Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem fogott meg, de a Quick Charge 3.0 jó benne!

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Nehéz szavakat találni, az egyébkén korrekt testvér modell árnyékában. ASUS termékekkel az az egyik bajom, hogy rogyásig vannak pakolva bloatware-rel, egy stock androiddal megnézném a működést. Mert amúgy a hardver sem rossz. Persze nem ennyiért.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Soybex


Soybex
őstag

Wifis verzió valahogyan szimpatikusabb. Èrdekes hogy az Asus kihagyja a füleseket többnyire a tartozékok közül.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Egy hiba a cikkben:

"A videofelvételnél nem tapasztaltunk olyan hibákat, mint a Z500M-es modell esetében, noha szépnek nem nevezhető az a href="/dl/cnt/2017-02/135368/zenpad.mp4" target="_blank">eredmény,"

B.Cs.

(#5) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Hát ez így felejtős, többet vártam ettől a modelltől :(

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6) kelly416


kelly416
veterán

Megértem, hogy minden cikkíró egyéniség, megértem azt is, hogy egyénenként is szeretnek változatosak lenni, de például olyan sarkalatos dolgokat, mint egy-egy készülék ára, ha már cikken belül az első szótól az utolsóig bárhol lehet keresni, és hogy még nehezebb legyen, akár számmal kiírva, akár betűvel kiírva, legalább a specifikációkba nem lehetne beleírni, hogy ott mindig mindenki megtalálhassa gyorsan?
"Teszteléskori ár: xyz Ft (hivatalos, GSMboltos, külföldi beszerzéses, mert ezeket is hozzá lehetne biggyeszteni, ha már a cikkben is benne van) vagy legrosszabb esetben: ismeretlen (mert van, amikor még nem kerül piacra a teszteléskor valami)"

(#7) AliceWake válasza kelly416 (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ez egy kiváló ötlet. Javasolni fogok egy áras sort a specibe :K :R

Non omnis moriar.

(#8) kelly416 válasza AliceWake (#7) üzenetére


kelly416
veterán

Ezt nagyon megköszönnénk sokan :R :R , bár sajnos nem most vetettük fel először. Én is más tollával ékeskedem, nekem az ötlet a phonearena összehasonlító táblázatából jött.

(#9) .Szaki. válasza kelly416 (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nagyon jó ötlet. Egyébként szerencsére vannak olyan rugalmasak a szerkesztők, hogy meghallgatják a fórumozókat. Én pl azt kérdeztem, hogy megoldható-e, hogy a telefonok specifikációs táblázatában zárójelben legyen ott a memória mérete mellett, hogy valójában abból mennyi áll a felhasználó rendelkezésére és bár választ nem kaptam rá, de a következő tesztben már oda volt pl írva. Szóval minden tiszteletem a Mobilarénásoké! :R

(#10) Dexar007


Dexar007
veterán

Jo lett!
,,A rendszer működési sebessége egyébként rendben van, a kijelző feloldásakor, vagy alkalmazások indításakor viszont meg-megakad. A böngészőben kevésbé masszív oldalak görgetése is érezhetően problémát okoz. "

2017-ben ez szep teljesitmeny.Foleg 0km-es allapotban..belakva majd egy kepernyo feloldas 5 masodpercbe fog kerulni?

Give me your cum,bull!

(#11) nincskanál


nincskanál
tag

Nekem van egy ilyenem, és semmi akadozást nem tapasztalok. Eddig csak egy negatívumba futottam bele, éspedig abba, hogy ha kicsit lehül, kikapcsol, és nem is lehet bekapcsolni, míg meg nem melengetem a kezemben.

(#12) Chris Kiki válasza nincskanál (#11) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

MI VAN??? Lehül és melengetni kell, hogy bekapcsoljon? :)) Remélhetőleg ez valami egyedi hiba lesz!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#13) slimshady


slimshady
senior tag

WTF? Van ilyen? Hol tartod? :)

üdv.: SlimShady

(#14) bayerbr


bayerbr
újonc

Kedves Fórumozók!
Asus Zen pad 10-emnek tönkrement a bekapcsoló gombja.
EMAG-nál vásároltam, nekik Romániában van a szervize, szerintük alaplapot kellene cserélni.
Tudtok esetleg vmi más megoldást vagy szervízt ajánlani aki segíteni tudna????
Köszönöm
B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.