Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) B-L-A-C-K válasza Niarn (#10550) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem kopik egyik színben sem (ugye a fekete i5 igen), kicsivel jobb üzemidő, jobb kamera, ujjlenyomat olvasó, játékok jobban mennek, kb ennyi.

(#10553) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sziasztok!

Akár autós töltőt, akár autós tartót keresek (tartót mindenképpen, így ha van például olyan ami úgy van kialakítva hogy egyből tölt is, az nagyon jó lenne), mi a tapasztalatotok, milyen márkájút/típusút érdemes és milyet semmiképp sem?

Köszönöm a segítséget!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10554) Zitta válasza HUNPSP (#10553) üzenetére


Zitta
őstag

http://www.garmin.hu/termekek/iphone-5-aktiv-tartos-autos-szett

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10555) amulet


amulet
senior tag

Érti valaki az apple logikáját?
Iphone összekötése pc-vel, DCIM mappa megnyitva, hogy a fotókat lementsem, erre ez fogad, sok almappa, de semmi logika benne, melyikben vannak a legfrissebb képek?
ez mi?

(#10556) radi8tor válasza amulet (#10555) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sok logika nincs benne, használd Windows beépített fénykép lementő programját.
Ezt is felajánlja automatikus indításként, amikor rádugod a telefont. Windows végig nézi mindig készült-e új kép/videó és csak az újakat menti le.

⭐ Stella

(#10557) univerzita válasza amulet (#10555) üzenetére


univerzita
addikt

Nem,de már rég így van. Jobboldalt a keresőbe írd be : IMG és megjelennek a képek dátum szerint.

(#10558) amulet válasza radi8tor (#10556) üzenetére


amulet
senior tag

köszönöm mindkettőtöknek :)

(#10559) katokacaj


katokacaj
tag

Sziasztok! A hétvégén sikerült megvásárolnom egy régóta kiszemelt készüléket használtan, eddig (kopkop) minden oké vele, szép állapotban is van. Lefutottam persze pár kört így 5 év android után, mire megtanultam kezelni, főképp a zenénél voltak problémáim.

Leszedtem az itunes-t a gépemre és átraktam a telefonra a zenéket. A probléma a következő: a zenék rajta vannak, és le is lehet őket játszani, de nem böngészhetek közöttük, csak sorban egymás után játssza le az értesítősávban, vagy ha bele megyek a zene appba. A zenébe ha belemegyek, behozza,hogy ismeretlen album,de hiába nyomkodom, nem nyitja meg a tartalmat. Egyedül annyit tesz hogy lejátssza a zenéket, mindig előlről kezdi. A zenelejátszó sávban rámentem arra,hogy állomás megnyitása, megnyitotta a lejátszó ablakot ,majd a következő pillanatban bezárta, és kiírta, hogy "Az állomás indítása nem sikerült. Nem indítható állomás ezzel a dallal"

Letöltöttem zenelejátszó appokat, de egyik sem látta a telefonon lévő zenéket.. Mi lehet a baj szerintetek?

Miközben írtam ezt a hsz-t, sikerült behozni az állomást,és a zenéket is mutatta. Megörültem,hogy sikerült, kiléptem, és újra megpróbáltam, de már megint ugyan ez a baja.. :/

[ Szerkesztve ]

(#10560) jeska


jeska
tag

Sziasztok!!
Valaki tudna abban segiteni hogyha külsö akumlátort(PowerBank) szeretnék vásárolni mind egy hogy milyet veszek? vagy jó lenne direkt Iphonhoz valót venni ??
Ha mind egy milyen márkát veszek akkor hány mAh érdemes venni hogy legalabb 2x fullra lehessen tölteni a telót?
Számít-e a töltöáram értéke vagy olyat ajánlott venni aminek az értéke megegyezik a gyári töltön találhatóval???
Köszönöm !!!

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#10561) B-L-A-C-K válasza jeska (#10560) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

---> link

Most pont nem akciós, de elég gyakran szokták akciózni az adott linken, erősen ajánlott kategória. ~4x tudja feltölteni a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#10562) jeska válasza B-L-A-C-K (#10561) üzenetére


jeska
tag

Értem köszönöm!! Megbprobálok ilyet beszerezni akkor !!!

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#10563) tylerddd


tylerddd
veterán

Mire kell figyelni ezeknél az akkuknál kimenet szempontjából?! Ugye az iPad töltő hamarabb feltölti az i5S-t, de nem ajánlott, mert hosszú távon nem tesz neki jót. Legalábbis a legutóbb ezt olvastam fórumokon.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10564) jófejsrác válasza jeska (#10562) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nekem van ilyen cuccom, elég jó!

(#10565) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#10563) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hol olvastad ezt? Ha az Apple is támogatja akkor szerinted nem ajánlott? Amúgy én is iPad töltővel töltöm mindig.

(#10566) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#10565) üzenetére


tylerddd
veterán

Korábban, amikor i4S-em volt, ott is megoszlottak a vélemények az ügyben. Ezért inkább nem is töltöttem az iPad töltőjével soha, csak próbaképp. Persze igazad van. Jómagam nem néztem utána ezidáig :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10567) ryuuzakikun


ryuuzakikun
újonc

Na én is csatlakozom egy fekete/szürke 5s készülékkel a csapathoz, s4ről váltottam, még szokni kell a kijelzőt, de nagyon gyors a telefon és minden úgy történik, ahogy annak történnie kell :C

(#10568) B-L-A-C-K válasza ryuuzakikun (#10567) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat hozzá ;)

(#10569) Zitta válasza ryuuzakikun (#10567) üzenetére


Zitta
őstag

Velkámm! :)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10570) ryuuzakikun


ryuuzakikun
újonc

Rögtön egy kérdéssel indítanék, melyik magyar időjárás appnak van widgete, amit az értesítési központba ki tudnék rakni? :)

(#10571) Drughi válasza ryuuzakikun (#10570) üzenetére


Drughi
addikt

Accuweather. Szerintem ez a legjobb. Ha kifejezetten magyar kell akkor Meteora

(#10572) jeska


jeska
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy ma vettem észre (lehet eddig is volt de nekem most tünt fel)
A kijelzőnél végig füt körbe egy 1mm fekete rész és minden alkalmazásnál
Nem tudom ez mitől lehet de eddig vagy nem vettem észre vagy nem volt ott

Köszönöm!!

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#10573) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

sziasztok ha megvan a telefon imei kódja azzal tudom ellenőrizni hogy kártyafüggetlen?

Szépnapot!

(#10574) Noxy válasza Dexter-2000 (#10573) üzenetére


Noxy
veterán

Igen, de valszeg 2 vagy 3 dodo-t kell perkálni érte. http://iphoneimei.info

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10575) B-L-A-C-K válasza Noxy (#10574) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az se mindig pontos.

(#10576) Noxy válasza B-L-A-C-K (#10575) üzenetére


Noxy
veterán

Eredeti, nem alaplap cserélt iPhone esetében 100%-ig pontos. Sokat adunk veszünk de eddig 1x sem tévedett. Az unlock szolgáltatásuk is perfect. Ja amúgy 2 SIM oszt problem solved.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10577) B-L-A-C-K válasza Noxy (#10576) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem már 2 olyan telefonom is volt ami vodás volt és azt írta rá független, pedig gariztatva se volt...De igen a legtisztább 2 sim és csókolom.

Mobil boltba dolgozol?

(#10578) csimpas


csimpas
tag

sziasztok

üvegfóliából milyet érdemes venni? ahogy nézem van többféle, árban is...
vaterán láttam 990 -ért, meg 2500 ért is.

mi a különbség?

(#10579) bjergerking


bjergerking
tag

Engem is érdekelne ilyen csekkelős oldal, ami tuti..http://www.imei.info/ ez milyen?

[ Szerkesztve ]

(#10580) marsu. válasza csimpas (#10578) üzenetére


marsu.
senior tag

Ha jó az ebay-es is. [link]
Nekem tegnap ez, illetve egy bőrtok mentette meg a telefonom, amikor kissé ittas állapotban pofára ejtettem jó másfél méterről a betonra. Bár kissé sérült a fólia alja teljesen használható, és ami fontos a telefonnak nem lett baja.

(#10581) Noxy válasza bjergerking (#10579) üzenetére


Noxy
veterán

Próbáld ki oszt meglátod, hogy mennyire hiteles.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10582) T_Stark


T_Stark
őstag

Gondolkodom rajta hogy kéne valami dokkoló féleség az 5S-nek.
Az eredeti Apple 10K azt látom, de vannak ilyen után gyártottak is 2K körül, ezek jók lehetnek valamire, vagy bottal sem érdemes megpiszkálni?

Más: Tud valaki jó okos karkötő/óra szerűséget hozzá olcsón? Kijelzője lehetőleg azért legyen, hogy az időt mutassa, a Xiaomi Mi Band ezért esett ki.

(#10583) Zitta válasza T_Stark (#10582) üzenetére


Zitta
őstag

Én bottal sem piszkálnék ilyen két rongyos szemeteket! :N

Belkin dokkolók nagyon jók. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10584) Zapolap


Zapolap
csendes tag

sziasztok

valaki hasznal apple musicot? most valtottam spotifyrol es ugy latom ez a szolgaltatas tele van buggal. most talalkoztam eloszor azzal, hogy az apple megoldasa nem ugy megy ahogy kene.

-neha megall a zene, teljesen magatol.

-mindig offlineozon az albumokat, mert erre szvsz a mobilnet draga mulattsag.. de pl: 10-bol 2 szamot tuti nem tud leszedni csak ha masodjara vagy harmadjara probalom.

-legidegesitobb hiba viszont a explicit (szokimondo) szamoknal van. hiaba allitom be a korlatozasoknak, hogy az is mukodjon a telefon restartolasaval rogton visszaall. de neha random modon restart nelkul is. volt, hogy szam kozben is. eleg idegesito.

:-(

[ Szerkesztve ]

iPhone 5s

(#10585) Noxy válasza Zapolap (#10584) üzenetére


Noxy
veterán

3hónap ingyenes használattal sztm elég sok emberrel sikerül megutáltatni.
Spotyfi egyszerű mint az ék, és tökéletessen müxik.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10586) Zitta válasza Zapolap (#10584) üzenetére


Zitta
őstag

Google Play Music - az muxik rendesen... :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10587) BikeZ


BikeZ
tag

Srácok, az asszony boszúbol képernyö zárat rakott a telefonra... Hogy tudom kinyitni??

Válaszodat előre is köszönöm!

(#10588) Tibee86 válasza BikeZ (#10587) üzenetére


Tibee86
veterán

Puncsolj az asszonynál gazdagon, hátha megkönyörül. :D

(#10589) Zapolap válasza BikeZ (#10587) üzenetére


Zapolap
csendes tag

sornyitoval. sornyito mindenre jo ;-)

iPhone 5s

(#10590) B-L-A-C-K válasza BikeZ (#10587) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#10591) Edi77 válasza BikeZ (#10587) üzenetére


Edi77
őstag

Húha, komoly oka lehetett :D

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#10592) Zitta válasza B-L-A-C-K (#10590) üzenetére


Zitta
őstag

:C

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10593) ádika86


ádika86
aktív tag

sziasztok! 5S-re keresek ilyesmi vízálló tokot. tud valaki ajánlani jó minőségű, 5-6 napon belül elérhető darabot, ami nem 10+ ezer forint? :) előre is köszi! :R

Predator G3-571-77QK

(#10594) dome29


dome29
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Telekom App le van töltve nekem ,eddig minden készüléken sikeresen be bírtam jelentkezni, a jelszó is stimmel minden.
Másik készülékről engedi, de ez valamiért mindig azt írja hogy Sikertelen belépés..
Ez mitől lehet?
le töröltem újra letöltöttem, és hiába.. :(

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#10595) radi8tor válasza dome29 (#10594) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Telekom topikban kérdezz rá. Ez nem iPhone témakör.

⭐ Stella

(#10596) Teko001


Teko001
őstag

Próbáltam itt keresgélni, de nem jutottam sokra: Tud valaki/van tapasztalta valakinek itthon kapható, normális Mophie alternatívával? Fontos lenne, hogy ne külön legyen, hanem akkumulátoros tok legyen.

[ Szerkesztve ]

(#10597) Zitta válasza Teko001 (#10596) üzenetére


Zitta
őstag

[link]

Ez egy komoly cucc és kapható is a Váci úton. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10598) Zitta válasza ádika86 (#10593) üzenetére


Zitta
őstag

[link]

Ez 100dollárért fut és ennél jobbat nem fogsz találni...

10 alatt meg csak szirszarok vannak.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10599) Teko001 válasza Zitta (#10597) üzenetére


Teko001
őstag

Köszi! :) Erről a helyről tudsz valamit mondani? Megbízható? Vásároltál már esetleg itt?

(#10600) Zitta válasza Teko001 (#10599) üzenetére


Zitta
őstag

Igen megbízható...

Az Otterbox cég meg nem szarozik, ha gond van cserélik azonnal...

Egy 45 dolláros Otterbox Commuter Wallet tokot vettem tőlük 5900-ért.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.