Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) homerhamm válasza Shadowfax (#100) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, szóval a vágóképpekkel megy a spórolás. :))

Szerintem Beánál ott pattant el a húr előszőr, mikor Győzike elment zongorázni. :D

Amúgy a Hunlandosok jának Grúziába is. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#102) antikomcsi válasza homerhamm (#101) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

És, hogy megcsillogtatta zenei tehetségét! Egy zongora zseni, egy zongora géniusz ez a Győző!

(#103) homerhamm


homerhamm
addikt

Ma is ment a hiszti. Győzike angoltudása se rossz. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#104) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Darinka majdnem elájult, de azért átfutott a túloldalra. :U
Meg abból a szögből nem láthatták a ládát...

A másik, hogy Csekkáék rúdjait mégis milyen alapon fogadták el? Beáéké is volt olyan jó szerintem.

(#105) antikomcsi válasza Shadowfax (#104) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, elájult, a hisztitől. Ott volt az árnyék egy lépésre, de azért csak a napra ült mindig. :U
Borzalom az a nő.
Fanni sem semmi, amikor kaptak pezsgőt vagy mit és jól beivott rögtön elmúlt a rángatózása és a hisztije, másnap amikor kiment az alkohol kezdődött minden elölről.

Ha egyikük portékáit nem fogadták el akkor senkiét sem kellett volna, ahogy én láttam, mindenki hasonlóan teljesített, nem voltak eltérések a külalakban, annyi, hogy egy-egy darab elég rövidre sikerült.

Amúgy kicsit frusztráló lehet, hogy gyűjtögették a medálokat, és a végén mégis kb. a vak szerencse fog dönteni. Egy páros kvalifikálja magát a következő hétre a medálokkal, aki bárki lehetne (Bea-Győző nem) az eddigi teljesítménytől függetlenül is.

Az előzetes alapján nagyon úgy nézett ki, hogy Armandéktól veszik el a ládikót, kíváncsi vagyok tényleg így lesz e vagy megint csak trükkösnek hiszik magukat a vágók.

És tényleg meglepő, hogy volt ember aki beengedte ezeket a ragacsos francokat az autójába.

(#106) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Katáék Győzikééket választották maguk mellé biztos párosnak. Fanniék ezen is behisztiztek, csak tudnám, miért. Teljesen logikus döntés volt.
Timike is felhúzta magát, még ő beszél fairplayről, miközben ők Gerivel pihengettek 1 ill. 2 hetet...

(#107) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Elképesztőnek tartom, hogy a legnyomorultabb párosok vannak ott a döntőben. Külön kiakaszt, hogy Danikáék odaértek. Nagyon nagy hátránnyal értek a roncstelepre, de az alkatrészek kb. eléjük voltak készítve, jó, hogy nem adták a kezükbe. Amikor leszállították a matracot, és kijöttek a házból, a kocsi ott várta őket a sofőr támasztotta az autót és rájuk várt.

Miért nyomják Danikát ennyire? Rosszul vagyok attól a lénytől!

(#108) radio11 válasza antikomcsi (#107) üzenetére


radio11
tag

Néha úgy előtűnik, hogy elég jól le van szervezve minden. Még a leggondosabb kidolgozás mellett is megtalálhatóak az apró jelek (azéert a roncstelepen, meg a piacon is el lehetett volna úgy dugni a dolgokat, hogy egy hétig sem kerül elő, meg tényleg néha gyanúsan könnyen boldogulnak a nyelvi nehézségek ellenére is).
A szerkesztőket az érdekli, hogy a legnagyobb nézettséget generáló szereplők menjenek a finisbe. És ezt a szereplők valószínűleg már az elejétől tudják. A 10M főnyeremény meg valószínűleg csak mazsola a tortán, nem hiszem, hogy 3-4-5-6 hétig ingyen bohóckodtak, valószínűleg volt egy alap gázsi is.

(#109) homerhamm válasza radio11 (#108) üzenetére


homerhamm
addikt

Meg van ez jól játszva. Ez a szoros befutó csak a nézettségért ment.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#110) homerhamm


homerhamm
addikt

Ma indul az utolsó hét. Szerintetek ki fog nyerni? Remélem senki, Csekkáéknak meg nem hiszem, hogy lesz esélyük.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#111) antikomcsi válasza homerhamm (#110) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Már nem is érdekel, csak az a fontos, hogy ne Danikáék. Bár félek tőle, hogy velük akarják megnyeretni.
A legjobban akkor röhögnék rajtuk, ha a Gáspár család elvinné elölük a fődíjat.

Armandnak szurkolnék de így, hogy Fanni a párja nem tudom megtenni.

(#112) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Ritka gusztustalan ez a feladat, no meg a galambok rengeteg betegséget terjesztenek... :U

(#113) antikomcsi válasza Shadowfax (#112) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ernő persze pikk-pakk megtanulta a versikét és már mehettek is tovább. Oké. Legyen.
De mi az, hogy egy ilyen játékban, ami pénzért megy, ők kapnak 2 sapka előnyt? Az konkrétan 40%. És amikor Csekkáéknak ott volt a 4 sapka jó sorrendben, konkrétan csak el kellett hozniuk a maradék 2 sapkát és odarakni egyet, akkor Danikáék hirtelen megtáltosodnak. rögvest eltalálják a jó sorrendet, és a jó sapkával egészítik azt ki. Ezt már kicsit nehezebben nyelem le, főleg az eddig látottak miatt. Rosszul voltam a tegnapi adás végén.

(#114) homerhamm válasza antikomcsi (#113) üzenetére


homerhamm
addikt

Ma meg megint párcsere lesz. :((( Már a múlthéten se volt ennek jó vége. Főleg a Győzikével. Na ezért nem nézek más ilyen műsort mert meg van játszva. No komment.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115) antikomcsi válasza homerhamm (#114) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én úgy értelmeztem, hogy párcsere nem lesz, csak szétválasztják őket, az egyikük stoppol, a másikuk feladatokat old meg, amik sikeres teljesítésével, a stoppoló párját juttatja valamiféle előnyhöz, könnyítéshez.

(#116) Shadowfax válasza antikomcsi (#113) üzenetére


Shadowfax
addikt

A versike tanulásban azért a színészek előnyben voltak. (Nemcsak Ernőék, de Csekkáék is.)

Én is kiakadtam a két sapka előnyön, ezt szinte lehetetlen volt behozni...
Sajnos tényleg az van, hogy ez egy előre megírt forgatókönyv alapján játszódik... :(

(#117) homerhamm


homerhamm
addikt

Nyilván Ernő lett az első a csengős feladatban, már meg se lepődök.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#118) antikomcsi válasza homerhamm (#117) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Természetesen a kirakós is neki ment a legjobban, és a cserépedény tartás is. Érdekes, hogy Danika eléggé lemaradt az első nap végére, többen beelőzték, még Fanni is. A sötétedés alapján is úgy látszott, hogy Ernő csak pár perccel tartotta tovább a köcsögöt, mint Armand. És mit ad Isten, Danika ez alatt az idő alatt a legmesszebb jutott. A holnapi adáshoz be kell készítsem a vödröt.

(#119) homerhamm válasza antikomcsi (#118) üzenetére


homerhamm
addikt

Na igen, ezen én is kiakadtam. Ezért nem nézek ilyen szennyműsorokat, ezt is csak azért mert utazós.

Régen a The Amazing Race-t szerettem, kár hogy nincs fent rész sehol magyarul. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#120) Shadowfax válasza antikomcsi (#118) üzenetére


Shadowfax
addikt

A sötétedés egy érdekes kérdés, mert amikor a cserépedényt már mindenki letette, ott még világos volt, míg az sms-t - Bea kivételével - mindenki a vaksötétben olvasgatta. :U

Természetesen megint le voltak zsírozva a szállások. Ott állt kint a stáb kisbusza mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#121) antikomcsi válasza Shadowfax (#120) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Így van, érdekes volt a sötétedés, de most csak a cseréptartó verseny színhelyét vettem figyelembe. Nagyjából ugyan olyanok voltak a fényviszonyok amikor Ernő ledobta a cserepet, mint mikor Arnold hagyta abba a tartást.

Szerencse egyébként, hogy azt nem kellett megvárni, míg Győző kirakja a kirakót, mert még mindig kint lenne a stáb.

(#122) Shadowfax válasza antikomcsi (#121) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerencse egyébként, hogy azt nem kellett megvárni, míg Győző kirakja a kirakót, mert még mindig kint lenne a stáb.

Mi is ezen röhögtünk itthon. :D

A másik, hogy Csekka se komplett. Amíg az autót mosta meg törölgette, százszor foghatott volna másik fuvart. :U Szerintem emiatt fognak ma kiesni...

(#123) homerhamm


homerhamm
addikt

Kezdem egyre jobban unni a műsort. A stoppolásból egyre kevesebbet mutatnak, de a hülye feladatokkal meg húzzák az időt. Néha elgondolkodok rajta, hogy minek nézem mert úgyis a Darinkáék fognak nyerni. :(

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#124) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tuti, ha Danikáék lettek volna az elsők akkor a lámpásért menő játékban ők mondjuk kaptak volna egy olyan előnyt, hogy 5 Birkával kevesebbet kell beterelniük.

Persze, hogy a kiesés réme nem fenyegetett senkit, Danikáék a fasorban sem voltak. Majd a ma esti adásban tuti megtáltosodnak.

(#125) homerhamm


homerhamm
addikt

A Fanniék estek ma ki. Darinkáék vs Csekkáék finálé lesz. Akkor már 100%, hogy a Darinkáék nyerik meg. :(((

Azért az a halas feladat szívatós volt, ráadásul a hal állandóan kicsúszott a kezükből. :D

Jézus, mi ez a korházas jelenet?? :Y :Y :Y

szerk: akkor a Darinkáék nyernek, na ez nem semmi...

szerk 2: hacsak Darinkáék nem adják át Csekkáéknak a nyerést sajnálatból.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#126) antikomcsi válasza homerhamm (#125) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Hacsak Csekkáék helyett nem fináléznak Armandék!

Amúgy ez a mai verseny tök igazságtalan. Valakinek egy boríték marad, a másik két párnak négy, de ők esnek ki az egy borítékkal.

Most akkor ez verseny, vagy szerencsejáték?
Jöjjenek vissza és nyerjenek Armandék.
Rosszul vagyok attól, hogy egy ilyen nyomorult Danika és az agymosott férje kerül a döntőbe.

(#127) homerhamm válasza antikomcsi (#126) üzenetére


homerhamm
addikt

Tényleg, még az is lehet, hogy mennek az Armandék.. Amúgy a borítékos feladat is csak a szerencsén múlt.
Én amúgy egyik hisztisnek sem szurkolok. Csekkáéknak szurkoltam, de így már senkinek.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128) Shadowfax válasza antikomcsi (#126) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én is szemétségnek tartom, hogy hat hét kemény küzdelem után a vakszerencse dönt. :(((

Csekka nem lehet annyira rosszul, ha saját lábán száll be a mentőbe. De az biztos, hogy aznap nem versenyezhetett tovább...
Simán lehet, hogy Armandék szálltak be helyettük, viszont az a megérzésem, hogy Darinkáék nyertek. :(

(#129) homerhamm válasza Shadowfax (#128) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintetek az előfordulhat, hogy a Csekkáék ezt jó pénzért megjátszák?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#130) antikomcsi válasza homerhamm (#129) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha ez a forgatókönyv és kell a nézettség, akkor elképzelhetőnek tartom. A TV2 csoport simán hülyére veszi a nézőit az össze ilyen műsorával.

(#131) homerhamm válasza antikomcsi (#130) üzenetére


homerhamm
addikt

Szégyen gyalázat. Rohadjon meg az összes kereskedelmi tv csatorna. Na ezért nem is nézek nagyon tévét.

Az is csak az Xbox miatt van lassan. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#132) Shadowfax válasza homerhamm (#129) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én is erre gondoltam, simán meg van ez írva előre, ki milyen szerepet választ.

#130antikomcsi:
Az RTL miben különb? A Survivor összes része (főleg az utolsó kettő) ugyanígy le volt zsírozva előre...

#131homerhamm:
Nekem meg a PS4 miatt. ;]

(#133) antikomcsi válasza Shadowfax (#132) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egy szóval nem mondtam, mondom, hogy különb, itt most a konkrét produkció végett írtam a TV2-t.

Egyébként, ha nem látom este az előzetest, a mai adást meg sem néztem volna, de így mégis megteszem holnap délelőtt, hátha látom Danikáék vesztét az amúgy kiesett Gázezalány ellen.

(#134) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Fanniéknak jól mennek a vidámparkos feladatok, élvezik is. Darinka meg behisztizik a bikától is. :U

(#135) homerhamm válasza Shadowfax (#134) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért ez a köteles feladat egy nagy g*ciség, már bocsánat a kifejezésért. De, hogy ebbe a retek műsorba mindenki hiztizik, az durva, na ezért nem nézek ilyen szennyműsorokat. :(((

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#136) homerhamm


homerhamm
addikt

Na, vágóképnek most már angliai utcakép is volt. :D A Volgás feladatban.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#137) homerhamm


homerhamm
addikt

Fanniék nyerték a finálét!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#138) Shadowfax válasza homerhamm (#137) üzenetére


Shadowfax
addikt

Armand megérdemelte a győzelmet, többszörösen is. :)

Most megy a Kibeszélő.

(#139) homerhamm válasza Shadowfax (#138) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, azt is nézem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#140) Shadowfax válasza homerhamm (#139) üzenetére


Shadowfax
addikt

Timi-Szimi, Geri-Andris nincsenek itt. Vajon miért?

(#141) homerhamm válasza Shadowfax (#140) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom. Lehet a Győzike miatt nem volt a Timi. Amúgy ez a kibeszélő felvételről ment?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#142) Shadowfax válasza homerhamm (#141) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerintem a szerződésben rögzítették, hogy mikor kötelesek megjelenni, de ezek szerint inkább kifizették a kötbért.
Felvételről ment. Kicsit zavaró volt, hogy mindenki egyszerre dumált, sokszor nem értettem, hogy mit mondanak. :U

(#143) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A győztes szerencsére Armand lett. Külön dicséret illeti, hogy mindezt a 6 héten keresztül hurcolt kolonccal érte el! Ernőt és Danikát kilőném a Holdra.
Amúgy milyen szerencséjük volt, hogy az utolsó nyom nélkül is, pont ahhoz a szállodához mentek, amelyikhez kellett! :U

Eddig se láttam Danikát sehol, de ez után soha többé nem is akarom.

Az elején az a kisfilm, olyan volt a Kata - Csekka legjobb pillanatairól, mintha egy leszbikus párt látnék. Mondjuk én az egész műsor alatt ezt éreztem velük kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#144) rushty


rushty
senior tag

A 4. egyik résztvevője [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#145) homerhamm válasza rushty (#144) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor megint értelmes emberek lesznek. :D Mar előre látom a sok hisztist. :D

A következő évadban Mexikó és Guatemalaban fog forogni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#146) antikomcsi válasza homerhamm (#145) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én érdekes helyszínekre számítok, és remélem látunk is sok szépet a műsorban, esetleg érdemi információkat is kapunk az ottani szokásokról, és nem a balhé generálás lesz a fő csapásvonal. A 3. évadban nem tetszett a sok direkt konfliktus generálás, a sok sorverseny, az értelmetlen előny-hátrány osztogatás, mert ezek mellett kevés műsoridő jutott az utazásra, és a játékosokra. A mezőny végét már nem is mutatták sokszor.

Remélem a 4. évad kedvezőbb lesz ebből a szempontból.

A versenyzőknek biztos izgalmas lesz, szerintem itt kell majd a legtöbb biztonsági ember a játékhoz.

(#147) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Készpénz, bankkártya és telefon nélkül, az otthon kényelmét hátrahagyva idén hét páros vág neki a nem mindennapi kalandnak: Kucsera Gábor és Tóth Dávid; Kempf Zozo és Pető Brúnó; Hegyes Berci és szerelme, Vágner Fanni; Nagy Alekosz és barátnője, Varsányi Réka; Völgyi Zsuzsi és Kunovics Katinka; Sipos F. Tamás és fia, Dani; valamint Kecskés Enikő és Kafiya Rea Milla modellek. [link]

antikomcsi: Ha megkérünk, nyitsz majd neki topikot? :) "Ázsia Expressz – Felfedezzük Amerikát".

(#148) homerhamm válasza Shadowfax (#147) üzenetére


homerhamm
addikt

A nagyrészükről azt se tudom kik ezek. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#149) Shadowfax válasza homerhamm (#148) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ez az előző szériáknál is így volt többünknél. :D

(#150) homerhamm válasza Shadowfax (#149) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja jó, azt hittem csak én vagyok a celebekből tanulatlan. :D Amúgy egy Japán kört egyszer megnéznék. :K

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#151) antikomcsi válasza Shadowfax (#147) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Megnyitottam a topikot, ahová várom/várjuk az érdekességeket, információkat.

Kedvencem még nincs, de van egy pár, aki nagy hátránnyal indul nálam, mert főleg az egyik tagja nagyon nem szimpatikus számomra.

Ázsia Expressz 4 - Felfedezzük Amerikát

(#152) Shadowfax válasza antikomcsi (#151) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszönjük szépen. :R

Szerintem tudom, kiről van szó. :D

(#153) antikomcsi válasza Shadowfax (#152) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerepelt a legutóbbi Farmban.

Na, még mindig jó lehet a tipp? :D

(#154) Shadowfax válasza antikomcsi (#153) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ja, akkor nem. :D Alekosz engem jobban idegesít V. Zsuzsinál.

(#155) homerhamm válasza Shadowfax (#154) üzenetére


homerhamm
addikt

Viszont tippem szerint Alekosz fog a legkevesebbet hisztizni, cserébe még nagyobb hülyét fog magából csinálni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.