Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) joey04 válasza pilóta (#597) üzenetére


joey04
titán

ja engem is zaklatott, trágárkodott, de tiltottam én is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#602) erahurka


erahurka
félisten

Ez most a Zenfone 6 topik vagy a Kkromer kibeszélő topik? :U

(#604) ghiottone válasza erahurka (#602) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Off-ban van az a pár hsz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#605) pilóta válasza BerekSzilard (#603) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én nem elsősorban játékra gondolok, hanem ha egy weboldalt meg akarsz nézni, vagy egy videót vagy ilyesmi...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#606) #46922752 válasza pilóta (#597) üzenetére


#46922752
törölt tag

Na igen. A privát áradatáról nem is beszéltem... Meredek a srác mint a kárpát bérce. :U

(#607) Darellus92


Darellus92
aktív tag

6/128-as újra elérhető az Asus oldalán. Az alzánál erre a hónapra írják a 6/64 ezüst érkezését, ha ott lesz hamarabb, rámegyek ott.

HTC = Help This Company

(#609) pilóta válasza BerekSzilard (#608) üzenetére


pilóta
nagyúr

Simán kihangosítom. Vagy kihúzom a kábelt, telefonálok, aztán visszadugom...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#610) Lucifeer válasza BerekSzilard (#603) üzenetére


Lucifeer
csendes tag

A Pubg Mobile tökéletesen fut rajta :DD És nem 5 perces játékmenet, ha nem halsz meg a legelején. Pénzt meg lehet, de felesleges rá kiadni. Lehet mondani, hogy telefonon nem jó, de el lehet vele lenni, és jobb mint órákat várni,hogy játszhass,mint más játékoknál.

(#611) #46922752 válasza kekedi (#1) üzenetére


#46922752
törölt tag

Ha jól emlékszem Samsungék megpróbálták, es balul sült el. Note 7. Bár lehet nem a fizikai méret volt az ok. Nem tudom.

Mindenesetre tényleg csábító ennek a telefonnak az üzemideje.

(#612) BB0401 válasza Lucifeer (#610) üzenetére


BB0401
aktív tag

+1

Olyan játék ami nem igényel közben várakozást (tehát nem energiás pl)

Pl. Shadowgun Legends
Magic Rampage
World War Polygon
Tacticool

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#613) mjani1172 válasza pilóta (#609) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez tényleg egyszerűbb ha tükrözöd vagy ha castolod. Mondjuk ezekhez kell wifi de csak egy gombnyomás és kész.

(#614) pilóta válasza mjani1172 (#613) üzenetére


pilóta
nagyúr

Próbáltam már, de wifin át mindig van valami kis akadás vagy valami.

De teljesen félreértitek. Nem azt akartam megtudni, hogy meg lehet-e oldani másként, hanem hogy így meg lehet-e oldani... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#615) BB0401 válasza pilóta (#614) üzenetére


BB0401
aktív tag

+1

A Wifi laggos, ezt a problémát lehetne elkerülni kábellel.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#616) mjani1172 válasza pilóta (#614) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem értem félre, csak velem is volt úgy, hogy ragaszkodtam egy dologhoz ami nem ment, és nem vettem észre egy másfajta megoldást.
Egy ilyen erős telefon neem lagolhat, a wifi sem.

[ Szerkesztve ]

(#617) pilóta válasza mjani1172 (#616) üzenetére


pilóta
nagyúr

Egy ilyen erős telefon neem lagolhat, a wifi sem.

És mégis megteszi. Nem feltétlen a telefon, hanem a lánc valamelyik másik tagja, de a lényeg, hogy lagol.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#618) mjani1172 válasza pilóta (#617) üzenetére


mjani1172
addikt

Értem,csak érdemes lenne ránézni mi a szűk keresztmetszet.
Nekem Mate 9 van, de nincs ilyen gond.Nem mondom hogy 4k mozifilmet nézek állandőan, de családi videók, fotók, vagy bármi amit kirakok a tv-re,probléma (akadás) nélkül megy.
És a Mate 9 sokkal gyengébb mint ez, az UPC-router sem kategóriaelső.

[ Szerkesztve ]

(#619) pilóta válasza mjani1172 (#618) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nembaj az. Én azért mégis a kábel mellett szavazok, ha lesz ilyen funkció.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#620) agaron válasza Darellus92 (#607) üzenetére


agaron
tag

A 6/128-as el is fogyott. Nagyon gondolkoztam rajta, de sokkalom azert. Remelem tenyleg lesz ebben a honapban.

Steam Deck | PC | PS5

(#621) BB0401


BB0401
aktív tag

Asus levele:

A rendelkezésre álló technikai adatlapok és leírások alapján a készülék nem alkalmas HDMI kezelésre.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#622) BB0401 válasza mjani1172 (#616) üzenetére


BB0401
aktív tag

Nem, nem a telefon laggos, hanem a telefonon lévő mozdulat (pl rányomok egy képre a galériában) és a Wifi általi kivetítés között eltelik egy kis idő. Ez az a lagg.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#623) tothbe


tothbe
addikt

Tegnap azért észrevételeztem az 5-ös és a 6-os között az igen drasztikus előrelépést a chipset sebességében.
Wizards Unite pl. az 5-ösön csak dadogva megy míg a 6-oson tökéletes. És az AR meg a giroszkóp is sokkal kiforrottabban megy a 6-oson minden döccenő nélkül míg az 5-ös össze-vissza pörög AR közben ráadásul irdatlan idő mire előkészül rá.

viszont a TV wifi lag-os témához bár hozzá akartam de nem tudok ezen telefon ügyében, mert kettő közül egyik Samsung tévével sem voltak hajlandóak egymásra találni. Sem egy idei generációssal sem pedig egy 2 évessel.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#624) taptaq


taptaq
aktív tag

Nem volna esetleg itt Miskolcon valakinek egy ilyen telefonja, amit meg lehetne "tapizni" esetleg? A Media Markt oldalán már nem is elérhető a teló ...., az Edigitálnál már árat is emeltek ott a 6/128-as 200.000ft jaj.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#625) ghiottone válasza taptaq (#624) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha nem lenne beszerzési tilalom a nyakunkon akkor segítenék, de szeptember 9-ig semmi informatikai és kommunikációs eszközt nem vehetünk :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#626) BB0401


BB0401
aktív tag

Kinn van a Notebookok.com-on a teszt! Németül.
Talán az estére meg lesz a Notebookok.net-en is angolul.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#627) 1001m3st3r


1001m3st3r
csendes tag

Sziasztok!
Kedden bementem a Media Marktba leadni a telefont szervizelésre. Szegény srác nem igazán értette a dolgot, de aztán elmagyarázták neki, hogy le lehet adni itt az Asus készülékeket. Én hülye nem néztem meg a papírt amit kaptam és ott viszont csak annyit írt a hibáról, hogy játék közben lefagy és töltésnél nagyon melegszik.
Pedig eldaráltam neki konkrétan a hibákat.

Először azt kezdte csinálni, hogy folyton fagyogatott a telefon, majd újraindult. Aztán már jött az érdekes dolog, egy nagyobb erőforrás igényes játéknál vagy alkalmazásnál szinte azonnal kikapcsolt és csak a soft reset (remélem így hívják) segített abban, hogy újra be lehessen kapcsolni. 1 nap elteltével ez már átalakult random kikapcsolásokba, amit szintén csak reset-tel lehetett életre bírni. Volt, mikor bekapcsolásnál az Asus lógóig jutott a telefont és azonnal kikapcsolt vagy többször újraindult.Tegnap este már durvább volt a helyzet, mert akkor már töltés közben is lefagyott. Én este úgy töltöm a telefont, hogy kikapcsolom, majd rádugom a töltőre, így csak a töltéskijelzés látható a kijelzőn. Na már ott is lefagyott, mivel elég hosszú ideig 100%-ot mutatott, de a telefon olyan forró volt már, hogy konkrétan tényleg nem lehetett hozzáérni. Azt hittem kigyullad vagy robban...

Kb. így mondtam el neki. Remélem nem fogják visszaküldeni egy szoftverfrissítéssel, mert akkor megint vihetem vissza. :DDD
Na mindegy. Jobban megnézhettem volna a papírt, szóval ez most az én számlámra írható.

(#628) erahurka válasza 1001m3st3r (#627) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos lehetsz benne, hogy első körben visszaküldik szoftverfrissítéssel. :(

(#629) 1001m3st3r válasza erahurka (#628) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

Akkor 3-4 alkalom múlva, talán ténylegesen javítják vagy cserélik. :D
Teljesen jó lesz akkor.

(#630) Ryoo válasza 1001m3st3r (#629) üzenetére


Ryoo
senior tag

Miért nem mész már vissza most és mondod el, hogy amit elmondtál nem került rá a papírra?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#631) 1001m3st3r válasza Ryoo (#630) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

Kedden vittem be, szerintem már a szerviz megkaphatta a telefont.

(#632) #46922752 válasza 1001m3st3r (#631) üzenetére


#46922752
törölt tag

Én azért nem venném ennyire tutira, hogy szoftver frissítés és pont. Ha már töltés közben lefagy, és hardweres a hiba, akkor akár egy szoftver frissítés alatt is beadhatja a kulcsot.

Azért kíváncsi leszek mi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#633) BB0401


BB0401
aktív tag

Most nézem, már MM honlapján sincs fenn a telefon... Maradt tehát az Edigital, az Aqua és az eMag, ahonnét tudnék venni.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#634) 1001m3st3r válasza #46922752 (#632) üzenetére


1001m3st3r
csendes tag

Most már én is kíváncsi leszek mi lesz a vége. Ennél a telefonnál nincs unalom (szállítástól kezdve mostanáig ). :DD

Mindenképp leírom mi lesz a vége, hátha valaki más is ebbe a helyzetbe kerülne. Így legalább már tudni fogja mire kell számítani.

(#635) mjani1172 válasza BB0401 (#633) üzenetére


mjani1172
addikt

Kicsit várni kell. Én nem szeretem azokat a cégeket ahol már ez is nehézséget okoz, hogy a telefon kapható legyen.
Szervezetlennek tűnik. Mi van ha alkatrész kell, akkor mit csinálnak?

(#636) erahurka válasza mjani1172 (#635) üzenetére


erahurka
félisten

Nyilván nem a Media Markt javítja hanem beküldik az Asus szervizpartneréhez. Nekik meg csak van alkatrészük. Valszeg amúgy elfogyott a nagykernél ahonnan az MM rendeli, nem olyan nagy rejtély ez.

Fura hogy ennyire nehéz beszerezni, talán olyan jól megy Keleten, hogy ide kevesebb készülék jut? Biztos rá fognak állni az EU modellek gyártására is jobban gondolom.

(#637) gattolino válasza erahurka (#636) üzenetére


gattolino
senior tag

Majd mikor már nem lesz annyira nagy a hype. Máskor talán felkészültebbek lesznek. Most nem azok, mert nem gondolták, hogy ekkora sikere lesz. Majd ha jönnek a készletek már nem fognak annyian vásárolni és rajtuk marad néhány. Na akkor kell vásárolni. Lesz ez még 150.000 alatt is

Vivo X90 Pro Plus

(#638) warcat válasza gattolino (#637) üzenetére


warcat
veterán

Csúcs/friss technél mondjuk ez nem vigasz, már a második hónapot tapossuk megjelenés óta, nyilván telefon lesz ez később is,de a prémium érzet azért inkább a megjelenés és használat elejére vonatkozik.

EA: It's in the crate!

(#639) erahurka válasza gattolino (#637) üzenetére


erahurka
félisten

Eléggé best buy lett, persze csak ha leszámítjuk a napfényben láthatatlan kijelzőt ( ;] ). Gondolhatták volna hogy nagyot fog robbantani, persze annyi Xiaomi mellett nyilván nehéz belőni, hogy fog teljesíteni egy kevésbé felkapott márka.

(#638) warcat: Miért ne lenne prémium fél év múlva is? Ha most prémium akkor is az lesz.

(#640) warcat válasza erahurka (#639) üzenetére


warcat
veterán

Elképzelhető, bár rengeteg új telefon jön ki addig.
De tegyük fel, hogy mondjuk egy évig az: 2 hónap lassan eltelt ebből, arányaiban semmiben sem vagy előrébb ha 160 helyett 150 alatt megkapod,1 év helyett már csak 10 hónap az élvezeti időtartam.

EA: It's in the crate!

(#641) erahurka válasza warcat (#640) üzenetére


erahurka
félisten

LOL, szerintem annyi az élvezeti időtartam amíg jó használni. Ha két évig használom akkor 2 év. Ez nem hiszem hogy függne attól, miket adnak ki mások vagy akár az Asus a következő generációban. A telefonból nem kerül ki semmi attól.

(#642) BB0401 válasza erahurka (#641) üzenetére


BB0401
aktív tag

+1

Engem sem érdekel, ha nem vadonatúj a telefon, ha attól még jól lehet használni. Így vagyok még a Samsung Galaxy Ace 4-gyel, az is jól használható a mai napig is. A ZenFone 6 sem szabad, hogy belassuljon néhány év alatt. Ha nem lassul be, akkor az élmény szerintem megmarad.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#643) gattolino válasza BB0401 (#642) üzenetére


gattolino
senior tag

Szerintem arra gondol a kolléga hogy kevesebb frissítés fog jönni ha pl fel évvel később veszed meg. Emiatt már nem annyira prémium. Arra akkor valóban nem vigasz a 150.000, akkor már legyen csak 130.000

Vivo X90 Pro Plus

(#644) BB0401 válasza gattolino (#643) üzenetére


BB0401
aktív tag

Értem. Persze, ennek is van értelme.
Azonban ez engem nem érdekel, ha megkapom a két főverziót és megkapom a beígért biztonsági frissítéseket.
A biztonsági frissítések tartanak kb 2021 májusig, ha minden igaz. Ha később veszem meg a telefont akkor igaz, kevesebbet kapok, de a mostani telefonomon még kapom egy jó ideig, tehát nem fog kimaradni egy biztonsági frissítés sem. Valamelyik telefonra biztos letöltöm. Most az, hogy a ZenFone 6-ra kevesebb frissítést tudok telepíteni, nem érdekel. Attól nekem még prémium marad.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#645) BB0401


BB0401
aktív tag

Notebookcheck tesztje angolul:

[link]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#646) erahurka válasza BB0401 (#645) üzenetére


erahurka
félisten

Na most kiderül az igazság, ők aztán mindent lemérnek.

(#647) BB0401 válasza erahurka (#646) üzenetére


BB0401
aktív tag

Röviden:

Érdekes, a képernyő tetején kisebb a fényerő.

Szerencsére a telefon alig melegszik.

Sajnos van PwM.

Van OTG, nincs MHL.

Jó a kamera.

Jó az üzemidő, de az optimalizálás :( .

A hangszóró szalagos.

Vezetékes fülessel jó hangja van.

Valamikor belassult a Wifi.

...

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#648) pilóta válasza BB0401 (#647) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az mit jelent, hogy a hangszóró "szalagos"?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#649) BB0401 válasza pilóta (#648) üzenetére


BB0401
aktív tag

Bocs, elírtam. Nem tudom, hogy. Átlagos, nem rossz ("decent") akart lenni.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#650) pilóta válasza BB0401 (#649) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor jó, már azt hittem, valami új technológia :D

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.