Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MZperX75


MZperX75
addikt

Jó kis cuccokat készített az ASUS... :C de nem volt tőle ,csak max alaplapom.

[ Szerkesztve ]

(#2) Daywalker válasza MZperX75 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Én emlékszem, amikor megvettem az ASUS Ti4200-ast. Dobozos verzió, nagy királyság volt akkoriban az a kártya. A mai napig megvan még és működik (a doboza is megvan a padláson) :)))

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) Narasim


Narasim
aktív tag

Asus TUSL-2 volt a nagy álmom, de "csak" egy Abit ST6 lett belőle. nemrég bepótoltam az akkori hiányt :B

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

"Asus 3DP-V3000 grafikus kártya 1997-ből"

Ilyenem volt :DD Mekora csoda volt a S-videó be/kimenet :)

[ Szerkesztve ]

(#5) szilagyiv válasza #16939776 (#4) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Nekem is volt V3000, jó kis cucc volt! Akkoriban volt izgalmas és érdekes a számítástechnika. Ma már nem az (vagy csak eljárt az idő felettem).

Ha most jól szétnézek itthon, csak egyetlen ASUS cuccom van: a DVD íróm (de az jóóóó), ja nem, van még egy O!Play a nappaliban!

(#6) Doink


Doink
aktív tag

Nekem volt V3800-am VR100-as szemüveggel de sosem tudtam használni mert nem volt 100hz-es monitorom :)

(#7) zozoo83 válasza Daywalker (#2) üzenetére


zozoo83
tag

Nekem Leadtek Ti4200-m volt, de bitang erős volt, évekig nem kellett másik kártya :D
De az első RivaTNT nekem is Asus volt :)

[ Szerkesztve ]

(#8) wolfman


wolfman
veterán

Hehe, nekünk volt Asus V3000 VGA-nk, talán még mindig megvan valahol eldugva egy dobozba pár kislemez mellett. :) Jó kis cuccok voltak.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) ricshard444


ricshard444
veterán

Nekem rengeteg Asus termékem volt már. Összességében megvagyok elégedve velük, de voltak azért rossz pillanataink is. Ezeket betudtam a véletlen művének, hiszen többnyire mégiscsak Asus cuccokat használok így persze, hogy azok hibásodhatnak meg nagyobb eséllyel.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10) MZperX75 válasza Daywalker (#2) üzenetére


MZperX75
addikt

Nekem sajna az árfekvése Ti4200-nek sok volt ,Bár a haver Mayázott neki 4600Ti-je volt ment is a nyálcsorgatás.
azt hiszem akkor még csak valami Gilforce2 Mx400-al bohóckodtam. Majd egy Ati 9550 majd 9600-ra cseréltem.
Márkákra nem nagyon emléxem állandóan cserélgetés ment.

Viszont akkoriban ismerősöknek raktam össze sok sok gépet ASUS-ból is egy jó párat lap+Vga minden esetben ASUS volt,drágább volt mint az átlag ,de megbízható.

Talán a GF 5200-esem volt ASUS (20-25ezer volt már az is aztán egy hulladék kari volt) 7600Gt már nem volt olyan rossz. atiX1650-re cseréltem egy játék miatt ....

[ Szerkesztve ]

(#11) kcsa válasza wolfman (#8) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem itt van a kezemben :) AGP-V3000 kompozit/svideo in/out :)

(#12) #97716736 válasza MZperX75 (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

Jó is az ASUS, jó cuccai vannak, nekem egyedül a videokártyám ASUS márkájú, és teljes mértékben megvagyok vele elégedve. Az ASUS mint maga cég, mindig ott lesz a piac élén :K

(#13) king.mp


king.mp
aktív tag

A legelső asus cuccom egy v3800 deluxe volt, az utolsó pedig egy 450GTS (hmm, mennyit változik a világ.)

(#14) Male válasza Doink (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Szintén ASUS V3800... de én /TVR-t vettem, így nem volt hozzá szemüveg :) ....viszont a mai napig működik.

(#15) banhammer


banhammer
veterán

Nekem egy Asus Geforce 3 Ti 500-as VGA-m volt valami deluxe verzió.

Ha minden igaz akkor Asus V8200T5 GeForce3 Ti500 Deluxe volt a neve.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekemis nagy gyűjteményem van Asus termékekből !
Régen (és most is) TOP gyártónak számított nálam !

Pár említésre méltó...

ASUS V7700TI 32M (AGP-VGA) - (5 csatlakozós)
ASUS P2B-DS (Dual Slot1 CPU -s alaplap)
ASUS CUV4X-D (Dual s370 CPU-s Alaplap)

+ van még sok "ritkaság" ami Asus , de ezek mind a mai napig tökéletesen műkődnek ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17) arn


arn
félisten

Elso asus lapomat 95ben vettem a dx4hez. Akkor mar jol csengett az asus neve, es dragabb is volt, mint az atlag. A giga lapot is ekkor lattam eloszor, de emlekeim szerint inkabb jo ar/ertek aranyuak voltak.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#18) alfa20


alfa20
senior tag

Az első Asus-om egy RivaTNT-vol, nagyon sokig használtam, aztán lecseréltem a gépet vettem egy P5LD2-es lapot hozzá egy EN6600-s kártyát (ezt még a mai napig használom és meglepő milyen jól bírja gond nélkül), azóta annyi változott hogy az alaplapot lecseréltem egy P5Q PRO-ra, az LD2 bátyámnál teljesít szolgálatot naponta használják a gépet és nincs rá panasz.
Arra sajna nem emlékszem mikor vettem a lapot és a VGA-t, csak arra emlékszem, hogy abban az évben jelentek meg, ami ugye nem ma volt (talán valamikor 2005-2006 körült?), és azóta ketyegnek rendesen... szóval én meg vagyok vele elégedve.

a LD2-es lapot csak azért cserélnem le, mert kaptam egy E6420-as CPU-t amit nem kezelt

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#19) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Asus AGP-V3000 nekem is megvolt, nagyon szerettem. Utána nagyon durva előrelépés volt a 64 megás deluxe kiadású Geforce kártyájuk, a 3D szemüveg is járt hozzá. Jó lett volna ha monitorom akkoriban kicsit magasabb felbontásban is tudott volna 120 Hz-cel frissíteni :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#20) Buci21


Buci21
addikt

Laptopom egy Asus F3E, és egy 1280*1024-es asus monitor van mellettem, más Asus cuccom sajna nincs, de elég megbízhatóak, az tuti :D

(#21) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Jó cuccokat gyártanak,megbízható cég.

(#22) Omega81


Omega81
senior tag

Köszi a cikket. :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.