Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) biker válasza Ulkesh (#49) üzenetére


biker
nagyúr

mi a komolyabb játék? nem dűne kell rá :)

mind a 730mb-ot használod is, vagy "tök jó, letöltöm"?
a navi programra meg továbbra is áll, nem a full eu térképet kell feltolni, ha sosem hagyod el az országot kocsival.

este ha az asszony hazaér, megnézem, de szerintem marhára nincs 100mb amit mi használunk, és 3 képernyőnyi cucc van fent.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52) Magnum_ válasza biker (#51) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ketten használtok egyet? ;]

I humbly and respectfully decline™

(#53) macikos válasza biker (#48) üzenetére


macikos
addikt

Myst - 727MB
Payback - 222MB
Tiger Woods PGA Tour - 160MB
BeatMaker - 149MB
Terminator Salvation - 124MB
Need For Speed Undercover - 92MB

+navigáció 2GB

Ezek együtt fel se férnek a 4GB-osra és ez csak 5 alkalmazás...

azaz megszámoltam mégegyszer: 7 alkalmazás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54) Ulkesh válasza biker (#51) üzenetére


Ulkesh
őstag

"mind a 730mb-ot használod is, vagy "tök jó, letöltöm"?"

Nem, csak az van fent amit használok is (de csak PDF, doc és xls fájlokból több van fent mint 1 GB :D ).
Játékból sincs sok fent, de a Brain Challenge, Need for Speed, Lets Golf, Puzzle Quest, Midnight Pool és a Sims3 önmagában 500 MB helyet elfoglal. A többi felhasználói proggy meg lazán összehozza a maradék 250 MB-nyi foglalást.

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#55) biker válasza macikos (#53) üzenetére


biker
nagyúr

akinek ennyi elszórni való pénze van, az miért a gazdaságos kivitelt keresi?
mert ez így navi nélkül 30eur, navival lesz vagy 50eur, fél telefon ára :)

a myst viszont must have app :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56) biker válasza Ulkesh (#54) üzenetére


biker
nagyúr

pdf és doc ezen is van annyi, de azt ne az app-hoz vegyük :)

--

nem ketten egyet, az asszonyé, én csak állítgatom, meg ha itthon van, lefoglalom és játszok rajta :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#57) David75 válasza biker (#55) üzenetére


David75
őstag

sejtheted hogy nem mindenki veszi meg...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#58) #02683648 válasza #16820480 (#50) üzenetére


#02683648
törölt tag

pontosan. ráadásul én nem albumokban, hanem diszkográfiákban szoktam gondolkodni, ami meg még mp3-ban is 0,5-2 giga az általam hallgatott előadóknál. az tuti, h a mostani 4 gigás mp3-amnál csak nagyobbat veszek a jövőben.
amúgy jól látom h rádió még mindig nincs? :( mondjuk várható volt.

(#59) David75 válasza #02683648 (#58) üzenetére


David75
őstag

jó hiába írod le mert sokan csak azt látják hogy úgyse tudsz annyit egyszerre végig hallgatni.Csak hát azért kell nagyon sok hely hogy minden ott legyen mert lehet hogy napi 10perc zenét hallgat valaki de akkor hagy hallgassa azt épp abban a pillanatban amit akar.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#60) Integra válasza macikos (#41) üzenetére


Integra
titán

"Ezzel nem értek egyet. Abba gondolj bele, hogy itt most nem a jelenlegi tulajokat kell megnyerni, hanem a potenciális új vásárlókat. Nekik meg GPS kellett, videófelvétel, AF, MMS, Copy&Paste, stb. Ezek nélkül is egy jó készülék volt az iPhone. Most hogy ezek is belekerültek, pláne."

szerintem ezt eddig is akarta mindenki, csak hát...
khm, szóval mindenki ismeri az apple-t...
:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#61) icecave


icecave
nagyúr

Viszont, ha egy teljesen új külsejű telefonnal előállnak, az már elég lesz ahhoz, hogy a mostani tulajokat meggyőzze, kell az új készülék.

Az Apple mindig is törekedett a dolgai design-ját úgy megcsinálni, hogy az emberekből egyből a "Nekem kell egy ilyen" hatást váltsa ki. Valljuk be, szokott sikerülni....

(#62) biker válasza David75 (#59) üzenetére


biker
nagyúr

továbbá azt kellene felfogni, hogy ne azt nézzük, milyen szar, mert csak 4gb, miközben nincs még egy ilyen színvonalú érintőképernyős teló ilyen áron :)
másrészt a 100dolláros kategóriába csak sd vagy m2 kártxa megy, sd hc normál telóba nem, így ott max 2gb tárad van.

de sokan csak azt látják, mi miért rossz.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#63) Ulkesh válasza biker (#62) üzenetére


Ulkesh
őstag

"de sokan csak azt látják, mi miért rossz."

A lényeget nem érted :D

A 4 és 8 GB-os modell előállítási árkülönbsége kb. 2000 Ft, egyszerűen nem éri meg gyártani a kisebbet, mert nem lehet olyan árat szabni rá, ami miatt épeszű ember azt választaná a 8 GB-os helyett.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#64) biker válasza Ulkesh (#63) üzenetére


biker
nagyúr

te nem érted. az iphone 75-80usd "állítólag" gyártásban. :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#65) ben11


ben11
őstag

Atyám,most tényleg azon vitáztok hogy elége-e 4 Gb vagy sem??
Szerintem mindenki döntse el maga..De komolyan..És ha azt írja hogy elég,akkor ne kezdjetek már vitázni vele,hogy márpedig nem elég.. :W
Én a nokia e51-emhez 4Gb-os kártyát vettem, nekem elég lenne iphone-ból is ekkora..Mondom elég! :P

(#66) icecave


icecave
nagyúr

Hát igen, közben mindenki elfelejti, hogy a lényeg, hogy 100 dollár alatt. Ami tuti hogy nem lesz. Ahogy előttem írták, a 3G-nél sem jött be. Vagyis igen, csak meg lehet nézni, milyen előfizus kombókkal. Ami nem baj, én is előfizus vagyok, a baj ott kezdődik, hogy ki kell fizetned akkor is ha kihasználod/lebeszéled a benne foglalt opciókat, és akkor is ha nem.

(#67) tween válasza ben11 (#65) üzenetére


tween
őstag

Nekem is elég lesz egy 4-es csak jöjjön ;]

[ Szerkesztve ]

(#68) biker válasza icecave (#66) üzenetére


biker
nagyúr

valamit valamiért...
azért ikon200-al elég vállalható a cucc

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#69) nagyacsaba


nagyacsaba
csendes tag

Hát igen, megfelelne az ár nekem is.

(#70) icecave válasza biker (#68) üzenetére


icecave
nagyúr

Jja, tudom, én abba a táborba tartozom, akik inkább megvették kártyafüggetlenül. Pontosabban dominoval, és kifizettem a függetlenítést a T-nek.
Viszont, ha alapból T-s lettem volna, ár meggondoltam volna az előfizuk valamelyikét.

(#71) biker válasza icecave (#70) üzenetére


biker
nagyúr

nem értelek...
160k így a telefon, + a 2év havi díjai

fogtad volna a régi számod, és számhordozással átmész t-be, így 2 év alatt összesen 180k-t fizetsz ki ikon200-al.
ez nem jobb?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#72) Alex91 válasza biker (#71) üzenetére


Alex91
félisten

Esetleg akkor meg nem volt az ikon200...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#73) icecave válasza biker (#71) üzenetére


icecave
nagyúr

Engem más szolgáltatóhoz köt a hűség...
Ez az előfizum van vagy 6-8 éve, most hosszabbítottam meg újabb 2 évre a télen, mert ennél jobb nincs sehol.
Kifizettem egyben a telefont, nem kell görcsölnöm a részleteken, amit fizetnem kell, ha lebeszélem, ha nem, stb...

(#74) Polllen válasza ben11 (#65) üzenetére


Polllen
nagyúr

kb én is ezt akartam válaszolni a sok "jólmegmondomhogynincsigazad" emberkének... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#75) Ulkesh válasza icecave (#73) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Ez az előfizum van vagy 6-8 éve, most hosszabbítottam meg újabb 2 évre a télen, mert ennél jobb nincs sehol. "

:D
Gyakorlatilag fizeted a másik szolgáltatónak a havidíjait, a plusz beszélgetési és internethasználati díjakat és még kifizetted a teljes készülékárat ami 180 eFt.

Ennél tényleg nincs jobb :D

Én értem, hogy próbálod igazolni, hogy óriási ráfizetéssel jutottál a készülékedhez...

"Kifizettem egyben a telefont, nem kell görcsölnöm a részleteken, amit fizetnem kell, ha lebeszélem, ha nem, stb..."

Az előfizetés nem részletfizetés.
De ha te annak veszed, akkor gyakorlatilag duplán fizetsz a készülékért, mert ha használni akarod mint telefont akkor így-is úgy-is fizetned kell :D
Ha hozzáadod a jelenleg kedvezőnek tartott előfizetésedhez a készülék plusz költségét, akkor kiderül, hogy ha nem is használod ki az Ikon csomagot, akkor is jobban jártál volna azzal (még akkor is, ha megtöröd a hűségszerződést és kifizeted a 30 rugós kilépési díjat).

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#76) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nocsak-nocsak. Ez már eléggé elgondolkoztató ajánlat, remélem kis hazánkban is kapható lesz az említett árakon.

(#77) Ulkesh válasza Polllen (#74) üzenetére


Ulkesh
őstag

Nincs mit megmondani.

Az Apple már egyszer adott ki 4 GB-os modellt és mivel gazdaságtalan volt, leállította a gyártását és a forgalmazását.
Nem jellemző rájuk, hogy kétszer ugyanazt a hibát elkövetik, egyszerűen nincs miről vitatkoznunk, mivel nem lesz 4 GB-os iPhone. :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#78) icecave válasza Ulkesh (#75) üzenetére


icecave
nagyúr

160k volt a készülék, függetlenitéssel.

A havidijam lebeszélhető, internet nincs benne (nem is kell), családtagokkal ingyen beszélek, havi 30 sms ingyen.
Csak azért nem megyek a T-hez, és fizetem a sok havidíjat (ami igen, nem részlet, mind szolgáltatás), csak mi a p*csának fizessem ki minden hónapban, ha nem használom el?

Mindegy, ezen ne vesszünk össze, nincsenek álmatlan éjszakáim, mert így oldottam meg a telefon dolgot. :)
Nekem csak a telefon kellett, viszont az előfizut, stb-t megtartom, ahogy eddig, más szolgáltatónál.
Biztos van ilyen ingyen beszélés, meg minden a T-nél is, viszont, nem fogok mindenkinek szólni a családban, hogy ezentúl legyen mindenki T-s, csakmert iphone-hoz szottyant kedvem.

(#79) David75 válasza biker (#71) üzenetére


David75
őstag

egy szóval se mondtam hogy rossz ötlet 4 gigásat kiadni jó olcsóért csak azt hogy zenére szerintem kevés meg hát egyre több a nagyobb méretű játék multkor már láttam egy 400 megásat is.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#80) #16820480 válasza Ulkesh (#75) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem hiszem, hogy tényleg csak 30 ezer lenne a kilépési díj. ugyanis akkor mindenki megvenné 990-ért előfizetésben, és azonnal kilépve lenne egy szifonja 30ezerért (igaz T függő, bár még egy ~20ezer és független is). ugyanis Magyarországon élünk, és egy ilyen csalásra 5 perc alatt rájönnek az embere, majd elkezdik tömegesen űzni (lásd: djuice nonstop sms csomagról üzemeltetett olcsó sms küldő honlapok).
szerintem időarányosan kell legyen ez a kilépési díj, és nagyjából a maradék havidíjakat fizettetik meg veled.

(#81) Inarus válasza #16820480 (#80) üzenetére


Inarus
addikt

"szerintem időarányosan kell legyen ez a kilépési díj, és nagyjából a maradék havidíjakat fizettetik meg veled." Szerintem meg a készülék Domino-s árát... :U

(#82) #16820480 válasza Inarus (#81) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, utánanézni meg most nem volt időm, de a Pannon (meg talán a Voda is?) időarányosan számlázza ki a hűségből fennmaradó összeget.

[ Szerkesztve ]

(#83) #02683648 válasza #16820480 (#82) üzenetére


#02683648
törölt tag

Rákeresve az volt valahol írva, h a listaár és a kedvezményes ár közötti különbséget. A listaár meg még a dominos árnál is jóval több.

(#84) Polllen válasza Ulkesh (#77) üzenetére


Polllen
nagyúr

Még hogy nincs...pedig megpróbáltál meggyőzni... legalábbis az én postomra reagáltál...
én annyit írtam, hogy NEKEM elég a 4 GB-t...erre írtad, hogy de nem...(írd oda, hogy neked nem ;) , mert nekem MÉG MINDIG elég a 4GB...)

És ha gazdaságos, ha nem gazdaságos a 4GB-s iphone előállítása, ha lesz, ha nem lesz 4GB-s NEKEM MÉG MINDIG ELÉG LENNE 4GB!!! (lenne, mert amúgy 8 gigás van, aminek több mint fele üres... :P )

Az én postom erről szólt...erre kezdtél el - szokás szerint - mindenféle nem idevágó dologról hadoválni... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85) biker válasza icecave (#73) üzenetére


biker
nagyúr

ha hűség van, akkor tényleg nincs más mód

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#86) biker válasza #16820480 (#80) üzenetére


biker
nagyúr

iphonera 90.000 a kötbér, ha jól rémlik(rajta van a szerződésen), és nem csak készülék, hanem díjcsomag is hűségre van, csak felfelé módosítható.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#87) biker válasza David75 (#79) üzenetére


biker
nagyúr

van 700mb is, játékban, de ez továbbra is egy telefon játék és egyéb program lehetőséggel, nem játékkonzol telefon lehetőséggel :)

ha neked ez az igényed, vegyél 32GB-os modellt, bár arra is csak 10játék, 15 film, és 10 losless cd album fér el, ha úgy akarom, mint ahogy egy 4gb-os modellen is elfér 100 kisebb játék, 15-20 cd 160kb/s-ben, és talán 1-2 film is.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#88) biker válasza icecave (#78) üzenetére


biker
nagyúr

nem kötöszködöm, de továbbra sem értem.

ha olyan díjcsomagod van, ami 100% lebeszélhető, ingyenes lehetőséggel és 30sms-el, az min. 3k havonta, + a túlforgalom. nem írtad még le, milyen csomag, így csak tippelek. persze az ingyenes hívások opciója is általában extra havi díj, ált. +3-500Ft

nincs internet csomagod, így legalább olcsóbb, bár vettél 160-ért egy mobilt, és az alkalmazások jó részét csak otthon tudod használni wifin, út közben nem (mail, safari, maps, időjárás és sorolhatnám)

bajod az, hogy előre fizetsz, és ha nem beszéled le, cumi, ellenben a most kifizetett havi díjad is lehet, hogy nem beszéled le.

most akkor végül is kizárólag annyi a bajod, hogy nem akarsz T-nél előfizetést venni?

ikon200: 4.990 Ft, 200perc, 100sms, 1GB net benne van.

most mennyit fizetsz havonta?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#89) Alex91 válasza biker (#88) üzenetére


Alex91
félisten

Azert azt tegyuk hozza, hogy az ikon200 nem olyan regota van! Es azt mondom, hogy ez mar kedvezonek mondhato (bar az en telefonalasi szokasaimnak ez is meg "draga" :) Bar az "asszony" mondjuk nalam is letelefonalna...).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#90) icecave válasza biker (#88) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem akarok T-s lenni, leírtam miért (családban mindenki más szolgáltatós, flottaszerű simekkel és előfizetésekkel, nem fogok kiszállni ebből a T kedvéért. Bírom, hogy szinte lebasztok azért, mert egyben kifizettem a telefont, és használom olyan szolgáltatóval, amilyennel akarom, ne érezzem már szarul magam, amiért nem a T-s előfizetéssel vettem, 1-2 év hűségre. Dolgozom keményen, mint mindenki, ennyi luxusom legyen már (ez a kurva telefon).

Munkahelyen, itthon van Wifi, útközben meg nem nyomkodom, mint a gép. Ha valami mégis kell, leszedhetem, és akkor kifizetem, de nem minden hónapban fizetem, ha használom, ha nem.

Ez azonban már rég nem a 100 dolláros iphone-ról szól, hanem a hülye kis vitánk arról, én barom vagyok, mindenki más meg okos.

(#91) Ulkesh válasza Polllen (#84) üzenetére


Ulkesh
őstag

"én annyit írtam, hogy NEKEM elég a 4 GB-t"

Nem ezt írtad, hanem ezt:

"Nem vagyunk egyformák, de szvsz a 4 giga több, mint elég..."

Nem neked elég, hanem általánosságban, szóval lehet, hogy mást gondoltál és mást írtál, de ez jött le.

"nekem MÉG MINDIG elég a 4GB"

Ha nem használja valaki akkor még 512 MB is elég, de ha kihasználod a készülék lehetőségeit, akkor a 4 GB kevés, ez nem az én véleményem, hanem a piacé, mivel a kutya nem vette a 4 GB-os modellt, ezért szüntették meg.

"Az én postom erről szólt...erre kezdtél el - szokás szerint - mindenféle nem idevágó dologról hadoválni..."

Hát persze, kinyilatkoztatsz valamit, amire tucatnyian reagálnak és most próbálod magyarázni, hogy nem is azt írtad amit...
Persze mindenki hibás, mindenki hadovál, csak neked lehet igazad :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#92) Ulkesh válasza icecave (#90) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Bírom, hogy szinte lebasztok azért, mert egyben kifizettem a telefont, és használom olyan szolgáltatóval, amilyennel akarom, ne érezzem már szarul magam, amiért nem a T-s előfizetéssel vettem"

Szíved joga, hogy mit választasz és miért fizetsz.
Ami miatt ilyen sok hozzászólást kaptál az amiatt van, hogy ezt mint jó és gazdaságos megoldást adtad elő, pedig óriási ráfizetés.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#93) icecave válasza Ulkesh (#92) üzenetére


icecave
nagyúr

Amikor még nem volt ikon 200, csak a drágábbak, akkor azért eléggé ráfizetés. Kisebb csomaggal is havi 10k, 2 évre, plusz amit a vásárláskor kell fizetni. Ezt mondjuk lebeszéled ami benne van, de netet sem használnám, stb, inkább legyen 4k havonta a számlám.
Este majd számolgathatunk, vagy lehet, munkából is ránézek, kiváncsi vagyok, milyen dolgok jönnek ki.

(#94) erdoke válasza Alvin_ti4200 (#35) üzenetére


erdoke
titán

Raksz bele egy 32 gigás microSD-t, osztjóvan.
Vagy mégse? :Y :B

A legjobb aláírás a héten

(#95) biker válasza icecave (#90) üzenetére


biker
nagyúr

ha kérdésre így reagálsz, hogy reagálnál a baszogatásra?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#96) biker válasza Alex91 (#89) üzenetére


biker
nagyúr

asszony eddig 3-4,5k közt telefonált / hó, így az 5k nem ugrás.
ellenben akinek havi 3k alatt van a mobil csekkje, az már eleve legyen dominós. néha jobban megéri

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#97) biker válasza Ulkesh (#91) üzenetére


biker
nagyúr

Ha nem használja valaki akkor még 512 MB is elég, de ha kihasználod a készülék lehetőségeit, akkor a 4 GB kevés, ez nem az én véleményem, hanem a piacé, mivel a kutya nem vette a 4 GB-os modellt, ezért szüntették meg.

de a 4gb-os modell a 2G volt. ha 3G modellben lene ilyen, nem biztos, hogy nem kellene senkinek.
bár úgy persze bele lehet bukni, ha olyanokat csinál az apple, hogy a fekete festékért kér +100USd-t :) lásd 8gb fekete = 16gb fehér :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#98) biker válasza icecave (#93) üzenetére


biker
nagyúr

ha havi 4k a számla, akkor 2 év alatt:
160k a telo
96k a díj
256.000Ft

ikon200: 62 a telo+120000 a díj= 182.000
ikon400: 28 a telo +240000 a díj=268.000

és nem kell korlátozd magad, hogy jajj, majd otthon megnézem, pedig csak azt néznéd meg a neten, miért nem jön a villamos 10 perce :)

értem, hogy családi flotta, meg egyebek, ez egy érv. és jó. de a gazdaságos nem igazán

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#99) #16820480 válasza biker (#98) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezzel a számolással az a baj, hogy lehagytad, hogy mennyit beszél (ingyen) a családban. mert az még hozzájön. illetve, nem közvetlenül, de akkor is számít, hogy mennyivel többet fizetnek a családtagok, ha már nem tudják őt ingyen hívni. ezzel még simán rá lehet számolni egy 100-ast a T-s kiadások mellé.
arról nem is beszélve, hogy ga mondjuk 2 évnél hamarabb túl akar adni a telefonon valamilyen okból, akkor így több visszajön az árából (független készülék), illetve nem is ragad a nyakán az előfizetés.

(#100) icecave válasza biker (#98) üzenetére


icecave
nagyúr

Ahogy nézem (mivel mikor vettem, nem volt ikon 200), ikon 400-al ugyanott vagyok...
256 vs. 268, ez majdnem ugyanannyi.
Nem korlátozom magam, mert azért annyira nem vagyok kocka, hogy villamosra várva, meg ilyen helyeken elkezdjek netezni, vagy valami.

Szóval maximum ugyanúgy jövök ki, ráfizetés nem nagyon.

Viszont ikon 200-al már megéri átmenni (ha csak engem érintene a dolog), ez tény.

sheratan: Teljesen igazad van. Pont ezért nem váltottam/váltok, mert akkor ugrik ez a lehetőség is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.