Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEJVID


DEJVID
őstag

Mikor megláttam, hogy az adott reality-nek van topicja mindig belenéztem, érdekeltek a vélemények. Emlékszem, Vakegérke talán az összesben aktív volt :) Kedves bejegyzés, biztos örülne neki.

[ Szerkesztve ]

(#2) Luck Dragon

Tényleg hiányzik ,egyik fő pillére volt itt a közösségnek . Ahogyan Eastman is volt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Vakegérke valahogy igazán megoldhatná, hogy hozzászól a topikhoz Odaátról. Hiányzik. :(

Nos, az első félórát nem láttam, holnap talán tudom pótolni. Természetesen megint vannak számomra ismeretlen nevek, arcok, de majd utánaolvasok, ki-kicsoda. :)

Vajon Csekkáék kitaláltak azóta a sivatagból? ;]

(#4) updog


updog
senior tag

"...kik lennének a kedvenceid, és miért a Gáspár család kieséséért szurkolnál..."

Erről az jut eszembe, mikor (egri) általános iskolámban az volt a feladat: írj egy fogalmazást, aminek a címe: "Miért Dobó István a példaképem" :) Nem sok esélyt hagytak máshogy gondolni.

Amúgy már miért szurkolnék a Gáspárék kieséséért, ők adják a showt :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#5) antikomcsi válasza updog (#4) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az a rész Vakegérkére vonatkozott, hiszen ki nem állhatta Győzikét. ;)

(#3) Shadowfax

Az mindenesetre kiderült az első adásból, hogy aki tevére ül, az halál fia! ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Shadowfax válasza updog (#4) üzenetére


Shadowfax
addikt

Fú, egy pillanatra nagyot dobbant a szívem a szürke egeres avatarra... :Y

Na, bepótoltam a tegnapi első félórát. Megint tettek a játékba "töltelék" embereket, akik kiesnek majd az első körben. Azt szerintem már a régebbi topikban is írtam, hogy sose értem azokat az embereket, akik úgy jelentkeznek egy ilyen műsorba, hogy semmilyen előzetes tudást nem szednek fel, értem ezalatt, hogy minimum az előző két évadot végig kellett volna nézniük, hogy mégis mire lehet számítani.
Pl. egyesek óriás bőröndökbe vitték a cuccaikat, miközben tudjuk, hogy egy közepes méretű hátizsákba kell majd első nap átpakolni, ráadásul azt állandóan nekik kell cipelniük. Egyedül Timiék vittek egy kis, húzható bőröndöt.
A szövegértelmezési feladat nem nagyon megy itt senkinek, lesznek még érdekességek a műsorban. ;]

Egyelőre nem drukkolok senkinek, Majd kialakul. Gáspárékon jókat lehet röhögni. ;]

(#7) antikomcsi válasza Shadowfax (#6) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pont, mintha én írtam volna, nincs is mit hozzáfűzni.

(#8) Shadowfax válasza antikomcsi (#7) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azért remélem, a többiek is csatlakoznak és tudunk beszélgetni a műsorról. :K

Örülök, hogy a Király tesók nyerték a védettséget. Meg is érdemelték, mert ők szedték össze a legtöbb franciát.
Ez a szállás keresősdi a legrémesebb része a sorozatnak, nekem nagyon ki kellene lépnem a komfortzónámból, hogy vadidegen országban becsöngessek ismeretlen emberekhez... :Y Gáspárék és a két fiatal srác nagy mázlista volt az ötcsillagos szállodával.

(#9) updog válasza Shadowfax (#6) üzenetére


updog
senior tag

Már készül az új arcképem (ez patkányka amúgy :) ), 2018 vége óta párhuzamosan voltunk szürke rágcsálók Vakegérkével, de amúgy is tavasz óta tervezem a cserét. Azért remélem inkább jófajta szívdobbanás volt ;)

#8Shadowfax talán a sok tenyérbemászó páros közt Királyék a legkevésbé irritálóak :)

A 2. évad közben pont ezen a szállás dolgon filóztam én is (még ha valószínűleg bizonyos szinten le is vannak zsírozva a helyek (vajon így van?), én még itthon is feszengve szállok meg idegen helyeken még akkor is ha én szervezem le... nemhogy Ázsiában bárhol :N )

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#10) Shadowfax válasza updog (#9) üzenetére


Shadowfax
addikt

Jófajta szívdobbanás volt. :) Igazából még mindig nem akarom elhinni, hogy nélküle kell fórumozzunk. :(

A Király tesók sajnos a futóversenyben nem fogják felülmúlni az Exatlonos párost, ezért remélem, a legtöbb feladat nem az erőnlétre fog építeni.

Ezen én is gondolkodtam, hogy vajon a szálláskeresésnél tényleg ennyire magukra vannak utalva, vagy azért a stáb valahogy leszervezi ezeket előre? Ráadásul ahol mindketten csajok/nők, ők hogy nem félnek bemenni idegenekhez? :Y

(#11) updog válasza Shadowfax (#10) üzenetére


updog
senior tag

Ráadásul ahol mindketten csajok/nők, ők hogy nem félnek bemenni idegenekhez? :Y

+1 operatőr minimum, aki - feminizmus ide vagy oda - 100% hogy férfi (cipelni reggeltől estig a kamerát a sivagaban...). Legalábbis amikor autós bevágások vannak, mindig azon filózok hogy OK, a páros, +1 operatőr, a helyi aki fuvarozza őket, más egész biztos nem fér be... Aztán lehet hogy követi őket a teljes produkció egy busszal :)

ennyire magukra vannak utalva, vagy azért a stáb valahogy leszervezi ezeket előre?

Én valahol a 2 között tippelem a dolgot, lehet hogy pl. tényleg a játékosok kunyerálnak egy csomó helyen hogy engedjék be őket, hogy azért mégis legyen feladat, aztán ha látszik valami fény az alagútban, akkor a stábból egy angolt/helyi nyelvet beszélő (esetleg $$$ rendelkező) kolléga elmagyarázza hogy van nájt onli wid diz sztjupid pípöl :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#12) antikomcsi válasza Shadowfax (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én lehet inkább meghúznám magam egy buszmegállóban, vagy bármi hasonlóban, minthogy könyörögjek szállásért. Ráadásul ha valahová befogadnak, akkor az egész napi menetelés után le kell ülni egy kicsit beszélgetni velük, hisz az illem is ezt diktálja, pedig a legkevésbé sem lenne hozzá kedvem. Akkor már csak felborulni és aludni akarnék. A mai adásban szerintem lesz min röhögni, jó nézni, ahogy szenvednek. ;]

#9 updog

Hihetetlen, hogy a nyolc páros között nincs olyan, akiknek a két nap alapján már szurkolni tudnék. Talán ennyi idő után, még ennek az Armand gyereknek szorítanék, de a párjától feláll a szőr a hátamon.

Az operatőr nem alszik ott, legalábbis én úgy vettem észre. Bemegy csinál pár felvételt, amit be lehet vágni adásba, aztán ott hagy valami kézi eszközt, amivel a szereplők maguk rögzíthetnek, aztán reggel valamikor visszamegy.

És tényleg durva, hogy két fiatal csaj egymaga marad vadidegeneknél. Reggelre simán elcserélik őket két tevére, aztán mondják, hogy itt nem járt senki, a kameraman meg biztos elszökött Mexikóba.

[ Szerkesztve ]

(#13) Shadowfax válasza updog (#11) üzenetére


Shadowfax
addikt

stábból egy angolt/helyi nyelvet beszélő (esetleg $$$ rendelkező) kolléga elmagyarázza hogy van nájt onli wid diz sztjupid pípöl

Helyes kis Hunglish akcentussal. :D

#12 antikomcsi
Talán ennyi idő után, még ennek az Armand gyereknek szorítanék, de a párjától feláll a szőr a hátamon.
A csaj a 2. évadbeli Grétára emlékeztet. Majd meglátjuk.

Az elejéről megint lemaradtam (hiába no, edzésnap van). Ez a kecskefejés is viccesnek tűnik, bár szegény kecskéket azért sajnálom...

[ Szerkesztve ]

(#14) antikomcsi válasza Shadowfax (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én a bárányokat is sajnálom! :DDD ;]

(#15) Shadowfax válasza antikomcsi (#14) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ja, nem kecskék? :DDD Mondom, lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#16) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Győzikéék is megszerezték a nyúzpípört. :DDD Utána élvezettel beintegettek Timiéknek a gyorsabb kocsival, majd mikor a futásban Bea lemaradt, s beelőzték őket, akkor Győzike jól beszólogatott nekik. :F

(#17) antikomcsi válasza Shadowfax (#16) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Érthetetlen volt számomra mit művel! :U Eléggé zavar, hogy egy ember ennyire sötét. Szerintem egyébként túl nagy hátrány volt pl. a mostani szemét szedés. Utolsó is lett mindkét páros, lehet, hogy izgalmi faktornak szánták a készítők, de ez így kicsit sem fair.

(#18) Shadowfax válasza antikomcsi (#17) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azon volt kiakadva, hogy Timiék leelőzték őket egy versenyben. Meg nem tisztelik az idősebbeket (?). Ez utóbbit azért nem értem, mert az időskor egy állapot, nem érdem. Ha nem halunk meg fiatalon, akkor elérjük, akár jó emberek voltunk, akár nem.
Másrészt itt egy verseny van, mindenki a fődíjért küzd, teljesen mindegy, hány éves és milyen fizikai állapotban van. Szerencsére a leleményesség is szerepet játszik, nemcsak a futóteljesítmény.

Szerintem is túl nagy hátráltatás volt a szemétszedés.
A szavazásnál lesz ma jó kis vita. Szerintem Győzikéék lesznek a 3. hajszás páros.

(#19) antikomcsi válasza Shadowfax (#18) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A hajszázó párosoknak a bennmaradás a cél, ha én lennék a biztosan részt vevő két páros helyében Győzőékre, vagy Csekkáékra szavaznék. A többiek helyében, viszont egy erős párost küldenék. Viszont Győzőék sokak bögyében vannak, így tényleg esélyes, hogy részvevők lesznek. Azonban (most meg kell nézzem, kik ők) Kiss Ernőéket esélyesebnek tartom a kiesésre. Vagy rosszul vágták a műsort, vagy tényleg nem sok nyomot hagytak eddig.

(#20) Shadowfax válasza antikomcsi (#19) üzenetére


Shadowfax
addikt

Vagy rosszul vágták a műsort, vagy tényleg nem sok nyomot hagytak eddig.

Sajnos a vágás borzalmas, rosszabb, mint az előző évadokban. Egy csomó párosnál nem tudni, hogyan oldották meg a feladatot, nem is mutatják őket.

Viszont a táj gyönyörű, a drónfelvételek eszméletlen szépek. Ezért szeretem a reality show-k közül ezt a legjobban, mert olyan helyeken vannak, ahova valószínűleg sose jutok el (bár tudom, sose mondd, hogy soha). :)

(#21) antikomcsi válasza Shadowfax (#20) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy alig látok valamit a "játékból".
Nagyon kevés, amit magáról a valós versenyről bevágnak, emellett nagyon sok a reklámidő az össz műsoridőhöz képest.

Az utolsó kereszteslovag templomát nagyon megnézném Petrában, kár, hogy ódzkodom az arab országokba való utazástól. Én is ezért szeretem ezt a műsort, a sok silányság között található valódi érték, és szépség is, plusz néhány hasznos, érdekes infót is meg lehet tudni.

(#22) homerhamm


homerhamm
addikt

Jé, ilyen topik is van? Remélem kiesnek ma a Győzikéék. :K Nem kellet volna őket egy ilyen műsorba beengedni, pedig az Édes Eletben birtam őket nézni, de még itt is üvöltenek. Ja, és ez a sok reklám borzalmas!! 10 perc műsor után már reklám. :W

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23) Shadowfax válasza homerhamm (#22) üzenetére


Shadowfax
addikt

Üdv a topikban! :) Remélem, összegyűlünk, ahogy régen szoktunk és meg tudjuk vitatni az eseményeket. Én is csak úgy találtam rá az első adás után a topikra, hogy rákerestem.

Egész érdekes volt ez a mai hajsza. Nem jött be a tippem, hogy Győzikéék kapják a legtöbb szavazatot. Bár őt valószínűleg a műsorban akarják tartani egy darabig, hogy csinálják a fesztivált, nőjön a nézettség. :U
Szerintem az erőnléti feladatokat hanyagolniuk kellene a szerkesztőknek, mert nem volt túl igazságos, hogy a csajok is ugyanazt a nehéz zsákot és kannát cipelték, mint az exatlonos fiúk...
Mondjuk ez utóbbiak meglepő módon kiestek. Bár kérdés, hogy ha Darinkáék nem ugyanazzal a fuvarral jönnek vissza, akkor is ez lett volna-e a végeredmény. A 10 perc sokszor kevés az eredményes stoppolásra, tehát a 10 perc büntiidő szerintem kevés volt... :U
Mindenesetre a többiek is megkönnyebbültek, egy erős páros esett ki.

(#24) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Kicsit sem jött be a tippem, és meglepő eredmény született számomra.
Még én is tudom a szabályt az autókkal, lehet úgy voltak vele, hogy 10 perc alatt nem találtak volna úgysem fuvart, aki elvitte volna őket a célig. Végül is bejött, még a büntetés is belefért. Ettől függetlenül nem lettek szimpatikusabbak. Jövő héten nézhetjük tovább a szenvedésüket.

(#25) homerhamm válasza Shadowfax (#23) üzenetére


homerhamm
addikt

Köszi. :) Én meg elaludtam rajta, pedig még láttam is a galambos feladatot. :O Amúgy én meglepődtem, hogy a két exathlonos esett ki, és örülök a Csekkáéknak. :) Hát a Gáspár család üvöltését a jövő héten is hallgathatjuk. :D Amúgy tényleg beengedték őket az 5 csilagos szállodába könyörgésért, vagy tényleg ennyire megvan játszva az egész?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26) homerhamm


homerhamm
addikt

Megjött a kedvem kimenni a kertbe kapálni. :D
Amugy rossz volt nézni, hogy a tűző napsütésben, van aki ebben a római gladiátor jelmezben ment kapálni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27) homerhamm


homerhamm
addikt

Ezt a mai adást nézni is fárasztó volt. Valmarék kiöntötték az olaj felét, én biztos nem engedtem volna így be bárkit a kocsiba. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28) Shadowfax válasza homerhamm (#25) üzenetére


Shadowfax
addikt

Amúgy tényleg beengedték őket az 5 csilagos szállodába könyörgésért, vagy tényleg ennyire megvan játszva az egész?

Szerintem csak azért, mert akkor a szálloda is kap egy ingyen reklámot. Mondjuk nem valószínű, hogy a magyarok csak ezért mennének pont abba a szállodába, mert Győzike is ott aludt egykor. ;]

A mai adás elejéről megint lemaradtam, majd holnap pótolom.

(#29) homerhamm válasza Shadowfax (#28) üzenetére


homerhamm
addikt

Én már a szálloda nevére se emlékszek.

Győzikének a mai adásban is piszkos volt a munka, egy kapavágást nem ejtett. :D Nondjuk azért az se semmi, hogy a Király Viktornak ott kellett sérvvel tologatni azt a kocsit. A következő adásba is szállást kell keresniük, a kisgyerekek meg ott cipelik az utcán a döglött patkányt. :O

Vajon Gáspárék megint szállodában fognak aludni? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Továbbra is kevésnek tartom a műsoridőt! Nem fér bele az adásba, hogy mi lett a játékosokkal, nem látjuk ki, hogyan és mikor ért be, ha beért. Továbbá, hogy valaki előnyt kap még kicsit érthető, hisz mint láttuk simán el lehet bukni, de ilyen hátrányokat osztogatni nem korrekt. Hiába nem szeretem egyik párost sem, de biztosan nehéz lehet úgy nekiindulni, hogy eleve összeszedtek vagy 30 perc lemaradást, rommá izzadtak, és kiköpik a tüdőjüket. Aztán állj neki követ kapálni. Mindezek ellenére a két lány beért negyediknek, ez azért elismerésre méltó teljesítmény. Bár teszem hozzá, két fiatal, csinos lányt simán felvesznek az autós férfiak, míg két "hülye gyerek" sisakban már nem annyira vonzó. És nem vagyok benne biztos, hogy bárkit beültetnék a kocsimba egy olajjal színig teli köcsöggel, amit le sem lehet fedni.

Én is sokat szenvedek a derekammal, de nekem sajnos nem úgy működik, hogy most előjött, de szerencsére 30 perc múlva már nem fáj. Ilyen sajnos nincs, mert az ha fáj, akkor fáj mint az állat úgy fél évig.

Jó lenne ez a műsor, de kevés benne az, amiről szerintem szólnia kéne, az utazás és az ezzel kapcsolatos problémamegoldás.

(#31) homerhamm válasza antikomcsi (#30) üzenetére


homerhamm
addikt

Én ettől a sok reklámtól kapok agyvérzést. :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#32) antikomcsi válasza homerhamm (#31) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ne is mondd! :W :(

(#33) homerhamm


homerhamm
addikt

Azért örülök hogy a Valmaréké lett a védettség, kell a változatosság, de ez a rohanás brutális. De legalább nem kellett olajosköcsögöt emelni, kapálni és kocsithúzni.

A Gáspárék jövő héten megint hisztizni fognak. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#34) antikomcsi válasza homerhamm (#33) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én is örültem, hogy ők nyerték meg, mert most megérdemelték. Le a kalappal, hogy az iskolában az arab írást milyen hamar és hatékonyan memorizálták.

Győző mindig, mindenen hisztizik, még TV-n keresztül is sok, nemhogy együtt játszani vele.

Az indulásnál, ahol a 155 római megfelelőjét kellett bemondani számomra elég nagy meglepetés volt, hogy páran mennyire nem tudták. Azt meg ne mondja senki, hogy egyszer csak úgy beugrott nekik. Inkább meghallották, vagy megsúgták valakik, mert ha nem mondják be, akkor még most is ott ülhetnének és mondogathatnák a random betűket Nórának.

A két fiatal lány meg azt mondja, hogy micsoda nyomornegyedben vannak, milyen szar helyen kell megszállniuk, közben meg egy szép, kővel kirakott háznál állnak, ami itthon egy kisebb vagyon lenne, és az öreg beengedi őket, és még bent is a hiszti megy, ahelyett, hogy örülnének, hogy van fedél a fejük felett, van matrac és folyóvíz, és nem kell a kecskék közt hálniuk. Bár ha jól tudom egyikük apukája milliárdos, csak nem az a magamutogató fajta.

A sok reklám miatt még mindig nem látjuk, hogy mi történik a mezőny késői befutóival.

Az előzetes alapján lesz hiszti rendesen, amit nem értek, mert volt már két évad, mindenkinek tisztában kellett volna lennie, hogy mire jelentkezett. Én ha nem akarom, hogy megb.....ak, akkor nem állok prostinak.

(#35) homerhamm válasza antikomcsi (#34) üzenetére


homerhamm
addikt

Tele van hisztisekkel a csapat, de a Valmar/Exatlonos kiesett csapat egyszer se hisztizett, és a Csekkáék is szimpatikusak.

Mintha nem tudnák két évad után, hogy mi vár rájuk.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36) Shadowfax válasza antikomcsi (#34) üzenetére


Shadowfax
addikt

Inkább meghallották, vagy megsúgták valakik, mert ha nem mondják be, akkor még most is ott ülhetnének és mondogathatnák a random betűket Nórának.

Pont ezt beszéltük itthon is, hogy tuti, hogy az operatőr súgott vagy meghallották másoktól, mert egyes pároknak fogalmuk sem volt a római számokról. Ez "hirtelen" nem juthatott eszükbe, csak segítséggel...

A két srác tegnap tényleg beleadott apait-anyait, megérdemelten nyertek. Remélem, kivesznek valami luxus szállást és elköltik az összes kapott pénzt. :))

Megint nagyon meg van vágva a műsor, pont nem látjuk, ki hogyan oldotta meg pl. az arab szavak memorizálását. :((

(#37) homerhamm válasza Shadowfax (#36) üzenetére


homerhamm
addikt

Az arab szavakat úgy memorizálták, hogy próbálták valamihez kötni: "Ez a két betű úgy néz ki, mint két nagy csöcs." :D Az egyik páros ezt mondta.

Szoktátok nézni a Nánásiék vlogját? Sokkal emberibb, mint a hisztiző párosok. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38) Shadowfax válasza homerhamm (#37) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szoktátok nézni a Nánásiék vlogját? Sokkal emberibb, mint a hisztiző párosok. :K

Még nem néztem bele, mert Nórika nem a kedvencem, de aztán lehet, hogy erőt veszek magamon. :)

Timiéket már sajnálom, hogy állandóan olyan sofőrt fognak ki, aki útközben még beugrik ide-oda. Mondjuk most nagyon beletaposott a gázba, Timi be is kötötte magát (bár nem szokta). Mondjuk ha nekimennek nagy sebességgel valaminek vagy felborulnak, hiába van bekötve, ha a többiek rázuhanva agyonnyomják...

Maricsékat is mutathatnák, mire költik a pénzt. :D

(#39) homerhamm válasza Shadowfax (#38) üzenetére


homerhamm
addikt

Tetszett ez a Honfoglaló ihlette kvízjáték a végén. :D Megérdemelték a Csekkáék a nyerést. :)

Az ajánlóban mutatták. megint hiszti lesz, meg visítozás, már meg se lepődök...

Amúgy én bírom a Nánásiékat, a múlt héten megnéztem a Maliday videójukat is. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#40) antikomcsi válasza Shadowfax (#38) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most már nekem is megesett rajtuk a szívem, de azért röhögtem is azon a könnyek nélküli síráson, amikor beértek.

A 4. hely szivacs volt, a csávónak majd szétrobbant a feje, de visszafogta magát. Nem ez volt az első eset, hogy a felesége miatt maradtak le.

(#41) homerhamm


homerhamm
addikt

Győzike DIKlexiás. :DDD Szegény Csekkáék megszívták a stoppolással, az előny ellenére is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42) antikomcsi válasza homerhamm (#41) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja DIKlexiás, és azt is biztos a hüvely ujján számolta ki! :DDD

Szegény Beát, és Armandot sajnálom, mind a ketten komoly koloncot cipelnek magukkal.

(#43) homerhamm válasza antikomcsi (#42) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért a Fanni hisztisebb volt mint a Győzike. :D Amúgy azt a hülye hangot még én is ki tudom adni. :D

Szegény Nórinak a forgatás végére még a hangja is elment.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#44) cappa72 válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem is ez volt az első reakcióm, amikor megléttam ezt a blogot. ők ketten jutottak eszembe.
(Még most is kiráz a hideg...)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#45) homerhamm válasza antikomcsi (#40) üzenetére


homerhamm
addikt

Amugy minden tisztelem a Nórinak, hogy azt az hangos visítást a végén el tudta viselni, hosszútávon azért az elég idegesítő tud lenni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#46) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Szimike nagyon megsértődött, hogy nekik kell 3. párosként hajszázni. Kezd egyre ellenszenvesebbé válni.
Timi amúgy abból a szögből nem is láthatta volna az első almát... :U

(#47) homerhamm válasza Shadowfax (#46) üzenetére


homerhamm
addikt

Ők estek ki a a hajszában. Győzikéék azért szépen teljesítettek, grat nekik. :K

Az ajánlóban Győzi majdnem rohamot kapott. :(

Tetszett a zenefelismerős feladat is, amúgy én nem sok zenét találtam el ebben a formában, pedig ismerem a magyar és külföldi zenéket is.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48) Shadowfax válasza homerhamm (#47) üzenetére


Shadowfax
addikt

Örülök, hogy kiestek, mert ez az állandó siránkozásuk és pofavágásuk kicsit már sok volt. Győzike kicsit túltolta a kajálástól való rosszullétet, ezzel Csekkáéknak is jól betett. Viszont szépen beértek elsőnek, a daltalálgatásban nagyon ügyesek voltak (ezen én tuti megbuktam volna).

Igen, az előzetesben látszik, hogy Győzike rosszul lesz. Szerintem nem volt túl bölcs ötlet egy ilyen stresszes versenyre beneveznie a pszichiátriai kezelés után, mivel a gyógyszereit se tudja beszedni időben.

(#49) homerhamm


homerhamm
addikt

Azért a Fanni jól nyomta a párnacsatás feladatot, sok mindenkit "kiütött". Győzike pánikrohamot kapott, tényleg nem kellet volna egy ennyire stresszes versenyre neveznie.

A keresős játékban meg Csekkáék loptak egy kereket feleslegesen. :D

Azért kiváncsi vagyok, mennyire volt megjátszva a kecskés rész, tuti be voltak avatva a helyiek. Szerintem nem kellett volna beavatni a helyieket, úgy nehezebb lett volna. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50) antikomcsi válasza homerhamm (#49) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Fanni keményem fejre ment, olyat csapott a játékostársak arcára, hogy azok kb. leájúltak a rúdról. azzal a poros labdával is fejbe nyomta Armand ellenfelét. Kemény volt, talán túlságosan is.

Lehet nem szép tőlem, de én nem tagadom, nagyon röhögtem Győzikén. Az a fej, az a nyüszítés, ahogy az 50 centi magas gerendán ül, és berezel, az irtó röhejes volt. Pánikroham a francot, ez egy ennyire nyomorult buta "ember" ez nagyon kígyaúóó volt!

Biztosan meg volt beszélve, (ez is) mert különben villával, kaszával vették volna őket üldözőbe. A kecske ott is érték, nem bíznák rá csak úgy őket hátizsákos bohócokra.

Amit én viszont nem fogadtam volna el az a sajt. Ha kecskét kell vinni, akkor vigyenek kecskét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.