Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armagedown


Armagedown
őstag

Nagy spílerek voltak, az tuti :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

80 milla? Elég sovány.
Gondolom olyan ATM-ekhez mentek, amik nincsenek bekamerázva, és a legtöbb be van.

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) apatyas válasza hcl (#2) üzenetére


apatyas
Korrektor

Ez miért szempont? Leraknak egy paravánt, szerviz felirattal, aztán mögötte meg símaszkolhatnak. Nézi vki ezeket a kamerákat 0-24, hogy azonnal lássák a gyanús tevékenységet? Inkább alacsony forgalmú ATM-ek lehettek, mert az embereknek tényleg feltűnhetne - bár a közöny sokmindenben segít. Meg két rohadt bűzös csöves a bejárathoz.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#4) hcl válasza apatyas (#3) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"Nézi vki ezeket a kamerákat 0-24, hogy azonnal lássák a gyanús tevékenységet? "
Később sok minden azonosítható a felvételeken.
Az meg még feltűnőbb, ha a szerviz paravánt tesz le :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) kilua válasza hcl (#4) üzenetére


kilua
senior tag

Az igaz hogy feltűnő, de ha látnál egy bankautomata mellett egy szerviz paravánt, te mit gondolnál?

(#6) hcl válasza kilua (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Fura lenne, még egyszer nem láttam olyat, hogy elparavánozták volna az ATM-et.

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

2 ev mulva Svedorszag atall elvileg teljesen a keszpenzmentessegre, de ha jol tudom mar most is torveny adta lehetoseg, hogy a boltos azt mondja ott hogy csak elektronikusan fizethetsz.

Rengeteg elonye lenne, mikozben tobb evtizedes elo teszteles mutatja, hogy nincs igazan hatranya. Ha biztonsagi problema lenne, az ugyanugy erintene az osszes orszag osszes ugyfelet, a mai vegyes rendszerben.

Nem lennenek pl. feltorni valo ATM-ek se.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Szép fogás, bár jó kérdés, hogy mi lett az így kinyert KP

#7 Tigerclaw Ellenben ha nincs internet, akkor a pénzedhez se tudsz hozzájutni.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) Tigerclaw válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azert az nagyon ritka eset es foleg mar az 5G es next gen muholdas net koraban meg ritkabb lesz. Egy kis kenyelmetlenseg belefer, hogy cserebe megszunjon rengeteg buncselekmeny. Nem lesz bankrablas, ATM feltores, nem beszelve rengeteg meg eroszakosabb buncselekmenyrol, ahol a keszpenz a fo motivacios tenyezo. A nokias dobozok atadasa es a zsebbe fizetes is problemasabb lesz. Persze valoszinuleg meg nagyobb teher kerul majd a digitalis bankolas, fizetes biztonsagi oldalara, de amennyit lehet rajta nyerni, azon mar igy is nagy nyomas van.

Szerintem a nagy tobbseg mar most is foleg csak kartyaval, telefonnal, oraval fizet es az a bosszanto ha keszpenz kell valahova. A strandon, tengerparton is egyszerubb oraval fizetni. Nulla kenyelmetlenseg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Tavaly láttam egy lefagyott atm-et. Egy win XP hibaüzenet volt a képernyőn. Többet nem is kell hozzafűzni szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.