Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) levente13


levente13
csendes tag

Csak, hogy akkor egy Cellularos iPadről kapjatok képet.

Az üzemidő bekapsolt Wi-Fi + aktív 4G mellett 2 nap.

Én tanulásra használom olyankor 1 telljes napot töltő nélkül bekapcsolt kijelzővel végig tudok vinni. Közben néha játék, messenger, internet.

A másik talán leg izzasztóbb feladata, amikor a kocsiban navigáció és a zene is róla megy. Úgy kb 5-7 órán keresztül bírja szuflával, mondjuk nem offline navigációt használva tehát az adatkapcsolatokat is terheli szépen.

Az akadásokat már lehet észlelni még a nem beta rendszerekkel is. Az iOs 8 ami már utolsóként ki jött rá. Továbbiakban már nem lesz támogatott, mert azért valamivel rá kell venni az embereket az újabb generációk megvásárlására. Azért megválni nem fogok tőle ha már nem kap frissítést, mert akkor JB és mehet fel az offline navi és fejegységnek, meg otthonra media lejátszónak és böngészésre elég lesz amíg ki nem fekszik.

Mindenesetre az biztos, hogy egy 4 magos kínai androidos táblagépről váltottam és ég és föld a különbség. A szofter optimalizációja Apple-sen jó, de a hardver erejével már ők sem bírnak mit kezdeni és az 512 RAM könnyen elfogy. Szinte minden alkalmazást újra tölt ha bármi mást megnyitsz utána. (Ez kicsit olyan mint az android 1GB RAM-al)

A cikk egyébként jól sikerült. Mondjuk a tesztvideók elég furcsák lettek. Én mondjuk ismerem a minőségét a videóknak meg aki a Mobilarena környékén járt az is, de aki csak a teszteddel találkozik az mondjuk lehet nem a csempét szerette volna megtekinteni.

Amihez nem értesz ne nyúlj hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.