Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domi007


domi007
őstag

Eljen, en mindig is pengelaptopokrol almodoztam :K :K :DD :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2) Thom!


Thom!
veterán

Acer :D
mem rosszak khmm minőség messze esik a fájától..tisztelet a kivétel
most volt nálam egy új Acer Extensa 3hónap alatt 4× fagyott csontra a rendszer :C

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azzal nincs gond, hogy csak netbookokban gondolkodnak, csak ne 10 szinte totálisan egyforma gépet dobjanak piacra. Minden tele van már integrált intel vga-s atomos gépekkel, mintha nem lehetne fejlődni sehova. Inkább vennék Ipad-ot, mint intel vga-s netbookot. Mindkettőn lehet böngészni, emilt olvasni, irodai szoftvereket futtatni, stb. stb. Az áruk is kb. egyforma. (persze nem itthon) Az Ipad meg sokkal kisebb, könnyebb és használhatóbb sok esetben. Játszani egyikkel se lehet csak alap játékokkal. Persze a netbookon rendes oprendszer van, és telepíteni lehet rá sok progit, de a hardver eléggé behatárolja azt is.

Első blikkre nem tetszett az Ipad, de most már inkább az mint egy gyenge netbook.

A legjobb egy Ion 2 netbook lenne, de az meg kvázi nem létezik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Tejesen igazuk van. A Tablet a PDA sorsára jut majd.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) smkb


smkb
őstag

Nem baj, az Asus, MSI stb... látnak benne fantáziát. Legalább nem lesz ebből is 20 tökugyanolyan termék, amin csak a név más meg a külcsín.

(#6) Majstor


Majstor
senior tag

PONT

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#7) Jhonny06 válasza Majstor (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

A puncizoom-os HP logo a végén Apple koppintás! ;] :U

(#8) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Csak egy kicsit meg s garancia ami nekem szemet szur, amugy nem rossz gepek az acer gepei

...

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Most akkor nem lesz a maradasteszkóban akcióba' észer tablet 79.999HUF-ér'? ;]

(#10) orbano


orbano
félisten

igazából tényleg nem életképes egy ilyen tablet: jelenleg nem létezik az appleén kívül olyan operációs rendszer, amit tisztességesen lehet vezérelni érintéssel... talán a google alakít majd valamit.
a sok idióta linux disztri meg nem tudom mikor lép már végre és valamelyik ki egy tisztességes, egységes, szép és szerethető, jól átgondolt GUIt ilyen kütyükre... bakkR

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) ^Clown válasza orbano (#10) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egyetértek Veled: a tabletek alapvetően szerintem életképesek lennének, ha írnának rájuk normális rendszereket.

(#12) #06658560 válasza orbano (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem a linuxok GUI-jai között lehet találni olyat, ami szép, sok embernek, ha akarnák-és megírnák rá az érintésvezérlést, akkor jól használható lenne.

Más. Acer: mostanában látom a legújabb klavi kialakításukat, s sírhatnékom van tőle. A gomb már csak egy kis szilikonra ragasztott lapocska, semmi megvezetéssel. Oly szépen tud majd leesegetni a helyéről...

(#13) stifi válasza Thom! (#2) üzenetére


stifi
senior tag

lol, ugye átérzed, hogy ez a hozzászólás demagóg?

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#14) orbano válasza stifi (#13) üzenetére


orbano
félisten

és Te nem érzed, hogy a Te hozzászólásod még inkább az? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) Peak


Peak
addikt

szerintem meg aki ilyen ostobaságot képes leírni, az inkább törölje az accát, vagy ott a velvetponthu trollkodni.
egyetértek stifivel.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#16) rii válasza Peak (#15) üzenetére


rii
nagyúr

2430 nap alatt annyit nem tudtál meg erről a fórumról, h nem lehet a acc-ot törölni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17) Peak válasza rii (#16) üzenetére


Peak
addikt

kérdezd meg hogy érdekel-e

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#18) rii válasza Peak (#17) üzenetére


rii
nagyúr

ja'értem ... amit te most csinálsz az nem trollkodás ... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#19) stifi


stifi
senior tag

let the flames begin :D
szóval az acer szar, mert thom kollégának 4x fagyott csontra a rendszer 3 hónap alatt
köszönjük a szakmai megnyilvánulást
szerintem a dell szar gyártó mert a 1520-as notebookom zsanérja eltört

ez demagóg, nem pedig az acer jó/szar (vagy bármelyik más)

Nincs időm kedvesnek lenni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.