Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Ez egy remek hír, főként :) azoknak akik ezt a masinát hajtják, gondolom vannak páran!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#2) ofive


ofive
csendes tag

Pláne,hogy a telefon programja 10 perce azt írta,nincs új szoftver.

(#3) t0m4


t0m4
csendes tag

Nekem már kb 1hónapja 2.1 van...

(#4) ofive válasza t0m4 (#3) üzenetére


ofive
csendes tag

Akkor most miért nem talál a program semmit? :W

(#5) Scenic válasza ofive (#4) üzenetére


Scenic
tag

PC-ről nézed? Független? Várj néhány napot!

XPERIA Z2

(#6) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Először a mobilaréna verzió kapta meg, nem?:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7) Naras válasza z0d1AK (#6) üzenetére


Naras
őstag

Nem... :N

Én még nem láttam cikket, miszerint kijött volna a Mobilarena teló, ellenben már 2.1 csücsül az enyémen... ráadásul "hivatalos" updaterrel...

Másoknak meg már hetek óta az fut rajta :K

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#8) Inarus válasza Scenic (#5) üzenetére


Inarus
addikt

Szerintem már várt ő is "néhány napot". Még mindig nem kapja meg mindenki, pedig múlt héten beindult a dömping. :(((

[ Szerkesztve ]

(#9) ^Clown válasza Naras (#7) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kár érte, hogy nem készült el időre a Mobilarena széria.

(#10) pampika válasza z0d1AK (#6) üzenetére


pampika
őstag

A westelesek kapták meg először.
Az lg meg szeptemberre ígérte...
A voda meg még mindig nem jelzett, hogy ota lehetne szedni (ami már csak azért is idegesítő, mivel egyrészt a voda kezdte forgalmazni először és nincs windowsom, hogy lg pc suite-ot telepítsek, meg nem is akarnék)

(#11) Sefter válasza pampika (#10) üzenetére


Sefter
veterán

és ha beviszed a voda szervizbe nem csinálják meg 5 perc alatt ingyen.. :F

Psn ID: sefter_hun

(#12) jooker82


jooker82
nagyúr

Namost akkor vodásoknak van vagy nincs?? és ha van akkor a pc suitot honnan szedjem le,mert az lg honlapján nem láttam...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13) boba6


boba6
aktív tag

jó hogy én tegnap "megoldottam", mert a vodás még mindig sehol :W
amúgy 2.1-el nem ugyan az a telefon pedig még csak fél napja használom :K

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#14) mooattyi


mooattyi
csendes tag

Istenem de jó....végre normális a telefon, nem fagy, nem lassú....
A program: http://www.lg.com/hu/mobiltelefon/mobiltelefon-keszulekek/LG-Optimus-GT540.jsp
Terméktámogatás, és itt jobboldalt, PC suite. Sajnos frissíteni csak win alól lehet :(

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#15) jooker82 válasza mooattyi (#14) üzenetére


jooker82
nagyúr

köszi...
és akkor telepitem.. rádugom usb-re a telót és???mit kell csinálni,mert biztos elszúrom....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16) Inarus válasza jooker82 (#12) üzenetére


Inarus
addikt

Van is meg nincs is. Nézz be a fórumába! Az egyik srác is irta, h neki nincs, b.nője készülékén már rajta van, pedig egyszerre vették a vodánál.

(#17) roti86


roti86
őstag

Jobb későn, mint soha és legalább kijött rá. A 2.2-t már nem hiszem, hogy elkészítik hozzá, hacsak az xda-n nem :)

(#18) jooker82 válasza Inarus (#16) üzenetére


jooker82
nagyúr

de ezt honnan tudom meg h van e v nincs??a telefon kijelzi v hogy??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19) Inarus válasza jooker82 (#18) üzenetére


Inarus
addikt

A programban elég egyértelműen megtalálsz mindent. :)

(#20) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

f@sz kivan, vodás telómon még mindig nem eléthető pc suittal.

há mi folyik itt Gyöngyösön? :F :W *%@#

Aurea mediocritas

(#21) plus44


plus44
veterán

szeretem ezt a szolgáltatónként eltérő frissítést...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) Inarus válasza plus44 (#21) üzenetére


Inarus
addikt

Itt nem ettől függ.

(#23) pampika válasza Sefter (#11) üzenetére


pampika
őstag

Valószínűleg megoldhato, csak nincs rá jelenleg időm. Netem viszont van, így ota tök egyszerű lenne minden :U

(#24) AXisBOLD válasza pampika (#23) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ota<-ez mi ez? :)

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#25) AXisBOLD válasza pampika (#23) üzenetére


AXisBOLD
addikt

dábl

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#26) nemszamit


nemszamit
tag

Péntek óta 2.1 van nálam vodás optimuson (pc suitba megjelent a frissítés)
Másnál nem értem miért nem megy még.

(#27) Inarus válasza AXisBOLD (#24) üzenetére


Inarus
addikt

Over The Air, vagyis nem kell a géphez kötnöd.

(#28) AXisBOLD válasza Inarus (#27) üzenetére


AXisBOLD
addikt

legalább ezt tudom :)

köszi

Aurea mediocritas

(#29) Pubszon


Pubszon
veterán

Kb 1 hónapja van rajta a 2.1 Baltik, szerintem ez a nyelven kívül semmiben nem különbözik, úgy hogy hagyom is.
Meguntam a várakozást.
Szerintem mi kaptuk meg utoljára. :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#30) Lennier


Lennier
tag

Ez az LG PC Suite egy katasztrófa.
2 órája próbálom rátenni a frissítést, amit kijelez (a teló egyébként Vodás), de a biztonsági mentést valamiért képtelen végrehajtani... és ráadásul nem mindig ugyan az a probléma, hanem folyamatosan változik. Valamikor a készüléket sem ismeri fel, valamikor kiírja, hogy más program használja, valamikor felajánja a biztonsági mentést csak épp semmit nem lehet kiválasztani semmit, valamikor ki lehet választani, csak alul nem lehet az OK-ra kattintani, valamikor meg elkezdi a bizt mentést, de valamiért leáll (auto sleep ki van kapcsolva). Ilyen hulladék PC Suite-tal még nem találkoztam...

(#31) jooker82 válasza Lennier (#30) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem meg kijelzi h van elérhető frissités...a biztonsági mentést megcsinálja,de a letöltésnél nem csinál semmit,majd 5 perc múlva egy hibaüzenetet dob....
már v 5x próbáltam....
mi lehet a gond??vodás vok...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) atike


atike
nagyúr

Az elképzelhető, hogy hamarosan az újonnan vett (Vodás) készülék már alapból úgy jön, hogy 2.1 van rajta? Vagy ugyanúgy kiadják 1.6-al, és majd a user frissít ahogy akar / tud? Csak mert most rendeltem meg a céges előfizetésemre egyet, ami - mivel sok telefon lett rendelve - majd csak másfél hét múlva jön meg...

(#33) Sefter válasza nemszamit (#26) üzenetére


Sefter
veterán

tegnap frissítettem asszony telóját, szintén voda...
kb 5 perc volt mindennel együtt, azóta remek

Psn ID: sefter_hun

(#34) pampika


pampika
őstag

kerítettem wines gépet. felszenvedtem rá a pc suite-ot. végre egymásra talált gép és telefon. az eredmény pedig ez:
"a fájlok nem tölthetők le a szerverből, vagy a telefon nem csatlakozik"
ha megnyomom az egyetlen lehetséges ok gombot, akkor csatlakozás címen végtelen ciklusba megy át a program...

rég láttam ekkora okádék programot, amit ráadásul használni sem lehet. (jah már emlékszem, nokia pc suite-nak hívták, ami a saját mentését sem ismerte fel...).
és mi a vicces? a hivatalos oldalról leszedett verzió 04.13-i. van frissebb! 09.15 végű (thx 1 óra guglizás nemtomhány fórumon...). de arra nem hajlandó magát frissíteni, netről meg nem lehet leszedni...
kösz lg! :W

épp ezt beszéltük haverral, hogy ezt miért nem lehet pl javaban megírni, hogy ne legyen win függő??

(#35) viny válasza pampika (#34) üzenetére


viny
tag

+1
...nekem 09.16 végű van.

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#36) Lennier válasza Lennier (#30) üzenetére


Lennier
tag

Lehangoló végeredmény született.
Fél1-re sikerült a biztonsági mentés és el is kezdte szépen az update-et. Egészen 4%-ig jutott, amikor is megállt kommunikációs hibával. Írta, hogy szedtem ki a kábelt és az akksit, majd a hangerő le gomb nyomvatartása mellett dugjam rá a kábelt akksi nélkül, amikor megjelenik az Emergency Mode felirat akkor engedjem el a gombot és helyezzem vissza az akksit. Kb 2 órán keresztül próbáltam valahogy véghezvinni a folytatást, de a készülék azóta sem kapcsolható be, csak a kék háttéren az Emergency mode felirat díszeleg, amiből sehogy sem tudtam visszaállni a normál működésre... :(( :(( :(( :O :O :O :W :W :W
Azt hiszem irány a szerviz... Eddig több tucat frissítést csináltam már különböző telókon, de ilyennel még sohasem találkoztam... Ultragáz szerintem...
(Windows 7 + frissen letöltött PC Suite és GT540 driverek)

(#37) pampika


pampika
őstag

no, mostmár vki mondhatna vmi tuti infót (pl lg infó hivatalos felhasználó...), hogy mi a csoda van a frissítések, pc szutyok körül, mert ez így egyre nevetségesebb.

bár nem is, ez szánalmas...
eddig sosem volt lg telefonom. nem is akartam, de ez a modell tudásban papíron megfogott, élőben is elég meggyőző volt. de ezek után nem valószínű, hogy jó ideig újra lg-t választanék. és ha jól gondolom, vannak még ezzel páran így.(és mielőtt vki nagyon megmondaná a frankót, nem, nem emiatt az egy dolog miatt -> goto a saját topicja, van ott bőven gond és idegeskedés)

(#38) viny válasza pampika (#37) üzenetére


viny
tag

szem.szerint, én ennyit tudok segíteni infó ügyben: [link]

egy LG_info user tényleg erre nézhetne...

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#39) pampika válasza viny (#38) üzenetére


pampika
őstag

írtam már neki pm-et, hátha lesz vmi hatása :U

remek, hogy elvileg a vodával kezdődik a frissítés, csak senki se tudja, miért épp az kapja meg, aki. én aug elején vettem az első nagy hullámban, szóval ha vételi dátum alapján differenciálnak, akkor már épp itt lenne az ideje. de ahogy fentebb is olvastuk, volt, akinek pár hetes készülékre jött, míg másnak nem...

(#40) Pele bácsi


Pele bácsi
csendes tag

Üdvözlet az Uraknak!
Tegnap este nekem is sikerült gond nélkül frissítenem barátnőm Optimus-át. A fentebb adott linkről letöltöttem a Suit-ot, feltelepítettem majd automatikusan frissítette magát a program a legújabb kiadásra. Ezután már csak a telefonban kellett kivennem a pipát a "csak adattár" mellől (természetesen ezt a telefon beállításokban találtam) és már meg is találta a készüléket a szoftver. Ezután rákérdezett h akarom-e frissíteni mert h talált új szoftvert a telefonra (2.1), majd felkínálta az adatok biztonsági mentését is de én ezt kihagytam mert minden fontosat áthúztam az SDCard-ra hiszem ott nem került eltávolításra. Ezután ha jól emlékszem 11 percig tartott a rendszerfrissítés (közben volt azt hiszem 5 újraindítása a telefonnak de ez automatikusan ment egymás után). Eddig zökkenésmentes a rendszer, bár a névjegyeknél nem találtam meg h hogyan is lehetne ismét összekötni a kontaktokat a facebookos ismerősökkel...ugyanis ez az opció nem érhető el a névjegyek szerkesztésében!
(Ha esetleg erre valaki tudja a megoldást kérem ne tartsa magában)

A telefon Vodafone-os és szeptemberben lett vásárolva ha valakit ez még érdekel:D

Üdv:
Pele bácsi

(#41) House M.D


House M.D
tag

remek :)

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#42) #31342592


#31342592
törölt tag

Remek hír.. Végre kiadták a 2.1-et, úgy hogy már 2.3 lassan kijön más telefonokra. Csak fél évet késtek a frissítéssel. Ugyan már :DD :W

[ Szerkesztve ]

(#43) viny


viny
tag

hivatalosan még nincs kinnt a 2.1, nem is sikerül mindenkinek telepítenie...

Never underestimate the power of a sick mind!

(#44) Frankys


Frankys
csendes tag

Nekem sikerült fel tenni

(#45) jooker82 válasza Frankys (#44) üzenetére


jooker82
nagyúr

vodás vagy??és hogy kell??mert nekem még nem....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#46) Frankys


Frankys
csendes tag

T-mobilos vagyok és simán Update-ról kb 10 perc alat

(#47) pampika


pampika
őstag

kedves lg!

elmentek a jó büdös p*csába... a nagy agyon támogatott magyar piac, ugye? mikori a hír, hogy kijött a 2.1? 11.15.
11.19-én ígérte meg a kedves hivatalos lg fórumozó, hogy hétfőre jön a hivatalos válasza, hogy mi van már a roll outtal...azóta is válaszol.
úgy kell hálóval kapkodni az olyan gépeket, amin a tetves pc suite hajlandó magát frissíteni.
de sebaj, végre találtam olyan xp-t, amire fel is települt és még a frissítést is felrakta kb 10-ik alkalomra! majd ezek után közli, hogy "Niuncs elérhető frissítés". gondolom, már az is nehéz, hogy valaki elolvassa azt a nyomorult 20 ablak szöveget, amivel ez a remek program kommunikálni próbál a néppel.

ez így szánalmas. SZÁNALMAS. többet nem veszünk lg-t :N

(#48) viny válasza pampika (#47) üzenetére


viny
tag

+1

Never underestimate the power of a sick mind!

(#49) alabela


alabela
csendes tag

Szép napot!

Lenne 1 problémám! Feltettem a PC Suite-ot leszedtem a tel.számokat, üzeneteket, addig nem is volt gond! Olvastam ezt a cikket és úgy döntöttem frissítem a szoftvert a telefonon! Nem talált elérhető frissítést, gondoltam előbb magát a PC Suit-ot frissítem! Meg is történt, de azóta nem látja a telefont! Mit tegyek??? :W :((( Egyszerűen nem tudom "észrevetetni" vele a telefont...
Kérem, ha valaki tud segítsen! Előre is köszi!

(#50) Levi941127


Levi941127
senior tag

Hello mindenkinek! lenne egy kérdésem: t-mobilos vagyok, és ha beviszem egy t-mobil üzletbe, ott akkor felteszik nekem a 2.1 -et ??? :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.