Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) taptaq válasza erahurka (#550) üzenetére


taptaq
aktív tag

Miskolcon egy darab volt, még aznap el is kellt .....
Kérdeztem mi értelme volt azt az egyetlen darabot eladni, egy vállrándítás volt a válasz. :W

Nem az lett volna a célszerű,hogy ki rakom oszt nyomogassa a paraszt nem?

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#552) pilóta


pilóta
nagyúr

USB-C-HDMI kábellel ki tudom rakni TV-re a telefon képét egyszerűen úgy, hogy összedugom, vagy kell valamit mókolni, vagy hogy megy ez?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#553) BB0401 válasza pilóta (#552) üzenetére


BB0401
aktív tag

Elvileg ezt nem támogatja. Legalábbis valameilxenz indiai csávó ezt dumáltak YouTube-on.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#554) pilóta válasza BB0401 (#553) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#555) BB0401 válasza pilóta (#554) üzenetére


BB0401
aktív tag

Írtam most ezzel kapcsolatban az Asus-nak, majd hétfőn kiderül.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#556) 1001m3st3r


1001m3st3r
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a telefont csak személyesen tudom valahol leadni szervizelésre?
Sajnos úgy néz ki sikerült egy hibás készüléket kifogni... :((

[ Szerkesztve ]

(#557) BB0401 válasza 1001m3st3r (#556) üzenetére


BB0401
aktív tag

Mi baja van ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#558) 1001m3st3r válasza BB0401 (#557) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

Terhelésre random újraindul vagy lefagy.

Terhelésre azonnal kikapcsol a telefon vagy nem lehet bekapcsolni 10 percen keresztül. Az is előfordul, hogy bekapcsolásnál az asus lógóig eljut, majd azonnal kikapcsol.
Semmi erőforrást igénylő alkalmazást vagy játékot nem lehet futtatni rajta, mert pár másodperc múlva szintén kikapcsol a telefon és olyankor szenvedés bekapcsolni. Ezt péntek óta csinálja. Nincs még 2 hetes a telefon...

Most nézem, hogy elvileg MM-ban is leadható, így gyorsabb a menet [link]

[ Szerkesztve ]

(#559) BB0401 válasza 1001m3st3r (#558) üzenetére


BB0401
aktív tag

Ez érdekes. Újratelepítést próbáltad ? Vagy a safe (biztonságos) módot ? Lehet, hogy egy alkalmazás okozza csak. Vagy ha tudsz, csinálj a bootloader-ben egy soft resetet.

Megnéztem, bármelyik Média Markt-ban le tudod adni a telefont javításra.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#560) 1001m3st3r válasza BB0401 (#559) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

"CSC fast boot mode"-ban (Recovery mode) csináltam factory reset-et is, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#561) BB0401 válasza 1001m3st3r (#560) üzenetére


BB0401
aktív tag

Szerintem próbáld meg biztonságos módban is. Nekem már olyan problémám amit egy hibás app okozott.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#562) 1001m3st3r válasza BB0401 (#561) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

Tegnap délelőtt csináltam egy factory reset-et és ihazából a szűz rendszeren is azt csinálta, hogy kikapcsolt vagy újraindult. Pedig akkor tényleg csak az alap gyári cuccok voltak rajta.

(#563) 1001m3st3r válasza 1001m3st3r (#562) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

Például most ebben a pillanatban is újraindult (az asztalon volt a telefon és nem is nyúltam hozzá), de most olyan lassú lett a telefon, hogy ki kellett kapcsolnom és újra be.

[ Szerkesztve ]

(#564) BB0401 válasza 1001m3st3r (#563) üzenetére


BB0401
aktív tag

Hát, akkot mindenképpen küldd el.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#565) mjani1172 válasza 1001m3st3r (#563) üzenetére


mjani1172
addikt

Próbálj meg elállni a vásárlástól.

(#566) 1001m3st3r válasza mjani1172 (#565) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

Szerintem az lesz. Kérek majd szabadnapot a futár miatt.

(#567) lalika37 válasza 1001m3st3r (#566) üzenetére


lalika37
csendes tag

Ha, online vásároltad 15 napig küldheted vissza a készüléket. Ennyi van elő írva törvényben. Még csak meg sem kell indokolnid miért. Vagy vissza fizetik vagy levásárolhatod az összeget. De, a hibás készüléket is kötelesek kicserélni ezen időn belül.

[ Szerkesztve ]

(#568) lalika37 válasza mjani1172 (#565) üzenetére


lalika37
csendes tag

Azt csak a postázás elött tudod megtenni.

(#569) BB0401 válasza 1001m3st3r (#566) üzenetére


BB0401
aktív tag

Ha visszaküldöd, és visszakapod a pénzed, szerintem próbálkozz egy újjal, csak szerencséd lesz. Én legalábbis ezt tenném.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#571) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ha jó minőségű tokot kerestek, ami nem túl vastag, jó a fogása és a sarkoknál is véd, akkor az Imak Sandstone-t ajánlom (ebay, aliról):

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#572) erahurka válasza ghiottone (#571) üzenetére


erahurka
félisten

És ha veszel egy ilyen tokot, akkor nem kell többet Imakat rebegni ha leejted a telefont, hogy ne legyen semmi baja. :D

(#573) ghiottone válasza erahurka (#572) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#574) Flexman


Flexman
csendes tag

Én is nagyon szemezgetek a mobillal, MM-ben meg is lestem és nagyon tetszik csak már nincs 160e variáns! :(
Három mobil között vacilálok, Mate 20 Pro, MI 9, és ez!
Fő szempntom a kamera minőség és az üzemidő!
Szerintetek melyik lenne a jó választás?

(#575) gattolino válasza Flexman (#574) üzenetére


gattolino
senior tag

Hát a Mi 9 az nem erős akksiban. 3300-as Amoled, kb 6-7 óra SOT, Mate 20 pro még okés, de ez meg szerintem az etalon :U

Vivo X90 Pro Plus

(#576) ghiottone válasza Flexman (#574) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha az üzemidő fontos, akkor esetleg a Mi 9T-t is bevehetnéd a kosárba. - Kamera tekintetében nekem 2 bajom van a Xiaomikkal - 1. sokszor előfordul a "focus hunting", keresi a fókuszt videónál, 2. videó alatt a hang nem túl acélos. Itt az Asusnál jól állnak hozzá a felhasználói,közösségi visszajelzésekhez, így javítgatják és kiegészítik folyamatosan a szoftvert + portolt gcam csiszolása is folyamatban van.
Amit én most ajánlok - jó kamera, jó üzemidő - Pixel 3a XL. A kis tesóját, a 3a-t leteszteltem 3 hete és ha lenne belőle dual simes, akkor én tuti annál maradnék.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#577) mjani1172 válasza ghiottone (#576) üzenetére


mjani1172
addikt

Itt is jó lenne kicsit erősebb fotó, video.

(#578) Flexman válasza ghiottone (#576) üzenetére


Flexman
csendes tag

Köszi a tanácsot!
Nézegettem a Mi9T-is de elvetettem, a hardvere gyengébbnek tűnik mint az előbb felsoroltaknak!
A Pixel telefon nem lenne rossz tudásban csak elég retró a külseje számomra és drágább is mint a többi!

(#579) gattolino válasza Flexman (#578) üzenetére


gattolino
senior tag

A pixel 3a és 3a xl-nek még gyengébb a Mi 9T-nél a hardvere

Vivo X90 Pro Plus

(#580) BB0401 válasza Flexman (#574) üzenetére


BB0401
aktív tag

Helló. Melyik MM üzletben nézted meg (hol ) ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#581) Flexman válasza BB0401 (#580) üzenetére


Flexman
csendes tag

Szia! Nyíregyházán néztem!

(#582) BB0401 válasza Flexman (#581) üzenetére


BB0401
aktív tag

Köszi. Reméltem hogy Békéscsabán, mivel oda megyek csak :D

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#583) BB0401


BB0401
aktív tag

AZ Asus válasza arra, hogy a telefon képes-e HDMI jel átalkítására:

"a készülék jelenleg ezt a funkciót nem támogatja"

"JELENLEG " van a mondatban. Tehát majd fogja ?!

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#584) pilóta válasza BB0401 (#583) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jó lenne. Ezek szerint csak szoftver kérdése...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#585) erahurka válasza pilóta (#584) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy ez a standard válasz mindenre amit nem tud.

(#587) BB0401 válasza BerekSzilard (#586) üzenetére


BB0401
aktív tag

A telefont rá lehetene kötni usb c - hdmi kábellal tv-re. Pl játék, youtube stb

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#589) ghiottone válasza BB0401 (#583) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem az android Q-ban lesz egy desktop mód usb-cn kiadva? Lehet erre gondolt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#590) pilóta válasza BerekSzilard (#588) üzenetére


pilóta
nagyúr

De ha mondjuk nincs laptopod, a PC meg fenn van az emeleten, de nem akarod lecipelni, akkor elég ha csak rádugod a telefonra és máris nézheted...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#591) BB0401 válasza BerekSzilard (#588) üzenetére


BB0401
aktív tag

Szerintem az úgy jó lenne, hogy a telefonom futó pl játékot lehessen nézni tv-n, és közben kontrollerrel/billentyűzettel és egérrel irányítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#592) tothbe válasza BB0401 (#591) üzenetére


tothbe
addikt

Ez az Asus Rog telefon. 😁

By(e) Tothbe

(#593) BB0401 válasza tothbe (#592) üzenetére


BB0401
aktív tag

Oké, az rendben van, de az ára...

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#594) agaron válasza BB0401 (#593) üzenetére


agaron
tag

Én nagyon remélem, hogy az official oldalon nem hazudnak, és a 64GB-os elerhető lesz még, mert a nagyobb kicsit túlárazottnak tűnik nekem. De eddig tetszik nagyon a telefon. Mondjuk a nagy árán már vehetnék egy OnePlus 7-et is akár, de inkább kivárok kicsit, hátha...

Steam Deck | PC | PS5

(#595) Darellus92 válasza agaron (#594) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Ezüst is lesz még fixen (csak nem tudják mikor) azt írták mailban nekem.

HTC = Help This Company

(#596) #46922752


#46922752
törölt tag

Az anyámot :Y Végig olvastam a tesztet. Aztán a hsz-eket, okulva mások véleményéből, meglátásaiból. Aztán megláttam amit leművel a Kkromer fanatikus tag.
Már értem miért ...tam majdnem földhöz a Note 9-es telefonom. Mondom eladom és kipróbálom ezt. Rám ír ez az úriember, hogy ő biza megvenné. Mondom ok. Te Pest, en Miskolc. Utaljad, küldöm. Ő nem utal. Ok. Akkor ekkor es ekkor felviszem Pestre. Csak neki csak most.
Előtte való nap még le is zsírozzuk, hogy a keletibe tali, meg rám ír sms-t, hogy írjam már meg mikor leszek ott, meg jegeljem neki. Le jegeltem. Elmentem megvenni a jegyet a vonatra, és írom is neki, hogy ekkor es ekkor leszek ott. Erre benyögi, hogy bocs mégsem köll a telefon. (F...A) No sebaj. Buktam a kezelési költséget a jegyvisszavételnél, meg az IC árát. Több is veszett Mohácson.
Aztán ide jövök olvasom a több oldalnyi ..romságait, és így megvilagosodák, hogy mitől is voltam olyan fusztrált, hogy lassan a Note o topicban engem néznek hülyének. ( Néha tudok az lenni na. Emberek vogymunk :D )

Szóval. Most én voltam a hülye, vagy a jegesmedve tojik fehéret? :W Nem világos.

[ Szerkesztve ]

(#597) pilóta válasza #46922752 (#596) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én is próbáltam segíteni neki, aztán meg olyanokat írkált privátba, hogy tiltottam is gyorsan. Nem százas a gyerek (szerintem max 10 éves lehet...)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#598) agaron válasza Darellus92 (#595) üzenetére


agaron
tag

Ezt jó tudni, figyelek majd akkor. Kösz!

Steam Deck | PC | PS5

(#599) ghiottone válasza #46922752 (#596) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nagyon kellemes társalgást lehet folytatni vele - ja nem. 1 üzenet megválaszolása után én is tiltottam, szerencséje hogy nem ismerem személyesen.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#600) gattolino válasza ghiottone (#599) üzenetére


gattolino
senior tag

Ugyanez, bár én nem tiltottam. Még

Vivo X90 Pro Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.