Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) GeorgeV válasza nyisziati (#56) üzenetére


GeorgeV
aktív tag

Köszönöm, hogy kiálltál mellettem.

Véleményem szerint a Google-re nem ellenségként, hanem lehetőségként kell tekinteni.
Mindenkit csak arra tudok biztatni, hogy készítsen appokat, töltse fel a Google Play Store-ba és keressen vele sok pénzt. Ezzel mindenki jól jár. A fejlesztők menő céget építhetnek, az állam sok adóbevételt kaszál.

És szinte nulla a beruházási költség. A fejlesztő rendszerek 100 000 USD éves bevételig ingyen vannak, felette meg a havi 120 USD már nem tétel. A Google pedig biztosítja a hátteret, nem kell szervert bérelni, a terjesztés, frissítés a Google szerverein díjmentesen működik.

Ha nem sikerül az app-ot felfuttatni, akkor is össze lehet vele szedni egy minimálbért. Erre azt szoktam mondani, ha nem jön be a dolog, "mosogatni már nem kell". Ha meg bejön, akkor lapozgathatod a jacht katalógust.

Az Apple rendszere más. Azt profiknak ajánlom. Ott napi szinten több 1000 dolláros nagyságrendben kell hirdetni (a Google esetén már napi 10 dollárral is jó forgalmat lehet elérni). Azonban ha az Apple rendszerén befutsz, akkor már saját stadionod is lehet. :DD

Én az állam helyében inkább a hazai startup-okat támogatnám, mert ezek a cégek a világpiacra termelnek. Ugye a spanyolok átlagosan muzsikálnak, de a spanyol piac 5%-a 10-szer akkora, mint a hazai. És akkor még ez csak egy ország,amelyből a bevétel származhat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.