Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Cifu válasza Ghoosty (#20) üzenetére


Cifu
nagyúr

37 éves vagyok, és ha ez mond valamit, akkor két hétig egérrel játszottam az X-Winget. Aztán azt mondtam, hogy inkább veszek egy joystickot, meg hozzá egy Soundblastert (akkoriban ugyebár midi/game port volt a hangkártyán, amire a joystick ment). Mert az alatt a két hét alatt sikerült egy olcsóbb egeret kinyirnom, plusz az alkaromat tropára rakni... :)

Azt is hozzátenném, hogy több gépről beszélünk, otthon most is két gépem van, plusz 12 évig a munkahelyi gép is ott volt, aminél én intéztem ezt (az elején még azt hittem, jók lesznek az olcsó, noname 1-2 ezer forintos egerek, aztán amikor 3-4 hónaponta cserélni kellett, rájöttem, hogy van igazsság abban a brit mondásban, hogy nem vagyunk elég gazdagok ahhoz, hogy ilyen olcsó dolgot vegyünk... :D). Szóval alsó hangon olyan két tucat egér fordulhatot meg a kezeimben az elmúlt 20 évben.

Dedikáltan bal kezes kettő volt nálam, az említett Razer egerentyűn túl a Logi MX610 left-handed, ami dettó legalább 6 éves. Az is megvan még, csak sajnos játékoknál néha idegesítő az olykor előforduló ugrálása. Munkára viszont tökéletes...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.