Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC56U (802.11ac kétsávos Wireless-AC1200 Gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Shader


Shader
aktív tag

Üdv!
Transmission telepítése Merlin mellé.

Ext3 vagy Ext4-re formázni a HDD-t.
Widowsra letölteni, telepíteni a Putty terminált.
Router beállításokban engedélyezni: Adminisztráció--->Rendszer---->Enable SSH
Még engedélyezni ugyan itt (ha nincs engedélyezve): Enable JFFS custom scripts and configs

0. Indítani a PUTTY-terminált
Settingben csak annyit kell beírni: 192.168.1.1 és indítani
PUTTY-ban: felhasználónév
Nem kell egeret mozdítani, se semmit, hanem beírni: jelszó

1. Először az Entware-t kell telepíteni.
Innen: https://www.hqt.ro/how-to-install-entware-arm/
Minden sort bekopizni külön, és mindig enter.
FIGYELNI, HOGY MILYEN CÍM ALÁ LETT MOUNTOLVA A HDD! ([1] --> /tmp/mnt/sda1 vagy sda2.... bármi!!)
Majd meghívni a nano /jffs/scripts -et : nano /jffs/scripts/post-mount
Kurzorral a végére menni, és oda betenni az oldalon szereplő scriptet.
CTRL+O (O betű) ENTER, majd CTRL+X kilép
A 9. lépés nem kell, hanem újra meghívni a nano /jffs/scripts/post-mount
Az utolsó sorba beilleszteni:
sleep 30
/opt/etc/init.d/rc.unslung restart
CTR+O ENTER CTRL+X kilép
2. Transmission telepítése:
Ugyan így innen: https://www.hqt.ro/transmission-on-asuswrt-routers-through-entware/
SWAP file már még egyszer nem kell.
Paraméterezéshez leállítani a transmissiont: /opt/etc/init.d/S88transmission stop
Meghívni: nano /opt/etc/transmission/settings.json
Ott lehet átírni a user name és a password-öt. (ki kell törölni a hosszú számsort a macskakörmök között, és beírni a jelszót)
Kell egy restart, és elvileg ha minden oké a transmission elérhető itt: http://192.168.1.1:9091/transmission/web/ (jelszó/név legyen!)
Mobilhoz a transmissionweb GUI jó.

Bonyolultnak tűnik, de nem az. :)

--- Sent from mobile device ---

(#2702) nagyfejü válasza Gubek-Einste (#2700) üzenetére


nagyfejü
őstag

Hali!
Most vagyok gépnél.
Digi 200 as net panel. A routerrel nem csináltam semmit ez az érdekes. Amióta megvan 2x frissitettem és ennyi.Eddig jó volt a gyári is.

(#2703) Hulioboy válasza Shader (#2701) üzenetére


Hulioboy
tag

Valóban nem tűnik túl egyszerűnek :)
Azért gondolom lesz itt még pár kérdés ezzel kapcsolatban, fel is tenném az első párat..
Ha esetleg sikerülne is Ext3, vagy Ext4-re formázni a HDD-t (mert ahogy néztem nem olyan egyszerű még ez sem) akkor azt fogja látni a gépem? Mert eddig simán látta (NTFS) mint hálózati meghajtót.

Ha ezt a putty terminált nem csinálom meg akkor semmit nem ér a Merlin mellett a Transmission?
Csak mert azért ez nem tűnik olyan egyszerűnek

(#2704) nagyfejü válasza nyikszi (#2698) üzenetére


nagyfejü
őstag

Hali!

Tomato bol melyiket? ARM vagy AIO ?
Csak simán betallózni a filet az uppgrade ba??
Visszaállás tomato rol lehetséges?

üdv

(#2705) Shader válasza Hulioboy (#2703) üzenetére


Shader
aktív tag

Igen, látni fogja akkor is a géped(PC?). FileZilla val mondjuk.
Most nem jut eszembe a neve a formatáló proginak, de holnap felrakom.
A putty terminál, csak egy "terminál" mint win alatt a parancssor.

--- Sent from mobile device ---

(#2706) Gubek-Einste válasza nagyfejü (#2704) üzenetére

Tomato bol melyiket? ARM vagy AIO ?
EZEKBŐL az egyiket.

Csak simán betallózni a filet az uppgrade ba??
ITT lévő leírás szerint kell feltenni a 1, 2, 3/2, 4-es pontok sorrendben.

Visszaállás tomato rol lehetséges?
Természetesen igen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2707) Hulioboy válasza Shader (#2705) üzenetére


Hulioboy
tag

Köszi a választ..
Mindenképpen megcsinálom ezt a (router kibelezését :) ) már csak azért is hogy magamnak be bizonyítsam, hogy annyira nem vagyok béna :)
Még egy dolog ami felmerült kérdésként... A router winyót a TV-n keresztül egy Android alapú (RK-808) kütyüvel szoktam be tallózni a hálózatot és úgy streamelem a filmet Nagyon klasszul működik...

De vajon fogja látni az android rendszer az ext3 winyót?
Köszi

(#2708) nagyfejü válasza Gubek-Einste (#2706) üzenetére


nagyfejü
őstag

Köszönöm!!! :R

(#2709) sztanozs válasza Hulioboy (#2707) üzenetére


sztanozs
veterán

Miért akarod hordozni a vinyót? Oszd meg sambán, vagy ftp-n és simán látod majd androidból. Amúgy az android is linux alapú, úgyhogy nagy valószínűséggel lát egy lokálisan csatlakoztatott ext partíciót.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2710) Hulioboy válasza sztanozs (#2709) üzenetére


Hulioboy
tag

Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg amit írtam, de úgy csináltam eddig is ahogy írtad.. Meg van osztva és csak le tallózom a Tv-n... Az kellene még hogy hordozzam a winyót :)
Csak az miatt aggódtam, hogy látja-e majd... de akkor valószínűleg igen

Köszi

(#2711) sztanozs válasza Hulioboy (#2710) üzenetére


sztanozs
veterán

SMB-n keresztül mindegy, hogy mire van a forrás drive formázva.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2712) OldAkita válasza Shader (#2701) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Shader szívből köszönöm az erőfeszítésed. Hétvégén feltétlen megcsinálom.

(#2713) Shader válasza Hulioboy (#2710) üzenetére


Shader
aktív tag

Igen látni fogja a miniPC is (nincs jelentősége ebben az esetben, hogy mire van formázva). Én andriodon ESfile managarrel érem el. TV-n meg DLNA.

--- Sent from mobile device ---

(#2714) Shader


Shader
aktív tag

Win alatt Minitool Partition Wizard megfelelő a formázáshoz.

--- Sent from mobile device ---

(#2715) Hulioboy válasza Shader (#2714) üzenetére


Hulioboy
tag

köszi a válaszokat csütörtökön ki is nyírom a routeremet :)
A Mini toolt hogy hogy mondod, mert én is azt gondoltam hozzá, már le is szedtem

Köszi mindenkinek még egyszer a választ

(#2716) OldAkita válasza Shader (#2701) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Én elég béna vagyok az effélében de olyan jól leírtad hogy sikerült.
Most frissiben amíg bennem van leírom a tapasztalataimat.
A gépemen telepítve van egy Linux Mint is a windows7 mellé szóval annak a Gparted programjával formáztam ext3-ra. Azonban a linuxos PuTTy-ba nem tudtam beilleszteni a sorokat, maradt a win7.
Sajnos nem tudtam megállapítani hogy sda1 vagy sda2 vagy mire mountolta a router az usb-s wincsit, de mivel ez az egy van rajta, gondoltam csak 1 lehet. Az is volt.
AMikor azt írtad, a Transmission telepítésekor már nem kell újra a SWAP file, ezt nem tudtam értelmezni, talán ez a pont volt amire gondoltál:
4 - Backup standard file settings and download the new optimized one:
Szóval ezt is bekopiztam :) Baj csak nem lesz belőle?
Ott akadtam el vagy háromszor ahol a Transmissiont paraméterezni lehet.
A leírás weblapon nagy piros betűkkel figyelmeztetnek hogy nem futhat a transmission deamon. Feltételezem ezért igen fontos mielőtt a nevet, jelszót beállítjuk, hogy le legyen állítva ezzel:
/opt/etc/init.d/S88transmission stop
Azonban a 3 próbálkozásom egyikénél, bár leállítottam a fenti sorral, de egy weblapon nyitva volt a transmission kezelőfelülete. Na ez pont elég volt neki hogy soha többet ne tudjam elérni a wincsit a routerrel. Még leválasztani sem tudtam, úgyhogy kitéptem a routerből és kész:))) Jött újra a formázás.
Azt is olvastam a Transmission telepítésénél hogy az első letöltéskor létrehoz egy Transmission mappát. Nekem nem hozott létre, ezért mikor már végre beindult, pár másodperc után leállt hogy nincs ilyen mappa vagy valami ilyesmi hibaüzenettel. Végül kiokoskodtam hogy a Server Centerben csinálok egy ilyen mappát.
De ez még nem volt elég.
Amikor a "nano /opt/etc/transmission/settings.json"-val beléptem a jelszó megváltoztatásához, akkor vettem észre hogy az elérési út tmp/mnt/sda1/Transmission. Csakhogy én elneveztem a wincsimet Adata-HD-710-nek. Úgyhogy az "sda1"-et átneveztem a wincsim cimkéjére azaz Adata-HD-710-re Ezt nem csak a letöltési hanem az inkomlete mappával is megtettem. Ehhez persze az kellett hogy én ostoba, rájöjjek hogy azt a táblát görgetni is lehet lefelé. Mert ugyan írtad hogy a jelszó megváltoztatásához a macskakörmök közötti hosszú számsort kell átírni a kívánt jelszóra, csakhogy ez a sor nem volt sehol. Huzigáltam jobb oldalon a csúszkát de az nem ment lejjebb. Végre persze fény gyúlt a fejemben hogy a kurzorral lejjebb is lehet jönni. :)))
A szörnyűség persze most jön! Ugyanúgy 40-el tölt fel. Állítottam az alternatív sebességen, semmi változás.
A beállításoknál a Network fülnél látható port ZÁRVA. Választottam a "Randomize port on launch"-ot, újraindítottam a routert az újabb véletlenszerű port is zárva.
Közben a feleségem jelezte hogy válni fog mert állandóan itt ülök a gép előtt.
Szóval erősen várom a mesterséges intelligencia olyan szintre való fejlődését hogy közöljem vele : Telepítsd az Entware-t és a Transmissiont a Merlin alá és az upload speed legyen a sávszélességemnek megfelelően maximális. Ha visszakérdez hogy nyisson e portot oda ahol eddig mindig magától nyitva volt, leordítom a fejét hogy nem érdekelnek a részletek, csinálja olyanra mint a hajsütővas, ha bedugom a konnektorba melegít :)
Na itt tartok most.

(#2717) Bacusuz


Bacusuz
őstag

most a 378.55.4 HGG Beta van fent,de sajnos a nyomtatószerver része még mindíg nem tökéletes.
Ugyan azt csinálja mint az ez előttivel.Mikor felteszem a firmwaret akkor pár hétig jó és aztán naponta kell ki-be kapcsolnom a routert hogy menjen a nyomtatószerver.

Más:
Új hgg-t feltenném,mentek a jelenlegi beállításaimról és frissítés után betölteni a régi beállításaimat az működhet?

Amit belinkeltetek abból ez lehet a jó?
RT-AC56U_380.57_HGG-ALPHA4.zip

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#2718) Bacusuz válasza Bacusuz (#2717) üzenetére


Bacusuz
őstag

lemaradt a link

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#2719) OldAkita válasza OldAkita (#2716) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Akármilyen öreg vagyok, képtelen vagyok megérteni hogy a világ nem lehet olyan amilyennek szeretném :). Ezért türelmetlenkedem. Pedig nem kéne, ugyanis minden megoldódott. A Transmission telepítése weblapon az alja felé van ilyen:
nano /jffs/scripts/firewall-start
Majd a bejövő ablakba ezt kell illeszteni:
#!/bin/sh

iptables -I INPUT -p tcp --destination-port 9091 -j ACCEPT
iptables -I INPUT -p tcp --destination-port 51413 -j ACCEPT
iptables -I INPUT -p udp --destination-port 51413 -j ACCEPT

Majd a szokásos CTRL+O, ENTER, CTRL+X, és láss csodát máris nyitva van az 51413-as port. Persze előtte a Transmission/Edit Preferences/Network-nél kézzel beállítottam ezt a portot.
A feltöltési sebesség azonnal korrekt lett amireől be is linkelek egy képet. A 40-nél azért jobb :))))
Szóval megérte a küzdelmet és hatalmas köszönet Shadernek.

(#2720) OldAkita válasza Bacusuz (#2717) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Azt hiszem sikerülhet a mentett beállításokat visszahozni az új firmware alatt, de ahogy írod problémáid vannak, nem javaslom. Épp az a lényeg hogy régi hibásan működő helyett új, jól működőt próbálj. Nem feltétlen, de lehet hogy a mentéssel a problémát is visszahozod.

(#2721) Klara_ válasza Bacusuz (#2717) üzenetére


Klara_
őstag

"Status.txt
380.57.2_HGG-FINAL
RT-AC56U - DELAYED, WAITING FEEDBACK."
Igy az amit irtal az elerheto legujabb nekunk, ahogy en latom.
Changelog: "MANDATORY: FACTORY DEFAULT RESTORE (http://ROUTERIP/Advanced_SettingBackup_Content.asp) AND/OR HW RESET IS REQUIRED AFTER FW UPGRADE. *
* ********* DO NOT USE/IMPORT OLD CONFIGURATION FILE FROM A DIFFERENT FW AFTER FLASHING, JUST CONFIGURE IT MANUALLY FROM SCRATCH."

Bocs a nagy betukert, ideztem, had ne gepeljem be en is kicsivel.

[ Szerkesztve ]

(#2722) tomibro válasza OldAkita (#2719) üzenetére


tomibro
tag

Neked nem dobja el a netet az új merlin rom?:O Mert nálam ezt csinálta, ezért nem tudom használni! :(

https://htech.hu A modellezők helye, ha 3D nyomtatás/elektronika kellene!

(#2723) OldAkita válasza tomibro (#2722) üzenetére


OldAkita
aktív tag

1 napja van fent, eddig stabilnak tűnik

(#2724) Shader válasza OldAkita (#2719) üzenetére


Shader
aktív tag

Örülök, hogy működik. :)
A linux világa... D
Ahol el tud csúszni: a helyes mappa elérési út megadása. A nano leállítása, majd start. Először én sem a nano legutolsó sorába illesztettem a dolgokat. Ez nem grafikus UI D úgy hogy nincs egérke. A "sleep 30" az újraindításhoz kell, hogy várjon, míg feláll a rendszer, bootolja a HDD-t, és csak az után akarja indítani a transmissiont. Nekem, most már kb. 2 hónapja megy rendületlenül kb. 30 szál seed. Van amikor 3MB/s-al. :K
Elvileg bármilyen plugint is lehet feltenni rá, de RemoteGIU-val bárhonnan, bármilyen eszközről elérem, minimális adatforgalommal, kár tovább ragozni sztem...

[ Szerkesztve ]

--- Sent from mobile device ---

(#2725) norbszt


norbszt
tag

Sziasztok

Van egy ilyen routerem entware+trasmission kombo 10/0,5 netem van, seedben van per pillanat 338 torrent, ez soknak mondható? ha sok a routernek a torrent azt min veszem észre? 6:00-23:00ig a feltöltés 40kb/s korláton van.

(#2726) Shader válasza norbszt (#2725) üzenetére


Shader
aktív tag

Szerintem a 10/0,5 a szűk keresztmetszet. Azzal nem igazán tudod kifektetni. :D

--- Sent from mobile device ---

(#2727) Bacusuz válasza Klara_ (#2721) üzenetére


Bacusuz
őstag

ok,akkor varunk még....

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#2728) tomibro válasza OldAkita (#2723) üzenetére


tomibro
tag

Nekem pár óra alatt megfeküdt kétszer is, és vissza kellett raknom a régebbit! :(

[ Szerkesztve ]

https://htech.hu A modellezők helye, ha 3D nyomtatás/elektronika kellene!

(#2729) Gubek-Einste válasza norbszt (#2725) üzenetére

Nem a torrent-ek száma számít, hanem a beállított sebesség és szál korlátozások, ha azok rendben vannak akkor nem lesz baj.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2730) Keksz


Keksz
senior tag

A WIFI-je nálunk a 15. kerületi panelban harmat gyenge. A nappaliból a nem szomszédos szobába már megáll a tudomány.

Sajnos ott már max böngészni lehet, de Plex stream 2MBit-en sem..., facebook, sőt néha még a telefon xedjére sem látja, vagy csak nagyon sokára a jelet.

2g, 5g mind egy kutya.

Aki teheti vegye az antennását.
Én meg visszakötöttem a tp-link 1043nd v1-et switchként, és benyomtam a wifi-jét.
Majdnem maxon a jele.

Eddig sosem volt gond a streaminggel.
Most sem lesz majd.

Az Asus meg marad a LAN gyors kiszolgálója.
Kicsit bánom hogy nem az antennás nagyobb modellt választottam végül.

Wireless bridge-t próbáltam volna előtte megcsinálni, de az Asus és a TP-link nem szerette egymást.
WDS szépen összeállt.
Ping OK volt a routerre/admin oldalra be lehetett lépni, de amikor felcsatlakozott egy eszköz a "slave" tp-link -re, akkor megállt a dolog. Kapott nagynehezen IP-t.
De NET nem volt, sajnos.
Hiába az x darab oldal amit elolvastam.
Gyári utolsó FW.

(Majd ha lesz megint 1 fél napom rápróbálok lehet a Tomato FW-re, abban írják a WDS-t így meg úgy. Remélem a kliens oldali is megy. De lehet csak az Asus nem szereti a TP-Link-et és inkább egy Asus féle Range Extender -t kellene vennem, vhová a két szoba közé...)

Szóval, hátha vkinek segít dönteni. ;-)

(#2731) Intruder2k5 válasza Keksz (#2730) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Tegyél rá HGG-t, told feljebb kicsit a WiFi teljesítményt, hátha segít. És persze válassz megfelelő csatornát inSSIDer-el. Volt akinek bejött.

[ Szerkesztve ]

(#2732) odipapa válasza Intruder2k5 (#2731) üzenetére


odipapa
senior tag

Teljesítmény növelésre csak a HGG-vel van mód?
Én is ezért használom, de nálam 5Ghz-en gyakorlatilag használhatatlan a HGG.

(#2733) Intruder2k5 válasza odipapa (#2732) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tudtommal igen. Miért használhatatlan?

(#2734) odipapa válasza Intruder2k5 (#2733) üzenetére


odipapa
senior tag

Van egy LG mobil, az látja de nem tud rá csatlakozni, a másik Samu mobil csatlakozik, de sokszor nincsen internet kapcsolat ( a wifi kapcsolat megléte ellenére). A Samsung tévén is pl. Youtube-on egy HD videó gond nélkül lemegy 2,4 Ghz-en amíg 5Ghz-en folyamatosan megakad.
Igazából nincs így égető szükségem az 5Ghz-re, csak bosszantó a dolog.
Gyárit használtam előtte, ott rendben volt.

[ Szerkesztve ]

(#2735) Multibit válasza odipapa (#2734) üzenetére


Multibit
veterán

Igazából nincs így égető szükségem az 5Ghz-re
A tudatosság fontos dolog. Mikor jön jól az 5 GHz-es wifi? Akkor ha zsúfolt a 2.4 GHz-es sáv és ez a kapcsolat stabilitását veszélyezteti, vagy ha nem elég a 2.4 GHz-es kapcsolat sebessége. Nálad melyik eset áll fenn? Ha egyik se, maradhatsz nyugodtan a 2.4 GHz-es rádiónál.

(#2736) odipapa válasza Multibit (#2735) üzenetére


odipapa
senior tag

Persze, de 5Ghz-en egy hangyaf@sznyival pörgősebb a böngésző -mobilon, illetve, ha hálózaton másolok a mobilra ott sem mindegy a sebesség.

(#2737) Klara_ válasza odipapa (#2734) üzenetére


Klara_
őstag

Nalam semmi gond nem volt a 5GHz-en a HGG alatt a telefonokkal (Xiaomi Note 4G, Redmi Note 2; S G Note 4, szifonok) a regi final verzion. Te melyiket probaltad?

(#2738) Multibit válasza odipapa (#2736) üzenetére


Multibit
veterán

Akkor nálad a sebesség faktor fontos.
Nálam gyári szoft van a routeren és minden mobil eszköz jó sebességgel működik (WP mobilok, iPad Air 2). Két laptop van a családban, a régebbi vezetéken lóg, az új wifin, de ez utóbbi még N-es wifivel is nagyon gyors (persze 5 GHz-en).

(#2739) Intruder2k5 válasza odipapa (#2734) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

5G-n beállítottál fix csatornát?

(#2740) odipapa válasza Intruder2k5 (#2739) üzenetére


odipapa
senior tag

Igen, próbáltam.

(#2737) És több verziót is. Most ezt használom: 378.55.3_HGG-FINAL

(#2741) Klara_ válasza odipapa (#2740) üzenetére


Klara_
őstag

Probalj meg egy WPS gombos resetet, mas otletem nincs.

(#2742) odipapa válasza Klara_ (#2741) üzenetére


odipapa
senior tag

Az megvan mindig.

(#2743) Klara_ válasza odipapa (#2742) üzenetére


Klara_
őstag

Akkor vard velunk te is az uj finalt!
Meg mindig delayedben van...

(#2744) Hulioboy válasza Keksz (#2730) üzenetére


Hulioboy
tag

Szia!
Nem a routerrel van a baj, hanem a vasbetonnal... Én is azt hittem amikor vettem a routert, hogy majd mekkora királyság lesz, hogy a leg távolabbi szobát is klasszul belövi majd az RT-AC87U Mert ami a dobozra volt írva az nagyon meggyőző volt. Nem mondom, hogy nincs jel, de többet vártam azért ezért az árért és ezekkel az adatokkal amit írtak. Szóval csakis repeater a megoldás

(#2745) Intruder2k5 válasza Hulioboy (#2744) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos akármilyen drága is egy eszköz, a törvényekben és jogszabályokban meghatározott kereteket nem lépheti át akkor sem, erre minden gyártónak ügyelnie kell, különben nem hozhatná forgalomba a termékét az EU területén.

(#2746) Keksz válasza Hulioboy (#2744) üzenetére


Keksz
senior tag

Ja ja, gondolom a vasbeton nagy úr...

De a régi tp-link wr1043nd a gyári fw-t/vagy akár openwrt-t futattva atomstabil a hátsó szobában streamingre, míg az asus csak homokorázik és eldobja a jelet.
Ez a bajom. ;-)

Nézek majd vmi repeater-t, mert jó lenne ha nem menne két router, wired switchként a második.
Hanem akkor lenne egy WPS-es mondjuk ASUS RP-N12, de nem tudom ezek mennyire "erősek". Hogy a hátsó szobában egy ilyen dedikálva 1 sávon, tudna-e javítani a dolgon. Vagy ott lennék ahol most. Csak kiadtam újabb 8ezret.

Most egy ideig hagyom a tp-link routert, elment vele elég időm a hétvégén.
inSSIDer-t megnézem.

(#2747) odipapa válasza Keksz (#2746) üzenetére


odipapa
senior tag

Már írták: Tegyél fel HGG-t.

(#2748) Gubek-Einste válasza Keksz (#2746) üzenetére

Inkább használd a TP-Link-et másodlagos eszköznek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2749) nagyfejü


nagyfejü
őstag

hali!

és ezek közül melyik a legstabilabb???

● HGG (Custom / Fork RMerlin Firmware)
● Tomato by Shibby
● RMerlin
● DD-WRT

A lan rész meg a wifi fontos!!!!

(#2750) Gubek-Einste válasza nagyfejü (#2749) üzenetére

Kinek mi, mindegyiknek van előnye és hátránya is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.