Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) Jamby18 válasza -secret- (#10950) üzenetére


Jamby18
senior tag

igen [link]

(#10952) -secret- válasza Jamby18 (#10951) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szvsz nem éri meg ennyiért. Inkább dobj hozzá 20-at aztán 6S.

[ Szerkesztve ]

(#10953) lugosi válasza Jamby18 (#10949) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nem.

(#10954) Jamby18 válasza -secret- (#10952) üzenetére


Jamby18
senior tag

jol van ;)

[ Szerkesztve ]

(#10955) Jamby18 válasza -secret- (#10952) üzenetére


Jamby18
senior tag

És ezzel a 16Gb-al el lehet lenni?

(#10956) trobi28 válasza Jamby18 (#10955) üzenetére


trobi28
addikt

Nem :)
Vegyél nagyobbat, ez tényleg nem sok mindenre elég, pikk-pakk be fog telni :)
Nekem 64 es van, ezzel el lehet lenni, de ez sem elég, mint ahogy tárhelyből minnél több annál jobb :)

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#10957) -secret- válasza Jamby18 (#10955) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Relatív. Nekem mindig nagyobb tárhelyű volt még 4S-ből is anno, bár én általában biztosra megyek.

(#10958) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Van új frissítés, igaz, csak apróbb. 9.3.4-re ugrik a verziószám.

(#10959) lugosi válasza Mr.Silkó (#10958) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pár napja már kint van. Talán péntek óta?

[ Szerkesztve ]

(#10960) Mr.Silkó válasza lugosi (#10959) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor lemaradtam, nekem most jelzett. :)

Nem láttam beírva itt a topikban, gondoltam szólok azoknak, akik nem figyelik naponta. :)

[ Szerkesztve ]

(#10961) lugosi válasza Mr.Silkó (#10960) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, nem gond.
Nem mindenkinek jelez egyszerre. Amúgy állítólag nagy újítás nincs benne.

(#10962) szabieable


szabieable
aktív tag

Sziasztok!

Érdekes dolgokat művel mostanában az i6-om. Van amikor értesítések közben egyszerűen befagy a screenem és nem érzékeli az érintéseket. Ilyenkor le kell zárni a kijelzőt majd feloldani, hogy megnyithassam az appot. Más tapasztalt hasonló szoftveres bakit? Latest iOS-em van, a lezárás-feloldás miatt szoftveres bugra gyanakodnék, nem egy eget rengető probléma amivel nem lehet együtt élni de akkor is valahol idegesítő, hogy random előjön ilyen "fagyás" szerű dolog. Nincs rá konkrét reprom, legtöbbször a messengernél fordult elő eddig

(#10963) Mr.Silkó válasza lugosi (#10961) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valóban nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#10964) Mr.Silkó válasza szabieable (#10962) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem is a legfrissebb iOS van fent, de nem tapasztalok ilyen hibákat, szerencsére.

(#10965) szabieable válasza Mr.Silkó (#10964) üzenetére


szabieable
aktív tag

Időközben annyira sikerült szűkíteni a kört, hogy tutira valami iOS bug lesz mert csak a menü fagy be totál random. Legyen az notification vagy sima app váltás amikor kikerülök a menübe egyszerűen nem reagál a touchra, ha nem a kezdőlapon vagyok akkor a home gombra odaugrik animációval szépen de a bevitelt továbbra sem érzékeli. Le kell zárni a screent és újra feloldani a helyes működéshez. Tegnap toltam egy home+poweroff újraindítást akkor egy fél napig nem jött elő, most reggel már megint csinálja... húzzam újra a rendszert ituneson keresztül? Eddig mindig OTA-n frissítettem de ez most egy olyan hiba ami erősen akadályoz a használatban sajnos

(#10966) Tibee86 válasza szabieable (#10965) üzenetére


Tibee86
veterán

iTunes-szal restore és új telefonként állítsd be ne tegyél vissza backup-ot.

(#10967) Mr.Silkó válasza szabieable (#10965) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kolléga eggyel fentebb már megelőzött és válaszolt. :)

(#10968) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Az mitől lehet,hogy lagolt,akadozott a telóm(9.3.4),alig volt tárhelyem,csináltam egy resetet,visszaraktam icloud mentést és egyből jó meg van 8gb szabad hely?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#10969) -secret- válasza *Mukeey* (#10968) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kitudja. Az a lényeg, hogy megjavult. :D

(#10970) zombinyul


zombinyul
addikt

Skacok!
A telefonnak tökéletesen egyenesnek kell lennie? A hátlapomba van egy enyhe ív, egy enyhe "c" forma, asztalra téve alig észrevehetően, de "hidat" képez. Fél-1 milli az egész görbület, de ez normális? Vagy vigyem, cseréltessem ki?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#10971) -secret- válasza zombinyul (#10970) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egyenesnek kell lennie. Hát ha zavar akkor vidd, de kétlem, hogy azzal a hibával kicserélnék mivel az a Te hibádból görbe.

(#10972) zombinyul válasza -secret- (#10971) üzenetére


zombinyul
addikt

Az én hibámból? Soha a legkisebb nyomást se kapta... Maximum alap erőhatásoknak volt zsebben kitéve. Vagy már oldalzsebben sem szabad hordani? Jóég...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#10973) -secret- válasza zombinyul (#10972) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez volt már vita...az az alumínium magától nem hajlik meg. Fizikai képtelenség.

(#10974) zombinyul válasza -secret- (#10973) üzenetére


zombinyul
addikt

Úgy látszik mégis... Egy elég merev tokban van, és vigyázok rá, mint a hímes tojásra. Hogy ez nem kapott semmit, az tejesen biztos.

Mindegy, szabad szemmel szinte észrevehetetlen, egy kemény újsággal tudtam meglesni egyenes-e. Otthon megnézem vonalzóval, vagy valamivel, de nagyon gyanús (vagy a fugák lennének kijjebb, mint az alumínium részek? Attól is lehet, hogy a telefon közepénél van egy "rés", ha odaérintem valamihez.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#10975) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Sziasztok, a szabim alatt megyek Ausztriába. Milyen ingyenes offline navigációt tudnátok ajánlani?

(#10976) Vgabor92 válasza -NOKIA- (#10975) üzenetére


Vgabor92
tag

sygic ingyenes verziója. 7 napig teljes értékű, utana pedig hang nelkül navigál

(#10977) -NOKIA- válasza Vgabor92 (#10976) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

köszi, akkor a határ előtt letöltöm.

(#10978) univerzita válasza -NOKIA- (#10975) üzenetére


univerzita
addikt

Here( Nokia- tól)

(#10979) xedos válasza *Mukeey* (#10968) üzenetére


xedos
addikt

A programok szemetei (cache fájlok) elmaradtak...

(#10980) -NOKIA- válasza univerzita (#10978) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Offline se Bécset se Wien-t nem talált. :(

(#10981) kerpok válasza xedos (#10979) üzenetére


kerpok
tag

Xerdos mester,
És van lehetőség ezeket törölni valahogy?! A programok szemetei (cache fájlok)??
:F

(#10982) Mr.Silkó válasza -NOKIA- (#10980) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Le kell tölteni előbb a térképet hozzá. Ha jól tudom, offline csak azokon a területeken mükszik, amik le vannak töltve.

[ Szerkesztve ]

(#10983) univerzita válasza -NOKIA- (#10980) üzenetére


univerzita
addikt

Le kell tölteni a Magyarország és Ausztria térképet.

(#10984) swoody


swoody
senior tag

Googli is tud offline, ha jol tudom, csak ki kell valasztani melyik teruletre van szukseged.

(#10985) Tibee86 válasza swoody (#10984) üzenetére


Tibee86
veterán

Jól tudod, csak előtte le kell tölteni az adott területet ahol navigálni akarsz. Ma pont Ausztriába voltam és így használtam, mert nem akartam ezért offline navit megint letölteni.

(#10986) csabi94


csabi94
őstag

Ezzel az üvegfóliával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? :)

[link]

(#10987) *Mukeey* válasza xedos (#10979) üzenetére


*Mukeey*
addikt

5-6gb szemetet összeszed fél év alatt?🤔😱

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#10988) Tbs82 válasza Jamby18 (#10949) üzenetére


Tbs82
tag

Nekem bevált a sima 16 Gigás, én mindig szinkronizálok mindent felhőbe igy elég a mérete.

Van havi 3 giga adatforgalmam, így zenét nem szoktam letölteni, Deezer+ Soundlcoud+ Mixcloud.
Ezeket használom. De ezt neked kell tudni mit fogsz rá rakni, ha gyűjtögető életmódot élsz akkor ez kevés :)

Szvsz nekem nem hiányzik, hogy izmosabb legyen mint mondjuk a 6s.
Cserébe legalább az üzemideje nagyobb.

Játszani a hearthstone-t szoktam, tökéletesen fut nem éreztem még Ram hiányát.

A titok egyébként az, hogy minden háttérben futó alkalmazást időnként be kell zárni, és akkor nincs bekajálva a memória.

Mondjuk én lustább típus vagyok, így is van mikor 10-15 lap nyitva marad Safariban vagy Chrome-ban és nem igazán veszem észre hogy lagolna vagy szaggatna.

Képszerkesztőket is használok rajta.

Számomra ő a tökéletes példány bár nekem féléve van meg előtte andoridot használtam.
Ott aztán vannak lagok :)

(#10989) csabi94


csabi94
őstag

Olyan boltot keresek Pesten, ahol sok iPhone tok van, esetleg még üvegfólia is, és nyitva vannak szombat délután. Tudtok ebben segíteni?

(#10990) Kicsirics77 válasza csabi94 (#10989) üzenetére


Kicsirics77
veterán

aréna pláza-->icentre

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10991) Mr.Silkó válasza csabi94 (#10989) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csak menj be valamelyik plázába, mondjuk a Westendbe, szerintem mindegyik gsm nyitva lesz ezer féle tokkal.

[ Szerkesztve ]

(#10992) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

Hali!
Olyan problémám volna hogy amit saját csengőhangot felrakok a telóra a Syncios iOS & Android Manager programmal pát hát után elállítódik a csengőhang a gyári hangra vissza. Ezt vagy már a harmadik alkalommal csinálja. Ez vajon miért van ? Valakinek valami ötlet?

(#10993) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy lejárt a garanciaidő a 6-osról (mondjuk már rég :D) és elromlőtt benne a töltés IC. Veszprémben már két hete ülnek rajta és most akartak még két hetet kérni a javításra, de leordítottam a csaj fejét és kértem a főnököt és őt is elküldtem a halál faszára, ezért nem vállalják a készülék megjavítását. Így most keresek egy komoly szervizt, ahol van alkatrész nem kell várni rá és pár nap alatt meg csinálják. Nekem az rémlett, hogy a Isamurai jó hely, de a google értékelései nem olyan biztatók. Valaki tud vmi jobbat?

(#10994) -secret- válasza Mbenyo97 (#10992) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egy gépről szoktál szinkronizálni, ill. egy programot használsz, vagy felváltva?

(#10995) Mbenyo97 válasza -secret- (#10994) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Eloszor egy win xp gepen csinaltam a dologokat aztan a Syncios program miatt egy win 7es gepet hasznalok mert XP-re nem lehet felrakni a Syncios. Programnak a Syncios hasznalom zene felrakasra, Itunest nem nagyom alkalmazom

[ Szerkesztve ]

(#10996) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Egy kérdés: bedöglőt a iphone-om és az icould fiókból androidra át lehet varázsolni a kontaktokat, úgy hogy a telefon szervizbe van, csak icould.com-on látom a dolgokat?

(#10997) szabieable válasza INGJOKE (#10996) üzenetére


szabieable
aktív tag

Simán megoldható, icloudon belépés után ctrl+a-val kijelölöd az összes contactot majd export vcfbe, a kapott fájlt pedig felmásolva a droidos telefonra tudod importálni

(#10998) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy bal oldalt a kijelző kicsit "serceg" érintéskor mint ha nem illeszkedne rendesen a kijelző. Fizikailag megnéztem és illeszkedik rendesen.
Valaki tapasztalt hasonlót vagy érdemes elvinni szervízbe?
Előre is nagyon köszönöm!

// -

(#10999) -secret- válasza #hpq (#10998) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha zavar a dolog akkor vidd el nyugodtan, de valószínű, hogy csak a csavarokat fogják meghúzni.

(#11000) Tbs82


Tbs82
tag

Elég bizarrul hangzik, szerintem mindenképpen nézesd meg :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.