Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #21346560 válasza Sumptuous (#100) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát igen. Nem tűnik túl aktívnak...
Pedig most gondolkodtam egy vételen, mert igen jó áron lehet hozzájutni.

(#102) Sumptuous válasza #21346560 (#101) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Hol tudsz jó áron? :) Én 37-ért vettem régebben, azóta sem bántam meg. Ha a kinézetével nincs különösebb bajod, akkor gyugodtan vedd meg, a tudásábab nem fogsz csalódni! A lite után viszont jobban utánanéztem vásárlás előtt, szerintem azt nem éri meg megvenni ez helyett. Az akku is azért olyan kimagasló, mert lényegesen kevesebb dolgot tud. :R

Nem nagyon tudok olyan órát, amiben van olyan aod, hogy nem csak az időt mutatja, hanem a komplett számlapot, alacsonyabb felbontásban: [kép]
Feloldva pedig ilyen: [kép]
Mondjuk ehez kellett root, unlocked bootloader, stb. Szóval nem ilyen out of the box funkció.

Ez a kedvenc wf-em. ;) Kapott egy új szíjjat, így még kényelmesebb. :R

(#103) #21346560 válasza Sumptuous (#102) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#104) Sumptuous válasza #21346560 (#103) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ennyiért ne gondolkozz rajta! :Y

(#105) #21346560 válasza Sumptuous (#104) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pedig addig gondolkodtam, amíg úgy döntöttem, hogy nincs rá szükségem! :DDD

(#106) Sumptuous válasza #21346560 (#105) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha tudnád, milyen jó.. :D Nézd meg, hogy ösztönöz! ;]

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#107) #21346560 válasza Sumptuous (#106) üzenetére


#21346560
törölt tag

Engem nem tudna sajnos! Nagyon lusta vagyok! :P

(#108) Sumptuous válasza #21346560 (#107) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Tök jól követi az alvást is! ;]

Legalább felrázzuk a topikot. :D

(#109) #21346560 válasza Sumptuous (#108) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha másnak nem, hát annak jó! :DDD

Nem hiszem, hogy rajtam lenne alváskor! :P

(#110) #21346560 válasza Sumptuous (#108) üzenetére


#21346560
törölt tag

No, hát unalmamban csak vettem egyet! :DDD
Majd írok véleményt! ;)

(#111) #21346560 válasza Sumptuous (#106) üzenetére


#21346560
törölt tag

A Mi Fit app nem tud csatlakozni az órához, csak az Amazfit... :F

(#112) Sumptuous válasza #21346560 (#111) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Igen, meg ezt próbáld ki. [link] (A fizetős része is ajánlott! ) A gyári app elég szegényes ehhez képest szvsz. :R

(#113) #21346560 válasza Sumptuous (#112) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszi, megnézem! :R

(#114) brigore válasza #21346560 (#113) üzenetére


brigore
csendes tag

Jó, hogy ezt a linket idetetted, már úgyis meg akartam kérdezni, hogy a pár nappal ezelőtti hozzászólásodhoz csatolt kép milyen appból van :) Kipróbálom én is. Amúgy imádom az órát. És Total Commanderben ki lehet cserélni a letöltött témák hátterét, betűtípust is. Nem tudom, milyen programmal lehet nulláról csinálni hozzá témát, azt szeretném a legjobban.

(#115) #21346560 válasza brigore (#114) üzenetére


#21346560
törölt tag

A köszönet őt illeti! aureeel :DDD :R

(#116) brigore válasza #21346560 (#115) üzenetére


brigore
csendes tag

Tényleg, félrement, köszi ☺

(#117) brigore válasza Sumptuous (#112) üzenetére


brigore
csendes tag

Az előbb félrement, neked akartam irni köszönetképpen:
Jó, hogy ezt a linket idetetted, már úgyis meg akartam kérdezni, hogy a pár nappal ezelőtti hozzászólásodhoz csatolt kép milyen appból van :) Kipróbálom én is. Amúgy imádom az órát. És Total Commanderben ki lehet cserélni a letöltött témák hátterét, betűtípust is. Nem tudom, milyen programmal lehet nulláról csinálni hozzá témát, azt szeretném a legjobban.

(#118) Sumptuous válasza brigore (#117) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Örülök, hogy segíthettem. :R

Watchface/Óraszámlapok(?) pedig innen érhetőek el. (Csak a mobilapp jó, a weblap szünetel. ) [link]
[Ha lesz rá időm én is rakok fel pár számlapot, már beszéltem az app fejlesztőjével. ]

A letöltött wfz fájlokat az óra tárhelyén lévő "WatchFace" mappába kell rakni. Utána hosszan nyomod az óra számlapját és kiválaszod az újonnan bemásolt óralapot.

Érdemes az órára telepíteni az Amazmod-ot is, ezzel még több mindent fog tudni az óra. [link] Aki cserélt már telefonon romot/kernelt, az simán meg fogja oldani ezt is, aki meg nem, annak van angol leírás. Viszont ha nem tudsz angolul és a parancssor sem az erősséged akkor ne vágj bele.. :D

Új óralapot ps, notepad++ párossal lehet készíteni, de elvileg van kifejezetten erre készült program is, de még nem találtam meg - bár nem is keresem annyira. :D

(#119) #21346560


#21346560
törölt tag

Lebonyolítottam az első telefonhívást az órával.
Meglepően jó minőségű volt! :K

(#120) #21346560


#21346560
törölt tag

Hálisten nem kell sűrűn tölteni, de rohadt nehezen jön ki a töltőből! :((

(#121) #21346560


#21346560
törölt tag

Nos.
Használgatom.
Bár éjjelre leveszem, mert nekem kényelmetlen. Párna nélkül alszom, a karom a fejem alatt, így néha útban van.
Arra nagyon jó tényleg, hogy szóljon, ha fel kéne kelnem végre a gép elől, mert rohadt sokat ülök előtte, főleg a mostani hómofísz miatt...
Ösztönöz a mozgásra. Magamtól lusta lennék.
Aksi meglepően sokáig bírja.
Mit is mondhatnék... Megtaláltam a számomra legjobban látható/leginformatívabb kijelzőt, 99%-ban azt használom.

(#122) rosszkutya


rosszkutya
tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy valaki használja-e az óra saját, beépített lejátszóját, zenehallgatásra. Én most úgy döntöttem, hogy adnék neki egy esélyt, mert futáshoz jól jönne valami "zaj", ami kicsit megtöri a megszokott, ingerszegény útvonal monotóniáját, és nem szeretek telefont vinni magammal. Tegnap este fel is pakoltam a kiválasztott számokat, majd összepárosítottam a BT-fülesemmel (Mi Airdots Basic), hogy a hajnali futásnál már ne kelljen kísérletezgetni, meg a beállításokkal mókolni. Amikor este elindítottam a zenét, az hirtelen majd szétrobbantotta a dobhártyámat, akkora hangerővel szólalt meg, alig győztem lejjebb halkítani. Még meg is örültem neki, gondolván, hogy a hangerővel legalább biztos nem lesz gond... :))
...hát, meglepő módon nem így lett. :(( Mikor hajnalban, futásra készen, elindítottam ugyanazokat a zenéket, még full hangerőn is szinte élvezhetetlen hangerőt produkált, amit kb. még a saját légzésem hangja is elnyomott néha, és bármit is csinálok, ez azóta is így van, pedig az órán a legfrissebb PACEficator Multi ROM van, aminek a feature listáján ez is szerepel: "Enable Bluetooth volume boost". :F
Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi okozhatja ezt problémát, vagy hogyan lehetne újra élvezhetővé tenni a zene hangerejét?

[ Szerkesztve ]

(#123) Nabukin


Nabukin
tag

Sziasztok!

Örömmel látom, hogy ez a topik még mindig megyeget. Én is használok egy ilyen kis órát már vagy 4 hónapja. Amikor elkezdtem keresgélni, okos órát, akkor ezt a típust nem igazán vettem komolyan, aztán véletlenül "fedeztem fel", hogy mire is képes. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tényleg a teljes potenciáljához kell unlockolni, rootolni és egy másik rom-ot és Amazmod-ot tenni.
Ami most egy újabb pozitív meglepetés volt, hogy pár hete jött egy frissítés a romra/Amazmodra és az akku idő, ami kb 5 napos volt (AOD nélkül) az most felment 7-8 napra! Már az 5 nap is tök jó volt, de ez a 7-8 nap nagyon király. :)

Még korábban volt kérdés, hogy mi a túróra jó a wifi benne. Elvileg, ha mondjuk sok zenét akarsz áttolni telóról, akkor a wifi-t is használja, hogy gyorsabban meglegyen az adatátvitel. Ezen kívül ha telepítesz rá mondjuk facebook alkalmazást, vagy valami böngészőt (vannak), akkor tudsz netezni is wifi-n keresztül. Plusz fájlkezelő alkalmazással és vlc media playerrel az otthoni hálózaton lévő eszközök tartalmát is el lehet érni a wifi-re csatlakozva. Én pl a NAS-ról le tudtam játszani videót is az órán. Nem egy mozi élmény a dolog, meg nem is visz minden videó formátumot/felbontást az óra, de na, még ezt is tudja. :D

[ Szerkesztve ]

(#124) rosszkutya válasza Nabukin (#123) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia!

Nekem is megvan már jó 5 hónapja, de elsőre annyira nem tetszett, mert nagyon bumszli volt, alvás közben is kényelmetlennek éreztem, a számlapok sem igazán jöttek be, és az üzemideje is jóval szerényebb, mint az addig használt Bip-emnek, ezért inkább beújítottam "extrajóárasítva" egy GTS-t, mert annak a dizájnja és az üzemideje is szimpatikusabb volt. Így az elmúlt hónapokban azt használtam, a Verge pedig a fiókban pihent, és várta a szebb napokat, egészen két héttel ezelőttig, amikor is gondoltam egyet, és újra csatasorba állítottam a fióklakót, hogy újra megteszteljem, így hogy már kiismertem a Gétéest. Legfőképp a sportbeli képességei miatt kezdett el ismét érdekelni, mert januárban újra elkezdtem futni, közel 1 év kihagyás után, és a GTS-nek az aktivitás közbeni kijelzése egyrészt nem tetszik, másrészt, egyáltalán nem testre szabható, harmadrészt pedig nem képes mellkaspántos pulzusmérővel sem kommunikálni.
Láss csodát, a GTS teljes ismeretében már egy cseppet sem zavar a Vördzsnek sem a dizájnja, sem pedig a szerényebb üzemideje, mert tudásban (nem csak a sportok terén) bizony elég komoly köröket ver a GTS-re, főleg így, hogy én sem a gyári ROM-mal használom. A külseje most is nagyon tetszik a Gétéesnek, de mostmár csak egy szép játéknak tűnik a Vördzs mellett, pedig a külsejük alapján az ember pont a fordítottját gondolná, első ránézésre. ;)

Viszont jó néhány számomra is új dolgot írtál, amiknek egy részét ugyan nem igazán használnám, de puszta kíváncsiságból azért érdekelne ez az alkalmazás telepítés. Vagy ez csak a FB-ot jelenti? Illetve ez a VLC-s hálózati fájl elérés gondolom PC-oldali VLC klienst jelent, ugye?

Illetve, az is érdekelne, hogy Te milyen ROM-ot használsz, illetve vannak-e tapasztalataid a BT-lejátszás hangerejével kapcsolatban? Ez a 7-8 napos üzemidő is eléggé elgondolkodtatott, mert nekem szintén AOD nélkül, ez stabilan 4 napra jön ki. Igaz, ebben általában van 2db 1órás edzés is, folyamatos GPS használattal, de ekkora különbséget talán még az sem eredményezhet... vagy igen? :F

(#125) gombi175


gombi175
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem egy Verge-t és lenne pár kérdésem a szakikhoz.
Nem találom azt a funkciót, hogy a kijelző mindig menjen, vagy legalább sportolás közben.
A maximális sebességet csak síelésnél írja ki. Viszont síelés közben nem akar távolságot mérni. Nem igazán értem.
Ha leragasztom a hangszórót és a mikrofont akkor bírja a vízet?

Előre is köszi.

(#126) rosszkutya válasza gombi175 (#125) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia!
Mikor elindítod az adott sportot, megvárod, míg megtalálja a műholdat (zöldre vált a start gomb), és csak utána indítod? Mert nekem így gond nélkül mér mindent, bár igaz, hogy én csak a szabadtéri futás módot használom. Nálam, sport közben folyamatosan aktív a kijelző, csak halványan, és csuklóemelésre felerősödik a fényerő, igaz nekem a csuklóemelésre való kijelző bekapcsolás alapból be van állítva.
IP68-as védettsége van, ami azt jelenti, hogy úszásra hivatalosan nem ajánlják, de 1m-es mélységig, 30 percen keresztül minimum bírnia kell a vizet, mindenféle leragasztás nélkül is.

Szerk.:
A sportolás közben megjelenített adatok több oldalon kerülnek kijelzésre, amik között le-fel lapozással tudsz váltani. Ezen adatok megjelenítési sorrendjét pedig az Amazfit appon belül tudod szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#127) gombi175


gombi175
csendes tag

Szia!

Közben tettem egy próbát és csak elhalványítja a kijelzőt, majd feléleszti.
Nekem a max sebesség mutatása lenne a fontos, amit síelésnél mutat. Viszont síelésnél csak lefele méri a távolságot, síkon nem. Ha nincs távolság, nincs track és nincs mit menteni.
Apropó win7 drivert hol találok?
Köszi.

(#128) kovy79


kovy79
őstag

Meg tudná valaki mondani, hogy az elérhető rom frissítésről való értesítést hogyan tudnám letiltani? Már kezdem unni a napi 20-30 pittyegést...
Nem óhajtok frissíteni, mert tavaly már megjártam (nem volt az értesítéseknek hangja, így vissza kellett bűvészkednem az eredeti rom-ot).

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#129) Nabukin válasza rosszkutya (#124) üzenetére


Nabukin
tag

Szia!

Bocsánat nem volt időm eddig válaszolni, most se sok van. Van az órára VLC player, amit fel lehet telepíteni. (Az órában egy MIPS processzor van, és ez a VLC verzió támogatja ezt a procit.)

Az üzemidőt meg a legjobban a a GPS befolyásolja. Az sajnos nagyon sok energiát fogyaszt mindenféle eszközben. Én sportolásra nem szoktam az órát használni, így GPS-ezés sincs értelem szerűen. Viszont vagy 20 app be van állítva, amiknek az értesítéseit megjeleníttetem az órán (köztük részvény árfolyamfigyelő is pl. :) ).
Zenét hallgatni se nagyon szoktam hallgatni rajta, vele, még az elején próbálgattam BT fülessel, de nem vettem észre szerintem semmit.

Itt van jó néhány app, ami (jó eséllyel) működik az órán is. :)
[link]

(#130) rosszkutya válasza Nabukin (#129) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia!

Ugyan, semmi gond, nem sietek sehova. ;)

Akkor nem aggódom a 4 napos üzemidőm miatt, bár eddig sem tettem, mert a gyári ROM-mal ennél is kevesebb volt.

Köszönöm a válaszodat, és a linket is, majd átmazsolázom az appokat. :)

(#131) Nabukin válasza rosszkutya (#130) üzenetére


Nabukin
tag

Közben kíváncsiságból (meg mert véletlenül megtaláltam, hogy hol kell bekapcsolni :D ) kipróbáltam, hogy mennyit bír folyamatos pulzus méréssel az óra. Így, meg közben egy 40 perc GPS-es biciklizéssel 4 és fél napot húzta. Szerintem ez is elég jó azért, de inkább kikapcsolom a pulzusmérést és maradok a 7-8 nap üzemidőnél. :D

(#132) Sumptuous válasza Nabukin (#131) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én meg ilyen AOD megjelenítéssel használom.[kép] (A másodpercek is pontosan frissülnek) Reggel 4-től este 10-ig mutatja így az időt, és kijön a 3 nap használat. Folyamatos pulzusmérés, telefonszinkron, értesítések, néha még telefonálok is rajta -bár sok a panasz rá. :K Bár az igaz, hogy a GPS az ismert okok miatt nem nagyon van használva most.

Egyébként baromi jó ez az aod. Ilyenkor alacsonyabb felbontásra és a minumum alatti fényerőre vált. Biccentésre, duplakoppra pedig felold, és max fényerőn, teljes felbontáson mutatja a számlapot. [kép]

Viszont írjátok itt a másik romot. Én egy kínai alapokon nyugvó olasz(?) romot találtam, amit ki is próbáltam, de a legszélső baloldali képernyő kikapcsolhatatlan és hasztalan is egyben. Azon kívűl, hogy van benne egy kezdetleges magyar nyelv, nem sok előnyét láttam. Ti is azt találtátok meg, vagy van egy jobb verzió? :R

[ Szerkesztve ]

(#133) rosszkutya válasza Nabukin (#131) üzenetére


rosszkutya
tag

Az elég jó. Nálam sajnos valami miatt elég radikálisan lecsökkent az utóbbi időben az üzemidő, majdhogynem lefeleződött, ugyanolyan felhasználással már csak alig több, mint 2 napot bír ki. :(
Viszont, az egyik zenelejátszó, az általad linkelt listáról, részben megoldotta a problémámat, ugyanis élvezhető szintre emelte a lejátszott zene hangerejét, csak sajnos a fülesem gombjával nem hajlandó együttműködni, úgyhogy aktivitás mérés közben egyáltalán nem lehet irányítani, de hát ugye, minden nem lehet tökéletes. :D Mindenesetre, köszönet érte. :R

(#134) rosszkutya válasza Sumptuous (#132) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia!
Nem tudnád linkelni esetleg ezt a watch face-t, illetve amelyiknek korábban linkelted a fotóját? Előre is köszi! :R

(#135) Sumptuous válasza rosszkutya (#134) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szia! Amit használtam app, sajnos "bezárta" kapuit, (verge it) de telegram-on van egy csoport, ahol elérhetőek az ott megosztott fájlok. [link]
Az említett számlaphoz kicsit sokat kell visszagörgetni, de megéri. :) [kép] Itt egy direkt link hozzá: [link]
Érdemes megnézni a többit is, vannak igazán jók. Legtöbb támogatja a magyar nyelvet is. (Csak a nap nevét befolyásolja : "HÉTfő", "KEDd" a MONday, TUEsday helyett.)

A telepítéséhez kell az Amazmod is! [link]

A régebben használt óralapot most nem találom. Az a baj, ugyanaz a neve a mostaninak is, és felülírja..Viszont a telegramos csoportban biztosan megtalálod azt is. :R

Más: Nekem jelezett egy frissítést az óra, de nem raktam még fel, mert félek odalesz az amazmod meg az összes watchface. Használjátok már? Mi változott? Csak "bugfixes" volt a changelog-ba. :U

[ Szerkesztve ]

(#136) rosszkutya válasza Sumptuous (#135) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia! Ezer köszönet a linkért, és a Telegram csoportért is! :R Itt tényleg elég sok jópofa darab van. ;) A vicces az, hogy én is használtam a Vergeit appját, és pont akkor húzták le a rolót, amikor a "Te wf-edet" kerestem rajta...
Köszi, az Amazmodot is használom az elejétől fogva. ;)

A frissítés kérdését pedig passzolom, mert én utoljára úgy frissítettem, hogy direkt újrahúztam az órát, de engem is érdekelne, hogy valóban wipeol-e mindent? :F Illetve az is érdekes, hogy én azt is tőled tudtam meg, hogy egyáltalán van friss verzió, mert nem jelzett sem az Amazmod, sem pedig az óra, pedig be van állítva... :(

(#137) erzol válasza rosszkutya (#136) üzenetére


erzol
őstag

Szia!
Itt még lehet tölteni a számlapokat:

amazfaces

(#138) brigore válasza Sumptuous (#135) üzenetére


brigore
csendes tag

2 napja frissítettem 3.2.7.5-re és csak bug fix az újdonság.

(#139) rosszkutya válasza erzol (#137) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia! Köszi, igen, ez is fent van.;)

(#140) schmo07


schmo07
tag

Sziasztok !
Van olyan app, amivel jól (megbízhatóan) tud szinkronizálni?

Megvan már lassan egy éve, eleinte MiFit-tel próbálkoztam, aztán egyre ritkábban sikerült szinkronizálnia az adatokat, aztán Amazfit app jött, ami eleinte jól működött, de most már kezd elegem lenni, ötvenből 1 szinkron sikerül, amúgy azt mutatja, 100% szinkronizálás, de mégse megy át a telefonra az adat, totál üres :( Leválasztottam, újracsatlakoztattam , de persze így eltűntek az órából az adatok.
Az órát magát szeretem, de kellene valami, amivel telefonon is látom, mi történt

(#141) erzol válasza schmo07 (#140) üzenetére


erzol
őstag

Szia!
Egy ideje ezt használom.
Nálam rendben működik.
Notify & Fitness for Amazfit

(#142) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Strava és Verge működnek együt?

(#143) rosszkutya válasza szuszinho (#142) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia!
Tökéletesen (automatikusan szinkronizál).😉

[ Szerkesztve ]

(#144) szuszinho


szuszinho
őstag

IOS-en mennyire korlátozott a használata?

(#145) rosszkutya válasza szuszinho (#144) üzenetére


rosszkutya
tag

A hivatalos Amazfit app, ugyanazt tudja, iOS-en is, csak angol nyelvű a felület.

(#146) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok,elnézést hogy ide írok de nincs a lite verziónak topikja.Urim azt kérdezném,hogyha letöltöm a nekem tetsző oralapot amin az időjárás ikonnal is ott kéne lennie de nincs ott,akkor mit rontok el?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#147) rosszkutya válasza kbyte1024 (#146) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia! Itt sajnos nem biztos, hogy fogsz kapni releváns választ, ugyanis a két óra bármennyire is hasonlít egymásra, mégis teljesen más firmware dolgozik mindkettőn.
De ha tippelnem kell, akkor szimplán csak hibás lehet az általad kiszemelt órakép (watchface). Gyakran bele lehet futni hibás darabokba minden óra típusnál. Próbálj ki egy másikat, amin szintén van időjárás kijelzés, ha azzal jó, akkor helytálló a tippem.;)

(#148) kbyte1024 válasza rosszkutya (#147) üzenetére


kbyte1024
addikt

Köszönöm a választ. Sajnos egyiknél sincs kint az időjárás ikon.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#149) Nabukin


Nabukin
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tud rá megoldást. Használom a Verge-emet már jó pár hónapja, ugye Amazfit appal szikronizálok szépen. Amikor custom romot raktam rá, akkor valahogy az amazfit accountom eltűnt, egy úgy account jött létre, új felhasználói ID-vel, amiben nem voltak meg az addigi (pár hét) mért adataim. Nem foglalkoztam vele, így használtam az újjal. Közben telefont cseréltem és Titanium Backuppal visszaállítottam az Amazfit appot minden gond nélkül. Most viszont szintén telót cserélek, de sajnos ezt nem tudom rootolni (Huawei) és a Titanuim Backup-os módszert se tudom használni. Amikor be akartam jelentkezni az accountomba a régi elveszettbe lépett be, amiben az elmúlt fél év mérései nincsenek meg, csak a fél évvel ezelőtti 3 hét adatai. Ennek az accountnak más az ID-je is. Hogy tudnám visszaszerezni a 2. számú Amazfit accountomat? (A másik telefonon még megvan bejelentkezve az Amazfit app és az órával is össze van még szinkronizálva.)

(#150) vottokar


vottokar
senior tag

Sziasztok. Mivel Verge Lite fórumot nem találtam, és ahogy olvasom itt is szó esik néha róla, itt érdeklődnék.
Hosszas vívódás után berendeltem egy Verge Lite-t a halott miband2-őm helyett. Sajnos vénkori szemromlás miatt sem láttam már a mi2 halványuló kijelzőjét, úgy gondolom nem árt már egy kicsit növelni a számlapot. :B
Amúgy amire használnám (óra, üzenetek, emailek érkezésének jelzése, telefonhívás érkezésének kijelzése, elutasítása ha gondolom, reggeli órás zizegő ébresztés és relatív hosszú üzemidő) Ez alapján szerintem a Lite jobban megfelel nekem.
A Mibandot a Mifit-el használtam, ahogy olvasgattam ez működne a VL-el is. Vagy javasolt inkább az Amazfit-es verziója, esetlegesen a Notify & Fitness for Amazfit. A feladat amire kellene kb. a fentebb felsoroltak.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.