Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) megott


megott
tag

Sziasztok!

Nekem egy 20 éves autóm (Mercedes W210) van, aki nem ért hozzá azt mondja, hogy milyen jól megy nekem, hogy újszerű luxus autóm van. Aki egy kicsit ért hozzá, hogy ez egy pénztemető, miért nem veszek kisebbet, újabbat. Aki ért hozzá, azt kérdi mennyibe kerül, hogy ilyen állapotban tudom tartani és mikor adnám el neki! :) 38 vagyok, mindig vigyáztam mindenemre, ha valamit használtan vettem, mindig alaposan rendbe szedtem, hogy az én igényeimnek megfelelő legyen és ne más mocskát nézegessem fogdossam rajta. Az autó is ilyen, meg kell adni neki ami jár és nem az alsó polcról válogatunk, akkor sem ha kevés pénz is van a tárcánkban, mert ahogy már jónéhányszor bebizonyosodott olcsó kerül a legtöbbe. Vezettem Swifteteket éveken keresztül, helyükön kezeltem őket, a motorjuk elpusztíthatatlan és igen venni kell rá négy normális gumit, ha nem akarsz leesni az útról, mi több meg is akarsz biztonságosan állni.
Ne arra figyelj mit mondanak mások, hanem arra miként leled meg az örömöd abban, ami neked fontos és értékes!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.