Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) vlesi69


vlesi69
senior tag

Van ez a oldal ahonnét óraszámlapokat lehet letölteni https://sawfb.fabiobarbon.click/ . Valaki ismer még más oldalt ahol vannak még ilyen letöltések?

(#252) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Felraktam az uj firmware-t. Eddig a Night Run szamlapot hasznaltam, es mozgatasra bekapcsolt a masodperc mutato is. Oke, az idojaras ele kerult meg egy sport menu, szebb lett a hivaselutasitas, de a masodpercmutatot minden analog jellegu szamlapnal kilottek. Most mar van egy alvokepernyo, egy mozgasra felebredo szamlap, es egy harmadik, csak gombbal bekapcsolhato, teljes funkcionalitasu szamlap (eddig az utolso ketto ugyanaz volt night run-on). A masodpercmutato nalam nem szivta az akkut - kar, hogy ezt kivettek!

[ Szerkesztve ]

(#253) Dwatti válasza turbulencia8 (#252) üzenetére


Dwatti
addikt

A 2.8 rom alatt :
1. settings > common > watchface > second hand on és a gyári* analóg órán mindig látszik a másodpercmutató.
2. Common > backlight - és akkor mozgásra bekapcsol a kijelző és a másodpercmutató is látszik.
3. Activate on raise: mozgásra bekapcsol a fényerő - de nem aktív a képernyő

* wfz fájlok szerkesztésével meglehet jeleníteni a másodperc mutatót is ugyan úgy mint a gyári számlapoknál.

(#254) turbulencia8 válasza Dwatti (#253) üzenetére


turbulencia8
őstag

Tok jo, koszi! :) Kivancsi vagyok, hogy igy mennyivel fog jobban merulni az akku (eddig nyugalmi kijelzon nem volt masodpercmutato).

(#255) Opravel


Opravel
csendes tag

Sziasztok!

Valami gondja lett az órámnak...
Bekapcsolás után csak egy üres, háttérvilágításos képet ad a óra és nem indul el.
Valami reset-et lehet így nyomni rá?
Vagy csak a menüjéből lehet?

(#256) Dwatti válasza Opravel (#255) üzenetére


Dwatti
addikt

1. Usb csatlakoztatás > nyomd hosszan a bekacs gombot
2. Amazfit tool segíthet újra indítani stb (drivereket rakd fel ! )

(#257) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Hát nekem megint elpusztult a szerencsétlenje... Egyszer gariban cserélték, ez egy teljesen új óra volt, egy egy hónapot volt a karomon, és megint vége. Este még 75%-on volt az akksi, reggel mikor néztem volna az időt, ki volt kapcsolva. Fura. Felraktam tölteni, rohadt lassan töltött, 55% környékén le is húztam, egy óra múlva kb ki is kapcsolt. Azóta tölteni sem tölt... Csatlakozókat megtisztítottam, másik kábel, másik töltőfej, hiába.

Plumpy - A kultúrbölény

(#258) tothferenc


tothferenc
senior tag

Udv. Aposjelolt kinezte ezt az orat, es a hazai gari miatt szeretne itthon megvenni. Xiaomi hazai shopja ajanlott erre!? Ket eves garit irnak ra, es 10-14 napos beszerzesi idot (gondolom ok is kintrol rendelik). A magyar nyelvet mennyire maceras rarakni?! Tapasztalatok az akkuidovel? Pulzust nem merne rajta, max heti 1-2x 1 ora bringa, gps-szel.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#259) Dwatti válasza tothferenc (#258) üzenetére


Dwatti
addikt

Szia ez a fórum aktívabb itt kérdezz !

Xiaomi shopot nem ismerem kínai beszerzés, garancia valószínű bolti.

EuStock az ajánlott üzlet, jelenleg ahogy nézem most nincs de szerintem hamarosan ismét lesz.

[ Szerkesztve ]

(#260) workin válasza vlesi69 (#247) üzenetére


workin
senior tag

Szia
ez nálam is probléma, az utolsó frissítés óta , max 1 napot megy.
úgyhogy ha ez nem változik, megy is a kukába.

(#261) szarvi


szarvi
csendes újonc

Sziasztok.
Most futottam először hosszabbat és valami furcsaságot tapasztaltam. Futás végén leallitottam 6,5 km-et mert. Majd mikor vissza néztem az órán és a telefonomon is csak 6,02ot. Pedig még a térképen is látszik hogy már messze vagyok a 6-os km-ettől. Ötletek? valami rossz beállítás?

(#262) sulpster


sulpster
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Vettem egy Amazfit Pace órát pár hónapja vadi új, jótállásos!
A mostani idő visszaállítás után nem hajlandó a jelenlegi időt mutatni, pedig a telómmal szinkronizáltam.
Az órakép beállítás után pár percig tartja a beállított időt, majd visszavált a régi óraállásra.
Nem tudom járt-e így már valaki közületek, minden tanácsot szívesen fogadok a probléma megoldására!
Előre is köszönöm!
sulpster

(#263) F e Z o válasza sulpster (#262) üzenetére


F e Z o
veterán

Pont ugyanezért jöttem ide, ugyanez a gondom, nagyon zavaró.

H2O über alles!

(#264) sulpster


sulpster
újonc

Teszek fel pár óraképet, igaz nem magyar, de hátha valaki tudja használni!
https://data.hu/get/11496011/Orakepek.rar

(#265) F e Z o válasza sulpster (#262) üzenetére


F e Z o
veterán

Csináltam egy reboot-ot, orvosolta a problémát.

H2O über alles!

(#266) turbulencia8 válasza F e Z o (#265) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nalam is csak ennyi volt reggel, azota jo.

(#267) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello.Ma jön meg az amazfit pace órám melyik programot ajánljátok hozzá a telefonra?köszi előre is.Esetleg éedemes magyar romot rárakni?vagy elég a magyar szánlap meg a font apk?köszi

(#268) turbulencia8 válasza kirusz1 (#267) üzenetére


turbulencia8
őstag

A 259-es hsz-ben van egy link, abban a topikban talalsz valaszokat.

(#269) kirusz1 válasza turbulencia8 (#268) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi

(#270) drapy


drapy
újonc

Help!
Van egy Pace-m lassan két éves. Gyári 2.8.4.0 van rajta. Mindig rajtam van, heti 2-3 szor futok vele és 5-6 naponta töltöm. Minden ok volt vele eddig!!!
A hétvégén futás után megcsörrent a telefonom, ezzel egy időben az órám rezgett egyet és kikapcsolt. (csatlakoztatva volt BT.) Mikor visszakapcsoltam az órán láttam, hogy sokat merült reggel óta, ezért figyelni kezdtem és láttam, hogy kb. 4 percenként merült 1 százalékot. Azaz baromi gyorsan merült. Újraindítás, reboot nem segített. Gondoltam indítok egy új aktivitást de nem engedte, mert szerinte már ment a gps. Majd vagy ötödszörre csak elindult az aktivitás, majd megállítás után kérdezte, hogy a gps-t is leállítom? Igen. Ezután javult a helyzet és most kb. 10 perc alatt merül 1 százalékot - . De ezen már semmi sem javít ( újraindítás, reboot, factory reset, futottam is vele, de semmi. )
Valami ötlet? Megoldás? Gondoltam vissza kéne tenni egy előző szoftver verziót? Vagy a mostanit is fel lehet tenni újra??

(#271) adorjant válasza drapy (#270) üzenetére


adorjant
senior tag

Barométer lyuk talán elkoszolódott,próbáld meg kifúni óvatosan, az szokott hirtelen merülést okozni.

(#272) drapy válasza adorjant (#271) üzenetére


drapy
újonc

magasságot, légnyomást méri tökéletesen most is.....

(#273) sabrinho


sabrinho
tag

Sziasztok!

Egy ideje nem méri az órám a lépésszámot. Van esetleg valakinek ötlete, mi okozhatja ezt?

(#274) Fredo78


Fredo78
aktív tag

sziasztok!

Az én készülékem nem tölt. két töltővel és két fejjel probáltam. Az egyik fejjel már a multkor se siikerült, de most a másikkal se. Van valami praktika? Mozgattam picit takaritgattam a fogadó részt de nem veszi fel a töltést.
kuka?

(#275) kanyi51


kanyi51
senior tag

Sziasztok! Ha valaki meg tudná mondani , hogy hogyan tudja a hívásnál a hívó fényképet megjeleníteni, mert PL: a Vibernél megjelenik ha hívnak, de a normál telefonnál nem. Ügytudóm hogy elvileg ezt tudni képe . Jaa. Pace az óra.

(#276) PHenis


PHenis
senior tag

Sziasztok,

Egy ideje nem szinronizal rendesen az oram. Van, hogy azt mondja az alkalmazas, hogy nincs alvas adat pedig az oran van. Ma pl van alvas adat de csak a fele, tehat az latom hogy ejfelkor aludtam el, pedig az oran latom hogy sokkal korabban. Nem tudjatok, hogy miert lehet?

(#277) kanyi51 válasza PHenis (#276) üzenetére


kanyi51
senior tag

Sajna ez újabban valamiért így működik. Nekem ugyan ez van , aztán időnként majd egyszer helyrerázódik.

(#278) hungar


hungar
tag

Sziasztok, az órám töltő része megkopott és már nem érzékeli a töltést. :O Valaki nem tud forrást ahol lehetne venni egy új hátlapot?

[ Szerkesztve ]

(#279) kanyi51 válasza hungar (#278) üzenetére


kanyi51
senior tag

Alin láttam töltő bölcsőt , keress rá. Hátlapot nem.

(#280) Tibor691


Tibor691
tag

2 hónapja nagy megelégedéssel használok egy Amazfit Pace okosórát.
Nyaralást követően szerettem volna az apkInstallerrel telepíteni egy programot (eddig ment), de most a Win7 gépen ismeretlen eszközként ismeri fel az órát. A kábel és a töltőbölcső ugyan az. Más gépen (Win7, Win10) is megpróbáltam, de ott is az eszköz ismeretlen.
Az órát rebootoltam többször is, de a hiba nem szűnt meg. Factory reset talán segíthet?
A factory reset után a telefonon elmentett adatok visszatöltődnek az órába?

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#281) kanyi51 válasza Tibor691 (#280) üzenetére


kanyi51
senior tag

Ezek szerint Te is belefutottál, Pace gyári hiba. A bölcső és az óra csatlakozása szarakodik. Próbáld meg ,tisztogatni az óra érintkezőket. Nekem ez miatt 2 hetet ült szervizbe semmi láthatót nem csináltak , nem cseréltek semmit, de most még működik. De megint kezd néha nem kapcsol a töltése, kell szarakodni( ki-be ) a bölcsőbe, és egyszer csak megint működik. Ez van, nagyon nem tudsz mit tenni, én szgépröl töltöm, de ha nem ismeri fel a laptop akkor nem is tölt, pedig WIN 10 van fenn.

(#282) drpele válasza kanyi51 (#281) üzenetére


drpele
senior tag

A problémát okozhatja szennyeződés lerakódás: néhány hetente egy alapos, fogvájós - körkörös tisztogatás a pogo pin csatlakozók mélyedéseiben, s a hiba nem jelentkezik.

De lehet oxidáció is. A családban több Pace is van, de csak egyet érint ez utóbbi probléma. Ez esetben (egy kezdeti oxid réteg eltávolítást követően) a töltés utáni, apró cellux darabbal történő leragasztás vált be.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#283) KBear


KBear
tag

Sziasztok!

Egy pár napja nem tudom csatlakozásra bírni az órát az androidos zepp alkalmazáshoz. Pedig a wifi és a bluetooth is elvileg rendben. Az órát csatlakozottnak mutatja a program, számlapot tudok módosítani is, de az adatok valamiért nem mennek át, nem szinkronizálódnak.
Tapasztalt valaki valami hasonlót? Esetleg van valamilyen megoldási javaslatotok?
Köszönöm előre is!

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#284) kanyi51 válasza KBear (#283) üzenetére


kanyi51
senior tag

Igen, sajnálatod módon én is ezzel kínlódok, vagyis sokszor nem szinkronizál, vagy csak nem mindent sikerül szinkronizálnia. Tanácstalan vagyok , szinte mindent próbáltam már. Zepp le, . fel újra, . adat törlése, Telo újra indítása, óra újra indítása, kikapcs . bekapcs. De sajna semmi. Én is várnék 5leteket.

(#285) DamianB válasza kanyi51 (#284) üzenetére


DamianB
őstag

Megvettem a nagy akcióba de nem kapcsolódik nálam sem esetleg valakinek ötlete ? Mert így elég gagyi.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#286) kanyi51 válasza DamianB (#285) üzenetére


kanyi51
senior tag

Akinek nem megy!!! ITTpróbálkozzatok, keresetek rá az amazfit app régebbi verziójára. azzal megy nekem.

(#287) KBear válasza kanyi51 (#286) üzenetére


KBear
tag

Köszi az oldalt!
Hol találtál régi appot? Keresem, keresem...

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#288) kanyi51 válasza KBear (#287) üzenetére


kanyi51
senior tag

nem Zepp, hanem amazfit, keresöjébe ird be a Amazfit pace, és fogsz találni, ráadásul még magyar is, telora fel és megy

(#289) KBear válasza kanyi51 (#288) üzenetére


KBear
tag

Köszi! :R

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#290) kanyi51 válasza KBear (#289) üzenetére


kanyi51
senior tag

Müködik?

(#291) KBear válasza kanyi51 (#290) üzenetére


KBear
tag

Még nem próbáltam, munkában vagyok, majd otthon ránézek.
Egyébként sikerült elérnem egy szinkronizálást tegnap a zeppel is, de valahogy ez az új app nem az igazi. Jobb volt az amazfit... ha megtalálom, megpróbálom visszarakni.

[ Szerkesztve ]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#292) DamianB


DamianB
őstag

Én végül maradtam a zeppen akadozva de müködik :O na meg persze használom hozzá a notify appot az nagyon jó :K

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#293) [PATRIK]


[PATRIK]
csendes tag

Itt fent van az amazfit watch összes verziója és a zepp összes verziója is. (5.0.0-tól Zepp)

[link]

Én jelenleg az 5.3.2-es verziót használom, még nem volt vele semmi problémám, tökéletesen működik. De régebbi verziók is jók.

[ Szerkesztve ]

(#294) kanyi51 válasza [PATRIK] (#293) üzenetére


kanyi51
senior tag

kösz a linket

(#295) qltsar


qltsar
addikt

Sziasztok!

Van esetleg valami rejtett beállítás arra, hogy a kijelző feloldásakor 0.5-1secre ne kijelző lezárásakor mutatott időt jelenítse meg az óra, majd frissítsen rá az aktuális időre?

Pl. 21:30-kor zárt le a kijelző. Nem feloldva mutatja a pontos időt - 21:35 , viszont, ha feloldom, akkor 21:30 jelenik meg egy ideig, majd "frissít".

Reménykedem, hogy ez csak beállítás kérdése, vagy firmware verzió bug.

Találkoztatok már ezzel a problémával? Van megoldás?

Köszönöm!

(#296) gidano


gidano
tag

Sziasztok!
Lassan készülget a Zepp alkalmazás fordítása, használjátok egészséggel!
A blogon mindig megtalálod az aktuális frissítést és a részleteket!

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#297) mapal válasza gidano (#296) üzenetére


mapal
csendes újonc

Szia,
nekem nem sikerült a magyarosított zepp alkalmazás letöltöttem és frissitettem is, de egyik sem nyitja meg.
Segítségedet kérem hogyan tovább. :)

(#298) kanyi51 válasza mapal (#297) üzenetére


kanyi51
senior tag

Ha van fenn a telon Zepp, azt töröld le, és úgy telepítsd a magyarítottat.

(#299) mapal válasza kanyi51 (#298) üzenetére


mapal
csendes újonc

Szia, letöröltem a régit, telepiítettem a magyar verziót, sikerült is, de nem tudtam megnyitni, hibát jelzett.

[ Szerkesztve ]

(#300) DamianB


DamianB
őstag

Nálam alig számolja a lépéseket napi 20 ezer helyet 4 ezret mért. Nálatok hasonló hiba ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#301) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom jövő hónapban az óra vásárlásán. Jelenleg egy "olcsóbb" honor band 5 használok, de már rég tetszik ez az óra már csak a kialakitasa miatt is. Megéri még ezt venni? Vizet mennyire bírja pl ha strandra megyek lazán mehetek vele a vízbe? Használtan gondoltam venni, láttam szép állapotúakat. Van valami tipushibaja? Amazfit pace 2 stratosra érdemes pótolni?

Köszönöm előre is a segítséget! Szép hétvégét nektek!

Samsung A54 5G 8+256GB

(#302) Oldman2 válasza Becksman (#301) üzenetére


Oldman2
veterán

Az IP67 minősítés és a kor miatt én a strandot inkább hanyagolnám.

(#303) kanyi51 válasza Becksman (#301) üzenetére


kanyi51
senior tag

Minden vizet kerülni kell vele.Amugy ha olcson kapod és tökéletesen müködik akkor megéri. Használom amiota megjelent, és semmi hiba nem volt eddig.....kopp....koppp

(#304) Becksman válasza Oldman2 (#302) üzenetére


Becksman
őstag

Oh. :( amazfit stratos többet bír? Honor band 5 sokat voltam vízbe..

Samsung A54 5G 8+256GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.