Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) bloggiold válasza dragonfx (#49) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Egy kicsit talán érthetőbb lett a B20-as rész (a tesztben javítottam)
Valamint a telefon is olcsóbb lett (106 ezer Ft)

https://fontecone.blog.hu/

(#61) stellaz válasza drgéza (#17) üzenetére


stellaz
addikt

Lehet,hogy hibás volt a xiaomi redmi 5 plusod, mert elég frankó kijelzője van amúgy.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#62) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azt a notch eltűntetős dolgot elegánsabban is megcsinálhatták volna. Ha már lent le vannak kerekítve a sarkok, akkor felül, ha "eltűnteti" az ember, lehetne ott is olyan. Így elég bénán néz ki. Inkább nem kéne noccs és akkor nem kéne ilyenekkel foglalkozni... Nálam az összes notch-os telefon kilőve. Soha nem vennék ilyeneket.

(#63) tothbe válasza bloggiold (#60) üzenetére


tothbe
addikt

106ezer? hol? gondolom nem itthoni hivatalos behozatallal és B20-al.

By(e) Tothbe

(#64) bloggiold válasza tothbe (#63) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Abból még vonj le 30%-ot (ha van elegendő pontod) szóval 74 a vége vs itthoni ár 130 ezer, de van hozzá egy papír, ami egyébként ehhez is, a Szent Grál garancia papír.
Van jópár fórum, Facebook oldal a Magyarországi garanciális ugyintézésről, siralmas.

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#65) tothbe válasza bloggiold (#64) üzenetére


tothbe
addikt

ismerem, asus-om van kb 7-8 éve már. sőt, laptop-ban is asus-okat tartunk, mondjuk ott azért jobb a garis ügyintézés egy fokkal, de az sem piskóta.

By(e) Tothbe

(#66) dragonfx válasza janeszgol (#50) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor te se mondod jó vételnek?

engem a mi 8 se érdekelne de az i b20 nélküli.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#67) tothbe válasza dragonfx (#66) üzenetére


tothbe
addikt

gondolom ez is akart lenni az a se a mi 8 -ra. ;)

Sztm ne azt vedd le janeszgol válaszából, hogy nem ajánlja, hanem, hogy nem tudhatod mit hoz a holnap és a B20 nem meglétével esetleg elvágod magad dolgoktól.
De ha te biztos vagy a közeli 2-3 évedben, akkor akár B20 nélkül is van élet egy nagyvárosban. Akár Zenfone 5 akár Mi 8 is a választottad a végén. Mondjuk ha a Zenfone-t itthon veszed majd (he lehet végre kapni és nem cask igéret) akkor abban less B20, csak a neten külföldről rendelt global verzióban nincs.

By(e) Tothbe

(#68) judas13 válasza dragonfx (#6) üzenetére


judas13
addikt

Akkor te valamilyen nagyobb városból kajabálhatsz folyamatosan csak kifelé vagy nem is tudom pontosan honnan, hogy ennyire nem vágod, de hidd el nagyon sokaknak kell az a rohadvány B20 :)

"...fentiekből következik, hogy általánosságban elmondható, hogy a zsúfolt, nagy népsűrűségű helyeken továbbra is az 1800 MHz-es (Telenor, Telekom) és 2600 MHz-es (Vodafone) tartomány használata dívik a kapacitás miatt, míg elsősorban vidéken, kisebb településeken, falvakban a 800 MHz a nyerő."

Csak így megy a link most sorry
https://mobilarena.hu/teszt/4g_lte_800mhz_b20_band20_frekvencia_magyarorszag/b20_800_mhz_lte.html

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#69) dragonfx válasza judas13 (#68) üzenetére


dragonfx
veterán

éln bp.n élek nem tervezek elköltözni és ritkán megyek ki pestmegyéből

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#70) judas13 válasza dragonfx (#69) üzenetére


judas13
addikt

Akkor no problem.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#72) bloggiold válasza SztipitsA (#71) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Van, a teszt írójának és az új gazdájának. Röviden, jó, hosszabban meg nagyon jóóóóó

https://fontecone.blog.hu/

(#76) tothbe válasza SztipitsA (#73) üzenetére


tothbe
addikt

nekem is 06.01 óta van rendelésen a médiában. de ott azt mondják, az Asus nem rendelt be, és azért nincs.
Asus szerint augusztusra lesz következő nagyobb szállítmány hozzánk, addig semmi. csak az a pár darab volt, ami már a kezdet kezdetén azonnal elfogyott.
Szóval csodálkoznék, ha az alza-hu-n hivatalos magyart kapnál rendes két éves magyar asus garival.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#78) tothbe válasza tothbe (#76) üzenetére


tothbe
addikt

na, múlt hét pénteken a Media törölte a rendelésemet. Minden egyéb értesítés nélkül. Náluk sem vásárolok többet ilyen hozzáállással. Akkor marad az Alza, mint egyetlen opció. Azért az nem nagy választék tekintve, hogy ők meg nem gyári hanem saját két év garival adják. :O

By(e) Tothbe

(#79) Narxis válasza tothbe (#78) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az asus mobilok hivatalos hazai szervize nem a hírhedt telemax? Mert akkor én annyira nem hiányolnám a "gyári" garit. :D

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#80) tothbe válasza Narxis (#79) üzenetére


tothbe
addikt

de, Budaörsön. De Asussal eddig még sosem volt gondom náluk. Gyorsan és jól javítottak minden telefont, ami eddig oda került.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#81) Narxis válasza tothbe (#80) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor te vagy a ritka kivétel. :)

Thanos was right.

(#82) tothbe


tothbe
addikt

Most már két hét tapasztalattal a hátam mögött a készülékkel mondhatni, hogy sikerült összeszokni és igencsak megkedveltem. Tényleg elég gyors és nekem továbbra is nagyon bejön a Zen felület meg az Asus-os extrák. Eddig csak pozitiv tapasztalatokat tudnék megosztani, negativum még nem jött elő semmi. Talán annyi, hogy néhány alkalmazás nem kezeli jól ezt az újfajta felbontást, de sztm az nem Asus hiba, ő fel is ajánl 3 féle futtatási módot, ami némelyiknél meg is oldja, hogy ne lógjon ki. A Notch pedig az Asus-os megvalósitásban azt kell mondjam, nem, hogy zavarna, de kifejezetten tetszik, hogy emiatt kisebb és kényelmesebb a telefon. elrendezésben pedig simán jó és nem zavar semmit.

Szóba került itt az AI töltés korábban, hogy azt volt aki nem akarta. Ez egy extra funkció ami alapból ki is van kapcsolva (mint amúgy minden más AI funkció is), de ha bekapcsolod is minden töltéskor eldöntheted, hogy most épp nem akarod, hogy fusson. Akkor meg cask simán tölt, mint bármilyen más telefon.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#83) ftc


ftc
nagyúr

Hol lehet hozzá normál tokot venni? eddig mindenhol néztek rám...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.