Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Farkas82 válasza Farkas82 (#12299) üzenetére


Farkas82
tag

Most megpróbáltam bankkártya adatokat megadni, hátha az a baj, hogy nem adtam meg fizetési módot,(bár logikusan nem lehetne probléma, ingyenes appokat próbáltam letölteni) de nem fogadja el azt sem, kiírja hogy ez a fizetési mód ebben az app store-ban nem érvényes, válasszak másik fizetési módot.

[ Szerkesztve ]

(#12302) leslieke válasza Farkas82 (#12301) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen Appstoreban vagy és milyen kártyával akarsz fizetni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12303) univerzita válasza univerzita (#12300) üzenetére


univerzita
addikt

Elején a ingyenes letötésnél is ki kellett választani a None opciót.

(#12304) Farkas82 válasza leslieke (#12302) üzenetére


Farkas82
tag

Az apple app store, kék ikon benne A betűvel, otp mastercardot akartam beállítani. De nem azt írta ki, hogy a kártya érvénytelen, hanem a fizetési mód ebben az app store-ban. nekem is értelmezhetetlen a hibaüzenet. A fizetési módoknál ki van választva a none

[ Szerkesztve ]

(#12305) univerzita válasza Farkas82 (#12304) üzenetére


univerzita
addikt

A magyar stórba vagy,nem léptél át másik régióba?

(#12306) leslieke válasza univerzita (#12305) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre kérdeztem rá én is, csak nem egyértelműen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12307) Farkas82 válasza leslieke (#12306) üzenetére


Farkas82
tag

Bocsi értem már. Ausztiában lakok, régió osztrákra van állítva, lehet ezért nem fogadta el az otp kártyát. De ingyenes appokat attól még kellene telepítenie. A feleséges SE-jén ios 11.0.2 van neki megy az app store. 10.3.3 alatt nekem is ment nem állítottam semmit át a store-ban, csak frissítettem a telefont. Ezért gondolom, hogy a ios 11.0.3 rontott el valamit.

(#12308) univerzita válasza Farkas82 (#12307) üzenetére


univerzita
addikt

Attól hogy a régió osztrák -ra van állítva a stórba a régió más országra lehet állítani ( a kettőnek nincs köze). De ahogy írtad ez rendben van. OTP-kártyát akkor fogad el ( ha támogatás van erre a típusra) ha a stórba át állítotd magyarra.

(#12309) Farkas82 válasza univerzita (#12308) üzenetére


Farkas82
tag

Az otp kártya elfogadása nem para, tudnék máshogy is fizetni, csak kínomban már mindent próbálgatok hátha az a baj. De nem működik a letöltés az ibooksban sem, pl nem tudom az iphone kezelési útmutatót sem tudom letölteni.

(#12310) univerzita válasza Farkas82 (#12309) üzenetére


univerzita
addikt

Esetleg a Hálózati beállítások alaphelyzetbe álítása

(#12311) Kyller válasza univerzita (#12300) üzenetére


Kyller
senior tag

Nem akad, mint atom? Nekem szinte használhatatlan, mondjuk nem a 03 van fent, hanem még az első 11.0.1

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#12312) leslieke válasza Kyller (#12311) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tedd fel a 03-at bátran, jobb lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12313) univerzita válasza Kyller (#12311) üzenetére


univerzita
addikt

Nem, én már nem tenném vissza a 10-est. A 03-al szerintem jó lett.

(#12314) Kyller válasza leslieke (#12312) üzenetére


Kyller
senior tag

Köcce, teszek egy bátortalan próbát. Majdnem kivágtam a konyhába vágódeszkának...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#12315) csabiks


csabiks
senior tag

Urak! Sajnos tulvagyok egy kijelzocseren, vettem most egy iglass prot (hiaba tularazott nem erdekelt, a kijelzocseretol olcsobb), valaki hasznal ehhez tokot? mert az ozaki tokom felnyomja... szoval tokot keresek uvegfolival egyutt hasznalhatot. koszonom

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#12316) Sogi74 válasza Farkas82 (#12292) üzenetére


Sogi74
tag

igen nekem is ez a problémám. Én is újraraktam a telefont de semmi! Szerintem be viszem majd szervizbe kíváncsi vagyok ott tudnak-e valamit kezdeni vele!

(#12317) Farkas82 válasza Sogi74 (#12316) üzenetére


Farkas82
tag

Írtam az apple supportnak, hátha van valami javaslatuk, ha nem nekem is szervíz lesz. Ha tudok valamit megírom itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#12318) Sogi74 válasza Farkas82 (#12317) üzenetére


Sogi74
tag

köszi

(#12319) Sogi74 válasza Farkas82 (#12317) üzenetére


Sogi74
tag

most kipróbálom, hogy felrakom a beta-t

(#12320) Sogi74


Sogi74
tag

Most pedig nem akar elindulni a visszaállítási mód (Altatás/Ébresztés gomb és a Hangerőcsökkentés gomb)
Amúgy betaban sem lett jobb a helyzet.

(#12321) Farkas82 válasza Sogi74 (#12320) üzenetére


Farkas82
tag

Úgy látszik megjavult, feltöltöttem egy 15€-ós prepaid kártyát a store-ban a kontómra, első próbálkozásra semmi, de másodjára már elindult a telepítés, pedig ingyenes apokat töltöttem le, youtube, gmail, skype, meg egy ingyenes labormedizin app, mennie kellett volna üres kontóval is. Aztán az is lehet hogy nincs összefüggés a kettő között, csak pont most szerelték meg a store-t appleék.

[ Szerkesztve ]

(#12322) leslieke válasza Farkas82 (#12321) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12323) Tomyyy93


Tomyyy93
tag

sziasztok! van valaki aki S8-rol valtott i7-re? ha igen, szeretnem megkerdezni, hogy megbanta-e, vagy sem es hogy miert valtott i7-re. koszonom a valaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#12324) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok
Újabban az akku százalék mellett folyton ott van a GPS nyilacska. Üresen de ott van. Ha a Google mapstol elveszem a GPS jogot akkor eltűnik. Ha csak úgy adom meg hogy az alkalmazás futtatásokor, akkor már megjelenik a nyíl, hiába nem fut a Maps. Ha használom akkor tele nyíl van de az üres nyíl folyton ott van. Ez miért? Normális?
Köszi

(#12325) leslieke válasza barmar (#12324) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem normális. Nálam is ez volt. 1 napra teljesen kikapcsoltam a GPS-t és utána jó lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12326) Syd69


Syd69
aktív tag

Igaz nem teljesen idevaló, de iphonnal (IOS 11)vezérelhető TV okosítót tud valaki?

Apple TV-nél olcsóbban azért.

Köszi

Alma

(#12327) -Ben- válasza Tomyyy93 (#12323) üzenetére


-Ben-
veterán

Sok mindenben előrelépés lehet, de az S8 után egy i7 kijelzője nagyon-nagyon kiábrándító...

(#12328) marilllyo válasza -Ben- (#12327) üzenetére


marilllyo
veterán

Féltem, hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok de a kollégámnak S8-a van és amikor mutogatja rajta a fotókat kb folyik a nyálam a kijelző színeit nézve.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12329) glspeter1 válasza marilllyo (#12328) üzenetére


glspeter1
őstag

És itt kb. véget is ért az előnyök listája. ;] :DDD
Na jó, troll off. Kinek mi. :D

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#12330) -Ben- válasza marilllyo (#12328) üzenetére


-Ben-
veterán

Nemcsak a szín, hanem az élesség is... Nagyon szép az S8 kijelzője. Egyébként üzemidőben se váltja meg a világot az i7.

(#12331) dvdbackuper válasza marilllyo (#12328) üzenetére


dvdbackuper
őstag

véletlen ejtsd kiba kezedből, többet nem kell nézni azt a kijelzőt
a 7 sokkal jobban bírja a sérülést

(#12332) Ed Parker válasza -Ben- (#12330) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezért kell plust venni :)

(#12333) galaxys80 válasza marilllyo (#12328) üzenetére


galaxys80
veterán

A valóságtól nagyon messze lévő színekkel sok embert el tud kápráztatni a Samsung. Nem csak a telefonoknál de a tévéknél is.

(#12334) -Ben- válasza Ed Parker (#12332) üzenetére


-Ben-
veterán

Igen, de a kérdés az volt, hogy váltott -e valaki S8-ról i7-re. Ebből kifolyólag a Plus -t nem keverném most ide.

(#12331) dvdbackuper: Ez igaz. :K De mennyire van értelme ez alapján telefont választani, ha úgyis mindenki első dolga, hogy tokot és fóliát rak a készülékére?

(#12335) Tomyyy93 válasza dvdbackuper (#12331) üzenetére


Tomyyy93
tag

én ejtettem már ki és semmi baja nem lett. sőt.. jol birja a strapát nálam a kijelző is, csak a hátulja karcolódik könnyen. Igazából tökéletesen megvagyok elégedve az s8-cal is, csak kipróbálnám az i7-et is csak félek hogy megbánnám. a kijelző biztos hogy hiányozna, de szerintem, csak ez az egy dolog. :D s8 után az i7 kicsi lenne, az i7 plus meg nagy :/

(#12336) dud998 válasza galaxys80 (#12333) üzenetére


dud998
őstag

Én S7-ről váltottam és egyáltalán nem hiányzik a túlszaturált színvilág.
Mindig is a színhelyességet szerettem és részesítettem előnyben.
Szerintem az I7-nek nagyon szép a kijelzője.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#12337) Ed Parker válasza galaxys80 (#12333) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az a baj, hogy nem.
Már ők is beletették a normál színprofilt, ha nem tetszik az agyonszaturált kép.
Én szeretem a meleg színeket, de ott durván túl húzták a színeket :)

(#12338) barmar válasza Tomyyy93 (#12323) üzenetére


barmar
aktív tag

Én s8 rol jöttem (atmenetileg). Az iPhone max a szoftver miatt választható már szerintem egy konkurens droiddal szemben. Hardveresen egyszerűen ez már nem kerdes. Ha valaki mást állít akkor az efogult. Kérdés h a szoftver ér e annyit h kifizessen érte az ember meg többet mint egy csúcs droidert. Ez nyilván függ attól is h milyen eszkozok vannak otthon. De hardverbe egy i7 már nincs ott mint egy s8. Ezzel lehet vitázni de objektíven ranezve nem kerdes. (Kíváncsiságból vagyok iPhoneon, illetve én utálom a mai üveg divatot, és az s8 tényleg egy hét alatt szétkarcolodik a hátulján )

[ Szerkesztve ]

(#12339) marilllyo válasza dvdbackuper (#12331) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen az övé is pókhálós lett két hetesen. :D De kötött rá biztosítást. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12340) lugosi válasza barmar (#12338) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mielőtt a hardverről ilyen véleményt mondasz érdemes előtte a benchmarkokat megnézni, mert én úgy láttam hogy a kevesebb maggal jobb a teljesítménye a szifonnak.

(#12341) JoseGee válasza -secret- (#12291) üzenetére


JoseGee
tag

Köszönöm.

Ami késik, az nem jön időben

(#12342) Farkas82 válasza Tomyyy93 (#12335) üzenetére


Farkas82
tag

Én is S8-ról jöttem, de nem azért mert az i7 hardveresen jobb lenne. S8 nekem szoftveresen volt problémás. Elég gyenge térerejű helyen dolgozok, és a samsung nagyon sokszor dobta el térerőt úgy, hogy nem volt rá hajlandó magától vosszamenni, folyton újra kellett indítgatni. A fórumtársak szerint ez abnormális volt, a szervíz szerint normális, tegyen át a munkahelyen repülő üzemmódra. Ez most komoly? Egy alkalommal meg reggel bekapcsoláskor visszaállított egy csomó beállítást gyárira. Egy hónapig bírtam. A kolléganőm S8-a meg törölte a kontaktokat. Magától. De ha neked szoftveresen rendben van, plusz tudás reményében nem érdemes iphone-ra váltani.

(#12343) pepetech válasza barmar (#12338) üzenetére


pepetech
őstag

Nem vitázni akarok. De csak grafikus meghajtásnál is olyat dob az iphone amit egy droid sem tud. Utolsó iphone a kezemben a 4 volt azután csak droid. Most itt az i7 Mate 9 után és grafikában lever minden androidost.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#12344) #40990656


#40990656
törölt tag

Sziasztok!

Sajnos nekem van egy kis problémám a telefonnal.
Töltés csatlakoztatáskor 3-4 %töltés után újra felvillan a kijelző hangjelzéssel
együtt mintha pont akkor csatlakoztatnám a tötőt.
A töltés végigmegy 100%ig ,és nem is villan fel többet csak egyszer a töltés elején.
Az üzemidővel sincs probléma. 10-11óra használatot bír.
0-100%ig 3 óra alatt tölti fel. Ez az Apple szerint sok de szerintem ez reális.

Volt már valakinek ilyen problémája?
A garanciába cserélt iPhone 7 Plusnál mi a tapasztalat újra cserélik vagy refurbished-re?

Köszi a választ!

(#12345) -secret- válasza #40990656 (#12344) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Eredeti a töltőkábeled?

(#12346) #40990656 válasza -secret- (#12345) üzenetére


#40990656
törölt tag

Szia ,igen eredeti .

(#12347) -secret- válasza #40990656 (#12346) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs esetleg másik kábeled? Kipróbálnám azzal.

(#12348) marsu. válasza #40990656 (#12344) üzenetére


marsu.
senior tag

Nincs zsebszösz a lightning csatlakozóban? Lámpával világíts bele és fogpiszkálóval óvatosan takarítsd ki, ha van benne.

(#12349) #40990656 válasza marsu. (#12348) üzenetére


#40990656
törölt tag

köszi a segítséget. Megpróbálom kitakarítani ha nem segít akkor első körben kicseréltetem a töltőt.

Sajnos ez a hiba annyira véletlenszerű 10 töltésből 2 -3alkalommal fordul elő ,hogy ezt egyenlőre szervizbe nem küldeném.

Tegnap felhívtam az Apple-t távolról lefuttatak egy aksi és egy hardver-szoftver tesztet és azt mondták hogy a telefonnak nincs baja. Az a fura az egészben hogy csak a töltés legelejénfordul elő 1 alkalommal. Teljesen feltölt és a töltés végéig meg se nyikkan 😕 Én nem tudom előidézni ezt a jelenséget mert ha ez egyszer megtörténik utána már nem lehet újra bemutatni a hibát akkor se ha 5x ki és bedugom a kábelt a telefonba.

(#12350) Monyos válasza #40990656 (#12349) üzenetére


Monyos
aktív tag

Ezt a távoli tesztet hogyan oldották meg? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.