Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) erdoke válasza entlitti (#5100) üzenetére


erdoke
titán

A hang beállításoknál megnézted ezt a két jelzést, amikor eltűnnek? Egyszerűbbnek tűnik ott ki-bekapcsolni, amitől akár meg is gyógyulhat. Esetleg nem az a gond, hogy alapesetben nincs különválasztva a csengőhang és a rendszer hang, a BT eszközöknek viszont igen?

A legjobb aláírás a héten

(#5102) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Ha US Store-os accounthoz rendelek hozzá USD számlához tartozó kártyát, akkor a kártyaadatoknak és a profilomban szereplő adatoknak 100%-ban egyeznie kell, vagy a kártya az lehet teljesen más adatokkal rendelkező is, ha én tudom ahhoz a pin kódot, CVV kódot, stb?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#5103) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag


na üzemidőből ez sikerül kifacsarni a telefonból.
nektek is hasonló szokott lenni ilyesmi használatnál?

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#5104) Tibee86 válasza Dexter-2000 (#5103) üzenetére


Tibee86
veterán

"nektek is hasonló szokott lenni ilyesmi használatnál?"
Ha pont így használom, nekem is ilyen.... :W Nem kicsit félrevezető, ennyit nem tud, max zenehallgatással.

[ Szerkesztve ]

(#5105) tomcsi23 válasza Dexter-2000 (#5103) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nekem navigálva tud ennyit, max fényerőn. :DDD
:U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#5106) legiaap válasza Dexter-2000 (#5103) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyet sosem tudtam elérni.
:)
Ebből látszik, hogy csak zenét hallgattál rajta másra nem is használtad szinte.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5107) erdoke válasza legiaap (#5106) üzenetére


erdoke
titán

Ha két napig csak EDGE lenne, inkább hozzá se nyúlnék. :N

A legjobb aláírás a héten

(#5108) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Aham értem.
Az akksival amúgy sem vagyok megbékélve, de akkor ezekszerint normális üzemidőt futott.

Szépnapot!

(#5109) Tibee86 válasza Dexter-2000 (#5108) üzenetére


Tibee86
veterán

Trollolololo...

(#5110) Dexter-2000 válasza Tibee86 (#5109) üzenetére


Dexter-2000
őstag

:U

Szépnapot!

(#5111) Tibee86 válasza Dexter-2000 (#5110) üzenetére


Tibee86
veterán

Azt nem mond, hogy nem. :U

(#5112) Macccy


Macccy
senior tag

Nyah .... Hölgyek Urak

iPhone 5s 16Gigs Space Grey vételezve egy órával ezelőtt, nagyonszép, nagyon minőség, iPhone 4s-t adtam el egy hete. Minden tökéletesen működik, Standby gomb "zörög" de ki nem sz*rja le :D
Awesome cucc, na!

(#5113) kali válasza Macccy (#5112) üzenetére


kali
legenda

használd egészséggel, szerintem fogod úgy szeretni, amint az előzőt. :)

(#5114) Macccy válasza kali (#5113) üzenetére


Macccy
senior tag

Köszi
Azt már most borítékolnám ... a sirály az lesz, ha JOBBAN szeretem majd mint az előzőt. :K Nagyon egybenvolt még mindig az a 4s, két év után is mint új korában. Az új gazdija is elégedett teljesen vele ...

[ Szerkesztve ]

(#5115) Rossi válasza Macccy (#5112) üzenetére


Rossi
addikt

A power gomb nekem is zörög új kora óta, de ez legalább azóta nem is változott... :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#5116) Macccy válasza Rossi (#5115) üzenetére


Macccy
senior tag

;)
De a hangszórót már most pówerebbnek érzem, hatalmasakat szól mikor kattan a Hangout értesítés, a 4s azonos beállítás mellett halkabb volt

(#5117) davao


davao
tag

Sziasztok!

Hátha járt már így valaki:
Mobilnet használatkor a következő hibát kapom: PDP hitelesítés sikertelen.
Szolgáltató: Vodafone.

Próbáltam már minden trükköt (hálózati beállítások visszaállítása, hard reset, visszaállítás újként / backup-ból.)
Eddig semmi nem segített. Esetleg van valami ötletetek?

Előre is köszönöm! :R

(#5118) Macccy válasza davao (#5117) üzenetére


Macccy
senior tag

" PDP Activation failures are a networking issue.
Your device requests PDP activation from your carrier whenever you want to start a data session.
Your device will send the request to the carrier's SGSN who will pass it to the GGSN (think gateway router).
The GGSN authenticates (usually via Radius to PCRF) then returns an IP to your device if it passes.
If it fails the GGSN returns the PDP reject cause to the SGSN who passes it along to the device.
You need to double check your APN settings. If they are correct contact your carrier as they are rejecting your request for network access and not providing you with an IP, perhaps subscription issue...etc...
Either way talk to your carrier. "

Tehát azt mondja, hívd fel a 1270-et ezzel ...

(#5119) davao válasza Macccy (#5118) üzenetére


davao
tag

Közben kiderült, hogy országszerte több helyen is tapasztalják a dolgot (és nekem is csak akkor jelentkezett, mikor hazaérkeztem a munkából)
Köszi azért az információt :)

(#5120) Macccy válasza davao (#5119) üzenetére


Macccy
senior tag

Nm

Nekem ma lett aktiválva a SIM, én erről még nem tudok, még nincs szolgáltatás

(#5121) oliverhr válasza ChromeX (#5091) üzenetére


oliverhr
csendes tag

Szia,
Garancia nincs.
Aki tud neked venni USA-ban, menjen be egy Apple Store-ba és vegyen egy full áras sim-free telefont. Abban semmiféle t-s kártya nincs. Tökéletesen működik, nem ugyanaz a típus mint az EU. De mindent tud, LTE Band-et meg mindent.
Ha t-s kártyást vesznek neked az ciki, mert az nem sim free. Csak ottani hercehurca, ügyintézés meg kötbérfizetés után függetlenítik.

(#5122) kali válasza oliverhr (#5121) üzenetére


kali
legenda

szia,

sok külföldi szolgáltató adja függetlenül, hiába van hozzá kapcsolódó sim kártya, itt az aprón is sok ilyet árulnak, amik ténylegesen függetlenek, nem egy itteni fórumos tag vett már ilyet.
volt olyan kinti szolgáltatós, amire az itthoni apr azt mondta azonosító alapján, hogy alapesetben itthon is okés a gyári jótállása.
az lte szempontjából nincs már eltérés, minden régiós tudja.

[ Szerkesztve ]

(#5123) legiaap válasza kali (#5122) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is függetlenül vettem az O2-s szolgáltatómnál. Egész addig független minden teló, míg bele nem teszik az első simet. De itt UK-ban ingyen megcsinálják a függetlenítést a szolgáltatók.
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5124) WiNZO


WiNZO
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy a Safariban az olvasási listába lévő oldalak sorrendjét hogy tudom megváltoztatni? Próbáltam már iOS és OSX alatt is, de nem találtam ilyen opciót....

Köszi előre is!

WiNZO

(#5125) Macccy


Macccy
senior tag

Chops!

Használ itt valaki közöttetek TwelveSouth BookBook 5/5S könyv tokot? Nah én tegnap vettem belőle, az előző 2 évig frankón szolgált a 4S -emen, de érdekelne, hogy hosszabb távon ez a bepattintós megoldás ez nem kezdi e ki az acél keretet? ...

(#5126) Ufff válasza Macccy (#5125) üzenetére


Ufff
senior tag

A keret alumínium. Én tuti ragasztanék rá élvédő fóliát...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5127) erdoke


erdoke
titán

Igazán jó minőségű, nem túl vaskos, átlátszó szilikon bumperrel találkozott már valaki?

A legjobb aláírás a héten

(#5128) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ozaki 0.3-as tokról mi a vélemény? Lehet, hogy veszek egyet, de félek a túlzott tágulástól.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#5129) nofi


nofi
őstag

15-20 centis lightning kábellel találkozott már valaki? Itthoni webshopokban Belkint látok ~6000-ért, eBayen mondjuk van ~3000 körül, de szállítással felmegy 8-9e fölé is. Megeshet, hogy találok ennél olcsóbban?
(Igazából csak autóba kéne audiocsatlakozáshoz, mert mindig beleakadok a gyári kábelbe. Tudom, fogjam össze, de hátha van esztétikusabb megoldás :P )

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#5130) erdoke válasza nofi (#5129) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, hogy mi megy át a microUSB átalakítón, mert én csak töltésre használom, de olyan kábelből nagyobb a választék.

A legjobb aláírás a héten

(#5131) Macccy válasza Ufff (#5126) üzenetére


Macccy
senior tag

Alumínium, igazad van, sry! ... Csak nagyon ász ötvözet, a minősége miatt mindig le-acélozom. ... Kétszer pattintottam eddig be és ki a tokból, semmi nyoma. Picit megdolgozom vízpapírral az éleket, hogy ne legyen sorja, de ahogy nézem a viszonylag lágy műanyag nem bántja és internet szerte se találtam senkit, aki panaszkodott volna ezzel a tokkal kapcsolatban (pedig iPhone 5 -höz jött ki eredetileg, amiből a fekete tudottan kopott is)

Amúgy FYI nagyon nagyon minőségi ez a tok is mint az elődje. Ez a bőr szerintem verhetetlen :)

(#5132) Macccy


Macccy
senior tag

Tudom már sokan sokszor leírtátok, de a tapasztalat nem árthat:

- 3 napos az 5S telefon és nagyon lassan merül, szerintem jóval lassabban, mint a 4S merült nálam, igaz az 2 év használaton túl volt és a kezdeti időkről homályosak az emlékeim
- a fényerő pusztító, a 4S setupját ráhúzva backupból szemromboló volt, különböző fényviszonyok mellett finomhangolnom kellett annyira
- a kijelzőt egyébként is radikálisan megváltoztatták ami a színhőmérsékletet és így a színvilágot illeti, a kék szín pl szinte kiszúrja a szemem, na nem kellemetlen csak erős
- a dupla memória nagyon hasznos, imádom hogy az appok között sokkal tovább ugrálhatok és mivel baromi gyors is az egész, így ha újratölt valamit az is azonnal megvan

Egyelőre asszem ennyi. Nagyon tetszik, hibátlan. A zörgő standby gomb egyáltalán nem is zavar. :)

(#5133) erdoke válasza Macccy (#5132) üzenetére


erdoke
titán

Az az érdekes, hogy ezen különbségek nagy része már az 5 esetén megvolt. Sőt, a fényereje még nagyobb, ahogy a szabad RAM is, "hála" a régebbi, 32 bites rendszernek. Sebességben is a 4S és az 5 között van nagyobb ugrás iOS 7 alatt. Igazából nekem a Touch ID ad többet, már ami lényeges. Esetleg még a kamera, de annyira nem használom sokat, ügyhogy még nem is igazán teszteltem.
Nem véletlenül nem váltottam korábban. :N

A legjobb aláírás a héten

(#5134) M_ToMMy


M_ToMMy
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap óta azt tapasztaltam az akksimnál, hogy jóval gyorsabban merül mint eddig... Mikor levettem a töltőről fél óra alatt merült 2%-ot (úgy hogy csak a zsebembe volt és wifin volt) amit eddig nem csinált. Illetve máskor is volt hogy ha keveset használtam estére még 50-40%-on volt és akkor ahogy számolgattam úgy jött ki hogy óránként 2%-ot merült most meg ugyan ilyen körülmények közt 6%. Kikapcsoltam és vissza hátha valami bentragadt a memóriába akkor visszaugrott 100%-ra de később megint leesett. Lehetséges hogy kapott valamit az éjszaka (túl nagy feszültség vagy valamit) mikor töltőn volt és ez miatt gyengült le? Csatoltam képeket a tegnapi és mostani "állapotról". (tegnap a 16%-nál akkor tettem fel töltőre)

(#5135) erdoke válasza M_ToMMy (#5134) üzenetére


erdoke
titán

Ezek a megfigyelések nem mondanak semmit, a százalékos kijelzés messze nem pontos, ráadásul sok paramétertől függ a fogyasztás. Szerintem semmi baja a készüléknek. Inkább használd, ne ilyesmin aggódj...

A legjobb aláírás a héten

(#5136) bartimre88 válasza M_ToMMy (#5134) üzenetére


bartimre88
tag

Hasonló problémával küszködtem én is. Igazából mai napig nem tudom, hogy mi történhetett. írtam is ide a fórumra, több tanácsot is kaptam. Visszavittem a készülékem, 2 alkalommal ki is lett cserélve, zsír újra, viszont a probléma továbbra is fenn állt. Hiába az új készülékként való beállítás, az sem segített.
VISZONT, kipróbáltam azt, hogy lelövöm az összes olyan rendszer cuccot, ami igénybe veszi a helymegállapítást, és lekorlátozom a mobilnetet 3G-re, mert a 4G még nem bíztosít teljes lefedettséget. Ez megoldotta a problémát. Jelen esetben azt tudom mondani, hogy annyit bír az akksija, mint régen, habár teljesen új készülékről van szó.
Javaslom az iBackupBot-tal való ellenőrzését az akksinak. Nem teljesen pontos, de mérvadó adatok derülhetnek ki belőle.
Ha megvagy, dobj fel a egy képernyőmentést!

Üdv., Imre

(#5137) M_ToMMy válasza bartimre88 (#5136) üzenetére


M_ToMMy
csendes tag

Igazából a helymeghatározásnál csak azok vannak beállítva amik tényleg kellenek és eddig is használtam, mobilnet meg nekem csak 3G van mert a telenor még nem támogatja.... :(( de többnyire wifin van legalábbis az ominózus napon és előtte is. iBackupBot-hoz gondolom kell jailbreak 7.1.2-re van? mert akkor felteszem és megnézem.

(#5138) Tibee86 válasza M_ToMMy (#5137) üzenetére


Tibee86
veterán

(#5139) bartimre88 válasza Tibee86 (#5138) üzenetére


bartimre88
tag

igy igy :)

Üdv., Imre

(#5140) M_ToMMy válasza bartimre88 (#5139) üzenetére


M_ToMMy
csendes tag

Köszi, appstore-ba kerestem először :)
Megcsináltam, ezt írja.

(#5141) bartimre88 válasza M_ToMMy (#5140) üzenetére


bartimre88
tag

Magánvéleményem az, hogy az akksidnak semmi baja. Főleg, hogy már 185 ciklust túlét :P Az akksi gyári kapacitása közel 100 mAh-val csökkent, viszont szerintem ez nem sok.

Üdv., Imre

(#5142) VoidXs


VoidXs
nagyúr

A "vételi stabilitás" hogy a frászba kapott max pontot? Kézzel le lehet árnyékolni a wifit...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5143) M_ToMMy válasza bartimre88 (#5141) üzenetére


M_ToMMy
csendes tag

Rendben van köszönöm a szakvéleményt akkor megpróbálom megnyugtatni magam :)

(#5144) Rossi válasza VoidXs (#5142) üzenetére


Rossi
addikt

Ha ólomból van a kezed, akkor persze. :C

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#5145) VoidXs válasza Rossi (#5144) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem, ha játéknál elfektetem, akkor a ház távolabbi pontjaiban a tetejét fogva simán elmegy.

Szerk: a kedvedért egyszerűen lefogtam most is, 5 méterre a routertől, max vételből lett 50%.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5146) Parallaxis válasza VoidXs (#5145) üzenetére


Parallaxis
addikt

a) ólomból van a kezed
b) hibás a készüléked.

A helyes választ húzd alá :)

(#5147) VoidXs válasza Parallaxis (#5146) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Aláhúztam, de ha görgetek, akkor elcsúszik. :))

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5148) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Nem kell ahhoz ólomtenyér, simán le lehet árnyékolni a wifi és az LTE antennát is, mint ahogy minden telefonnál és tabletnél. Ha tudod hol van, és szorosan lefeded tenyérrel, simán esik egy pálcát a térerő.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#5149) Parallaxis válasza Gadgetfan_ (#5148) üzenetére


Parallaxis
addikt

szorosan lefeded tenyérrel, simán esik egy pálcát a térerő.

Annyit igen, de a felét nem szabadna, főleg, ha közvetlen közelében van a router.

(#5150) VoidXs válasza Parallaxis (#5149) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem ez a bajom, hanem ha már a lábamra fektetem, akkor is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.