Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macccy

    senior tag

    válasz erdoke #3538 üzenetére

    "mert azt tekintik normálisnak, ha egy okostelefonon megy mindig minden"
    Szerintem ott a point! A gyártók (nem csak Apple, de főleg ŐK) a nagybetűs 'fogyasztókra' építenek, nem a zughackerre és nem a kispénzű susogósnacis telepi nepperre. A nagy többség szinte biztos vagyok benne, hogy úgy használ egy iPhone -t, hogy max hetente 1-2x nyúl rá az ilyen opciókra, mint Bluetooth vagy Wi-Fi ON/OFF ... de lehet még sokat is mondtam. Sokan nem is tudják, hogy van ilyen. Nincs is rá igényük. Használják és jól működik, "mögy a gép oszt' jóvan" mondják. Mi akik ha nem használjuk a Wi-Fi -t és kikapcsoljuk merthogy minek menjen, mi már erősen advanced userek vagyunk. :)
    Nincs ezzel baj PiE137 ahogy mondtad, megoldható JB -kel ami hiányzik, vagy amit folyton kapcsolnál, én meg túrom a menüt, nem nagy sztori, kibírom mert nem kell a JB. Akinek meg mégfontosabb hogy henkölhesse a mobilt, az vesz instabilabb droidot, van aki arra gerjed meg a ROM -okra ... :DDD

    Na hogy kicsit hozzá is tegyek a topichoz, g*cijó ez az iPhone 4S! Mondom eddig a zeneválogatás - fájlkezelésen kívül mindent úgy csinál ahogyan szeretem, ahogy elvárom. Rohadt gyors, újraindítás, újraindulás felejtősek, appokat még válogatom, nézegetem rá ... Netezés állat rajta, csak sajnos csináltam egy laza 400 MB forgalmat egy hét alatt és abból csupán 100 volt mobiltévé, a többi bizony fizetős volt ... Asszem a lökött google maps -en nem kellett volna forgalmat nézegetnem M0 -ra, főleg hogy úgyse tudta a 2 km dugót. :D Meg ez a Waze navigáció sem kerek még számomra, az a Navigon majd kíváncsi leszek milyen lesz, de egyelőre nem merem elindítani a letöltését, mert mobil nettel akar nekimenni minden áron és most még csak 90MB az app, hol van még a 2 GB innen ...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés