Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a bemutatót :R
Amikor valakinek notebookot kell ajánlani ezt a 2 márkát ajánlom (HP-ASUS).
Nagyon erős i7-es procival szerelt, 8Gb memória, a videokártya is 2Gb.
Minden mai játék akadás mentesen játszható.
Asus notebook-om is van, egy régi nagy hiba webcam 0,3 MP. Ezt használják már régen.
Az enyémnél még 4db USB csati van, de csak 1db USB3-as.
Jó áron, erős gépet vettél :)

Dave666

(#2) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Jó cikk. :)
GT630al szerelt ugyanilyen verzió létezik?
Minden ok, de szerintem erősebb VGA kéne bele. :U
Játék tesztből Diablo 3 és Mass Effect 3 lehetne?
Én Lenovo - ASUS laptopokat szoktam ajánlani businnes és konzumer kategóriákban.

(#3) nemeth989 válasza SzalaiG (#2) üzenetére


nemeth989
senior tag

nVidia GeForce GT 610M 2 GB ott van ez a vga, ahol az intel 4000-es integrált cucca (ivy bridg procikban van), ha játszani akarsz ne ezt vedd, a GT630 egy fokkal jobb vétel, de az meg egy átnevezett GT540.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4) Gaga_30


Gaga_30
tag

Nálam alapból kiesne a fényes kijelző miatt...

Dave666: Azért megnézem ahogy a GT610-esen fut minden játék... az igen csak belépőszintű, kb az integrált HD 3000-el van egy szinten.. Persze a Farmerama-t viszi azért..

(#5) SzalaiG válasza nemeth989 (#3) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor melyik mobil vga a jó? Dio3, Mass3 és társaira? Max 200e-ig.

(#6) HyP3b0y válasza dave666 (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Jó nagy butaságot írtál. A 610M egy átnevezett 520MX. Ami meg elég gyenge darab...
Azzal a 2GB-al kitörölheti sajnos, felét sem fogja használni. Játszani ezzel nem egy leányálom.

SzalaiG: Érdemes notebookcheck.net-n megnézni melyik chip melyiknek az átnevezett vagy átórajelezett verziója. Így van hogy pl a 435, 525, 540, 630 ugyanazok. Ezek már az általad említett játékokra elegek lesznek, de egy 555(és átnevezett társai) körüli jó választás lehet. Ja és persze nézd át a radoenokat is.

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Most kerültem kapcsolatba egy új generációs Asus laptoppal. Belépő kategória, de kinézetre hasonlít ehhez.

A kérdésem a cikkkben szereplő laptop touchpad-jéhez kötődik:
Ha rajta tartom egy ujjam a bal klikk touchpad gombbon, ami a touchpad bal oldala, és a felülete ugyancsak érzékeny felület, és a jobb kezemmel az egeret irányítom és jobb kézzel koppintva akarok klikkelni, akkor ez ennél a modellnél sem lehetséges?
Tehát bal kéz bal klikk gombon érintve folyamatosan, jobb kéz egér terelgetés és koppintani vágyás, és mivel a bal kéz érinti a sarkot, nem megy a koppintás.

huh ezt jól megfogalmaztam

(#8) blueMerle


blueMerle
veterán

Sajnos valóban egy nagy mókusvakitás ez a VGA. Szomszéd is a minap csattog átt hozzám nagy örömmel hogy mekkora gémer notebookot vett (szintén asus), amiben egy 7470M 1GB-os VGA van és tyű és nahát ez milyen erős cucc...aztán megmutattam neki hogy a jópár éves HP 8510p notimban lévő HD2600-al van egy szinten...hát, mit is mondjak, nem volt túlságosan boldog a hír hallatán :U

[ Szerkesztve ]

(#9) Gl4diator


Gl4diator
tag

Általában az a probléma a megfizethető árú, bruttó 200.000 Ft. körüli notebookoknál, hogy vagy a proci erős, de a vga gyenge, vagy fordítva. Én anno mindenképp GT 540M-es erősségű vga alá nem akartam menni amikor áprilisban vettem a notebookom. A 15,6"-os képernyő nekem kicsi volt, ezért egy 17"-os Asus K73SM-et választottam, és a gyengébb proci, erősebb vga párosítást választottam : Intel i3 2350M-es proci, 8GB memória, 1 terás vinyó, és a meglepi akkor ért, hogy már az akkor átnevezett GT630M-at kaptam 540 helyett :) - pedig a specifikációkban még azt írták, hogy 540-el szerelik. Egész jól megy a Far Cry 3 a laposomon 1600x900-ban, majdnem mindent mindent maxra toltam.

[ Szerkesztve ]

(#10) hibavissza


hibavissza
veterán

negyedmilliós ánusz laptop...i7....egyetemista....jó ár-értékarány....lol

(#8) blueMerle: nekem az ugrott be, hogy a mókust mi vitte rá a cserére azon kívül, h a szülei hozzávágtak 250 ezret, h vegyen valamit má'. meg esküdtem volna rá, hbölcsész lesz, de oda minek a CAD? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) hibavissza


hibavissza
veterán

bocs a dupláért, de ha én napi szinten cad/cam felhasználó lennék (ami ügye indokolja az átlagosnál erősebb gépet), akkor minden áron ragaszkodtam volna legalább fullHD felbontáshoz...szóval elég fail ez a poszt.

(#12) balees


balees
tag

Garancia nem ugrik az SSD beszerelés, illetve az optical bay miatt?

(#13) FRENK1988 válasza balees (#12) üzenetére


FRENK1988
veterán

Már nem.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#14) HyP3b0y válasza FRENK1988 (#13) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ezt kifejtenéd bővebben, érdekelne?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#15) FRENK1988 válasza HyP3b0y (#14) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mit kell ezen bővebben kifejteni. Nincs lematricázva azt ki lehet otthon is cserélni. De már egy CPU vagy alaplap csere már gari vesztéssel jár

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#16) Tikakukac


Tikakukac
titán

A HD4000 hozza a 610M teljesítményét, fűteni és extra meghibásodási tényezőként remekül funkcionál, ez egy értelmetlen vásárlás volt ebből a szögből.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) andrisms válasza hibavissza (#10) üzenetére


andrisms
aktív tag

Mint írtam ez a teszt erősen szubjektív.
- Nem a szüleim vágták hozzám, nyaranta és suli közben is dolgozok, de ezt te nem tudhattad. Máskor ha 10e Ft-nál drágább cuccot veszek, és írnék róla, akkor az első sorok úgy kezdődnek majd hogy SAJÁT pénzből...

- az vett rá a cserére, hogy a HP-t egész jó áron elvitték, és ahhoz képest nem sokat kellett hozzádobnom. A HP-n lejárt a garancia, így ha valami történt volna vele akkor sokkal többet bukok, minthogy most vettem egy új gépet.

- Nem szükséges a fullHD monitor (NEKEM) az ArchiCAD-hez.

Tikakukac: Én kifejezetten proci szerint kerestem gépet, nem játszok, ha meg igen akkor arra ez is megteszi

balees: : Az optikai meghajtót egy csavar fogja, és kicsúsztatod, nem látszik hogy módosítottad volna, ha valami lenne vele. Merevlemezt, RAM-ot pedig garanciavesztés nélkül lehet benne házilag cserélni, én úgy tudom.

Jelenleg ez a hozzáállásom és a saját véleményem, ezt burkoltabban nem tudtam megfogalmazni, gondoltam leírom a félreértések elkerülése végett.

[ Szerkesztve ]

(#18) Tikakukac válasza andrisms (#17) üzenetére


Tikakukac
titán

Kifizettél X forintot egy amúgy full értelmetlen kártyáért, némi többlet súlyért meg 1-2 szopófaktorért. Én csak azt nem értem, hogy miért.

Mondjuk azt nagyon halkan jegyzem meg, hogy Dell 5520, szinte kopp ugyanilyen konfigban helyszíni másnapi kiszállásos garival! 3 évre, jobb minőségben sincs 200k, de nem vitatom a szaktudásod, biztosan ezt is mérlegelted

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19) andrisms válasza gekkoXT (#7) üzenetére


andrisms
aktív tag

Hát jól megfogalmaztad. :)
Amúgy nálam működik. De csak akkor ha nem nyomod le a bal klikk gombot hanem csak rajta van az ujjad.

(#20) andrisms válasza Tikakukac (#18) üzenetére


andrisms
aktív tag

Elsősorban a processzor és a garancia miatt fizettem ki többletpénzt, videokártya nem érdekelt igazán.

Szerk: Nincs szaktudásom, nem informatikai zseni vagyok. :)
Mérlegeltem, ezt vettem. Utólag már nem tudok semmit csinálni, nyilván van jobb, erősebb, nekem ez jutott.
Amúgy abba a Dell laptopba HD3000 és egy előző generációs i7 van, nem? EZ csak kérdezem, mert részletekbe azt írták. Bár nem tudom, nem szeretnék veszekedni, ez jutott, ennek örülök :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Tikakukac válasza andrisms (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerkből kifutottam.

Akkor ez bizony rossz vétel volt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sajnos ez a 2GB-os VGA , a VérPistikéknek készült... még mindig nem a memória mérete határozza meg a VGA-t... Tettek volna bele inkább 1GB GDDR5-öst.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Tikakukac válasza andrisms (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem. Ivy Bridge i7, HD4000.

Ez van, bekérdezel a notis topikba és mondtuk volna :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) andrisms válasza Tikakukac (#23) üzenetére


andrisms
aktív tag

Hát ez van :((
Legközelebbi laptopvásárlásomnál az lesz ígérem :R

(#25) Dr. Romano válasza Graphics (#22) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Még jóóóó hogy hsz-el ezelőtt írja is:

"Elsősorban a processzor és a garancia miatt fizettem ki többletpénzt, videokártya nem érdekelt igazán."

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#26) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A cikk tetszik. Én a HP-tól már semmit nem veszek, még a nevét is utálom kimondani. Erre a dv sorozatra amúgy is elég sok a panasz, youtube tele van hibás dv szériás laptopokról készült videókkal. Munkatársnak is volt dv5, dvb-t tuneres, a vga túlmelegedés miatt kipurcant benne. Szóval az Asus jó választás volt szerintem, használd egészséggel!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#27) Graphics válasza Victoryus (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

dv5 sz@r széria volt, Paviliont csak az újakból, és csakis dv6-dv7 szériákat. Sandyvel.

Vagy Probook 4xxx széria, a 6xxx szériával már soka a gond.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Tikakukac válasza Victoryus (#26) üzenetére


Tikakukac
titán

Gondolom a zsanértöréses szériahibás k53-as Asusokról te sem tudsz... olyan nincs, hogy fasza márka. Meg gondolom akkor a raklap i7-es bojler szinten fűtő gép is kimaradt. Minden patent márka nincs, nem is volt, nem is lesz.

Van egy raklap fos gép minden gyártónál, nem értem miért pont egy konzumer gép dönti el, hogy jó-e egy márka. Előttem pont itt teker évek óta egy DV5, melegszik is, ezért van padon, ezen kívül semmi baja, pedig ez aztán tényleg keményen hajtva van. Konzumer gép, rohadt erős belsővel. Mit várt az ember, csodát? Akkoriban 200k-ért senki sem adott ilyen gépet, ennyi porttal, azt mindenki tudta, hogy ehhez pad minimum kell, és lám, aki úgy használja és nem is AMD-s verzsönt vett, annak ma is van gépe.
Mellesleg nézz meg egy elitebookot vagy egy workstationt, Asus életében nem gyártott még olyan gépeket, szóval a ne nézzünk a HP-ra durva ferdítés és badarság.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#29) Formaster


Formaster
addikt

Jo kis bemutato lett belöle, tetszik :))

(#30) Mr President válasza SzalaiG (#5) üzenetére


Mr President
senior tag

Én ezt a gépet venném! Proci gyengébb az i7től, de ez bőven elég mindenre. És ebben sokkal erősebb a vidkari.
Nem mellesleg a dizájn marha jól sikerült! Valamint alumínium a gépház!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#31) Formaster válasza Mr President (#30) üzenetére


Formaster
addikt

Hàt attol függ mire kell az a proci. 1.7ghz-en lehet gond böven.

(#32) andrisms válasza Tikakukac (#28) üzenetére


andrisms
aktív tag

A DV6-osom előtt DV5-öm volt. Nagyon frankó kis lapos volt az, csak a ventilátor marha csúnya hangot adott, elküldtem szervizbe, ott egy hónapig ültek rajta,mindig mondogatták hogy nem jött meg az alkatrész meg egyebek, elegem lett belőle, megkérdeztem őket nyugodt hangvétellel hogy hol tudok emiatt panaszt tenni hogy 1 hónapja nincs gépem, így visszautalták az akkor 1éves gépem újkori árát.
Abból vettem meg a DV6-ot, mert az elődjével is azt a hibát eltekintve nem volt problémám. És ténylegesen nincs olyan gyár aki tökéletes gépeket adna ki a kezei közül.

(#33) gekkoXT válasza andrisms (#19) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Tehát ha bal kéz folyamatosan hozzáér a felülethez és közben a jobb kéz koppintva klikkel akkor is működik a klikk koppintással, nem kattintással?

(#34) Tikakukac válasza andrisms (#32) üzenetére


Tikakukac
titán

Saját használatra a garis mócsingok miatt ha bármikor is vennék megint új gépet, az dell lenne NBD garival az fix. Addig meg utazom használt üzletiben kicsit nagyobb rizikóval.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35) blueMerle válasza Victoryus (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

A Pavilion laptopok alapján itéled meg a gyártót? :W Hallottál olyanról hogy EliteBook széria? Esetleg ProBook? Tanulgasd ezeket, emészd meg tudatalatt hogy létezik ilyen, mert látom mégcsak hírből sem ismered. Mert ezek a csilivili Pavilionok aztán mindenek, csak nem minőségi cuccok. Én idestova 4 éve használok egy 8510p-t és némi plusszal (ssd, 4GB ram) bőven jó a teljesítménye még ma is, teljesen úgy néz ki mint amikor megvettem, pedig nem vigyázok rá mint egy hímestojásra. A zsanérja nem lötyög, a gép teljesen halk. Persze ez nem dévébététuneres multimédiás dölbididzsital faszomfényes-kijelzős polírozott trágyadomb, hanem egy minőségi business class laptop. Az utódja egy 8470p lesz jövőre, mert elköteleztem magam a széria mellett, nem véletlenül.

(#36) Graphics válasza blueMerle (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

én a laptopokat onnantól kezdve tartom számon, hogy Probook, a HP-nél, alatta nincs értelme laptopról beszélni. És az is dinnye aki az alatt vesz....

Consumer kategória egy ipari melléktermékként van jelen, minden porcikájában az elavulásra van tervezve... hogy 1-2 év múlva cseréld le...

Amit ugye Te is említettél, a Pro és Elitebook széria pedig arra, hogy használjuk, és sokáig kiszolgáljon.

Volt egy 8460p Elitebook-om, na igazából ott kezdtem el pislogni, hogy ezt így is lehet... azóta egy 8560p után vágyakozok :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Victoryus válasza blueMerle (#35) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nem csak azokról, hanem a semmit nem érő, javíthatatlan pocsék minőségű nyomtatóiról is. És itt sem a gagyi 10ezer körüli nyomtatókról van szó. Többek között ezért se szeretem ezt a gyártót. A probook szériánál is találhatóak problémák: inverter hiba, tápcsatlakozó hiba. De szerencsére ez a cikk nem erről szól. Csak leírtam lesújtóan negatív véleményemet eme "remek" gyártótól. .

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#38) blueMerle válasza Victoryus (#37) üzenetére


blueMerle
veterán

Értelek. Nem vonom kétségbe a szavad. Főleg azokután hogy erre az Asusra azt mondtad, hogy jó vétel. :R

;]

(#39) tvamos válasza Graphics (#36) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat en egy Probook miatt vesztettem el tobb evi munkamat. (Pont akkor szallt el az a retek, amikor mentettem rola az adatokat az USB-HDD-mre. Azon tartottam mindent.) Ez volt a 3. es egyuttal utolso kukaszokeveny hp masinam. - Mindegy, volt vele mas bajom is....

Ez az Asus viszont tetszik. Kar, hogy fenyes a display!
A cikk is jo, talan jobb, mint maga a gep! Koszi!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#40) blueMerle válasza tvamos (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Milyen Probook volt ha szabad kérdeznem?
Nekem is volt Probookom, ami összesen 4x járta meg a szervizt, node annak köze sem volt a business class notikhoz. Szidtam is, mint a lovat és a HP összes felmenőjét. Szóval nem mindegyik Probook business class, ezért kérdezem a modellt.

[ Szerkesztve ]

(#41) Tikakukac válasza tvamos (#39) üzenetére


Tikakukac
titán

Nekem a Thinkpadem felejtett el tölteni egyik este, vizsgaidőszak közepén. Minősített eset, ettől még 130k-ért anno atomjó vétel volt a 4530s is, meg kell nézni mit adnak ennyiért.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42) Graphics válasza blueMerle (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

5-ös, 6-os szeria sz@r, szervizesek mondtak, Probookbol csak 4330s/4530s/4730s, es az ujak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) andrisms válasza gekkoXT (#33) üzenetére


andrisms
aktív tag

ja koppintással nem működik. ha bal oldalon rajt a kezem a touchpad gombján és jobb kezemmel pedig koppintani szeretnék akkor nem jó. Csak akkor ha le is nyomom

(#44) tvamos válasza blueMerle (#40) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerinem... 4320 volt. Majd' 200 volt, nem a Win-es, hanem a Suse Linuxos verzio. Egyebkent a huto hagyta el a processzort benne. A vide kartya, meg az odiota wifi volt a legnagyobb baja. Mondkuk az offize ment rajta...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45) Napfénysüti válasza blueMerle (#40) üzenetére

Probookok között van olyan külön hogy Business Class? :F

Més que un club!

(#46) opeter87


opeter87
senior tag

Ez ennyiért nagyon nem érte meg. 200-ért aprón olyan gépek vannak (garanciálisak is), hogy 200k-ért nem vettem volna soha Asus-t. (pedig van/volt az Asus gépem)

CAD-hez meg szerintem kell egy jó kijelző, ha nem is IPS, de egy normális felbontású. Ebben a gépben ez sincs.
Én egy T/W 5xx szériás TP vettem volna leginkább, de a Dell Latitude 55xx/65xx széria is lehet belefért volna, vagy bármelyik HP Elitebook 85xx. Rendes legalább 1600x900-as kijelzővel.

SZERK.
#45 Napfénysüti
ProBooknál a 4xxx széria az a belépő, a 6xxx széria már eggyel jobb, de még nem Elitebook. Szerintem erre gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#47) Graphics válasza opeter87 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak a 6x6x széria selejt lett. :/ alaplaphibásak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Napfénysüti válasza opeter87 (#46) üzenetére

Így már értem bár gondolom még a 6xxx széria sem igazi BC. Ahogy néztem az tényleg inkább csak az Elitebook a HP-nál, meg is kérik az árukat.

Més que un club!

(#49) hibavissza válasza andrisms (#17) üzenetére


hibavissza
veterán

csak hogy tisztázzuk, az akkor a te pénzed, ha önállóan, saját lakásodban élsz és szüleidtől egyetlen petákot nem kapsz. ha ezt meg tudod tenni a nyári keresetből és még bevállalsz egy negyedmilliós laptopot, akkor nagy mágus vagy.
amennyiben nem, akkor érdemes lenne átgondolnod a munka-megélhetés fogalmakat....és gondolom a szintén nem olcsó hp-t is "saját" pénzből vetted. :D

na de mind1 is. remélhetőleg legközelebb átgondoltabban választasz és esetleg jut pénz nyaralásra is...őőő, lehet arra meg a tavaszi szünetben keresett pénzből tettél félre? akkor bocsesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) andrisms válasza hibavissza (#49) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nem vitázok veled, nem arról szól igazából ez az egész, van benne igazság amit mondasz, ha ilyen szemszögből nézzük.

Ezt az irományt azért tettem közzé hogy leírjam tapasztalataim-és mivel ti azt mondtátok hogy ez egy szar vétel volt- így aki ilyenbe gondolkodna/gondolkozott ezidáig azonnal lebeszélje róla magát. Ha meg jó véleményetek lett volna akkor meg rábeszélje. EZt segítségnek írtam, nekem teljesen megfelel ez a laptop, következőnél kérdezek is, de itt most igazából ezen az ajánláson/tiltáson van/volt a hangsúly. Ha már megvettem, megírtam. Leszűrtük a véleményt, aki ilyenen gondolkozik az felejtse el. Én nem sértődtem meg, tévedtem már nagyobbat is ennél, meg amúgy is ezen nem idegesíteném magam, ez csak egy használati tárgy.

Nem fogom leírni az egész sztorit, az a lényeg hogy ez a modellváltás a HP-n felül nem egészen 50e Ft-omba került össz-vissz, és nem volt sok időm dönteni egyéb okok miatt. Tehát ha úgy nézzük 170e FT-ba volt az egész, de nem írnám le a részleteket, nem untatlak Titeket vele és nem is szeretném.
Lehet rosszul döntöttem de nem 100e-eket csesztem el rá. Tévedni emberi dolog, máskor kérdezek ígérem. Jelenleg az az álláspontom hogy kitart mellettem és ennyi.

Igazatok volt hogy szar videokártya, én ezt a vásárlásnál mérlegeltem, nem játszok vele, nekem a processzor volt a fontos. De nyilván van jobb vétel ennyiért, ez jött össze nekem.

De kövezzetek meg, nem szeretem ezt az egyetemista és mi a szart akar egy negyedmilliós laptoppal szöveget. Akinek Apple laptopja van, az úgy kezdődik hogy 350e, az mégse egy olyan egyetemista akit apuciék finanszíroznak? Az olyanokkal semmi gond? Nem vagyok Apple-ellenes(mivel gyűjtöm a régieket, és nem egy darab van), de na az nem ér annyit. És nem egy egyetemistánál láttam. Ő megdolgozott érte? Lehet Te már keresel és saját lakásod van, de én ezt mérlegeltem, jelenleg futotta rá, és úgy állok hogy kijönne a nyaralás is, néha nagy mágus vagyok. De azt is beleveszem és tény hogy kaját és szállást nem én fizetem és ezt be is vallom, nem szégyellem...
De nem szeretem ezt a negatív hozzáállást. Elég lett volna annyi hogy nem jó vétel volt, és ugyanúgy beláttam volna. Máskor bekérdezek, jelenleg nem volt rá lehetőségem, ez lett belőle. Ennél nagyobbat soha ne tévedjek

Bocsánatot kérek mindenért ami nem tetszett a szövegbe és ebbe a hozzászólásba, nem veszekedni jöttem és nem is azért írtam meg ezt a tesztet és a mostani véleményem is. Tisztellek mint minden embert aki korrekt velem.
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.