Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Reaper


Reaper
őstag

Hehe, én legalább sosem írtam teljesen biztosra, hogy megyek, ismerem az autómat, tudom, hogy bármikor meg tud lepni, pénteken még nyitott kipuffal szaladgáltam, de szerencsére pont minden rendben volt, és csak 1 vezeték csatlakozója ért végül hozzá a leömlőhöz, így az összegyógyult teljesen :DDD

Én személy szerint nagyon örültem a találkozónak, jó arcokat ismertem meg végre személyesen is, bár annyira aktív fórumos nem vagyok, de read-only módban folyamatosan jelen vagyok már jópár éve.
A kaja isteni volt, mindkét szakácsnak, és az összes segítőnek egy nagy köszönet innen is, másnap tényleg nem nagyon ettem semmit, kk831228-nak az életmentő nedűt, amiből csak azért nem ittam meg mindent, mert nem volt hozzá arcom :) Nem igazán tudtam mi a "szokás" de ha lesz legközelebb, akkor én sem megyek üres kézzel.
Számomra nagy élmény volt a különböző kultúrák gépeibe beülni, a legjobban nekem is Bögre Lexusa tetszett, de nagy érdeklődéssel bújtam át a nyitott VW motorteret is, és szörnyűlködtem a rettenet Ibizán, valamint csodálkoztam hogy úristen mekkora dög az az S6 (?) Audi is. A két motorosnak is nagyon örültem, szép emlékeket idéztek a szép állapotú vasak :)
Az idő jobb nem is lehetett volna szerencsére, még az M7 dugót is sikerült elkerülni :)

Én remélem, hogy nem ez volt az utolsó, de teljesen megértem ha mégis, nagy feszkó, sok idő, még több kiadás, és ideg lehet egy ilyen szervezés, én tudom magamról, hogy nem az én vérnyomásomnak való
Nekem ez egy szép emlék marad, egy jó hétvégéről, köszi mindent :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.