Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Neeee Istenem, pedig mekkora ász lehetett volna :W

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#2) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Nehezen tudom elképzelni, hogy a Nokia igazán be tudott volna törni az Androidos piacra (saját árképzését ismerve), habár egy teljesen saját Harmattanos UI-val engem is meg tudtak volna venni :)

(#3) Danndi


Danndi
tag

Szerintem a nokia részvényesi sokkot kapnának, ha tudnák, hogy mennyit lehetett volna kaszálni egy androidos nokiaval.... :F :O

(#4) atosan


atosan
addikt

Gyorsan befalták, basszus, nem egész egy év kellett már csak.

Maine coon

(#5) Hadrian válasza Arthuro_Adam (#2) üzenetére


Hadrian
tag

Tessék:

https://jolla.com/media/documents/130916_press_release.pdf

:)

(#6) razzorr


razzorr
őstag

Na végre itt a trollok kedvenc cikke: androiddal jobb lett volna!

Arthuro_Adam: laggoló Nokia?!Na neeeem köszi

[ Szerkesztve ]

(#7) Xaels válasza Arthuro_Adam (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem egy Lumia520-hoz hasonló ár/hardver párosítású telefonnal teljesen mindegy milyen OS futna a telefonon előkelő részesedést tudott volna kiharcolni magának. Csak ugye abban nincs sok pénz hiába a nagy eladás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) jaszy91 válasza Arthuro_Adam (#2) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Pedig képzeld el nyugodtan :D Simán felvette volna a versenyt a többiekkel.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Jó kis topik lesz ez. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Polllen válasza Xaels (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

A mérnőkeinek fura gondolkodása van, de azért értik a dolguk, uh Európában tuti ugyanolyan siker lett volna.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) jaszy91 válasza Blyan (#9) üzenetére


jaszy91
aktív tag

+1 szerintem is :D :DDD

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#12) spawn21


spawn21
veterán

mekkora kamu hír.
Persze, belekezdtek. :U

Amúgy nagyon sajnálom a Nokiát. Számomra a legtöbbet mondó cég volt. Biztosan volt valami a háttérben ami miatt nem hozták elő a fejlesztéseiket.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#13) Hadrian válasza razzorr (#6) üzenetére


Hadrian
tag

Persze, pikk-pakk rátöltik a telefonokra az Androidot aztán kész. Talán nem véletlen ez a fél mondat a cikkben:
"az egyedi felület és szolgáltatások létrehozása jelentett komoly kihívást".

(#14) Wa2x_ válasza Blyan (#9) üzenetére


Wa2x_
veterán

;] :DDD :DDD

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#15) anaqer


anaqer
veterán

Csont mindegy... igazából annyi fasza droidos telefon van így is, hogy csak azt érdekli az egész, aki még mindig nevet vásárol, nem készüléket.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16) Móci


Móci
addikt

Persze, jó lett volna, csak ne lenne az a volna...
Gy Ferihez hasonlóan el**rták, ez van.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) deka10


deka10
senior tag

Lehet ez is a felvásárlás oka, hiszen a microsoft előtt nyilt lapokkal kellett játszania a Nokiának ezért biztosan látták is a portfoliót vagy, hogy mire készülnek, de ez már egy darabig nem derül ki.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#18) Def26


Def26
félisten

Komoly sebeket lehet ezzel feltépni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) sanyijedi


sanyijedi
őstag

akár a trónon is maradhatott volna.. remek kamera, igényes készülékek, akár androiddal.. (aki meg nem szimpatizál vele, marad wp..)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#20) Arthuro_Adam válasza Hadrian (#5) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Figyelemmel követem, de nekem a videók alapján annyira nem jön be, meglátjuk majd élőben.

Szerintem azért furcsa ez az Android téma, mert a Samsungon kívül vagy buknak vele a gyártók, vagy minimális nyereségük van. A váltás pénzügyileg nem hiszem, hogy elhozta volna a kánaánt.

(#21) cairojack


cairojack
aktív tag

Nokia Nexus... jó dizájnnal, emberi áron (nem feltétlenül olcsón, csak nem túlárazva) mindent vitt volna. :)

Vagy egy szénné optimalizált saját GUI. Konkurencia áshatott volna, főleg, ha ilyen kamerákkal, és egyéb fejlesztésekkel jöttek volna át a Droid piacra. Node ez már késő bánat...

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#22) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azért egy Lumia 900/920 dizájnú telefon Androiddal ütött volna, nem is kicsit.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nem csodálkozom, hogy a Nokiánál kísérletezgettek ilyennel is, de nyilván tudták, hogyha a Microsofttal kötnek szoros megállapodást, akkor a WP project lesz az egyetlen, ami megmarad.

x gon' give it to ya

(#24) Hadrian válasza Arthuro_Adam (#20) üzenetére


Hadrian
tag

A saját felület és szolgáltatások létrehozása és beépítése idő és pénz, anélkül nehéz labdába rúgni. A kínaiaknak persze megy az ár és a belső piac miatt.

(#25) Gery1987


Gery1987
őstag

Az biztos, hogy ha a Nokia értelmesen csinálja az okos telefonos részét akkor nem itt tartanának. A Symbian-ban volt potenciál nem is kicsi! De sajnos jól eltolták. Ha értelmes lett volna a büdös életben nem váltok Nokia-ról...a WP a mai napig nem tetszik. Bár Samsung-ból is a mostani lesz az első és utolsó mert a formaterv nem tetszik amit az utóbbi időben nyomnak...jobban bejön a Sony.

Mindenesetre ha ez igaz akkor a Microsoft nem véletlenül lépte meg a felvásárlást. De Elop-ra akkoris haragszom! Most kell a Sailfish-t visszahozni a Nokia-nak és azzal nyomulni.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26) csakegyjoci


csakegyjoci
tag

Igaz,hogy az Android kapja a legtöbb vírust általánosságban,de szerintem amióta megerősödött (4.0, 4.1, 4.2, 4.3) nagyon jó rendszer. És hamarosan itt a KiKat 4.4
Ha az is összejön,akkor nagy siker lesz,és ugye a reklám is megvan.

(#27) #56573440 válasza anaqer (#15) üzenetére


#56573440
törölt tag

készüléket vásárolok nem nevet. ha mutattál volna 3-4 hónapja 60k alatt olyan droidot, ami garantáltan frissül egy főverziót legalább, amin gyári és használható az offline navi, ami hozza az l620 sebességét, nem nagyobb 4"-nál, kétmagos a proci, normális az összeszerelés, korrekt, gyors, emberi a garanciáztatása dedikált átvevő és szervízpontokon, és még pár más hasonló faktor, akkor azt vettem volna. nem volt. egy hónapig jártam a témát körbe, nyomkodtam, bemutatódarabokat nyüstöltem, mentem, kérdeztem, fórumot bújtam. nem volt, a tnél meg pláne nem. innentől nincs miről beszélni...

a jövőbe nem látok, de egy próbát tuti megért volna a történet, buktak már be os-t sok meló után, ez is belefért volna ha nem sül jól el. de sürgős volt az eladás, így jártak. kár érte.

(#28) cskamacska válasza fordfairlane (#23) üzenetére


cskamacska
addikt

Amely szoros megállapodás csak a Microsoftnak jött jól. ;]

HawerKing: Hogy hol lennének nem tudjuk. Ami valószínű, hogy nem a MS egy eldobható leányvállalataként végezték volna. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) HawerKing


HawerKing
őstag

Sajnos nem igy dontottek, ha meg az elejen a wp helyett az androidot valasztjak szerintem most benne lennenek a top 3 gyartoban

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#30) Magnum_ válasza Blyan (#9) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#31) Bailey


Bailey
senior tag

Androiddal nem lett volna normális árazás a Nokiánál sem. A Lumiák csak azért mennek nyomott áron hogy elterjedjen a rendszer, még akkor is ha veszteséges a Microsoftnak. Egy Lumia 520 Androiddal legalább dupla annyiba kerülne.

(#32) oszi666


oszi666
őstag

3%... Azert ha a regi symbianos, gombos telokat is okosnak tekintem(es miert ne tennem) kegyetlen mekkorat lehet bukni par ev alatt

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#33) csakegyjoci válasza HawerKing (#29) üzenetére


csakegyjoci
tag

Az igaz :DD

(#34) bobace


bobace
őstag

Lol. Persze, hogy nem a félelem volt az oka, dehogynem :P Eltűnt volna a süllyesztőben a Win..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#35) Blyan válasza Bailey (#31) üzenetére


Blyan
félisten

Egy Lumia 520, így egy az egyben Androiddal vicc kategória lett volna.
A júzerek ríttak volna az 512 RAM miatt, a villanó hiánya miatt, hogy egyebet ne is mondjak, mindez pedig lett volna egy jóféle 70K HUF körüli áron.

Tuti sikertermék.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36) Lambach válasza Danndi (#3) üzenetére


Lambach
tag

Basszus ne!!!!!!!
A felvásárlás amúgy meg bunda volt, ezzel a húzással tuti megmaradtak volna....

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#37) csakegyjoci


csakegyjoci
tag

Most már nem lehet egyszerűen váltani,az elején kellett volna cselekedni. A Windows nem lett valami nagy siker. :o :(((

(#38) catroot válasza Blyan (#9) üzenetére


catroot
veterán

Ezt a témát sosem unják meg... :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#39) Blyan válasza catroot (#38) üzenetére


Blyan
félisten

Miért, Te nem akarnál egy NexusNokiát? ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) Maxentius


Maxentius
addikt

Gumicsont a trolloknak ez a hír. Tök mindegy, mit történhetett volna, mert ami megtörtént, az már történelem.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#41) catroot válasza Blyan (#39) üzenetére


catroot
veterán

Akarnék én sok mindent... ;]

@Maxentius

Pontosan.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#42) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi lettem volna rá mit tudnak kihozni a droidból. :U

(#43) Yany


Yany
addikt

Lehet, hogy rosszhiszemű vagyok, de simán el tudom képzelni, hogy a Nokia az Androidos debüt küszöbére ért és a M$-nak zabszem volt a s*ggében, hogy mi lesz, ha sikeressé válik a Nokia+droid együttes és ezért inkább gyorsan 5 évet megvásárolt tőlük. Az a siker brutális veszteség lett volna a M$-nak. Valószínűleg a WP végét is jelenthette volna.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#44) bok92


bok92
addikt

Pedig olyan jó lett volna... :B Kit érdekel??? :W Majd egy másik rendszerben lesz androidos nokija, de itt a tejben nem... :U vagy talán a kínai univerzumban lehet, hogy lesz... ;]

(#45) Воланд válasza Yany (#43) üzenetére


Воланд
titán

max a htc-t vettek volna meg a nokia helyett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Magyarán a Nokia (viszonylagosan) sikerre vitte a WP-t, de ezzel az önmaga halálos ítéletét is aláírta. Hiszen amint ez a pozíció veszélybe került, az MS azonnal válaszolt a felvásárlással. :( Ennek fényében viszont már tagadhatatlan, hogy a Nokia nélkül a WP halálra volt ítélve.

[ Szerkesztve ]

(#47) Yany válasza Воланд (#45) üzenetére


Yany
addikt

Az meglepne, ha a htc ugyanannyiért kiszállt volna a droid piacról, mint amennyiért a nokia be sem szállt. De máshogy is megközelíthetjük: meglepne, ha a m$-nak ugyanannyit ér meg egy WP platformon mára már patinásan hangzó név megszerzése, mint egy droidon is csak nyűglődő brand.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#48) nikilauda


nikilauda
senior tag

Azt sokan elfelejtik,hogy a Nokia csúcsmobiljai nem éppen az olcsó kategóriában fociztak. Tehát jött volna a siránkozás, mint néhány jelenlegi androidos gyártónál. Ja és az elmaradhatatlan "kínai van feleennyiért jobb".

(#44) bok92: vagy egy párhuzamos univerzumban már használjuk is :)

[ Szerkesztve ]

(#49) Diamond500


Diamond500
senior tag

Én mindig is Nokia-s voltam, főleg a symbian tetszett nagyon, hogy megszűntek bizonyos korlátok.. de amikor a Nokia a WP felé indult el, kénytelen voltam más gyártó után nézni (HTC), mert kellett az a szabadság amit az android nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#50) tomee007007


tomee007007
őstag

Nagyon nagy kár! :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.