Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hoax válasza izee (#50) üzenetére


hoax
aktív tag

Ez a fólia az árához képest meglehetősen igénytelen megoldás, bár ez csak az én véleményem...
Egyébként egy G9-et gyűrök kb. 5 éve, az egyetlen probléma a kábelével volt ami megtört. Nem mellesleg alkatrészt is lehet hozzá kapni, ha valami tönkremenne. Csak ajánlani tudom!

Don't panic!

(#52) tixem válasza capulet75 (#24) üzenetére


tixem
addikt

Steelseries Kana? :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#53) capulet75


capulet75
addikt

Nem fejeztem ki magam jól szerintem. Nem csak azt keresem ami villogó led és sárkánymentes. Szeretnék egy olyat ami ezek mellet dizájnban és anyaghasználatban is nagyon szép. Esztergált aluminium, bőr vagy fa, speciális kompozit műanyagok és ezek kombinációi, vad, játékos elektronikával megtámogatva. Kerestem egy darabig de ilyen nincs. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#54) Ghoosty válasza capulet75 (#53) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem keress fel egy moddert. Nem hiszem, hogy bárki gyártana tömegesen ilyet.

(#55) capulet75


capulet75
addikt

És új hír. :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#56) dobragab válasza kemotox (#37) üzenetére


dobragab
addikt

Azért, mert sokkal könnyebb (ha kifér a padra) 360°-ot mérni: egyetlen pontot kell kinézned, és tök mindegy, hol állsz. 180°-ra nem szívesen állnék neki.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#57) kpal


kpal
veterán

Nekem[link] ilyen van ,nagyon hasonlít a bemutatotthoz. Nekem csak 500Ft 3200 helyett mivel volt utalványom . Az optika nem valami jó az érződik ,de majd veszek komolyabbat egyenlőre ez lesz .

[ Szerkesztve ]

(#58) Barnuss


Barnuss
tag

Próbáltam: számomra kicsit csiricsáré, de teljesen elfogadható tudású

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.