Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kvelstadt válasza Xaels (#49) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt azért jó olvasni.
Én bízom benne hogy a gyenge start ellenére is valahogy kikalapálják a játékot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#52) cocobanana válasza Kvelstadt (#51) üzenetére


cocobanana
tag

Kifogják kalapálni, vagy ha nem, akkor majd megy 1 hónap után 50% akcióban Ps store-ra a játék mint a BF5 és akkor többen megveszik, akárcsak én. 10e még megér a gamet, elfarmolgatni vele, de többet nem. Meg majd használt piacot kell nézni aki konzolos.

(#53) Xaels válasza Kvelstadt (#51) üzenetére


Xaels
félisten

Egyik játékos társsal mentem még a játék elején lévő küldit Hard-on. Én Ranger-t csináltam végül kezdésnek. Jött két Ranndom mert a haver publicban indította, 3 Storm-mal estünk neki. Majd 40 percig gyalultuk a küldit, amiből nem volt 1 perc sem a töltési képernyő...

Én a saját tapasztalatomban hiszek és nem mások likevadászatában. Van saját értékrendem. A játék biztos nem tökéletes, de semmivel sem rosszabb mint a kategóriában bármi más és ezt a durva fikatengert nem érdemli meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54) sp8787 válasza Xaels (#46) üzenetére


sp8787
addikt

Ugye ez a egy lootgrind jatek?
Ha majd 1-2 honap mulva is naponta 6 orat jatszol vele sztem majd akkor beszelgessunk.

Foleg annak fenyeben ,hogy van aki 2 azaz 2 nap jatek utan az endgame utani endgame loot-ot farmolta, GM2 wagy mi a t*komet. 2 nap vagy akar 1 het alatt nem volna szabad egy grind jatekban ennyire gyorsan haladni mert az egy VICCC.

@(#53) Xaels

Azt meg ugye te sem gondolod komolyan ,hogy peldaul az azonos ketagoriaju D2-nek a kettonek a mostani allapotaban egyaltalan a kozeleben van. Vagy akar vegyuk pl. a MHW-nek csak a megjeleneskori kontentjet.

Azert nem kellene ennyire tulzasba esni a vicceskedessel ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55) .LnB válasza Xaels (#53) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem akkor az van, hogy kétféle verzióban jelent meg a játék. Mert 10-ből 8 ember azt mondja, hogy tele van töltögetéssel, 2 meg, hogy nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) Xaels válasza sp8787 (#54) üzenetére


Xaels
félisten

Nem fogok vele 1 hét múlva sem ennyit játszani mert dolgozni fogok. Most csak azért tudtam nekiülni mert a cég kiadta a szabijaimat amit nem kértem. Arról nem tehetek, hogy vannak igazi nolife kockák akiknek semmi sem elég... Anthem topikban is van aki több mint 20 óra után sem ért a végére még.

MHW-vel játszottam, nem fogott meg a harcrendszer... D2 meg, hagyjuk ezerszer le lett már ez játszva.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#57) Kanczy válasza joysefke (#45) üzenetére


Kanczy
veterán

"retardáltan-liberális" - az igen, gratulálok

Rohadt nagy csalódás a játék, és tényleg nem a Bioware-nek kelett volna adni. Ha ezt sikerült összehozni 6 év alatt, akkor nagy bajok vannak :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58) Scholes9 válasza .LnB (#55) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#59) sp8787 válasza Xaels (#56) üzenetére


sp8787
addikt

Amugy en nem zarom azt ki ,hogy lesz ebbol meg jobb jatek.

De azt erted ,hogy a "velemenyed" az igy valojaban csak log a levegoben.Nem jatszottal a D2-vel a mostani allapotaban a MHW-el a megjelenesi allapotaban. Lemaradtam valamirol es mostanaban megjelent vmi komolyabb lootgrind jatek amihez hasolitottal?

(#60) CptAdamica válasza .LnB (#9) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hamarosan jön a -50% off. ;]

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#61) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Nem tudom mit nyafogtok, qrva jó a játék, két 70/10-es értékelés is van.
Amúgy szerintem olyan 5/7.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#62) laceszgamer válasza Cathulhu (#61) üzenetére


laceszgamer
addikt

Átszámolva az az 5/7 az 71,5/100 :D ;]

Na jo csak ugy feltünt :D Am szerintem reálisak ha az ember elolvasgatja azért érthetők a százalékok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#63) Kvelstadt válasza Xaels (#53) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem temetem el mert szeretem a coop játékokat viszont nem eszek meg bármit ami coop.
Ez viszont pont hogy tetszik de sajnos demóra nem volt lehetőségem így majdnem vakon meg nem adom ki az 59£-ot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#64) Xaels válasza Kvelstadt (#63) üzenetére


Xaels
félisten

Érthető, sajnos a profilom már osztva van így nem tudom azt mondani, hogy megoldjuk de PS4 topikban is felajánlottam, hogy közvetítek de senki nem jelentkezett...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#65) ribizly


ribizly
veterán

Durva. Pedig, ha "csak" azt és úgy csinálták volna, mint régen, akkor ezek a pontok mind szebbek lennének. Kár értük. :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szerintem ebbe a stílusba akkor fog legközelebb értelmes képviselő érkezni, ha egyszer megjelenik a Borderlands 3. Bár belegondolva pl lehet a Borderlands 2-t többen tolják mint pl a Destiny 2. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#67) utomi


utomi
senior tag

Az itt köpködők közül hányan próbálták ki? Gondoltam. Megint a szokásos undorító fika tenger. Egyrészt aki az alapján vesz játékot ,hogy az IGN mennyit dob rá az meg is érdemli. 990ft az Origin Basic, Ha tényleg érdekel akkor ennyit érdemes raáldozni. Nekem nagyon bejött. Napi 4-6 óra belecsuszott megjelenés óta és messze még a vége. És nem töltöget és nincs benne gamebreaker bug. Nyilván nem lett tökéletes és van még mit csiszolni mind tartalomban mind technikailag de a Divison 1 is így indult és milyen szépen rendbe tették. Amúgy tényleg van olyan hülye aki azt gondolja ,hogy egy 5-6 évig fejlesztett dollár milliós játékot csak úgy lehúz a WCn az EA mert páran fanyalognak. ?? Most mondom ,hogy nem így lesz. Szépen rendbe lesz téve a game.

(#68) S e t h


S e t h
nagyúr

A Mass Effect Andromeda esetében meglepődtem.
Most nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#69) oriic válasza utomi (#67) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Most mondom ,hogy nem így lesz. Szépen rendbe lesz téve a game."

Ez biztosan így lesz, anno a Division és a Destiny 1-2 is gatyába lett zárva. A gond az, hogy nem így kellene megjelennie egy játéknak, hogy majd hónapok múlva rendbeteszik, kibővítik.

Live-Die-Respawn

(#70) [Prolixus] válasza oriic (#69) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ne vegyél rá mérget. Ha hamar leapad a bevétel, az EA magára fogja hagyni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#71) Fitzgerald válasza utomi (#67) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hogy az IGN mennyit dob rá, az valóban tökmindegy. De amikor gyakorlatilag mindenhol szar értékelést kap, az nagyon nem az.

"Amúgy tényleg van olyan hülye aki azt gondolja ,hogy egy 5-6 évig fejlesztett dollár milliós játékot csak úgy lehúz a WCn az EA mert páran fanyalognak. ??"

Gyakorlatilag az egész szakma fanyalog, illetve a népszerű játékosok, streamerek óriási hányada szintén.
Aztán ők komoly véleményformáló erővel bírnak manapság. Nem véletlen, hogy az EA sok nagy YouTubernek/streamernek nem is küldött már review copy-t a játékból.
Persze egy online játékra kihegyezett looter shootert gyakorlatilag kötelező lesz legalább megpróbálniuk életben tartani egy darabig, szóval nyilván nem fogják 3 hónap után kukázni, mint a Mass Effect: Andromeda-t, aminek ugye szintén szerettek volna a multijából hosszú távon pénzt csinálni, csak hát 2 hónap múlva már lófaszt sem érdekelt a játék...
De ha nem jól sülnek el a dolgok, és nem lesz elég játékos aki mikrotranzakciókra költ/megveszi az érkező tartalmakat, akkor ez is megy majd a klotyóba simán.
Amúgy meg 60 ojróért tök jogosan akar az ember kész játékot, kielégítő minőségű és mennyiségű tartalommal.
Nem jövőre, hanem megjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

(#72) laceszgamer válasza utomi (#67) üzenetére


laceszgamer
addikt

Persze, lehet, hogy rendbe lesz téve, csak addigra épp a játékosbázis nagy része otthagyja... Nem egy multi alapú játékot nyírtak ki ezzel a hozzáállással, hogy kijött félkészen, aztán a végére egy kifejezetten jó game lett, csak hát addigra egy apróság hiányzott, a játékosok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#73) ribizly válasza Fitzgerald (#71) üzenetére


ribizly
veterán

Lássuk be az EA ezt a mikrotranzakciós témát nagyon túltolta. Amikor már nem elég a 60$-os ár, fizetős DLC-k, Season Pass, EA Access, hanem még ezeken felül van irreálisan sok random fizetős content, akkor az úgy már mindenkinek szemet szúr. A Battlefront II-nél már tanulhattak volna a hibájukból, de nem tették (pl. BFV). Az Andromeda-nál megtanulhatták volna, hogy kész, hiba mentes játékot kell kiadni, de nem tanulták meg. Most meg még pofátlanok is.
Én nem szeretném, hogy eltűnjenek, mert vannak jó cuccaik (pl. Apex Legends, ahol sikerült nem szart csinálni, és valaki megértette, hogy a fizetős content mellé nem lehet nagyon pénzt kérni az alapgame-ért, valamikor egy ilyen helyzetben nem érdekel senkit sem, ha a játék csak egy multi móddal rendelkezik), de össze kéne kapniuk magukat, mert a bizalom igencsak megingott.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#74) Shing


Shing
őstag

Volt már ilyen játék 7-8 éve, pl. Firefall. Sőt, ott még nagyobb teret tudtál bejárni, tele volt lehetőségekkel. De valahogy mégsem sikerült befutnia, már akkor sem.

Ezzel mit akarnak így 2019-ben? Azt látni csak, hogy loptak innen-onnan (Warframe, Firefall, Destiny) Vmi újat kellene mutatni, a grafika egyedül nem fogja eladni.

Az E3-as videóban rengeteget hazudtak. Sokkal élettel telibb volt a játék, izgalmasabb pályadizájnal, a grafika is jobb volt. Több pontot nem érdemel.

(#75) Heroes fan válasza Shing (#74) üzenetére


Heroes fan
őstag

Firefallal mi lett? nem tudok játszani vele.

(#76) ldave


ldave
félisten

Teljes mértékben elfogadom, hogy amikor játszod a játékot, tehát amikor kint vagy a pályán, repkedsz, lövöldözöl, felfedezel az remekül működik. Szerintem ezt senki nem vitatja (vagy legalábbis nagyon kevesen). De azt nem tudom egyszerűen elfogadni, amikor azzal jön valaki, hogy majd pár hónap múlva jobb lesz a többi része is a játéknak, csak időt kell hagyni a fejlesztőnek.
Most képzeld el, hogy bemész a moziba, megnézel egy filmet. A mozi leadja a film 70%-át, néha elmegy a hang, hiányzik még pár effekt. De úgy jössz ki, hogy ez kurvajó volt, majd fél év múlva dvd-n, megnézem a teljes, rendbe tett változatot?! És arról győzködsz mindenkit, hogy ez így teljesen rendben van?
Igenis bukjon meg minden játék, ami így mer kiállni a vásárlók elé. Ahogy tette azt a Fallout 76 is, mert a szememben az ugyanez a történet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#77) ribizly válasza Shing (#74) üzenetére


ribizly
veterán

Már csak egy per hiányzik még a nyakukba...;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#78) mike1334 válasza joysefke (#45) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja...csak egy "retardáltan-liberális" világban nem b****nak ki egy ilyen hozzászólás után a fórumról kérdés nélkül.

Komolyan eszem megáll....

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#79) bigrob válasza mike1334 (#78) üzenetére


bigrob
őstag

Nagyon fáj az igazság valakinek... :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#80) dunc válasza mike1334 (#78) üzenetére


dunc
nagyúr

Semmi baj nem volt a hozzászólásával.

(#81) Def26 válasza mike1334 (#78) üzenetére


Def26
félisten

a lapcsalád liberális nézete miatt nem lehet kicsapni egy ilyen komment után. A bannolás inkább jobboldali módszer. :)

Szerintem épp ez a baj az EU -val is, ezért bomlik és hagyják, hogy bomlasszák.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#82) VágniValó válasza joysefke (#45) üzenetére


VágniValó
addikt

Bár kommented túlzó és dühből írtad, de van benne igazság. Egyet viszont árulj el; kezed a szívedre: mennyit játszottál eddig az Anthemmel?

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#83) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uh, srácok.Micsoda dührohamok.Csak nyugi.Ezt is rendbeteszik, mint anno az SW BF2t. :K

(#84) dinostaRR válasza ldave (#76) üzenetére


dinostaRR
tag

mikortol lathatlak a csatateren?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#85) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Majdnem meglepődtem. Ja nem. :DDD

We are only Stardust...

(#87) S e t h válasza ProEvoFan (#83) üzenetére


S e t h
nagyúr

Annyira rendbe tették, hogy már szinte ingyen az ember után dobják. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#88) ldave válasza dinostaRR (#84) üzenetére


ldave
félisten

Hát, jelenet állapotban egy jó darabig biztos nem :(

A Slime draws near! Command?

(#89) ProEvoFan válasza S e t h (#87) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze, mert későn kapcsoltak.
Ettől függetlenül példaértékű az, ahogy rendbe tették a játékot. :K

[ Szerkesztve ]

(#90) MageRG válasza ldave (#76) üzenetére


MageRG
addikt

"De azt nem tudom egyszerűen elfogadni, amikor azzal jön valaki, hogy majd pár hónap múlva jobb lesz a többi része is a játéknak, csak időt kell hagyni a fejlesztőnek."
+1
Erre a megfelelő válasz: akkor majd pár hónap múlva megveszem, ha tényleg jó lesz. :K

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#91) Kanczy válasza ProEvoFan (#89) üzenetére


Kanczy
veterán

Szóval szerinted elfogadható, hogy 6 év fejlesztés után félkészen / többéves technikai lemaradással adnak ki egy AAA játékot :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#92) Fitzgerald válasza ldave (#76) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Most képzeld el, hogy bemész a moziba, megnézel egy filmet. A mozi leadja a film 70%-át, néha elmegy a hang, hiányzik még pár effekt."

Az a kemény, hogy ez meg is történt 1993-ban a Bem moziban a Jurassic Park-vetítésen. Egyszer csak képszakadás, felkapcsolják a villanyt, majd vagy 40 percig csak ült mindenki, és nézett hogy mi a csöcs van. :D
Utána persze lenyomták a hátralévő részt, de nyilván mondanom sem kell, hogy mennyire teszi tönkre az ilyesmi a filmélményt a néző számára.

@ribizly

Ez az egész "live service" modell úgy szar ahogy van, csak akkor van létjogosultsága, ha az alapjátékot ingyen adják. Pont.
Az EA meg láthatóan nem tanul semmiből. Majd ha már alig lesz valaki kíváncsi a félkész, lehúzós szarjaikra, akkor sem fog gyökeresen átalakulni a mindset. Nem arról fog szólni a dolog, hogy hogyan váltsák meg saját magukat, hanem hogy hogyan álljanak elő olyan új módszerekkel, amelyekkel a jövőben is le tudják majd húzni az utolsó bőrt is a játékosokról. Aztán ez majd megint működik egy darabi mielőtt a fejéhez kapna a játékostársadalom, de közben ők hülyére keresik magukat. Aztán ez így folytatódik majd szépen az idők végezetéig.

[ Szerkesztve ]

(#93) ProEvoFan válasza Kanczy (#91) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem, persze hogy nem.
De oldjuk meg a problémát.Vársz vele pár hónapot, hátha jobb lesz, majd megveszed.
Ha nem, tovább lépsz és veszel másik játékot.
Az EA tanul belőle.(amúgy nem, nem fog)

(#94) utomi válasza Fitzgerald (#92) üzenetére


utomi
senior tag

Persze , sőt szerintem minden játék legyen ingyenes és az EA mostantól ne is akarjon pénzt keresni hanem szívjóságból adja ki a játékokat.
Néha nem értem,hogy tényleg ennyire burokban él valaki? Persze ,hogy le akar húzni az EA, sugok: nem csak ők. Nagyon jól működik ez az egész modell DE tény ,hogy a Bioware követett el hibát. A játék nem félkész de nem is 100%-os és ez nem normális így. De melyik játék jön ma ki 100%-osan ? Egyik sem. Mondom nem jó ez így de így van. Nem csak a játékiparban hanem kb. ma már mindenhol.

(#95) Fitzgerald válasza utomi (#94) üzenetére


Fitzgerald
veterán

És akkor tapsoljak hozzá, vagy valami kitüntetést ne adjak nekik? Bárki aki képes elfogadni egy ilyen fokú igénytelenséget, maga is asszisztál ahhoz, hogy a jövőben ne is akarjanak normális játékokat készíteni ezek a cégek. Az meg hogy a másik is csinálja nem mentség semmire, ők is maximálisan megérdemlik az ekét.

"De melyik játék jön ma ki 100%-osan ?"

Nem kell egyből végletekben gondolkodni, tök érthetően összeszedték már itt sokan, hogy mit akarunk látni 60 euróért. 100%-os játékról nem volt szó emlékeim szerint.

(#96) k-adi válasza #85552128 (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

de azért van abban valami irónia, hogy anno emiatt a játék miatt vettek el fejlesztőket/erőforrásokat a MEA-tól,
majd megjelenés után cancelt kapott a teljes postlaunch/DLC fejlesztés meg még a stúdió is,
és most két évvel később ennek a csodának alacsonyabb metascoreja van... :C

Karma.

Hát igen, szépen összefoglaltad. :D

(#97) k-adi válasza utomi (#94) üzenetére


k-adi
nagyúr

A játék nem félkész de nem is 100%-os és ez nem normális így. De melyik játék jön ma ki 100%-osan ? Egyik sem

Nem félkész, hanem negyed-kész, ha looter-shooterként nézem... ebbe igazad van :DDD

- Nagyon régen teljes játékok jöttek ki.
- Aztán teljes játékokhoz kiegészítők.
- Majd a kiegészítőkből szépen DLC-k lettek.
- Aztán elkezdtek kijönni a félkész játékok DLC-vel.
- Ma meg ott tartunk, hogy kijön a félkész játék DLC ígérettel (másnéven "live service").

Azért remélem látni a trendet, hogy mennyire hülyére veszik a játékost.
Ja és döbbenet, hogy van aki ezt még nem látja.

Amúgy nem is értem mi a nagy csodálkozás, mikor már a demo is katasztrófa volt, ami a megjelenés előtt rövid idővel vált elérhetővé (azaz kijavítani a hibákat már nincs idő..)

Igazából itt nem az a gond, hogy "szar" a játék (hiszen alapvetően egy félkész terméket még nem is lehet értékelni, nemde???), hanem évek mentek el és erőforrások lettek elpazarolva...és talán a bioware is bedől emiatt.

(#98) Cathulhu válasza k-adi (#97) üzenetére


Cathulhu
addikt

Kerdes, hogy ezert a Bioware-ert kar-e? Akik az elmult 5 evben egy ME:A-t es ezt tudtak osszehozni? (mindketto katasztrofa) Ez vajon ugyanaz a Bioware-e vagy mar csak egy brand az EA tulajdonaban? Mert utobbiert nem kar.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#99) Fitzgerald válasza Cathulhu (#98) üzenetére


Fitzgerald
veterán

2 különböző branch fejlesztette a 2 játékot, de egyébként nem, ez már nem az a BioWare.

(#100) Kilobeat válasza Xaels (#46) üzenetére


Kilobeat
tag

Az ilyen igénytelenek miatt tart ott a játékipar, hogy gyakorlatilag nincs normálisan működő játék a piacon.

Mióta Mac-em volt imádom a Windows-t :p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.