Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ProEvoFan válasza Kilobeat (#100) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vegyél ps4et és mellé jó sok sony ex címet.
Nos, ha ez megtörtént, utána nem fogsz ilyeneket írni...

(#102) ribizly válasza ProEvoFan (#101) üzenetére


ribizly
veterán

+1
Ez természetesen nem csak arra igaz. Van azért jól összerakott cucc PC-n is. Most egy rossz hullám van csupán...:)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#103) xeon forever


xeon forever
addikt

A sok fikázás ellenére nekem tetszik. Nem tudom itt hányan vették meg és játszottak vele; de egész pofás, van valami story féleség, miután kiporgettem lehet írok egy élménybeszámolót. Néztem az Angry pocsfej loadin screen videót, ilyennel nem találkoztam, valószínűleg nála a hiba a géppel. :)) server connection fail. Mielőtt szidta volna a gémet nézhetett volna egy log filet a routerban is meg az oprendszerben is.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#104) Scholes9 válasza Cathulhu (#98) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem kár persze, legalábbis részemről biztos. Így is van sok más igazán minőségi játék, miért pont ilyen EA félékre költse az ember a pénzét és a drága idejét? Tőlem egy fityinget nem fognak látni az fix...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#105) Xaels válasza Kilobeat (#100) üzenetére


Xaels
félisten

Először is ezen a fórumon nem szokás személyeskedni. Másodszor meg nem ismersz, honnan veszed, hogy igénytelen lennék, onnan hogy nem állok be a divatfikázok sorába? Hogy valós tapasztalatokat írok le és van saját véleményem nem pedig a kismilliómodik netceleb formálja az ízlésem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#106) ribizly válasza Xaels (#105) üzenetére


ribizly
veterán

Teljesen igazad van. Akik amúgy problémáznak rajta, azok is 90%-ban amiatt támadják a game-t, mert repetitív meg sok technical issue van/volt vele. Ettől még kell legyen olyan, akinek a játékmenet bejön és leköti. Nekem pl a Division ott ért véget, amikor már csak a gear level-t kellett tornászni felfele, mert kb. 10 óra után már nem láttam értelmét. Ettől még simán el tudom képzelni, hogy mások (nem is kevesen) eltöltenek vele rengeteg időt, mert élvezik.

@Kilobeat (#100)
Miattad és a hozzád hasonló trollok miatt van manapság gond a legtöbb fórumban. A billentyűzet (és a nick-ed) mögé bújva, rejtőzködve osztod az észt meg beszólsz. Nem kell. Sokkal kellemesebb lenne a közösség, ha mielőtt írsz valami bántót, inkább konstruktív gondolatokkal töltenéd meg a beszélgetéseket.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#107) Shamat válasza Xaels (#105) üzenetére


Shamat
aktív tag

Szerintem egyenesen zseniális a játék. Eszméletlen hangulat/atmoszféra, zseniális zenék/hangok, első osztályú grafix, hibátlan gunplay. Ha valaki szerint igénytelenek vagyunk, mert egy ilyen gamma tetszik, hát legyen. :U :K

DEAD LIKE ME

(#108) Xaels válasza ribizly (#106) üzenetére


Xaels
félisten

2 nap alatt majd 20 órát játszottam vele, nem érzem repetitívnek. Aki ismer tudja, hogy például az Openworld játékokat ezért sem szeretem mert a legtöbbre az a jellemző, hogy unalmas egykaptafa küldik vannak. Ezért sem lett platina a Pókember mert a sztorin túl farmolás van, vagy áll a sokak által imádott HZD kb. a 3/4-énél. Ami vicces, hogy olyanok támadják az Anthemet ezzel a váddal akik más játékokban 20-30 órát töltöttek el olyan tevékenységekkel amik sokkal repetitívebbek. A technikai gondok nagy részét javította a Bioware PS4-en a többi platformról nem nyilatkozom, egyszer volt kicsit komolyabb bajom egy hard Titanverésnél valami szerverszinkron hiba miatt, de azon kívül semmi komolyabb. Azóta még jött egy 10GB-os patch is. Korántsem azt mondom tökéletes lenne a játék, de a lehúzást nem érdemli meg ilyen szinten, nem egy szint a F76-al, Crackdown 3-al vagy a Just Cause 4-el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#109) mike1334 válasza Xaels (#108) üzenetére


mike1334
veterán

Crackdown 3-mal is játszottál?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#110) ribizly válasza Xaels (#108) üzenetére


ribizly
veterán

Mondjuk az említett játékok egyike sem érdekel a HZD-t leszámítva. Annál meg úgyis vinni fog a story.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#111) Xaels válasza mike1334 (#109) üzenetére


Xaels
félisten

Terry Crews miatt múltkor havernál aki nagy Forzás megnéztem. 10perc után sem éreztem benne semmi olyat ami oda tudott volna kötni hosszabb ideig.

(#110) ribizly engem nem vitt a sztori sajnos.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#112) mike1334 válasza Xaels (#111) üzenetére


mike1334
veterán

Xbox fórumban azért jó pár embernek bejött...nem váltja meg a világot, de fun. Én még nem próbáltam, meglátjuk belefér-e még a game pass időmbe. Mondjuk 10 perc az nem sok, én minden játéknak adok legalább 1-2 órát, max akkor lövöm ki hamarabb, ha kifejezetten irritál.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#113) Xaels válasza mike1334 (#112) üzenetére


Xaels
félisten

Nem fogott meg a játékmenet, mechanika. Egy Sunset Overdrive mellett pláne nem. Jelenleg Xboxot az Ori miatt vennék, ha vennék. Volt X360-am, nagy Gears fan voltam, de már az sem az ami volt, bár a remakelt első rész... De nem járok X topikba, nem akarok felesleges indulatokat kelteni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#114) ribizly válasza Xaels (#113) üzenetére


ribizly
veterán

A GoW már nagyon nem az sajnos. Pedig vehetnének példát a PS4-es GoW-ról, hogy mit jelent a megújulás.;]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#115) Xaels válasza ribizly (#114) üzenetére


Xaels
félisten

A God Of War nálam nagyon betalált. Alapvetően amúgy is bírtam a szériát, igaz nem az volt a kedvenc HnS-em, de annak ellenére, hogy bizonyos téren Kratos "visszafejlődött" és sokszor tényleg elég szűkre vannak szabva pályarészek simán ott van topban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116) ribizly válasza Xaels (#115) üzenetére


ribizly
veterán

Ajánlom figyelmedbe (ha eddig kimaradt volna) a Hellblade-et akkor. Az is üt.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#117) Xaels válasza ribizly (#116) üzenetére


Xaels
félisten

Megvan, imádtam. Nagyon durva élmény volt végig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#118) ribizly válasza Xaels (#117) üzenetére


ribizly
veterán

Jah. Bizony. Én is a hatása alatt voltam. Remélem mielőbb jön folytatás.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#119) sp8787 válasza Xaels (#108) üzenetére


sp8787
addikt

Van egy par review amiben tenyleg vannak m*rhasagok.
Peldaul ,hogy egy lootgrind jatekban vagy egy grind roadblock(amit azota kivettek ha jol tudom).
Come on now, menekuljon mindenki amerre lat!

Mondjuk aki meg komolyabb sztorira szamitott annak tenyleg lehet olyan erzese emiatt ,hogy ez egy eleg cheap megoldasa volt a jatekido megtolasanak.

Amugy a jatekkal sztem legnagyobb baj az ,hogy ezeknek gozuk nincs ,hogy egy ilyen jellegu jatekot ,hogy kellett volna osszekalapalni. Peldaul egy nyamvad statscreen nincs a jatekban. :U
Nincsenek kulon farmolhato javelin partok mert az mar tul bonyi lett volna meg nem fert bele a 6 ev fejlesztesbe.

Az egeszrol leri ,hogy ezzel csak belul a fejlesztok jatszogattak(yippee de jo repulgetni!), volt egy eleg bena viziojuk es nem adtak oda egyszer sem egy lootgrinder gamer kezebe ,hogy na nesze te ezzel el lennel 2-3-6 honapig?

(#120) mike1334 válasza Xaels (#113) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem pl az SO nem jött be, pedig biztos jó játék. Egyre kevesebb az időm, jobban megválogatom, hogy mivel játszak. Az Ori is tök jó játék, de ott a nehézséggel volt gondom, ha 3-4× nem megy vmi, akkor azt ugrom, onnantól már frusztrál.

Igazából a Witcher 3 meg a Tomb Raidernek jöttek be igazán mostanában, meg persze a Forza, de azzal általában csak valami más mellett játszok, ha nincs annyi időm.

Egy kézi konzol felé haladok az igényeimmel, E3-on remélem lesz vmi bejelentés és az asztali gépeket nyugodt szívvel eladhatom.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#121) keIdor válasza GodGamer5 (#25) üzenetére


keIdor
titán

Óóó, az nincs megengedve: [link]

Hülye az EA, menjenek is a levesbe, az Activision-al együtt.

Onlineban több pénzt le lehet húzni, ezeknek a világ összes pénze nem volna elég.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#122) _drk


_drk
őstag

Én csak azt nem értem, hogy miért nem ment tovább a béta? Vagy Early Access-ben kiadni egy ilyen nagyobb játékot. Ha kész van meg kiadják és lehet értékelni.
Mert így megjelenés napján, csak a bétából kiindulva, szerintem újra nem is tesztelték a játékot az értékelők, látszik hogy le van pontozva a picsába. Az 5 pontot már csak azért meg kéne kapnia ahogy kinéz, meg lehet benne repülni.
A gond inkább ott van hogy ez a játék 20 ezerbe kerül, és nincs készen. life service meg loot-box ide vagy oda, megjelenéskor azért egy 20 ezerbe kerülő multis játéknak legalább egy normálisabb kampánnyal plusz jó pár óra multis élménnyel és különböző módokkal már rendelkeznie kellene.
Az EA-nak lassan fel kell kötnie a gatyáját mert csak a Fifa kevés lesz a fejeseknek a milliárdokhoz.

(#123) xeon forever válasza _drk (#122) üzenetére


xeon forever
addikt

Ha early Access lenne akkor kb ugy járna mint a star citizens...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#124) _drk válasza xeon forever (#123) üzenetére


_drk
őstag

Nem feltétlen. Dota2 évekig bétába volt. Pubg is, de az nem jó példa mert mai napig nem fasza.
De nagyobb tömegeket megmozgató multinál szerintem kifejezetten célszerű.
Kb bármit letesztelhetnek, szerverek, bugok, játék menet. Nem mindegy hogy pár tesztelő vagy több ezer ember adja a reportokat.
Akinek tetszik, meg nyomhatja vakvilágba és a pénz is csordogál.

(#125) xeon forever válasza _drk (#124) üzenetére


xeon forever
addikt

/Jurassic Park Effect/

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#126) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

En azt gondolom igy 1 hét után , hogy az EA ka***be!!
Tényleg nem lehetne 1-2 szervert beállítani , vagy rendet tenni a szerverek korul?
Ezek akarnak új Star Wars játékot bemutatni áprilisban?

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#127) ribizly válasza MikaVejneGI (#126) üzenetére


ribizly
veterán

Ez a játék lesz innentől valószínűleg az elrettentő példa. De megkockáztatom, hogy a Bioware-nél komoly gondok lehetnek QC tekintetében, mert az Andromeda is egy szarkupac volt megjelenése után is még sokáig.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#128) [Prolixus] válasza ribizly (#127) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A régi Bioware már nem létezik. Olyan fundamentális problémák vannak ezzel a játékkal, ami egyenesen dilettanizmusra utal.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#129) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én valahogy úgy képzelem el a 10 évvel ezelőtti Bioware-t mint amilyen a fenti kép. Az új Bioware-t mint amilyen a lenti. A kép egyébként eredeti és az Ubisoft "fejlődését" ábrázolja.

Az emberek totál lecserélődtek, a régi motorosokat vagy elzavarták, vagy azok elmentek önszántukból, mert nem kértek abból ami a cégnél megy. Az EA felvásárlás nyilván tovább katalizálta a dolgokat.

Az ordas hibák alapján amelyeket vétettek, én nem lennék meggyőződve róla, hogy

1, A kulcspozícióban lévő fejlesztők közül bárki játszana pörgős súterrel vagy valami olyannal ami ebbe a játékstílusba tartozik.

2, A vezetők közül bárki lenne aki nem az EA ribancca.


A FB-szöveg nyilván szatirikus, de a lényegen nem változtat

[ Szerkesztve ]

(#130) VágniValó válasza joysefke (#129) üzenetére


VágniValó
addikt

Ez a komment akkor nem esne a clusterfuck kategóriába, ha úgy veséznéd ki a Biowaret, ha tényleg ők lennének a képen.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#131) joysefke válasza VágniValó (#130) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Feltételezem, hogy a fórum többi olvasója nem csak a képeket nézegeti, hanem értelmezik azt is, amit a kép elé írtam.

Az hogy a képen az ubi van, az nem változtat a lényegen, mégpedig hogy a Bioware-nél történteket is jól jellemzi ez a kép.

(#132) _drk válasza joysefke (#131) üzenetére


_drk
őstag

Csak nők dolgoznak az UBinál és a Bioware-nél és ezért lettek ilyen szarok a játékok? ;]

Viccet félre téve, ez teljesen jogos! Ott a Blizzard is ahol, az összes fejlesztő akik csinálták mondjuk a WC3-at vagy a DIO2-őt, már rég nincs ott.
Ez alatt a 10-15 év alatt annyira megváltoztak a stúdiók, felesleges vissza emlékezni mit tettek le az asztalra, ha nem is ők tették le!
De közben az egész ipar megváltozott. A kis céhekből, nagy manufakturális gyárak épültek ki, a 10-20 majd 50-100 emberből több ezres giga cégek lettek.

[ Szerkesztve ]

(#133) xeon forever válasza _drk (#132) üzenetére


xeon forever
addikt

kb ez jut erről eszembe...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.