Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Gabor970 válasza Champipi (#29) üzenetére


Gabor970
addikt

Samsung PS50C430-as TV-nk van. Az ebbe épített lejátszó eddig minden Xvidet, HD avit lejátszott szépen, felirattal is gond nélkül. MKV-k közül kb a letöltöttek 5%-át nem. DVD formátummal nem birkózik meg, iso-ból egyáltalán nem játszik. Nekem a VOB lejátszás volt a legnagyobb szívfájdalmam, de szerencsére találtam egy megfelelő programot, amivel Xvidet tudok belőle alakítani, nem kicsit, hanem inkább 4 giga körülit, hogy megmaradjon az eredeti hang és kép minőség. 50"-on a dvd képe a minimum ami kell, abból már nem szabad tömörítgetéssel szarakodni. Jpeg nem gond, igaz 12 megás a legnagyobb amit kap, nagyobbat nem próbáltam. MP3 természetesen. FLAC-t nem tud- WMV-t tud azt hiszem, de nem próbáltam. Mondjuk a samsung honlapján a részletes leírásban benne van minden, amit tud. És ezeket korrekten tudja is. Kb szerintem egy nagyon alap mediaplayernek felel meg. Egy itt teszteltet biztosan nem vennék mellé, esetleg csak olyant, ami sokkal komolyabb.

elfelejtettem, sokaknak fontos: fenti tv lejátszik M2TS-t is, de át kell nevezni .ts-re!

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.