Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hoffman_


hoffman_
nagyúr

HTC tulajként a felsorolt programok döntő többségére a Sense jobb alternatívát kínál. Szórakozásra használt appokon kívül összesen 5-et tölöttem pluszban, battery indicatort, netcountert, 2 videólejátszót, és egy jegyzetprogit. Ezek közül 2őt a Sense nem tud, ezért kellett. Ja igen, egy fájlböngésző is kell, ASTRO-t preferálom én is. Hozzáteszem a cikk dúskál az appokban, lehet hogy újítok én is, de nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#52) aggleány válasza hoffman_ (#51) üzenetére


aggleány
addikt

A HTC Sense nem véletlenül van kikiáltva a legjobbnak. :K A HTC és a Galaxy S II tulajok biztosan nem fognak itt túl sok olyasmit találni, ami jó lesz nekik, de a többiek szerintem találhatnak néhány hasznos alkalmazást. Anno kezdőként én rengeteg progit töltöttem le, mindig figyeltem, hogy van-e valami újdonság, és az rögtön kellett. :DDD Most már lenyugodtam, én sem használok túl sok letöltött alkalmazást, annyit korántsem, mint amennyi a cikkben van.

(#53) hoffman_ válasza aggleány (#52) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Való igaz, hogy nekem androidos alapom csak HTC-től van, és nem próbáltam soha mást. Ebből adódóan sose értem ezeket a cikkeket, mert Sensnél ilyen baj nincs, aztán rájövök, hogy nem ebből kell kiindulni. Bár az előző HTC-n én is, mint az őrült, pakoltam az appokat :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) #13260800


#13260800
törölt tag

A szokott minőség! Köszönjük! :R

(#55) hallerúr


hallerúr
csendes tag

Respect, nagyon szép lista!

(#56) maszi99


maszi99
őstag

Ezt a nejemnek mindenképpen megmutatom, nagy őrültje a témának (telóknak), magam részéről is hasznosnak találom a dolgot !!! :K
Hajrá, csak így tovább uram :C

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#57) Henry1990


Henry1990
tag

11/10!

„A sikert legtöbbször azok érik el, akik nem tudják, hogy a kudarc elkerülhetetlen.”

(#58) tobal


tobal
tag

Lenne egy kérdésem: hogy lehet egy oldalra több widgetet is felrakni? (android 2.1-em van)

(#59) janes74


janes74
senior tag

Remek kis összefoglaló.Gratula! :C

(#60) TRob1 válasza maszi99 (#56) üzenetére


TRob1
veterán

"uram" vagy hölgyem? :Y

¤ R'n'R ¤

(#61) janes74 válasza TRob1 (#60) üzenetére


janes74
senior tag

:DD

(#62) aggleány


aggleány
addikt

hoffman_

Ugye hogy ugye? A HTCket nem véletlenül szeretik annyira, nagyon jól ki van találva a Sense. :K Nézegess meg egy más márkájú androidos telót, rögtön meg fogod érteni, hogy sokan miért gyűjtögetik a mindenféle alkalmazásokat. Az első androidos telefonjánál szerintem mindenki összeszed egy csomó appot, aztán később lenyugodnak a kedélyek, és megmarad az a pár darab, amit ténylegesen használ is az ember. Kinél több, kinél kevesebb. Nálam pl. több. :B

Dyra

Köszönöm. :R Te most inkognitóban vagy?

hallerúr, janes74

Köszönöm :R

maszi99

Mármint arra gondoltál, hogy "Hajrá, csak így tovább hölgyem"? :DDD TRob1 már megint megelőzött! :(((

Henry1990

Mi az a 11/10? :F

tobal

X8-ad vagy X10 Minid van, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#63) hoffman_ válasza aggleány (#62) üzenetére


hoffman_
nagyúr

10 pontból 11-et kapott az írásod :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#64) aggleány válasza hoffman_ (#63) üzenetére


aggleány
addikt

Ha tényleg erre gondolt, az jól hangzik! :K

(#65) Henry1990


Henry1990
tag

10-es skálán 11-es:)

„A sikert legtöbbször azok érik el, akik nem tudják, hogy a kudarc elkerülhetetlen.”

(#66) aggleány válasza Henry1990 (#65) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi. :D

(#67) tobal válasza aggleány (#62) üzenetére


tobal
tag

Igen, X8... miért, ez gondot jelent?
Ezek szerint ismered a típust, akkor lehet, hogy más valamiben is tudnál segíteni. Hogy tudnám 2.2-re vagy újabbra frissíteni a rendszert? Az ericsson adott ki hivatalos leírást, hogy hogyan lehet rootolni a telefont (csak még nem volt időm megcsinálni), szóval azzal elvileg nem lehet gond. Van vmi olyan főzött ROM amit tudsz ajánlani ehhez a típushoz?

(#68) maszi99 válasza aggleány (#62) üzenetére


maszi99
őstag

Akár úr, akár hölgy, az írás minősége jó :C , és ez a lényeg :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#69) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Borzasztó jó összeállítás, le is kapok párat a listádból! :C
Ezer köszönet! :R

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#70) aggleány


aggleány
addikt

tobal

Igen, ismerem. :K Azért gondoltam, hogy ezek közül van Neked valamelyik, mert ezek azok, amikre csak egy widgetet lehet kitenni egy oldalra.

Nézd meg ezt a topikot, ez az X8 saját topikja. Lasynek nagyon jó leírásai vannak mindenféle romcseréről és frissítésről. :K

A több widget egy oldalon nem 2.2-vel vagy romcserével oldható meg, ahhoz egy másik launcher kell. A launcher az az alkalmazás, amivel meg tudod változtatni a Home (kezdőképernyő) felületét. ADW Launcher, Helix Launcher, és még sok más verzió telepítésével tudod megoldani, hogy több widgetet is ki tudj tenni egy oldalra. A linkeken pontosan le van írva, hogy mit hogyan kell csinálni. A Home Switcher programmal tudsz váltani a launcherek között, és be tudod állítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett. Ha nem érthető, írj nyugodtan, szívesen segítek.

A linkelt oldalon érdemes szétnézned, X8 és X10 Mini a fő téma, főleg kezdőknek szóló leírások vannak fent. :K

maszi99

Nekem az "úrhölgy" is megfelel. :DDD

M3Ny3'T

Köszönöm, örülük, hogy tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

(#71) tobal válasza aggleány (#70) üzenetére


tobal
tag

Köszi szépen, ezt a hsz-t elmentem magamnak, nagyon sokat segítettél :).

(#72) aggleány válasza tobal (#71) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. Ha tudok, szívesen segítek. :K

Az aláírásomban megtalálod a linkelt oldal címét, úgyhogy akkor sincs baj, ha elvész valahogy a hozzászólás. :N

[ Szerkesztve ]

(#73) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Samba Filesharing nagyon jól jött, kábelfóbiám van :DDD

Nálam még alap program a flashlight, sokszor vettem már hasznát.
Aztán remotedroid: wifin keresztül tudod a számítógéped irányítani. Filmezéshez, zenéhez stb...

(#74) EmThor


EmThor
addikt

- aix weather
- simi clock / weather / battery

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#75) Tet12


Tet12
csendes tag

Jó írás!
bedobnék én is pár appot a közösbe.
AndroSensor: Megmutatja mit érzékelnek az érzékelők a telefonban.
Goggles: Egyszerű, okos QR kód olvasó, és internet eléréssel sudokut is fejt :)
gStrings: Akusztikus gitárt szoktam vele hangolni, de sok más beállítása is van.
SmartCity: BKV menetrend, gyakorlatilag a megállókban lévő táblákat tartalmazza.
Winamp: Zenelejátszáshoz.
Star Solitaire: Pasziánsz mellett még pár másfajta kártyajátékot is tartalmaz.
TuneIn Radio: Elég sok rádió internetes hallgatását teszi lehetővé, köztük a magyar rádiókat is.
WidgetLocker: Új kedvencem. Parancsikonok és widgetek elhelyezését teszi lehetővé a képernyőzár mellett.

[ Szerkesztve ]

(#76) Garf. válasza Tet12 (#75) üzenetére


Garf.
tag

Nem tud valaki valmilyen jó kód memória progit javasolni nekem?
köszi Garf.

(#77) Polllen válasza Garf. (#76) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mit?:D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#78) Garf. válasza Polllen (#77) üzenetére


Garf.
tag

A régebbi telomba volt kód memória, ahova belehetett irni dolgokat és csak kóddal lehetett hozzáférni.

(#79) foxi69


foxi69
tag

:R Hozzám hasonló kezdőknek nagyon hasznos összeállítás. Köszönöm, hogy fáradtál vele!

(#80) HPAA


HPAA
őstag

Samba Filesharing nállam hibával leáll defy-n
"unable to find a way to execute shell..."

5let valaki ?

************* censored

(#81) bozont válasza HPAA (#80) üzenetére


bozont
veterán

Telefon rootolva van és fent van a superuser? Mindkettő kell hozzá.

(#82) darál0w


darál0w
Jómunkásember

joféle válogatás. amikre szükségem van, azok már mind fent vannak és egyeznek is a cikkben szereplő appokkal. ;] :R

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#83) Joe.36


Joe.36
addikt

Köszönjük :-)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#84) freeapro válasza Tet12 (#75) üzenetére


freeapro
senior tag

A Goggles nem QR kód olvasó hanem képfelismerő (!) program.
QR kód olvasónak elég a Barcode Scanner.

(#85) Adamis válasza aggleány (#4) üzenetére


Adamis
őstag

De pl nDrive igen. Vagy Sygic Aura. Jepp!

(#86) ch003067


ch003067
addikt

Köszönjük :)

A TV24es progival TV-t lehet nézni, vagy mii ? :D

(#87) Adamis válasza ch003067 (#86) üzenetére


Adamis
őstag

Szerintem csatorna kínálat és műsor. Szerintem.

(#88) ch003067 válasza Adamis (#87) üzenetére


ch003067
addikt

Ááh, már kezdtem megörülni :O

(#89) TazLeacher válasza ch003067 (#88) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem lett volna egyszerűbb elolvasni, ha már a fórumtárs(nő) ennyit dolgozott vele?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#90) PaFec


PaFec
aktív tag

Nagyon jó a cikk. Köszönjük! Találtam benne hasznos cuccot, amit eddig nem találtam. Grat.

PaFec

(#91) aggleány


aggleány
addikt

Garf

Én ilyesmire a Pocket nevű progit használom, ingyenesen letölthető a Marketről. Megjegyez mindenféle dolgokat, ha akarod, Dropboxszal is lehet szinkronizálni.

Mindenkinek nagyon szívesen, örülök, ha találtatok benne olyasmit, ami tetszik. :K

(#92) llaszlo


llaszlo
veterán

Ez brutál jó lett. :) :)

(#93) luw2win


luw2win
őstag

Haha, az az ebreszto mintha a mennybol jott volna, ma aluttam el, mert nem ebresztett....remelem ez jo lesz. Sokszor elofordult hogy tulaluttam, de lehet kesobb rajottem hogy lehet nem is csorgott.. A cikk nagyon hasznos koszi szepen. Akar 2. verzioja is lehet :D :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#94) vante


vante
aktív tag

Keepscreen (vagy más) tud olyat, hogy telefonálás közben nem hagyja lekapcsolni a kijelzőt?

(#95) qqcqqc


qqcqqc
őstag

néhány kiegészítés:
ES File manager tud samba megosztást kezelni és ismeri az ftp-t is, szerintem jobb az astronál.
budapestieknek smartcity kötelező, teljes bkv menetrend és útvonaltervező.
a doc to go már Magyarországon is megvásárolható, nem túl drága és így teljes értékű office kezelő és pdf olvasó.
barcode scanner, vonalkód olvasó.
mixzing: multimédia, zene, film lejátszás.

úgy különben jól összeválogattad, csak így tovább...

(#96) gyuszmó válasza aggleány (#6) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszi szépen szuper írás,sok jó tippet kaptam :R :R :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97) petipetya


petipetya
nagyúr

Szia!
Gratulálok a cikkedhez! :C Süt róla a hozzáértés, például az ébresztéshez és a widgetekhez kapcsolt megjegyzéseid, melyeket a mindennapi tapasztalatok súgtak meg. Ezek birtokában bármelyik kezdő androidos bátran fordulhat hozzád - habár szerintem ez eddig is így volt. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#98) M0RGI


M0RGI
őstag

Használja valaki a Not Call Log Classic-ot?
Mit jelent benne az a beállítás, hogy: Car Home Enabled?

(#99) student válasza aggleány (#1) üzenetére


student
őstag

azt nem írtad hogy adfree androidhoz rootolt teló kell :U

(#100) dedike


dedike
addikt

Az írás ismét remek lett... ;)

Jó szerencsét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.