkiz0 válasza nexplo (#170) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Volt maradjunk annyiban :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.