Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) HUNPSP válasza br4adam (#8699) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Ezek szerint viszont nem egyedi a probléma..... egyébként előzőleg (3GS-től 5S-ig) soha nem volt ilyen, egyetlen egy típusnál, darabnál sem. Március 5-ig még garanciás, talán egy próbát megér, de nem sok reményt fűzök hozzá.. kiderülni sem valószínű hogy ki fog.

Szerk.: se víz se egyéb nem érhette, volt telefon ami necces volt ilyesmi helyzet miatt, de azzal sem volt (ilyen) gond.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#8702) gaborh válasza barnabasss (#8693) üzenetére


gaborh
aktív tag

Szia. Honnét?

Gábor

(#8703) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Sziasztok! Van egy észrevételem amit két napja véltem felfedezni az 5s-en. Este felrakom töltőre, reggel leveszem és 97-98 százalékon van....
Azelőtt mindig 100-on volt... :O :U

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8704) spawn21 válasza Gaberiellb (#8703) üzenetére


spawn21
veterán

Azt hiszem 100 után már nem tölt, és egy bizonyos csökkenés után kezd megint. Aku védelem

iPhone 13p

(#8705) D4ni válasza Gaberiellb (#8703) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem olyan volt, hogy este rádugtam a töltőre , utána kikapcsoltam. Reggel leveszem a töltőről, bekapocsolom és csak 99%on van. Na ezt hogy?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8706) galaxys80 válasza spawn21 (#8704) üzenetére


galaxys80
veterán

Valóban így van, de szerintem 100% alá akkor sem szabadna esnie. Nálam legalábbis még mindig 100%-ot mutatott mikor levettem a töltőről. Bármennyi ideig volt rajta.

(#8707) Gaberiellb válasza galaxys80 (#8706) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Szerintem sem kellene, most nem de tényleg ez 2-3% nekem elég fontos, pont mikor végzek edzéssel este 7-8 körül szokott lenni 5-6%-on és akkor még kibír egy 30 perc zene hallgatást mire haza érek, így meg hogy nem 100%-on kezdi, hát kétlem....elég érdekes.. :O :U

wooow, egy kis érdekesség :U
töltőn van jelzi a kis villám hogy tölt, az előbb ugye 98%-on volt azóta le se vettem, most meg 97...
na ez mi lehet :F

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8708) legiaap válasza spawn21 (#8704) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pontosan

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8709) Tibee86 válasza spawn21 (#8704) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha jól rémlik 94%-ig engedi merülni, és utána kezdi újra tölteni. Volt róla cikk is, de lusta vagyok megkeresesni.

(#8710) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Jó reggelt.

Valaki elkezdhetné elmagyarázni nekem ezt az itunes-csengőhang-zene témát, mert esküszöm nagyon szép, nagyon más fíling ez az ájfon dolog, de egy fél pillanat választ el az s5 dobozból való kibányászásából.

Van két bizonyos zene, amiből csengőhangot is csináltam, a csengőhangok jók, a helyükre is kerültek, a hangok közé, úgy is szól a telefon, ha hívnak, ahogy kell, de a zenelejátszóban egyszerűen csak a 40 másodperces részt játssza le, holott kiírja, hogy az egyik 3 perces a másik meg másfél :F
Még csak azt se mondhatom, hogy én balfaszkodtam el, mert ott vannak az adatok, hogy milyen hosszú a szám.
Azt már meg sem kérdezem mit keres egy csengőhang formátum a zenék között. :U
Vannak olyan értelmetlen, logikátlan lépései ennek a rendszernek, amitől kitör a frász.
Valaki vegye a türelmet és segítsen privátban kérem. :R

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#8711) Tibee86 válasza pixelblondie (#8710) üzenetére


Tibee86
veterán

Azért csak annyit játszik le belőle, mert lerövidítetted, de nem állítottad vissza. Ez nem az iTunes sara. A 30mp-s csengőhangot miért nem törlöd ki a zene könyvtárból?

[ Szerkesztve ]

(#8712) pixelblondie válasza Tibee86 (#8711) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

1: Vissza lett állítva.

2: Nincs a zenék között a csengőhang. Miért lenne? Teljesen külön helyen van, mint a gépen, mint a telefonon.

as good as it gets

(#8713) Noxy válasza pixelblondie (#8712) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor töröld a zene könyvtárból, és rakd fel újra.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#8714) Tibee86 válasza pixelblondie (#8712) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha visszaállítottad a hosszát, az átkonvertált 30mp-s csengőhangot meg kitörölted a zenék mappából (azért van ott, mert oda konvertálja az iTunes a zenéből) és csak a hangok között szerep, akkor a Zene alkalmazásba nem játszhatja le a csengőhangot.

(#8715) pixelblondie válasza Noxy (#8713) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Az iTunes Storeból töltöttem le a zenét, a teljes zenét, és mégis csak 40mpet játszik le belőle. A képen is látható, hogy nem csak negyven másodperces, hanem normál hosszúságú.
Most akkor mi van?:(

as good as it gets

(#8716) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Üdv! Kellene egy kis segítség! Szinkronizáltam képeket a számítógépemről, a következő a probléma illetve amit nem tudok. Hogy tudok törölni amik esetleg nem kellenek a telefonról mert a kis kuka ikon szürke.. :U

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8717) Noxy válasza Gaberiellb (#8716) üzenetére


Noxy
veterán

Vissza dugod a gépre, törlöd a PC-n mappából a képet, szinkronizálás.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#8718) Gaberiellb válasza Noxy (#8717) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Konkrétan 600 képet leszinkronizált, és itunes-ba egy képet sem jelenít meg, semmit, nincs olyan lehetőségem hogy törlés vagy bármi, amit intézőbe megynyit az meg csak a filmtekercs mappában található képeket jeleníti meg... :O

Közbe rájöttem, megkérdezte eltávolítom a fényképeket, mondom el, rákattintottam hogy szinkronizál erre kiírja meghiúsult :D a képek ugyanúgy fent, és hiába veszem ki a pipát a tárhely nem változik...érdekes, most leszinkronizálom a már leszinkronizált képeket és megpróbálom megint hátha most már tényleg törli.. :W

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8719) Gaberiellb válasza Gaberiellb (#8718) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Oksi, közben sikerült...

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8720) barnabasss


barnabasss
tag

Vicc.. Mobilnetet bekapcsolom és 2 óra alatt 10%ot merül..

(#8721) Kicsirics77 válasza barnabasss (#8720) üzenetére


Kicsirics77
veterán

főleg ha minden sz@r engedélyezve van,hogy frissítsen a háttérben,vagy ugrál a hálózatok között
egyébként még normális is lehet a jelenség.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#8722) SpongyaBob válasza barnabasss (#8720) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A semmitől? Vagy böngészel folyamatosan? Nem mindegy..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#8723) barnabasss válasza Kicsirics77 (#8721) üzenetére


barnabasss
tag

👍 F*sza.. Egyébként kb 10progi van rajta.. Semmitől zsebembe van.

[ Szerkesztve ]

(#8724) spawn21 válasza barnabasss (#8723) üzenetére


spawn21
veterán

soha nem védtem az almát, de ha csak a zsebben van, akkor napokig is elmegy :DDD

iPhone 13p

(#8725) Kicsirics77 válasza spawn21 (#8724) üzenetére


Kicsirics77
veterán

+1

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#8726) Noxy válasza barnabasss (#8723) üzenetére


Noxy
veterán

Attól még engedélyezve lehet, hogy frissítsen a háttérben.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#8727) barnabasss válasza Noxy (#8726) üzenetére


barnabasss
tag

Vágom.. Mobilnet nélkül nekem is elmegy 8órát kb 0 merüléssel.. Csak furcsa mert még a droid is jobban bírta azt meg utálom..

(#8728) Dell XPS


Dell XPS
veterán

Sziasztok!

Hívásátirányítást hogyan tudom jóváhagyni opción belül ? (iPhone 5S)

Nem sikerült rájönnöm... :B

Köszi! :)

Üdv, Dell XPS

(#8729) tomcsi23 válasza Dell XPS (#8728) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mit szeretnél konkrétan? :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8730) Danny750 válasza barnabasss (#8727) üzenetére


Danny750
őstag

Akkor ott nálad valami nem kerek...

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#8731) Dell XPS válasza tomcsi23 (#8729) üzenetére


Dell XPS
veterán

Beírom a kívánt számot és nem lehet elfogadtatni, nincs erre lehetőségem, így természetesen nem történik semmi. :F

(#8730) Danny750 : erre gondolok jelenleg én is. :(

(#8732) radi8tor1 : nagyon régen használtam, nem emlékszem rá sajnos. :B Párom telenfonján sem tudom beállítani (független, szintén 5S ), pedig most ez lenne lényeges.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#8732) radi8tor válasza Dell XPS (#8731) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor a szolgáltatód nem engedi.
Másik telefonnal működött ez korábban?

Én is kipróbáltam, elég érdekesen működik.

Beírod a számot, majd vissza gombbal/linkkel visszalépsz, akkor menti el.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#8733) Dell XPS válasza radi8tor (#8732) üzenetére


Dell XPS
veterán

Visszalépek és sajnos nem menti el, kikapcsolja az opciót.

Üdv, Dell XPS

(#8734) barnabasss válasza Danny750 (#8730) üzenetére


barnabasss
tag

Most egy ideje kezdte. Előtte max óránként 1-2%

(#8735) kali válasza Dell XPS (#8733) üzenetére


kali
legenda

szia,

arra tippelek, hogy a szolgáltatói oldalon lesz a hiba forrása, én például akkor tapasztaltam ilyet, ha azon az előfizetésemen próbáltam bekapcsolni a hívásátirányítást, amin a szolgáltató által tiltva volt a családbarát opció miatt.
részükről érthető, mert ha engedélyeznék, akkor kis trükkel ugyan, de sok emberrel ingyen/olcsóbban beszélnék, nekem viszont nem amiatt kellett volna, hanem valahová nem vihettem be bekapcsolva a mobiltelefont, de volt ott vezetékes telefon, amin akkor elérhettek volna, ha arra átirányíthatom.

(#8736) tomcsi23 válasza Dell XPS (#8733) üzenetére


tomcsi23
veterán

Igen, akkor a szolgáltató nem engedi így az átirányítást.
Amúgy ha valaki sokat irányítgat át, érdemesebb az átirányítás kóddal elmenteni egy telefonszámra, és egy gyors "hívással" már működik is.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8737) Dell XPS válasza tomcsi23 (#8736) üzenetére


Dell XPS
veterán

+ radi8tor1 : köszönöm a segítséget! :K :R

Beszéltem velük, valóban "valamilyen" hálózati beállítással volt probléma. (100 éve alap..) :(

kali : THX ! :) :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#8738) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Üdv! Szerintetek ha adott egy lighting vga adapter és kábel, mi kell ahhoz hogy tükrözze a telefonon látható képet a laptopra vagy esetleg monitorra, tv-re? Gondolok itt programra, vagy beállításra... :U
Márkától függetlenül működne esetleg :F Köszönöm :R

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8739) TheMarci válasza Gaberiellb (#8738) üzenetére


TheMarci
addikt

Eredeti lightning-hdmi -t próbáltam, a noti centerben kellett bekapcsolni, hogy küldje át a képet, semmi más nem kell.

Do You Dream?

(#8740) Gaberiellb válasza TheMarci (#8739) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Éertem köszi a választ, és min próbáltad? :U :R
Gondolom egy vga csatlakozós full hd monitoron is működne... :U

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8741) TheMarci válasza Gaberiellb (#8740) üzenetére


TheMarci
addikt

i5s, valami Samsung okos TV, játékot próbáltam, képeket vetítettem, neteztem, teljesen jól működött.

Elvileg működnie kell annak is.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#8742) Kbali válasza Gaberiellb (#8740) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ehhez ajtív átalakító kellene

(#8743) TheMarci válasza Kbali (#8742) üzenetére


TheMarci
addikt

Erre én is gondoltam, mert D-A átalakító, de ezzel mennie kell:

http://store.apple.com/us/product/MD825ZM/A/lightning-to-vga-adapter

Do You Dream?

(#8744) Gaberiellb válasza TheMarci (#8741) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Köszönöm a válaszokat, majd beruházok egy vga-lighting átalakítóra merthogy a monitorom kimenete vga, hdmi nincs rajta... :R

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#8745) aggressor válasza MultiDoodad (#8671) üzenetére


aggressor
aktív tag

én munkahelyemen is nagy a zaj, gyári füles is elnyomja a zajt. én meg samsungot nem vennék, hamár android akkor lenevo vibe x2

(#8746) cibere11


cibere11
tag

Sziasztok
iPhone 5s 16 gb-ben gondolkozom.Érdeklődni szeretnék hogy most megéri az apples 186k-t vagy esetleg külföldön szlovák,román boltokban esetleg kedvezményesebb áron juthatok hozzá? Most van egy i4 8gb-m amit el szeretnék adni de azt is újonnan vettem bár t-mobilos.Mennyit érhet? tokban volt végig szóval szerintem a keret olyan mint az új.Az üvegen vannak apró hajszálkarcok de akárhogy vigyázok rá akkor is lesznek rajta.A meszek gsm boltokban nem nagyon bízok mert amilyen szerencsém van tuti átk*rnak. :DDD Köszönöm.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#8747) spawn21 válasza cibere11 (#8746) üzenetére


spawn21
veterán

16-ost az életben nem vennek meg ennyiért.

Akkor inkább használtam keresni 32-es vagy 64-est. Ami szintén meg sem közelíti ezt az árat.

iPhone 13p

(#8748) Tibee86 válasza cibere11 (#8746) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha hivatalos viszonteladótól veszed, akkor garanciális cserénél újraindul a garanciád, a gsm boltos jóval olcsóbb verzióknál nem.

(#8749) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Na végül csak megleptem magam egy gyari apple tokkal. Azt kell mondjam elég jó cucc! Fogása jobb lett a telefonnak és csak minimálisan nőtt meg a telefon mérete.

(#8750) tarcsika


tarcsika
tag

Üdv! 3hónapos az 5s-em, és az akksija jóval kevesebbet bír mint mikor megvettem! A hangszórója bizonyos hangoknál zizeg pl.: telekom ügyfélszolgálat, de pár ismerősöm hangjánál is! Jah és az ujjlenyomat olvasó néha meghülyül és 4ből egy ujjamat se ismeri fel, olyankor marad a kód, de elég idegesítő! Nos a kérdésem az lenne hogy ezekkel a hibákkal érdemes vissza vinnem gariba? Telekomos a teló!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.