Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC56U (802.11ac kétsávos Wireless-AC1200 Gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Laca0 válasza sztanozs (#3984) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem olyan szokott előfordulni, hogy időnként megjelenik 5G kapcsolatnál, hogy nincs internet. Átkapcsolok 2,4-re majd vissza és jó.
Napi 10-12 órát dolgozok rajta keresztül, kb havonta 1* történik ilyen. Úgyhogy emiatt én nem aggódom.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#4002) Lackooo84 válasza Laca0 (#4001) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na nálam is így kezdte, aztán már van, hogy 5 percenként csinálja. Már nem is használom az 5GHz-et mert majdnem kivágtam az ablakon.

The Truth is out there...

(#4003) Intruder2k5 válasza Lackooo84 (#4002) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A csatorna fixre van állítva egyébként, és lehetőleg 48 alatt?

(#4004) Lackooo84 válasza Intruder2k5 (#4003) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Fixre, de pont, hogy nem 48-ig, hanem 100 fölött, ugyanis ha alacsonyabb frekin van, akkor zavarják a szintén 5G wireless fülhallgatómmal egymást.

The Truth is out there...

(#4005) blakey válasza Lackooo84 (#4004) üzenetére


blakey
titán

A 100 fölötti lesz a gáz, sőt a 100 is az, tapasztaltam ezt pl. egy Xiaomi telefon azt nem is látta, 36/44-esen meg hibátlan. Használj vezetékes fúlhallgatót.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4006) sztanozs válasza Lackooo84 (#4004) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy magasabb csatin is zavarja és ez a baj...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4007) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sőt, 48-as csati felett van még egy ilyen is. [link]

(#4008) Lackooo84 válasza blakey (#4005) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tuti nem az a gond, mert sokáig hibátlanul működött így. Ezen a frekin 100% nem zavarja a füles, mert az alacsony frekiknél recseg meg akadozik a hang, ha adatforgalom van, így okés. Meg hát mondom másfél évig használtam így semmi gond nem volt, egyszer csak elkezdte a hülyeségeit. Vezetékes füles köszi nem, már nem tudnék lemondani a fejhallgatóban levő 5GHz+BT kombóról, egyszerre tudom hallgatni a tvt, meg az adott BT eszközt amin épp vmi hangot ad. :)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4009) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok!

Próbálnám kinyomozni mitől lassul be brutálisan a router (gyári fw) nagy fájlok másolásakor. Korábban nem tűnt fel ilyen, de most hamar kellene 30gigányi telepítő, és 20mb/s- körülről indul, majd 1 mega alá esik a másolás, sambán is, ftp-n is, utóbbi néha még meg is szakad (mindegy hogy 5ghz vagy vezetéken).
A router memória fullratelítődik, belassul a net is ilyenkor pár másodpercre.

Írtátok hogy töredezett lehet az adat, érteném ha lassabban jönne, de konkrétan majd megöli a vasat és burált módon belassul (4-7 gigás fájlokból áll). USB3as külső tokban (normális vezérlővel) SSD-n vannak az adatok, annyira ez nem kellene hogy megviselje :(
Logban nem látok semmit, és a CPU sincs kiterhelve...

Van valami ötletetek? :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#4010) blakey válasza MC Pite (#4009) üzenetére


blakey
titán

Próbálj ki egy CFW-t, hátha azzal nem lesz gondod, még ilyet nem tapasztaltam.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4011) MC Pite válasza MC Pite (#4009) üzenetére


MC Pite
veterán

Hm... mivel a fájlok kellenek, addig leválasztottam, tettem fel egy ext2/3/4 plugint a tc-hez, és elkezdtem ezzel felmásolni a notira. Azt írja 13-15Mb/sec, de láthatóan lassabban megy; mi a fene? :F

blakey: Csak úgy random feltenni mást nem nagyon van kedvem/időm (az autóm szerelési doksiját töltöm mert a szerelők heteken belül nem tudnak foglalkozni vele :( ) - de amíg nem találom meg az okát nem is szívesen állnék neki vaktában...

szerk: Mondjuk hasonló volt a kisebbik SSDvel is a notiban(kb a normál sebességének századát tudta), nem találtam semmit, de egy formatálás után megy rendesen. Azóta mondjuk inkább nem azon van a rendszer...
De mire csigasebeséggel le tudom ezeket menteni erről hogy kipróbáljam ezen a meghajtón; pff, kb 2 nap :W

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#4012) envagyok válasza MC Pite (#4011) üzenetére


envagyok
veterán

Hdd sentinel

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#4013) MC Pite


MC Pite
veterán

Mondanám hogy jövök a megoldással... De ez sem teljesen igaz. A programok egészségesnek (90%) nyilvánították a meghajtót. 2db usb3as házban is elég érdekesen viselkedett usb2őn a thinkpaden és az asztalin usb3on is. Satán bekötve pedig úgy működött ahogy kellett. Sok tornázás után végül ntfs-re formáztam, adatok vissza, és usb-s házban még mindig furcsán (rendszert megfogva, de addig legalább gyorsan) működik, de a routeren keresztül már közel 30megával jön a cucc (ugyanazzal tokkal pc-n meg nem működik rendesen). Mondanám hogy értem, de nem igazán. Lényeg, a router hasít,(közben a nem sem akad) nem tudom mi volt a hiba, illetve most sem vagyok biztos hogy jó a meghajtó teljesen.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#4014) sztanozs válasza MC Pite (#4013) üzenetére


sztanozs
veterán

Nézz rá HDSentinel-lel. BTW nekem lassan le kell költöznöm a routerről, mert kevés a 3 GB a külső lemezen. Kell egy igazi NAS előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4015) magyarl válasza magyarl (#3988) üzenetére


magyarl
tag

Most sikerült Ext4 partíciót csinálnom és Entware alá Transmission-t rakni, jelentem ég és föld a különbség! :C
Előnyök:
- akárhány aktív login lehet a torrent GUI-hoz, akár WAN elérésről is
- értelmes gui windows-ra és mobilra egyaránt
- eddig megbízhatóan és nagyon stabilan működik, minden parancsot azonnal teljesít
- most töltöttem 9 GB-t korlát nélkül, átlag 6,3 MB/s :Y
- ha nincs aktív seed/leech, hagyja leállni a HDD-t, nem kell kikapcsolgatni a szolgáltatást, mint a DL Master-nél

SONY KDL-43W755C

(#4016) MC Pite


MC Pite
veterán

sztanozs: Azzal is megnéztem, 90% os egészség, 100% sebesség. Meg eleve érdekes hogy csak az usb-s házakban nyűgösködött. Illetve most se lett pc-n igazán jó, de routeren már jó.

magyarl: Egy - egy szerintem korrekt klienshez képest mit nyersz ezzel? Kényelemből ha mentek egy torrentet a gyári egyből hozááadja (ez 99% megfelel), ha meg bővebbet akarok rendezkedni, arra a gépeken/telefonon lévő transmission/egyéb remote guit indítom. Vagy több szolgáltatás miatt? Vagy ha így elégedett vagyok örüljek oszt kész...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#4017) magyarl válasza MC Pite (#4016) üzenetére


magyarl
tag

Szervusz!
Nem egészen jött át a kérdésed. Hova mented a torrentet és mi adja hozzá hova? Ezt a gyári Download Master csinálja?
Én eddig már nem jutottam el, nekem a gyári DM ntfs vinyóval fagyott, lassú és bugos volt.
A feltelepített Transmission stabil és gyors (simán tölt 6-7 MB/seccel ext4-re). Amiket felsoroltam, az mind az előnye a gyárihoz képest.

3 féle képpen érem most el:
- böngésző
- uTorrent szerű okos windows gui program
- az általad linkelt Android gui

És igen, ha az általad használt módszer neked megfelelő, akkor nem érdemes variálni :)

SONY KDL-43W755C

(#4018) MC Pite válasza magyarl (#4017) üzenetére


MC Pite
veterán

Nekem a DM is jól elvan huszonx torrenttel, többet nem szoktam futtatni, elérni meg ha jól látom ugyanúgy érjük el. Arra lettem volna mi plusz ad, de úgy tűnik elsőre hogy nekem most semmit :B

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#4019) magyarl válasza MC Pite (#4018) üzenetére


magyarl
tag

Mekkora méretű, milyen fájlrendszerű HDD-t használsz?
7/24-ben pörög a vinyó?
Az értelmes gui alatt pl arra gondoltam, hogy pl mindig ki tudom válogatni hogy mely fájlokat töltse le (DM-nél asszem nem minden platformon van lehetőség).

SONY KDL-43W755C

(#4020) MC Pite válasza magyarl (#4019) üzenetére


MC Pite
veterán

120as SSD, idáig ext3 volt, most pár napja ntfs-re formáztam. Igen, abban az 1%ban amikor nem mindegyik fájlt akarom hogy letöltse, olyankor a transmission remote guival adom hozzá most.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#4021) hsrasus


hsrasus
aktív tag

Sziasztok!

Mivel most épp ez a téma és nemrég voltak problémáim leírom nekem mik a tapasztalataim. Már 3 éve teljesít nálam szolgálatot ez a router van, h problémamentesen, de sajnos nem mindig. Kb 1 hónappal ezelőttig csak gyári fw-t használtam és őszintén szólva csak a legelső 1 hónapban ment flottul minden, akkor volt egy érdekes anomáliám, ami szerencsére nem jött elő többet. Aztán fél évre rá volt egy költözés és valamiért frissítettem a fw-t is; nos azután soha többet nem működött minden flottul. Mindig a legújabb hyárit használtam egészen a múlt hónapig, amikor is már nemcsak kényelmi problémáim adódtak, hanem konkrétan a router nem adott netet. mindezt egyik napról a másikra. Akármivel próbálkoztam nem segített, ezért úgy döntöttem, h elég volt a gyári fw-el a szenvedésből és kipróbálom a Merlin-t. Azóta rendben teszi a dolgát, ez a fentebbi problémám is megszűnt, sőt a másolás sebessége a routerre kötött vinyóról majdnem hozza a 30 MB-ot (huszon teteje). A vinyó továbbra is 320-as, az USB3 portba van dugva és NTFS-re van formázva. Igaz most még csak kb 10 torrent van bent, majd kíváncsi leszek hogy fog megbírkózni az 50-el, de egyelőre nagyon ígéretes. Egy problémám van csak, h valamért az új download master progi, amit Windows-ra adtak ki nem működik. Egyáltalán. Próbáltam megkereseni neten a régit, mert az bár fapados volt, de legalább működött, de sajnos mindenhol csak az új verzió van fent, ami nekem 2 WIN10-es gépen sem megy, így mindig be kell lépni a felületre. Ezügyben esetleg tudtok valami tippet adni?

Üdv:
Hs

(#4022) hsrasus válasza hsrasus (#4021) üzenetére


hsrasus
aktív tag

Azért ennyire nem akartam megölni a diskurzust... :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4023) sztanozs válasza hsrasus (#4021) üzenetére


sztanozs
veterán

Én használtam egy ideig a beépített DM-et, de mivel van benne egy megkerülhetetlen (vagy akkor még az volt) le/feltöltési korlát,így nem használtam sokáig. ha jól rémlik optware transmission lett utána - de egy jó ideje már tomato-n nyomulok.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4024) odipapa válasza hsrasus (#4021) üzenetére


odipapa
senior tag

Miért nem jó a böngésző felületén a DM?

(#4025) hsrasus válasza odipapa (#4024) üzenetére


hsrasus
aktív tag

Nem azt mondom, h nem jó, csak elég kényelmetlen mindig belépni a felületre és ott hozzáadni a torrentet. Egy korábbi DM verzióban már elég volt csak a letöltött torrentre rákattintatni és utána csak OK-ot nyomni és már jött is le a film. Az se volt tökéletes, de ahhoz képest a felületre belépni sokkal kényelmetlenebb. Csak ezért kérdeztem.

(#4026) Đusty válasza hsrasus (#4025) üzenetére


Đusty
addikt

Ezek az új fw-k szerintem is egyre rosszabbak, most már e belépési jelszót se lehet vele megjegyeztetni mindig be kell gépelni.

(#4027) blakey válasza Đusty (#4026) üzenetére


blakey
titán

Próbáld meg a http://router.asus.com/-on.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4028) Đusty válasza blakey (#4027) üzenetére


Đusty
addikt

Köszönöm, így jó lesz :)

(#4029) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#4008) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az én gondom megoldódott, szerváltam egy Broadcom azurewave kártyát, és azzal nincs semmi probléma. Az Intel ac7260-assal valamiért nem szeretik egymást, amit nem értek, mert másfél évig jól működtek együtt... Ennél a kártyánál végre megint maxon van az rx-tx, amit az Intelnél régen nem láttam.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4030) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#4029) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az előző link.

The Truth is out there...

(#4031) adorjant


adorjant
senior tag

Üdv mindenkinek!

Wifi erőssége milyen egy N18U-hoz képest,van valakinek tapasztalata?
Valamint transmission milyen letöltési sebességel tud megbírkózni ezzel a hardverrel?

:R

(#4032) apszi


apszi
őstag

Sziasztok!
Egy meglehetősen bugyuta kérdés. Érdemes még erre a Routerre beruházni, vagy van egy olyan méltó utódja hasonló kategóriával ami felé inkább érdemes húzni? Merlin, Tomato kompatibilitás fontos.
Az 56U-ból lanon keresztül kb. milyen másolási sebességet lehet kicsikarni?
Előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#4033) blakey válasza apszi (#4032) üzenetére


blakey
titán

Ha jó áron jutsz hozzá akkor megéri.
Az 56U-ból lanon keresztül kb. milyen másolási sebességet lehet kicsikarni?
Ezt most hogy érted? Sok múlik a káblezésen, a HDD/SSD-ken, stb. Nálam 100MB/s fölött is szokott "járni", gép és NAS közötti másolás esetén.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4034) apszi válasza blakey (#4033) üzenetére


apszi
őstag

Köszi a választ!
Például nagyobb fájlok mozgatása routerre kötött USB3-as HDD-ről, Giga Lan-al rendelkező asztali gép felé egy átlagos értéket tekintve, "normális" minőségű kábeleket használva.

[ Szerkesztve ]

(#4035) Intruder2k5 válasza apszi (#4034) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A routerre kötött HDD-ről Gbit-es vezetékes kliensek irányába, a használt filerendszertől, töredezettségtől, és egyéb körülményektől függően 25-40MB/sec körül lehet számítani.

(#4036) apszi válasza Intruder2k5 (#4035) üzenetére


apszi
őstag

Korrekt, köszönöm a válaszod! :)

(#4037) apszi


apszi
őstag

Sziasztok!

Én a routeremet éjszalára bizonyos okok miatt áramtalanítani szoktam, erre a Tomato kivállóan alkalmas, mert beállítható, hogy mikor állítsa le a router rendszerét. Kérdésem, hogy a HGG-vel lehet ilyet csinálni? Mármint leállítani "szabályosan" a routert (utána áramtalanítás)?

(#4038) Intruder2k5 válasza apszi (#4037) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A Tomato sem állítja le a routert, mivel erre hardveresen nincs felkészítve. Lehet a szoftver futása megáll rajta, talán még a LED-eket is kikapcsolja (én sosem próbáltam) de a vas áram alatt marad, ez nem úgy működik mint az ATX-es gépek, hogy lekapcsolja magát.

Ha ilyen igényeid vannak, vegyél egy időzíthető konnektort.

szerk.:
Sőt, tovább megyek, ha használsz optware-t vagy entware-t, azt a Tomato sem állítja le automatikusan, ahhoz neked kell írnod egy scriptet, ami leállítja az alkalmazásokat, és umountolja a HDD-t. A Tomato Shutdown parancsa csak az fw-be integrált alkalmazásokat állítja le, de valljuk be annak nem sok jelentősége van, ha csak szimplán kihúzod a 220-ból, akkor sem lesz semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#4039) Đusty válasza apszi (#4037) üzenetére


Đusty
addikt

Na most akkor eszembe jutattatok egy olyat, hogy csak a wifit lehet szüneteltetni rajta, hogy megadott időpontban ki majd visszakapcsoljon, pl. éjszakára? Gyári fw.

[ Szerkesztve ]

(#4040) Đusty válasza Đusty (#4039) üzenetére


Đusty
addikt

Megtaláltam, lehet :)

(#4041) apszi válasza Intruder2k5 (#4038) üzenetére


apszi
őstag

Bocsánat, picit félreérthető voltam. Az Áramtalanítást, ahogy eddig is, egy időzített kapcsolóval oldanám meg.
De akkor tulajdonképpen hiába adtam ki a "Scheduler" beállításoknál az "/sbin/halt" parancsot (ebben szerintem még te segítettél nekem korábban az N16-os masinánál :) ) egy bizonyos időpontra beállítva, semmivel sem kíméltem így jobban a routert és a rajta lógó vinyót, mintha csak simán áramtalanítottam volna? Több éven keresztül tévhitben nyugtattam érzékeny galamb lelkem? :B

(#4040) Rudi50: Már ezt is tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#4042) tomibro válasza blakey (#4027) üzenetére


tomibro
tag

Érdekes de nekem itt sem enged újabb jelszó mentést, egy régi rossz van megjegyeztetve, de ha törlöm szerintem elveszik és nem engedi hsz javítani sem engedi az új jelszóra!! Legalább így a felhasználónév megvan :D

https://htech.hu A modellezők helye, ha 3D nyomtatás/elektronika kellene!

(#4043) Đusty válasza tomibro (#4042) üzenetére


Đusty
addikt

Szerintem az már inkább böngésző függő, nálam az explorer nem jegyzi meg a firefox pedig igen. Más oldalaknál meg nincs ilyen gondom az expolrerben sem.

[ Szerkesztve ]

(#4044) akipapi


akipapi
tag

Sziasztok!

Plex szervert valaki fel tudta telepíteni?

(#4045) Savageboy válasza akipapi (#4044) üzenetére


Savageboy
aktív tag

(#4046) akipapi válasza Savageboy (#4045) üzenetére


akipapi
tag

Köszönöm.

Ezt az oldalt megtaláltam korábban.
A 2. pontnál akadtam el.

Ezért kérdeztem, hogy van-e valaki akinek sikerült feltelepíteni és használja is?

(#4047) Savageboy válasza akipapi (#4046) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Használok Plex-et, bár nem a routerről fut. Pontosan minél akadtál el?

(#4048) akipapi válasza Savageboy (#4047) üzenetére


akipapi
tag

Ezek az utasítások kellenének, hogy lefussanak:

cd /tmp
wget -c -O entware-ngu-setup.sh http://goo.gl/hshQkA
chmod +x ./entware-ngu-setup.sh
./entware-ngu-setup.sh

Ezt kapom:

ASUSWRT-Merlin RT-AC56U 380.66-2 Wed May 17 02:59:39 UTC 2017
admin@RT-AC56U:/tmp/home/root# cd /tmp
admin@RT-AC56U:/tmp# wget -c -O entware-ngu-setup.sh http://goo.gl/hshQkA
wget: missing URL
Usage: wget [OPTION]... [URL]...

Try `wget --help' for more options.
admin@RT-AC56U:/tmp# chmod +x ./entware-ngu-setup.sh
chmod: ./entware-ngu-setup.sh: No such file or directory
admin@RT-AC56U:/tmp# ./entware-ngu-setup.sh1
-sh: ./entware-ngu-setup.sh1: not found

(#4049) Savageboy válasza akipapi (#4048) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Így próbáld: wget -O entware-ngu-setup.sh http://goo.gl/hshQkA

(#4050) akipapi válasza Savageboy (#4049) üzenetére


akipapi
tag

Most így néz ki:

ASUSWRT-Merlin RT-AC56U 380.66-2 Wed May 17 02:59:39 UTC 2017
admin@RT-AC56U:/tmp/home/root# cd /tmp
admin@RT-AC56U:/tmp# wget -O entware-ngu-setup.sh http://goo.gl/hshQkA
--2017-05-27 19:24:23-- http://goo.gl/hshQkA
Resolving goo.gl... 2a00:1450:400d:809::200e, 216.58.214.206, 216.58.214.206, .. .
Connecting to goo.gl|2a00:1450:400d:809::200e|:80... failed: Network is unreacha ble.
Connecting to goo.gl|216.58.214.206|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 301 Moved Permanently
Location: http://files.hqt.ro/entware-ng/universal/entware-ngu-setup.sh [followi ng]
--2017-05-27 19:24:23-- http://files.hqt.ro/entware-ng/universal/entware-ngu-se tup.sh
Resolving files.hqt.ro... 2a01:b1c1:2:4000::123:10, 84.39.97.33
Connecting to files.hqt.ro|2a01:b1c1:2:4000::123:10|:80... failed: Network is un reachable.
Connecting to files.hqt.ro|84.39.97.33|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 8652 (8.4K) [text/x-sh]
Saving to: 'entware-ngu-setup.sh'

entware-ngu-setup.s 100%[=====================>] 8.45K --.-KB/s in 0.03s

2017-05-27 19:24:23 (333 KB/s) - 'entware-ngu-setup.sh' saved [8652/8652]

admin@RT-AC56U:/tmp#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.