Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Szia nagyon tehetséges vagy. És nagyon szép munka. Esetleg annyit elmondhatnál, még is milyen programmal csináltad. Aztán hogy kezdtél neki pontosabban. ;)

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Szép munka! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#3) atila4


atila4
senior tag

Köszönöm!
Hopsz az tényleg lemaradt :) 3DS MAX-ban dolgozom.
Részletesebb leírást most nem nagyon szeretnék írni, de tervezek egy újabb írást ami részletes lesz :)

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#4) Xirtam válasza atila4 (#3) üzenetére


Xirtam
veterán

Engem mindenféleképpen érdekel. Már csak azért is mert én CAD-ozok. Versenyautókat akarok majd tervezni ha isten is úgy akarja.

(#5) atila4 válasza Xirtam (#4) üzenetére


atila4
senior tag

A közeljövővőben fogom csinálni :)

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#6) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nagyon szép munka! :R

Mentalita'

(#7) atila4 válasza nincsisbéla (#6) üzenetére


atila4
senior tag

Köszönöm! :)

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#8) neko18


neko18
senior tag

Nagyon szép lett, engem is elkezdett érdekelni kb 1éve a 3d, de hamar abbahagytam sajnos. Most újra kedvet kaptam hozzá a napokban, szeretnék én is hasonlóképp modellezni :) Szívesen nézegetném még a munkáidat, alkotásaidat :K

Valamint nincs kedved csinálni magyar 3ds max tutorialokat? :C

Sajnos egyenlőre még ismerkedek a maxal, nekem a blender nem jött be valamiért. Az egyszerűbb alkatrészeket sikerült lemodellezni (pl. kipufogó, apexi felfüggesztés), de akkoriban még nem tudtam hogy mi fán terem a render, szóval csak maxon belül csináltam screenshotokat :( Azóta meg már nincs meg sajnos a modell :(

kdxsv

(#9) dangerzone


dangerzone
addikt

Ezt az elejétől kezdve 3dsmax-ban rajzoltad, vagy felhasználtál még mást is hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.