Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Argos válasza SUPREME7 (#22) üzenetére


Argos
őstag

& (#23) Apollyon & (#24) Chaser

Mélységesen egyet tudok érteni veletek.

Nagyon elment a világ a külsőségek felmagasztalásának irányába, csak az a fontos az emberek nagy részének, hogy mit mutat kifelé - csilli-villi ájfón az van, de hó közepén kenyérre már nincs, tuningbömbi: "tőccsed meg kétezeré"...
Pedig ugye, valójában a belső számít. Legjobb példa erre a hűtő, teljesen mindegy, hogy néz ki kívülről, az számít, hogy mi van benne! :DDD
Nekem példának, okáért Beko hűtőm van. Szerintem lassan 5-8 éve teszi a dolgát, probléma nélkül.

Egyébiránt van amiben én is a drágábbat veszem, pl. cipő. Mert ott azért valóban igaz legtöbbször, hogy a drágább jobb minőségű. Mondjuk, ellenpéldám is van. Cirka 3-4 éve kellett vennem gyorsba egy bakancsot télen, beugrottam kínaiba, levettem a polcról, fizettem talán 7 ezret. Azóta is köszöni jól van, pedig nyűttem rendesen. Ellenben a 20+ ezres Nike kosaras csukámon a ragasztások 2 év után elengedtek...

Szóval, nem nagyon lehet már bízni a mai fogyasztó társadalom termékeiben. Jön egy új gyártó, jó minőséggel, jó áron, beetet 2-3 szériával, aztán szépen adja le a minőséget, vagy az árakat emeli. A régiek meg.. meh.
De, minden szinten és hogy ne csak kézzelfogható termékek legyenek említve, "kedvencem" a Blizzard, hova süllyedt az évek alatt. Hála az Activision-nek. :U

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.