Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7307) Runner_fxr válasza esfrost (#7305) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Persze az Apple music is egy érthető alternatíva, nálam az a helyzet, hogy én inkább a régebbi zenéket kedvelem. 80-as és 90-es évek. Azon belül is a hip-hop és elektronikus. Az elmúlt évek alatt kb 500gb-nyi mp3-at és flac-et gyűjtögettem össze. Ezek között számtalan olyan underground hip hop album van a 90-es évek elejéről amik Amerikában is underground-nak számítottak. Csoda, hogy felleltem a neten, annak is örültem ha 128k minőségben megszereztem valahonnan. Van olyan, hogy még cd borítót sem találtam hozzá, csak kazetta borítót! :) Olyan régi cucc. Talán CD-n ki sem adták anno csak kazettán. Ilyeneket az Apple music-on soha nem fogok megtalálni. Meg aztán rengeteg válogatást készítettem, ahol nem mindegy a sorrend sem. Több ezer track. Ha nincs a capriccio, akkor ezeket a mind egyesével állíthattam volna össze újra az itunes-on. Se kedvem, se időm nem lett volna erre, ez több hónapos munka lett volna, vagy ki tudja mennyi. Nem véletlenül vettem 128GB-os verziót a telóból, több mint a fele tárhelyet zenei válogatások foglalják el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.