Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Chaser válasza Argos (#26) üzenetére


Chaser
titán

Nem feltetlen az olcsobbat veszem, van boven ellenpeldam, de a fentebbi beko vs miele az speciel elvi kerdes, en leegyszerusitem, ameddig van gyari gar az adott dolgon, addig tervezek vele, persze ha megy tovabb es meg nem adtam el, akkor orulok nyilvan, de mikor a soseromlikepmielere' feleannyi gar sincs mint az otodebe v negyedebe kerulo bekon, akkor mosolygok max, "mert hulye azert nem vagyok" ( :
Apple dolgok is ilyenek, tudom-tudom, sose romlik el, egy airert talan ki is fizetnem a nem keves arat, de nem sz@ros ket ev garral, a 100e ft-os legolcsobb beugro dellre is 3 ev van, persze csilliokert lehet venni garkiterjesztest, dellnel az 5ev olcsobb mint almanal a 3, hagyjuk:)
Cipobol kommerszben is csalodtam kellemeset, de volt negativ tapasztalatom is, tescoban vettem melosnak ket kulon fajtat, egyik szethullott par mosas utan, sok eve 10e koruli nike es adidas cipoimet utcai hasznalat utan befogtam melosra, heti tobbszor is mostam oket, semmi bajuk:) rahulpott purhab, gipsz, kicsit megritkult nehol az anyag, de varras es ragasztas nem serult, egy jo futo nikera egyszer 23e ft-ot adtam, mai napig megvan, iszonyat kenyelmes, ha sokat kell kutyagol azt huzom, de anno volt egy hasonlo aton vett nike ami fel evet nem birt ugy, h havi1-2x volt rajtam ( : hivatalos uzletbol, vissza is vittem, elado hizta a szajat, de a kermi nekem adta a pontot, visszavitelkor vettem eszre, egyik cipo made in thailand, masik china a parbol, na bumm:)
Mindenbol ki lehet fogni jot, utanaolvasas amit megteszek pl haztartasi gepeknel, muszaki cikkeknel, itt, kulfoldi oldalakon, yt-on, igy is lehet azert lyukra futni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.