Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) tothbe válasza Kkromer (#444) üzenetére


tothbe
addikt

nem történik semmi különös. Amúgy én már telefonon elmondtam neked amit lehetett, a fiam pedig azóta is imádja az új telefont. semmi baja nincs vele, sőt a kijelzőjével sem. Ő nem olvasta a teszteket és téged sem hallott/olvasott itt, ergo nincs befolyásolva a véleményalkotásban. Azt mondta egyik nap, hogy "tök faja rajta videókat nézni, mert szuper jó a kijelző és brutál a hangja is.". És a nagy aksit is dicsőiti, hogy még neki sem merül le egy nap alatt, pedig ő tényleg napi 25 órát nyomkodja, használja. Főleg, mióta kijött a Harry Potter.
Ja, a másik ami tőle van: "A procija meg olyan erős, hogy simán flagship killer ez a telefon". Ennyi.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#452) Kkromer válasza tothbe (#451) üzenetére


Kkromer
aktív tag

:R

(#453) mjani1172


mjani1172
addikt

Fotók jöhetnének az update után!

(#454) Haneto


Haneto
tag

Elvileg "nagyban" javítottak az éjszakai módon:

"Camera & Low light improvements are coming in the FOTA we are issuing now.
Why Night Mode works better on a tripod is simply because the phone detects it is stationary, and can do far more shots in Night Mode, before merging them into the final photo.
When hand held, there are some limitations to how "long" it can keep taking shots - and something we are continously trying to improve.
With this coming update, Night Mode is one area which has received a big improvement."

Egy ASUS alkalmazott mondta. Gcam telegram csoportból van az infó.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#455) BB0401 válasza Haneto (#454) üzenetére


BB0401
aktív tag

Szóval már van rá Gcam ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#456) Haneto válasza BB0401 (#455) üzenetére


Haneto
tag

Még csak béta de tegnap azt írta Arnova8G2 már készül az első stabil verzió. Aztán teszteli a legjobb konfigot hozzá.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#457) BB0401 válasza Haneto (#456) üzenetére


BB0401
aktív tag

Oké. Van kamera forgatás is ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#458) Haneto válasza BB0401 (#457) üzenetére


Haneto
tag

Azt most meg nem mondom. Csak az összehasonlító képeket szoktam inkább nézni. :)

Xiaomi Mi 9T Pro

(#459) erahurka válasza Haneto (#458) üzenetére


erahurka
félisten

Ha jól értettem akkor minden kamerát használó appban lehet forgatni a kamerát, ez ilyen Asus feature a telefonban.

(#460) joey04 válasza Kkromer (#447) üzenetére


joey04
titán

És? Amúgy titok.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#461) Kkromer válasza joey04 (#460) üzenetére


Kkromer
aktív tag

:W

(#462) BB0401


BB0401
aktív tag

A telefon már elérhető a Média Markt-ban!

[link]

Khromer Így te is meg tudnád nézni.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#464) Kkromer válasza BB0401 (#462) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Köszönöm. Az Edigitalnál is meg van rendelve. Az alzánál is. 1. Drága. 2. A kijelzőről egyre rosszabbakat olvasok. Sőt hívási problémákat is említenek.

MI 9 T szimpatikusabb, holnaptól kapható az alzánál. ( Vásárlás nélkül nem tudom sehol megnézni. ) MI 9 T 650 nit, és nagyon szép Amoled. Egyedül nem sztereó. Na bumm . Kamerában ott van bőven, ahol az Asus.( Gsmarena teszt)

[ Szerkesztve ]

(#465) erahurka válasza Kkromer (#464) üzenetére


erahurka
félisten

Pont tegnap jött ki a GSM Arena tesztje, tényleg közel vannak kamerában. Én nem is tudom eldönteni melyik jön be jobban, a 9T talán élesebb, de talán túlélesítés miatt.

(#466) Kkromer válasza erahurka (#465) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Kijelzőről ne is beszéljünk...

MI 9T képe jobb.

Ára: 124 ezer ft. 6/64.

[ Szerkesztve ]

(#467) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Ez bizony más tesztek szerint is igaz. Gyalázatosan gyenge. [kép]

(#468) erahurka válasza Kkromer (#466) üzenetére


erahurka
félisten

Őszintén szólva én félek az AMOLEDtől a beégés miatt. Még egy kicsit gyengébb IPS-t is bevállalok, csak ne kelljen folyton az ott ragadt home gombot meg ilyeneket nézegetnem.

Valahol ki van már rakva amúgy a Zenfone 6? Meg kéne nézni élőben hogy milyen az a kijelző.

(#469) pilóta válasza Kkromer (#467) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát igen. A kijelzője sajnos botrányosan szar. Nem is lehet rajta látni semmit. Néha azt sem tudom, hogy melyik az eleje, melyik a hátulja, mert egyformán sötét. Semmiképp ne vedd meg!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#470) Kkromer válasza erahurka (#468) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Nincsen kirakva sehol az égadta világon .

Az Asus 5-öm kijelzője 10 hónapos és a bal széle már sárgul. Szép nagy fél kerek plusz folttal.

Ennyit az LCD-ről.

(#471) lalika37 válasza pilóta (#469) üzenetére


lalika37
csendes tag

🙃🙃🙃🙃🙃🙃
:R :R :R

(#472) Kkromer válasza pilóta (#469) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Kültéren nem sokat. Valszeg semmit.

[ Szerkesztve ]

(#473) Kkromer válasza lalika37 (#471) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Amolednek hitted az Asus 5-öt...Mindent elmond....

(#474) tothbe válasza Kkromer (#470) üzenetére


tothbe
addikt

650 NIT-en hogy néz ki a sárgulás? nyomsz egy screenshotot?

By(e) Tothbe

(#475) DarkGubi válasza Kkromer (#472) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Nincs baj a kültérrel. 37 °C-ban, napsütésben, napszemüvegben is látni a kijelzőt. AKKOR nem látod nappal, ha polarizált napszemüveged van és fektetve használod. Na akkor valóban nem látni.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#476) pilóta válasza DarkGubi (#475) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez hogy lehetséges? Hiszen minden teszt megmondta, hogy éjszaka, egy elhagyatott szénbányában sem látszik semmi.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#477) warcat válasza pilóta (#476) üzenetére


warcat
veterán

Azért volt nehézkes kapni, mert fényerő helyett valójában elnyeli a fényt, valóságos fekete lyuk, ezért a CERN felvásárolta a nagyját kutatási célokra.

EA: It's in the crate!

(#478) DarkGubi válasza pilóta (#476) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Ha jól emlékszem Steve Jobs megmondta a tutit. Rosszul fogjuk. :DDD

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#480) Kkromer válasza tothbe (#474) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Azt nem. De ha lesz másik telóm, lefotózom.( Az 5 -ös csúcsfényereje 604 nit, az 5z: 545. Asus 6; 430.)

Az 5-ös család kontrasztja 1450:1. A 6 -é : 1100:1

Bizony ez LCD esetén nagyon meglátszik.

[ Szerkesztve ]

(#481) Kkromer válasza BerekSzilard (#479) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Valszeg ragasztási hiba lesz...

Az Asus telók szervízelése körülményes, lassú. 1,5 hónapig nélkülözni fogom.

(#482) lalika37 válasza Kkromer (#473) üzenetére


lalika37
csendes tag

Így van. :)
Azonban összességében a 6-is jobb. És maradok is ennél

(#483) Kkromer válasza lalika37 (#482) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Nincs összességében.

Egy telefon a kijelzőnél kezdődik. Utána a többi.

(#484) tothbe válasza Kkromer (#483) üzenetére


tothbe
addikt

azért ez nem általános preferencia így kimondva, hanem a te preferenciád. Legtöbb embernek egy telefon a chipset+CPU+memória és a kínált funkcionalitások/extrák összessége alapján lesz nyerő vagy nem nyerő. És igen, persze ebbe a kijelző nyújtotta élmény is beletartozik, de nem az a number one kritérium.

By(e) Tothbe

(#485) pilóta válasza Kkromer (#483) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem. Egy telefon az üzemidőnél kezdődik. Hiába van űberamoled kijelződ, ha fél nap után csak a fekete üveglapot nézheted. Utána a kényelmes használhatóság, gyorsaság, stabil működés. A kijelző is fontos, de nem a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#486) Kkromer válasza tothbe (#484) üzenetére


Kkromer
aktív tag

A kijelzőt nézem szinte állandóan. Ha gyenge, sok kedvem nincsen hozzá. Állandó max. fényerővel használni...hát...Napsütéses időben nem lehet látni. Próbáljátok ki! ( Fiad kezébe adjál egy Samsung S10 + telót.Nagyot fog nézni... 215 -ért már megvehető az aprón, makulátlan állapotban.)

(#487) pilóta válasza Kkromer (#486) üzenetére


pilóta
nagyúr

Bakker! Megtaláltam a megoldást a problémádra! Végre! Megvan! Nem kell tovább várnod!

Vegyél egy Samsung S10 + telót. 215 -ért már megvehető az aprón, makulátlan állapotban!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#488) Kkromer válasza pilóta (#487) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Igen. Ez 190 ezer. Ár-érték arányan rossz.
Ja...S10+ kipróbáltam. Sok helyen megnézhető.

[ Szerkesztve ]

(#489) pilóta válasza Kkromer (#488) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát nemtom, én 159-ért vettem, szerintem ár-értékben ez a bajnok, de ízlés dolga.

Ezek szerint az S10+ mégse annyira jó, ha kipróbáltad, és nem azt akarod...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#490) BB0401 válasza Kkromer (#488) üzenetére


BB0401
aktív tag

Most komolyan, az Amoled kijelzőn és max a kamerán kívül miben jobb az S10+ ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#491) Kkromer válasza pilóta (#489) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Hol is lehet kapni 160-ért?

Hol is lehet megnézni, hol van kiállítva?

S10+ kapcsán tévedsz...

(#492) pilóta válasza Kkromer (#491) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ott, ahol én is vettem, meg még jópáran: asus.hu

A megnézést már megbeszéltük százszor, nemakarásnak nyögés vége.

Miben tévedtem az S10+ kapcsán? Ezek szerint megvetted? Nem? Akkor miben tévedtem? :F

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#493) Kkromer válasza BB0401 (#490) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Pont ez a 2 legfontosabb szempont számomra! :C

(#494) BB0401 válasza Kkromer (#493) üzenetére


BB0401
aktív tag

Kamerában kb lehetlen vaktában észrevenni a különbséget, az Amoled nekem meg inkább hátrány.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#495) tothbe válasza Kkromer (#493) üzenetére


tothbe
addikt

ez esetben javaslom Alibabáról direktben Kínából rendelni egy S10+ -t olcsóért.Vagy kimenni US-be és ott megvenni kinti Áfával és dollárban mérve sokkal olcsóbban. De akkor ez az ASUS tényleg nem neked való, és tényleg csak másokat bosszantani jársz vissza. :U

By(e) Tothbe

(#496) Kkromer válasza tothbe (#495) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Álltasd magad nyugodtan. Vagy nem mondasz igazat szimplán.
S10+ szépen megvehető itthon.( 239 ezer) Nem kell alibabázni.
Nem véletlenül tartottad meg az Asus 5-öt ....6-ot meg lepasszoltad.

( egyébként a folyamatos max. fényerőre, és a Napsütéses láthatóságra kérdeztem rá.)

[ Szerkesztve ]

(#497) Kkromer válasza BB0401 (#494) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Hát persze....Amoled hátrány.
Azért a fotós tudást nézd meg kicsit jobban.

Én megtettem.

[ Szerkesztve ]

(#498) mjani1172 válasza Kkromer (#488) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem vegyél bátran drágábbat, a különbséget összedobjuk.

(#499) Kkromer válasza mjani1172 (#498) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Köszi. Nincs szükségem rá.

(#500) tothbe válasza Kkromer (#496) üzenetére


tothbe
addikt

Most komolyan lehazugoztál? Eddig finoman néztem amit itt művelsz, sőt segítséget ajánlottam és telefonon is elmondtam neked amit csak kérdeztél erre ezt tolod ide? Azt hiszem ennél lejjebb nincs már. Légy boldog magaddal és a telefonnal amit sosem veszel meg csak áltatod magad. Köszönjük de már senki nem kér itt belőled amit mindenki lát csak te nem veszed észre.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.