Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strandkorlát


strandkorlát
csendes tag

Tegnap ki akartam próbálni a PC-s Game Pass-ból indítva, de úgy felcsesztek ezek a hibák (még ha túl is engedett jutni a menün ott már állítani nem engedett semmit, versenyt nem tudtam indítani) hogy inkább töröltem és letöltöttem a warez verziót az ment minden gond nélkül...

(#2) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A PC-s verzió (GOG-on játszok) nálam egy 7.5/10 jelenleg, valószínűleg mire a fejlesztők végeznek a játék támogatásával ez egy 8/10 még lehet. Ami egyébként PC-n is a játék fő negatívuma, az a rosszul sikerült optimalizáció, meredek FPS zuhánások bizonyos helyeken és a környezeti objektumok, növényzet, illetve árnyékok renderelése sem problémamentes.

Még ehhez egy kis kiegészítés:

"a B Csoportot soha nem tiltották be, sőt még tovább is fejlesztették"

A játék az S csoporttal folytatja a sort és az ott megjelenő autók mindegyike létezett a valóságban is. Természetesen versenyt egyik sem látott, ismert okok miatt, de némelyik autó nagyon egyedi utat járt be így is. Ezt az oldalt ajánlom olvasásra a témában.

(#3) D.Va


D.Va
senior tag

Kár hogy nem tudok programozni, szinte egy az egyben ez a koncepció amit a játék megvalósított, vagy 5 éve kipattant a fejemben, kár hogy nem én tudtam létrehozni :U :P
Nekem nagyon bejön a játék stílusa. Jó lenne ez nagyon ha bugmentes lenne. Ami az egyszerűséget nézve kicsit szégyen.

[ Szerkesztve ]

(#4) Steve1207 válasza PR0JECTNR56 (#2) üzenetére


Steve1207
veterán

Azért a pc-s verzió is anno így indult, szerintem csoda, hogy a jelenlegi állapotot ki tudták belőle hozni :D (Amúgy ennyire nem javult még mindig az optimalizálás? Most a konzolos megjelenéskor néztem újabb videókat a pc-s változatról, ott viszonylag folyamatosnak mutatja az fps értékeket, ellenben fura volt, hogy ettől függetlenül voltak benne micro lag-ok, amikor akár 60-70 fps között ingadozott :F ).
Érdemes lett volna még az előző fejlesztésüket is megemlíteni egy címszóban, az Absolute Drift se erről volt híres.
A Game Pass-os PC verziónál még olyan hibákra is panaszkodtak amúgy, hogy kontrollerrel nem megy az irányítás vagy xy nézetben nem működik.
A koncepció amúgy jó, biztos csapatok majd benne pár kört, de ebben a formában még hanyagoltam inkább.

.

(#5) PR0JECTNR56 válasza Steve1207 (#4) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egyetértek, a megjelenés óta követem a játékot és szerintem kicsit merész volt így kiadni. Alapvetően adott egy nagyon klassz retro-arcade érzésű koncepció szép vizuálokkal, jó hangokkal/zenékkel és remek fizikával, viszont a technikai kivitelezés gyenge. Van észlelhető fejlesztés az optimalizáció terén, de nagyon kis lépésekben. Szerintem a játék alap gépigénye is meglehetősen magas a látvány viszonylagos egyszerűségéhez képest, valamint a minimum és maximum FPS értékek között óriási hullámvasutat tud leírni igen erős GPU-k mellett is. A menüben található grafikai beállítások sem segítenek túl sokat ezen, a legjobb amink jelenleg van, az ez a leírás és ez.

(#6) GreatL


GreatL
őstag

Már ránézésre is egy hülyeség volt... ja hogy bugfest is? Az utóbbi pár évben vártam-próbáltam indie játékokat, de sajnos gagyik voltak egytől-egyig. Néha legalább volt egy-egy rejtett gyémánt, de ma már ennek vége.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#7) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Frissítettem a cikket, ugyanis épp az imént érkezett patch a játékhoz, ami az Xboxos technikai hibákat kijavította (címképernyő, nyelv, online kihívások). Így ezek már nem aktuálisak. A teszt a megjelenéskori változat alapján íródott, de mától akkor tessék 7 pontosként kezelni. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#8) NoMagix válasza dreampage (#7) üzenetére


NoMagix
addikt

Bizony javított rajta, így már nagyon tetszik!
Én 10-ből 7.5 - 8 pontot adnék erre!

[ Szerkesztve ]

(#9) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Kipróbáltam, elején egészen élvezetes volt de annyira monoton egy idő után, ugyanaz ismétlődik újra meg újra. Az meg hogy újabb nevenincs kocsival mehetek egyáltalán nem motivál... Emiatt sajnos 6/10 inkább.

(#10) NoMagix


NoMagix
addikt

azért lehet itt jó eredményeket elérni... ;]

Lassan az S csoport végére érek, marad utána az A csoport, ezek után elég jónak mondanám, persze vannak benne még hibák, de nem veszélyesek!

[ Szerkesztve ]

(#11) DaveE12 válasza Th3Ac3 (#9) üzenetére


DaveE12
csendes tag

Ezzel én is így vagyok! :K

Üdv: Dave

(#12) ledgeri


ledgeri
nagyúr

ingyenes epicen most! 1 napig

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.