Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Hompipi


Hompipi
újonc

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki tud-e nekem egy apróságban felvilágítást adni. Több éve van nekem is egy O'Play Mini-m. Hál'istennek nincs vele semmi probléma, ha csak azt nem veszem annak, hogy mostanában, ha egy film nézés közben megállítom (nem pillanat megállítással) és újra nyomom a play gombot nem onnan folytatja a filmet ahol abbahagytam, mint régen megkérdezte egy felirat, hanem az elejéről indítja a filmet.
Van valakinek ötlete, hogy ez miért van? Várom szíves válaszotokat. Köszönettel

(#102) Ndoor


Ndoor
újonc

Sziasztok! Éppen most rendeltem ősöknek egy oplay minit és vennék hozzá egy pendrive-ot is. Az lenne a kérdésem hogy 720p illetve 1080p-nél számit az olvasási sebessége a pendrivenak vagy teljesen mindegy? Találtam 40 mbit/s-et de elég drága, jobban örülnék valami mezei pendrive-nak nagyobb kapacitással.

(#103) крокодил


крокодил
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani Asus oplay minihez univerzális távirányítót?
Jó hozzá a már említett Logitech Harmony?

(#104) lexter00


lexter00
őstag

Lassan 5 éve van meg nekem ez a kis csoda,a mai napig hibátlanul lejátszik minden formátumot kezel minden feliratot.5 év alatt semmi hibája nem volt pedig napi rendszerességgel használom.Nagyon megérte az akkor árát (14eft).Nagyon ajánlom mindenkinek vagy az újabbik testvérét nagyon jól sikerült mediaplayer ez.A gyári távot már rég nem használom hozzá helyette egy lidl-s univerzálisat (Silvercrest)

(#105) postman 75


postman 75
újonc

sziasztok! tudnátok segíteni? nekem HD2 van! és néha önálló életet él: távirányítóra nem reagál,nem kapcsol ki vagy nagyon sokára van amikor ujra indul,film nézés közbe meg áll és nem látja a vinyot! :(

(#106) RBJ


RBJ
addikt

Valaki elmondaná, hogyan van beállítva az o play hdmi résznél.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#107) oszy


oszy
veterán

Ha csatlakoztatok egy 2,5" winchestert erre: HDP-R1 azzal megbírkózik? :) Nem kell külön táp neki ugye?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.