Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) taptaq válasza Bear16 (#700) üzenetére


taptaq
aktív tag

és ott sincs, csak előrendelést vesznek fel.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#702) Darellus92 válasza taptaq (#694) üzenetére


Darellus92
aktív tag

El is vittem, köszi! :D

HTC = Help This Company

(#703) Lucifeer


Lucifeer
csendes tag

[link] Pár szerkesztett kép, amik ezzel a telefonnal készültek pár napja

Aksi ügyben: én 2 naponta töltöm, rendszeresen játszok rajta, fényképezek, netezek. Kis odafigyeléssel de kijön így a 2 nap. Mikor tényleg nagyon sokat nyomkodtam (pubgm,mcoc,insta, böngésző,kamera, egyéb) akkor se jutottam el teljes lemerülésig, max 15-20%-ig.
Kamera szerintem teljesen jó. Bár a lassítás még mindig nem az igazi :))

(#704) taptaq válasza Lucifeer (#703) üzenetére


taptaq
aktív tag

Kösz a képeket, végre valami nem sablonos téma.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#705) taptaq


taptaq
aktív tag

Volna még egy eladó Pesten, ha érdekel valakit.Itt hírdet aprón.
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#706) mjani1172


mjani1172
addikt

Szerintem hamarosan elkezd esni az ára.
Már relatív "régen" megjelent, akkor sokan vették volna,de még most sem kapható, viszont ősszel jönnek az újak. Nem fogják tudni eladni,ezt elszúrták. (itthon)

(#707) #72630400 válasza mjani1172 (#706) üzenetére


#72630400
törölt tag

Ja-ja.
Elkúrták. :K

(#708) Darellus92 válasza taptaq (#705) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Megbeszéltem vele telefonon, hogy pénteken felmegyek pestre (miskolcról), és személyesen átveszem tőle. Lefoglaltam a telekocsit majd éjszaka írt egy SMS-t hogy tárgytalan a telefon. Amúgy is van dolgom fent, de az sem olyan ami miatt külön felmentem volna, így a telefonnal direkt kapóra jött volna. Mindegy, megrendeltem gearbestről. Az EU PDP szállítás áfa és vámmentes, ha baja lesz akkor meg szopok vele.

HTC = Help This Company

(#709) taptaq válasza Darellus92 (#708) üzenetére


taptaq
aktív tag

3x rakta föl a hírdetést, mindegy nem kockáztattam én sem vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#710) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Tele van az asus shop telefonnal gyerekek, úgyhogy gearbest rendelés lemondva és úton a hazai garis :D.

HTC = Help This Company

(#711) taptaq válasza Darellus92 (#710) üzenetére


taptaq
aktív tag

Megvolt a rendelés és dánke ;)

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#712) lac21


lac21
csendes tag

Valaki rendelt már Asus shopból céges adatokat megadva? Ha igen, normálisan állították ki a számlát? (Kicsit zavaró, hogy a számlázási adatoknál nevet és születési dátumot kér akkor is ha cégnevet+adószámot is megadok...)

(#713) taptaq


taptaq
aktív tag

Szép helyeken jár a gyerek, kihasználja rendesen a mobil kameráját.
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#714) erahurka válasza taptaq (#713) üzenetére


erahurka
félisten

Na jó de ezek azért nem nyers fotók a telefonból.

(#715) taptaq válasza erahurka (#714) üzenetére


taptaq
aktív tag

Szinte minden megtartásra érdemes fotómat szerkesztem én is, nincs ezzel semmi gond.
Amíg ízlésesen van tálalva, addig szerintem oké.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#716) lalika37


lalika37
csendes tag

Having trouble reading this EDM? Click here to see it in your browser.MyAsus Facebook Instagram

Hi
Újra elérhető a Zenfone 6-ot az ASUS eShop-on: ismerd meg a Twilight Silver verziót, és élj a lehetőséggel!

(#717) mjani1172


mjani1172
addikt

Na végre.Akinek megvan jöhetnek a tapasztalatok,fotók.

Darellus92
Ilyenkor mi van a pénzzel? Visszautalják?

[ Szerkesztve ]

(#719) Darellus92 válasza mjani1172 (#717) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Ha még feladás előtt visszamondod, akkor visszautalják. Ha nem, akkor kiveszem paypalon keresztül. De csináltam már ilyet gearbesten, minden alkalommal kb. két hét múlva ott volt a pénz a számlán.

HTC = Help This Company

(#720) Fifi válasza Immperiall (#718) üzenetére


Fifi
őstag

"Voltaképpen most az igényeket gyűjtik be, és a kosárba tétel az előrendelés."

És a legnagyobb változat még mindig sehol. :(
Addig-addig váratnak, míg a végén benevezek egy 512GB-os note 9-re. :U

(#721) erahurka válasza Fifi (#720) üzenetére


erahurka
félisten

200-at nem ér ez a telefon szerintem, annyiért már van igazi flagship is.

(#722) Darellus92 válasza erahurka (#721) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Én is úgy vagyok vele hogy csak az alapmodellnek van 10/10 ár érték aránya.

HTC = Help This Company

(#723) V@ns válasza Fifi (#720) üzenetére


V@ns
aktív tag

Mintha magamat hallanám/olvasnám. :K

(#725) Fifi válasza Immperiall (#724) üzenetére


Fifi
őstag

Tulajdonképpen az Asusban a 2 SIM mellé rakható sdcard és a nagyobb aksi a vonzó. Nem tudom, hogy üzemidőben ez mennyivel jobb, mint a note 9.

Minden másban számomra a note lenne a jobb (kijelző, IP68, pen, 32-bit/384kHz audio, több LTE band, nagyobb belső memória 512GB, nagyobb tok választék, régebbi android - talán még oreoval kapnám -, wireless töltés stb.)

Árban az Asus és a note 9 legjobb kivitelei között jelenleg ~50eFt a külömbség. Ha kijön a note 10 talán még esik is a 9 ára ...

Egész eddig okostelefonom csak a galaxy s szériából volt. Jelenleg még egy S7-t nyúzok. A márkaváltás is elbizonytalanít. Ha sokáig húzzák Asusék, akkor még gondolkodnom sem kell ...

(#726) mjani1172 válasza Fifi (#725) üzenetére


mjani1172
addikt

A Note-nál nem megoldott a hívásrögzítés. Én ez miatt nem vettem, pedig nagyon olcsó volt a múlt héten,650 euro.

(#727) Fifi válasza mjani1172 (#726) üzenetére


Fifi
őstag

Ez nem csak a note-ra igaz, hanem minden olyan androidos készülékre, amin már pie fut. Pont a hívásrögzítés miatt írtam én is, hogy talán a note 9-en még oreo van és ott még működik.

Az osztrák saturnos leárazást mondod, a terrás editiont? Sajnos arról lemaradtam én tuti megvettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#728) mjani1172 válasza Fifi (#727) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem.
Nekem 9.0 van a Huawei-en. És a gyári hívásrögzítés tökéletes. Én úgy tudom itt is m<ködik, és a Xiaomi is engedi.
Németországban voltam múlt héten, és a Mediamarktban volt ennyi, de az alapváltozat.(szvsz most is ennyi)
Szerintem 128 gb felett már értelmetlen, annyi adatot nem tárolnék.

[ Szerkesztve ]

(#729) Fifi válasza mjani1172 (#728) üzenetére


Fifi
őstag

Az hittem, hogy erre az 512 GB + 512 GB sdcard 690 EUR-os szülinapi ajánlatra gondoltál. Ez nagyon jó deal volt, kár, hogy lecsúsztam :W

Nálam 200GB most is használatban van, így nekem a 128GB kevés. :(

(#730) erahurka válasza Fifi (#729) üzenetére


erahurka
félisten

Bővíthető a Zenfone.

Amúgy mit tartasz rajta hogy 200 gigát elhasználsz? :Y

(#731) Fifi válasza erahurka (#730) üzenetére


Fifi
őstag

Tudom, hogy bővíthető, sőt nem is foglalja el az egyik SIM helyét, ezért is nézegetem a zenfone 6-ot.

Én mindent digitalizálok vagy digitálisan is tárolok (irataink, igazolványok, egészségügyi ambuláns lapok, bizonyítványok, oklevelek, közüzemi szerződések, számlák, ingatlan adásvételek, tulajdoni lapok, bankszámlaszerződések, kivonatok, befektetések nyilvántartásai, műszaki cikkeink számlái, garancia papírjai stb.) és ezek az otthoni szerver és laptom mellett rajt vannak a telefonom sd kártyáján is és ez a 3 eszköz folyamatosan szinkronizálja is egymást. Így mindig nálam vannak a fontos iratok, ha valamiért nem lenne internet kapcsolatom.

Persze némi zene és a telefonnal készült rendezetlen képek és videók is vannak rajta.

Természetesen a már feldolgozott, rendezett fényképek, videók csak az otthoni szerveren vannak eltárolva, de az vpn-nel elérhető távolról, de valószínű azokra kevésbé lenne hirtelen szükségem.

(#732) mjani1172 válasza Fifi (#729) üzenetére


mjani1172
addikt

Én nem engedem hogy 15-20gb fölé menjen, a lényeges adat,(fotó) rögtön lementem, mert ha elvesztem akkor gond van.

(#733) Fifi válasza mjani1172 (#732) üzenetére


Fifi
őstag

Nálam jelenleg a fenti 200GB-ból a telefonon lévő fényképek mérete 5,73 GB., a többi a fent felsorolt egyéb adat,
Persze ezeket automatikusan küldi a dropboxba, illetve a samsung cloudba, tehát kicsi az esély, hogy elvesszen.

TWRP-vel készített komplett backup is csücsül a telefonról az SD kártyán valamint több offline navigációs program térképei (iGo, Here) is, ezek a fenti felsorolásból kimaradtak.

(#734) greyslay


greyslay
aktív tag

Be szeretnék szerezni egyet és az lenne a kérdésem hogy előre felszerelt üveg fólia van -e a telefonon? Ha nincs honnan és milyen ajánlott.
Oneplus 6 ot cserélném, alapvetően a kijelző valamint a kamera az ami az Asusnál kicsit alulértékelt. Viszont a paramétereik alapján a kamera jobb az Asusnál a kijelzőnél meg nagy különbséget nem látok számok alapján. Valakinek tapasztalata van erről? :R

"embertelen ember munka"

(#736) taptaq válasza greyslay (#734) üzenetére


taptaq
aktív tag

2 fólia + tok = 2300ft
[link]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#737) lalika37


lalika37
csendes tag

www.mytrendyphone.eu/shop/imak-drop-proof-asus-zenfone-6-zs630kl-tpu-case-243220p.html

(#738) lalika37


lalika37
csendes tag

https://www.mytrendyphone.eu/shop/imak-drop-proof-asus-zenfone-6-zs630kl-tpu-case-243220p.html
[link]

(#740) pilóta


pilóta
nagyúr

Jött ma egy 300 megás frissítés.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#741) ghiottone válasza Immperiall (#739) üzenetére


ghiottone
nagyúr

ment pü.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#742) lalika37 válasza Immperiall (#739) üzenetére


lalika37
csendes tag

Amikor rendeltem itthon még semmi nem volt. Azóta nem néztem. Mást is rendeltem így nekem nem volt vészes a posta költség. Sajnos valoban sokán jött a cucc.

(#744) taptaq


taptaq
aktív tag

Szerintem a tok+ fólia hamarabb ideér, mint az itthonról rendelt teló :U

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#745) greyslay válasza taptaq (#744) üzenetére


greyslay
aktív tag

miért mennyi idő alatt jön meg ?
Nekem azt írja van készleten és legkésőbb 08.23 -ig megjönne

"embertelen ember munka"

(#746) taptaq válasza greyslay (#745) üzenetére


taptaq
aktív tag

Nézd, ha rendelek valamit Magyarországról max 2 nap szokott lenni a kiszállítás, de ez a rendelés még mindig feldolgozás alatt van, ami enyhén szólva is nevetséges.... :W
Nehogy már (Budapest-Miskolc 200km) 3 hét alatt jöjjön meg a cucc. Magyarul nincs raktáron, csak bezsebelik előre a pénzt.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#747) taptaq válasza taptaq (#746) üzenetére


taptaq
aktív tag

Válaszoltak, nincs itthoni raktáruk. Külföldi raktárból érkezik a motyó.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#748) greyslay válasza taptaq (#747) üzenetére


greyslay
aktív tag

Mondjuk ezt korábban nem írtad. Ha mondod akkor elgondolkodok rajta.
Meg lehet, hogy jó információ a többi fórumtársnak is aki rendelni akar.
Szóval achtung*achtung aki https://eshop.asus.com/hu-HU/zenfone-6/ innen akar rendelni (jól értem innen rendelted urutaq?) az számoljon vele, hogy át utalja a zsetont és két hét múlva érkezik meg a telefon.
Mondjuk a 08.23-as lehetséges érkezési idő az korrekten tájékoztat de hát akkor isomg.

"embertelen ember munka"

(#749) warcat válasza greyslay (#748) üzenetére


warcat
veterán

Ezt már régen kitárgyaltuk a fórumban, vásároltunk is (többek között én).
El lett mondva, hogy Hollandiából jön viszonteladótól(akinek átadja a megbízást a webshop), az ingyenes szállítást választva kb 3 nap alatt ér ide.A szerda reggeli rendelés már necces, inkább hétfőre ér ide.

A pénzed nem veszik le, hanem kártyával fizetés esetén zárolva lesz a számlán,és aznap vagy másnap, amikor aláírtad,hogy átvetted a csomagot, akkor lesz ténylegesen ráterhelve.
Semmi kifogásolható nincs az eljárásban.

EA: It's in the crate!

(#750) taptaq válasza greyslay (#748) üzenetére


taptaq
aktív tag

Szerintem te valamit nagyon benéztél, mert én neked tokot és üvegfóliát ajánlottam.
Nem igazán emlékszem, hogy mondtam volna olyasmit, vedd meg ezt a telefont és megkapod 2-3 nap múlva.

warcat: nem zárolva lett a pénz, hanem le is lett vonva, legalábbis az OTP-s alkalmazásban ezt látom.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.