Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A G6 Play infóim alapján Snapdragon 427-et kaphat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Matada2.3 válasza ghiottone (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

A G6 plus izgatja nagyon a fantáziámat, kár hogy 630 lesz benne "csak". Ugye a Z3 playbe pedig 636 megy, kicsit el van csúszva nekem ez a rendszer. Jobban örülnék egy Z3P 660 G6P 636 G6 630 G6P 450 leosztásnak.

Finn the human

(#3) ghiottone válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

G6 nem lehet az x4 630-asánál erősebb, mert mindig ezt az utat követték korábban. Z3 Playnél kb. fél éve sejtettem, hogy 636 lesz és az X5 visszi a 660-at. Már csak abban reménykedek, hogy az új vezetés nem kukázza az X5-st, mert akkor a 660 csak a G7-ben lesz, vagy esetleg egy "s" verziós G6-ban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) prolad válasza ghiottone (#3) üzenetére


prolad
őstag

Van még esély az x5-re? Nem úgy volt egy-két hónapja, hogy biztosan kukázzák/ idén nem jön új X?

(#5) ghiottone válasza prolad (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hivatalosan a Motorola nem erősítette ezt meg (nem is fogja) - az androidpolice hozta elsőként és összefüggésbe hozták a Chicagoi leépítésekkel az X5 törlését. Vagy lesz a 3. negyedévben vagy nem. Én még reménykedek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) prolad válasza ghiottone (#5) üzenetére


prolad
őstag

Jó tudni, remélem jönni fog, kell valami a G és a Z széria közé.

(#7) ghiottone válasza prolad (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kellene, mert az X4 nagyon rendben van minőségre. S8 és u11 mellett simán hozta azt a szintet, ami a csúcskategóriában elvárható. Ezen készülékek után én simán vissza is megyek X4-re, mert napi használatban nem érzem a csúcslapkák előnyeit, egyedül a kamerát fogom hiányolni az u11-ből.

G6 - táblázat az elérhető variánsokról - szokás szerint India és az Ázsiai térség kapja a 4GB-os verziókat ez alapján.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Egyik se lesz vízálló, egyik se érdekel.

(#9) ghiottone válasza Fred23 (#8) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Úgy tudom a g6 plus ip67 lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) Fred23 válasza ghiottone (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, ezt nem tudtam! (Talán azért, mert a nagyokat általában nem is nagyon nézem. Kivétel talán csak az X5, ami meg vagy lesz, vagy nem.) :)

Ha jönne egy X5 Compact, akkor viszont az lehetne a tökéletes telefon számomra.

(#11) Matada2.3 válasza ghiottone (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Jó lenne az az X5, bár kétségtelenül nehéz beilleszteni a G és a Z3P közé.

Finn the human

(#12) ghiottone válasza Matada2.3 (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott csesszintették el, hogy az X4 nem kapott legalább egy 821-es processzort és az új X is megmaradna a közép kategóriában. Simán hozhattak volna a Z széria mellett felső kategóriás lapkával szerelt X-et. Ahogy a megbízható szivárogtató srác is írta a g5s plus mellett nem volt értelme az x4-nek. Az s szériát nem kellett volna piacra dobni, vagy eredetileg az lehetett volna az 5-ös széria.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) Aprósólyom válasza Fred23 (#8) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Milyen körülmények között használod a telót? Vagy miért kell vízállóság?
Azért kérdezem, mert egy telefon esetében kevés szituációt tudok elképzelni ahol fontos lehet.

Jevons paradox

(#14) Fred23 válasza Aprósólyom (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem eddig 3 telóm ölte meg a víz, azóta lett fontos a dolog. Utolsó beázásról mondjuk nem én tehetek.

Egyébként esőben is járok kocogni, bringázni, túrázni, ha wellness parkba sikerül eljutnom, szeretném a telóm bevinni a vízbe, például lefilmezve azt, ahogy lecsúszunk barátnőmmel valamelyik nagyobb vízicsúszdán, fejest ugrunk, stb. Emlékszem arra is, mikor az S8500 Wave telómat kénytelen voltam a szaunán kívül hagyni a díszvirágok aljához rejtve, hogy mások észre ne vegyék, amíg a kabinban vagyok. Paráztam a szaunában töltött 10-12 perc alatt, és a teló miatt nem lett ennél több, féltem, hogy valaki zsebre vágja, és nem látom többet. Nem mertem megkockáztatni még azt sem, hogy a szauna padlójára teszem, a leghűvösebb, legpárátlanabb helyre. Az se árt, ha nyakba akasztva vagy úszógatyámban nálam maradhat a Balcsiban, sőt: tengerben is.

[ Szerkesztve ]

(#15) ghiottone válasza Fred23 (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

X4 jól bírja a vizet. :K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.