Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) brigore


brigore
csendes tag

Az érdekelne, hogy minek van benne wifi? Még az időjáráshoz is a telefon kell neki bluetooth-on, mindent csak azon keresztül kommunikál, kivéve a GPS, de az műholdas, tudtommal ahhoz nem kell internet. Szóval minek bele a wifi, mire jó?

Az óralap ötletet köszi. Itt egy oldal, ahol sok van, elsőre ezt találtam, ha valakit még érdekel: https://amazfitwatchfaces.com/
Van Verge, Stratos, Bip és Cor típusokra is, valamint konvertálni is lehet a Verge és a Stratos között.

[ Szerkesztve ]

(#52) garrotter válasza Etikusz (#50) üzenetére


garrotter
tag

Ezt nem tudtam, köszi az infót.

@brigore
És köszi az oldalt.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#53) Narancskoma


Narancskoma
tag

Kicsit bugyután néz ki. Eléggé könnyű már a iacon elfogadható áron, okos és szép órát találni.

(#54) erzol válasza Narancskoma (#53) üzenetére


erzol
őstag

Én is kételkedtem, de élőben meggyőzött.
Kb. 1 hónapja használom és megszerettem. ;)

(#55) brigore


brigore
csendes tag

Nem tudom másnak volt-e ilyen, az előző frissítés után, amikor az új óralapok jöttek, nem reagált a dupla koppintós élesztésre. A két nappal ezelőtti frissítés után ez helyrejött szerencsére.
Csinálhatnának csajos óralapokat is azért, mert még az amazfitwatchface.com oldalon is alig van olyan. És végül is, unisex óraként árulják.
Azt továbbra sem tudom, minek kell a wifi bele, mikor mindent a telefonon keresztül szed le. Nem jöttem még rá. De amúgy nagyon szeretem, nem csalódtam benne.

(#56) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az üveg mérete mekkora?

(#57) Vassy76


Vassy76
újonc

Sziasztok,
azt meg tudnátok mondani, hogy ha egy értesítést törlök az óráról, az a telefonról is törlődik vagy ott csicsereg nekem továbbra is, amíg magán a telefonon el nem olvasom (Note8)?
Köszi!

(#58) DrGonzo85


DrGonzo85
újonc

Sziasztok. Tervezem egy ilyen óra beszerzését magamnak. Az érdekelne, hogy az órát lehet magyarosítani? Előre is köszönöm

(#59) Nokedli999


Nokedli999
csendes tag

"Költői kérdés".

Egyszerűen nem tudok dönteni a Pace és a Verge között. Mind a kettő tetszik, a Pace talán jobban. Ugyanakkor most is egy sport órát hordok ami a Verge hasonló (nem okosóra). Használtan venném bármelyikről is legyen szó. Árban kb egy tizes van köztük. Csak azért tartok picit a Pace órától mert az ügye már másfél éves használtan kb. Nincs az már "szét nyúzva"? Meg volt ott valami frissítési para aztán 1 nap alatt lemerült stb. A másikról ilyesmiket még nem olvastam sehol. Van esetleg tapasztalata valakinek mind a 2 órával? Már már bosszantóan döntésképtelen vagyok :D

(#60) Etikusz válasza Nokedli999 (#59) üzenetére


Etikusz
tag

Szia!

Csakis a Verge! Nagyon megvagyok elégedve vele az utolsó frissítések megoldották az akkumulátor problámát. Előtte max 1 nap most meg 3. Rengeteg skin stb. Telefonálás is nagy segítség ha piszkos a kezem, nem te jól hallod a hívó fél kevésbé de a semminél több.

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#61) erzol válasza Nokedli999 (#59) üzenetére


erzol
őstag

+1
Nekem is nagyon bejött a verge 3 hónap intenzív használat után.
Rengeteg értesítés, nagyon sok híváskijelzés és 4 napig bírja egy töltéssel.
Ehhez mondjuk az Always on display-t ki kellett kapcsolnom, mert az nagyon merítette.

(#62) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Ezt a kütyüt illetve Honor Watch Magic-et nézegetem. Szerintetek melyiket érdemes megvenni ?
Nagyon izzadékony vagyok, futásnál az Amazfit Bip elbukik sajnos, és nem mér pulzust normálisan.
Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#63) Allien


Allien
veterán

Milyen appot használtok hozzá? Illetve, ugye a watchface-t mivel cserélitek (meg honnan lehet letölteni? :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#64) Etikusz válasza Allien (#63) üzenetére


Etikusz
tag

Pár hete vacalkol az amazfit és a Mi fit, régen a MI fit az Amazfitből vette az adatokat és írta magyarul az elemzéseket, de mostanság összevesznek. Amazfit maradt mivel a részletesebb.
Sima meghajtóként tudsz rá másolni a watchface mappában például innen

https://amazfitwatchfaces.com/verge/

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#65) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Amazfit app frissült. Hát jó szárul néz ki. A rohadt anyjukat azt.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#66) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!

Ha az ár nem számít melyik verziót érdemes megvenni az Amazfit Verge-t vagy a lite verziót? Az utóbbinál sokkal magasabb az üzemidő.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#67) Etikusz válasza < CyberBob > (#66) üzenetére


Etikusz
tag

Valamit valamiért, ha olcsóbb akkor kevesebbet is tud gondolom.

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#68) Allien válasza Etikusz (#67) üzenetére


Allien
veterán

Igen, lespóroltak egy hangszórót, és egy mikrofont. :K De, bluetooth 5-t raktak cserébe bele, ami ha másért nem, de energia takarékosabb tud lenni, ha jól tudom... :DDD Cserébe akksija tovább bírja. :B
Az üzem idő első kanyarban reálisnak látszik. Már 2 hete használom. Igaz, gps nélkül, de hívás jelzés, üzenet jelzés beállítva! Ez is fogyasztja a legtöbbet az óra szerint... ;]

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#69) < CyberBob > válasza Allien (#68) üzenetére


< CyberBob >
őstag

De kevesebb érzékelő is van benne, de azt nem tudom hogy ez a mindennapokban mennyire számít.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#70) zenefalo


zenefalo
csendes tag

Verge tulajoktól kérdezem, hogy nektek működik az időzítő jelzése, ha lejárt az idő? Verge Lite-om van, és az időzítő nem jelez, ha a kijelző kikapcsolt, csak ha feloldom kijelzőt. Szoftveres bug lehet, számomra bosszantó! Most rendeltem sima Verge-t, remélem, ott nincs ilyen gond.

(#71) zenefalo válasza < CyberBob > (#66) üzenetére


zenefalo
csendes tag

A Lite-ban nincs Always-on funkció, sokkal kevesebb a watchface, a sima verziós számlapok sajnos nem kompatibilisek a lite-val, ebben nincs mikrofon és hangszóró.

(#72) medica


medica
senior tag

Xiaomi Amazfit GTR-t vett már valaki innen? [link]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#73) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Azért az jó, hogy megvettem a Verge fullt, ami 5 napig megy, erre ott a Lite 20 napjával és a GTR a 40-el.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#74) Allien válasza zenefalo (#71) üzenetére


Allien
veterán

Azért a watchface mennyisége miért is számít? Itt is lesz majdnem annyi... Most is van egy rakat, és vannak, melyek jól is néznek ki! :K Kapható hozzá ugye szintén szíj, és egyéb védelem. Pl az én órám már kék! ;]

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#75) zenefalo válasza Allien (#74) üzenetére


zenefalo
csendes tag

Persze, nem az az elsődleges. De az always-on funkciót kihagyták a lite-ból, és karlendítésnél nem mindig villantja fel a kijelzőt nekem, valószínűleg ez is szoftveres hiba lehet.

(#76) juve600 válasza Allien (#74) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
mennyit bír neked egy töltéssel ?
:R

(#77) Allien válasza juve600 (#76) üzenetére


Allien
veterán

20 nap után még 20% felett volt! Viber üziket és a hívásokat jelezte. Volt pár anomália eddig. A lépéseket mindig jegyzi, de, az alvás figyeléssel voltak gondok. a 10. nap után volt eddig 2x, hogy 4 óra után nem mért alvást, és egyszer meg mintha nem aludtam volna... De ugye, folyt. köv.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#78) juve600 válasza Allien (#77) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#79) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Tudom, hogy ez a Verge topikja, csak ez a topik aktívabb, gondoltam hátha. :) Szert tettem egy Verge Lite-ra és az a jelenség adódott, hogy az óratémák közül az egyiket mindig bug-osan tölti le. Ezzel tudok valamit kezdeni vagy engedjem el? Köszi előre is a választ! :R

Sic Parvis Magna

(#80) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#79) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tárgytalan, megoldottam. Újra kellett tenni a Mi Fit-et. :R

Sic Parvis Magna

(#81) Allien válasza 30z.Samu (#79) üzenetére


Allien
veterán

Nem minden kompatibilis, amúgy. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#82) 30z.Samu válasza Allien (#81) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az oké, de ami ott van "gyárilag", az legyen már az. :D

Sic Parvis Magna

(#83) Allien válasza 30z.Samu (#82) üzenetére


Allien
veterán

Szerintem, egyik se gyári. Figyeltem, eleinte szinte alig-alig volt hozzá "téma". Valszeg, csak át vitték a verge-ről copy paste-val, azt hitték, ennyi elégséges. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#84) 30z.Samu válasza Allien (#83) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azért bízom benne, hogy lesz még. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#85) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Xiaomi Amazfit Bip utódjának kinéztem a Verge lite-ot.
Arra lennék kíváncsi, hogy a zenelejátszó kezelés iPhone-on működik? Milyen zene alkalmazásokkal kompatibilis? (Apple Music, Play music, Youtube music?) Kezelhető az órával a zene léptetés, hangerőszabályozás? Köszönöm.

(#86) Allien válasza dorika87 (#85) üzenetére


Allien
veterán

Mivel senkise válaszol, én se tudom, mi van ios alatt. De, androidon kezeli a spotify-t. Igaz, annyi, hogy egyet előre-vissza, megáll-indít. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#87) tomee72


tomee72
friss újonc

Sziasztok, stratos pace 2 kezeli a telefonon lévő file-kat pl. world, vagy pdf? Eetleg, lehet az órára adatot rakni? Vizsgára kellene, h segédanyagot tudjak közben böngészni.

(#88) dorika87 válasza Allien (#86) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm, most már megvan a választ, mert beszereztem egyet. Szépen kezeli IOS alatt a zenelejátszást és a hanegerőszabályozást is. (tesztelve: Apple music, Youtube music, Play music)

(#89) GuruZone


GuruZone
őstag

Sziasztok, másfél év BIP és 2 hónap GTR után kedden érkezik a Verge Lite-om. 21 ezret megért.

A GTR kaotikus GPS-e kib**zta a biztosítékot nálam, így visszatértem erre a sportos vonalra. Ha valami nyűgöm lesz, nem leszek rest rátok zúditani kérdéseim :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#90) balu1977


balu1977
senior tag

Valaki megnézhetné hogy kezeli e sport közben a gpx fájlokat úgy mint a stratos. Magyarul be e lehet másolni. Köszi

(#91) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Most lettem tulaja egy Verge Lite órának és óralapot szeretnék felvarázsolni rá!
Jelenleg Mi Bandage app-al van összecsatlakoztatva az óra önálló módban!
A kérdésem az, hogy óralapot szeretnék rá "varázsolni" de az istenért se megy fel rá!
A gyári 2 darab meg nem tetszik!
Van tippetek, hogy hogyan tudnék rátenni óralapot?
Köszönöm a választ!

(#92) GuruZone válasza Dimond G (#91) üzenetére


GuruZone
őstag

pl ezzel az appal: [link]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#93) Dimond G válasza GuruZone (#92) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm!
Siker!
Amit leszedtem ugyan ennek az app-nak a honlapjáról, azt átneveztem és egy másik alkalmazással (Notify & Fitness for Amazfit) látja és fel is rakja!

(#94) Throme


Throme
veterán

Helló!
Vettem páromnak egy ilyen órát és már az elején elakadtunk :B
Amazfit watch applikáció telepítve a telóra és bluetooth, wifi aktív, de egyikünk telóján se tudunk továbblépni az Amazfit regisztráción. Mindig azt írja ki a teló, hogy "nem lehet kapcsolódni a hálózathoz". Helyadatok is engedélyezettek az applikációnak.
Létrehoztunk MI fiókot, mert azzal is be lehet jelentkezni, de utána az óra megint kéri az Amazfit fiókot, és itt a kör bezárul.

Ebben tudnátok segíteni, hogy mit nem csinálunk jól?

kösz!

(#95) brigore válasza Throme (#94) üzenetére


brigore
csendes tag

Én valamiért leválaszottam pár hete, azóta nem tudom újrapárosítani.
Most akartam csinálni egy új profilt, mert több dolgot próbálgattam és semmi. Ugyanazt írja, mint neked, hogy nem lehet csatlakozni a hálózathoz.
Tuti nem nálunk van a hiba, hanem az appban.
Az értékeléseknél olvastam is hasonló reklamációkat, tehát nem vagyunk egyedül a problémával.

(#96) Throme válasza brigore (#95) üzenetére


Throme
veterán

Próbáld meg most. Ma reggel sikerült a párosítás. Én is arra jutottam, hogy az app-al van gond. Írtam facebookon, és emailben is a problémáról. Nem kapkodnak válaszolni... nem jól indul ez a dolog. Pedig az óra jó.

(#97) Throme válasza Throme (#96) üzenetére


Throme
veterán

Kaptam mailt a supportól. Náluk volt a hiba és kijavították. Így már pozitív a kép.

(#98) orbit76


orbit76
tag

[Design díjat nyert] , annyira azért mégsem ronda... :C

[ Szerkesztve ]

(#99) dorika87


dorika87
őstag

IOS-en meg lehet oldani az óratéma cserét? Kerestem, de eddig nem találtam rá megfelelő alkalmazást. Korábban Amazfit Bip-nél működött az Amaztools alkalmazás erre a célra, de Verge Lite-ra még nem találtam megfelelő appot.

(#100) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Üdv! Fú, nagyon aktív a topic. ;]

Egy hete vettem egy ilyen okoskütyüt én is..Azóta már került rá másik rom, rootolva is lett, stb. De nem tetszett meg a kínai alapokon nyugvó rom, nem ajánlom. Ugyhogy visszaraktam az US gyárit. Azon megy a root illetve az AmazBoost és AmazMod is. Van T9 keyboard, azon vissza tudok írni haveroknak pár szót, ha nagyon sietek és nincs idő elővenni a telefont. Egy szó mint száz, imádom ezt a kis órát. Sokkal többet és jobban ad funkciókat, mint azt bármilyen tesztben láttam/olvastam.

Viszont egy dolgot nem találok, lehet nincs is rá mód? Az értesítési hangot szeretném megváltoztatni. Kerestem már mindenhol (google, menü, telefonapp) de egyszerűen nincs rá opció. Ideiglenesen levettem a Warning sound opciót nullára, így csak rezeg, ezért nem idegesít az alap noti hang. De örülnék ha mégis szolna valami, ha új értesítés jön. Ha van valakinek ötlete, meghallgatom! :R

Kellemes edzést/pihenést mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.