Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) nismoka


nismoka
addikt

Ezen a az órán a frissítés letöltése valami kriminális... Ha már egyszer bele nyomorgattak wifi-t is akkor igazán azon frissíthetne, nem a tetű BT-n... Mostanában a GPS jelet is nehezen találja, amennyire jónak tűnt az első hetekben, most annál jobban kezdem utálni.

[ Szerkesztve ]

(#62) farkas26


farkas26
tag

A Gtr 2-tő sűrűn kap frissítést?

"A jövő sem a régi"

(#63) nismoka válasza farkas26 (#62) üzenetére


nismoka
addikt

Nem sűrűn szerencsére mert a hajam kihullana...

[ Szerkesztve ]

(#64) Zalan120


Zalan120
friss újonc

Azt tudom, hogy a futások/tekerések adatait GPX fájlként ki lehet exportálni pl. Stravába, de GPX fájlt az órára is lehet importálni? Erre sajnos sehol nem találtam megerősítő infót. Pl. Amazfit stratos 3 esetén működik, ott wifi-n keresztül PC-ről húzzák be az óra 'Gpx Data' mappájába: https://youtu.be/5-TR5QmcUoQ
Azért érdekelne, mert a gpx 'vaktérkép' nekem elég fontod lenne bringautakhoz.

(#65) nismoka válasza Zalan120 (#64) üzenetére


nismoka
addikt

Nem lehet.

(#66) Zalan120 válasza nismoka (#65) üzenetére


Zalan120
friss újonc

Köszi az infót. Közben a Galaxy Watch Active 2 felé tendálok; sokkal többet tud, nyílt oprendszer, több térkép app stb. Az üzemidő kárára. De majd meglátjuk mennyit bír.

(#67) farkas26 válasza Zalan120 (#66) üzenetére


farkas26
tag

A kollégám meg pont az Active 2tőt adta el most, berágot rá, hogy max 1-2 nap az aksi idő és és hiába kapta meg az óra az EKG mérés ha nem samsung telefonod van akkor nem tudod használni. A feleségemnek pedig az Active 1estét cseréltünk le egy Gts2 minire. Én meg a straos3-mat szeretném lecserélni Gtr2 - re.

"A jövő sem a régi"

(#68) ThorsHUN válasza farkas26 (#67) üzenetére


ThorsHUN
őstag

En két db GTR 2e-t próbáltam, de mindkettő GPS-e egy rakás fos. Szerintem a HR szenzor sem túl jó. Futás-gyaloglás-repeat edzést csináltam, a mi watchon szépen követte a pulzusszámot fel le fel le a GTR2e-n meg recés de kb stagnáló pulzust mért.
A GPS az egy vicc. Allandoan eldobja a kapcsolatot. Nem viccelek, gps available, gps unavailable, gps available, gps unavailable... ez a Dunaparton, direkt feluzott dzsekiujjal.

(#69) zseko válasza ThorsHUN (#68) üzenetére


zseko
veterán

Nálam a GTR 2e gps-el nem volt semmi nagyobb gondom, de én nyíltabb terepen futottam. Lehet kipróbálom hogy viseli, ha holnap reggel beállítom biciklizésre, kocsival munkába menet. ;] A HR szenzor az valóban furcsábban követi le a pulzust. Olyan, mintha az első pulzuscsökkenés után nem venné vissza fel a fonalat, csak problémásan. Meg eléggé meg kell húzni a csuklón a szíjat, hogy stabil legyen, úgy kicsivel jobbnak tűnt.

HR24.hu

(#70) farkas26 válasza ThorsHUN (#68) üzenetére


farkas26
tag

A feleségemnél nincs gond a GPS-el (Gts2 Mini) sőt hamarabb talál GPS jelet mind a stratos 3-mam. :((( Hr szenzor szerintem elfogadható. Ez az utolsó 2 futása.
Az Active 1 -nél, se volt probléma GPS-el de a pulzus méréssel annál több, sokszor eldobta a pulzus mérést és nem volt hajlandó mérni, vagy össze vissza mért.

"A jövő sem a régi"

(#71) zseko


zseko
veterán

Megnéztem a GTR 2e GPS-ét biciklis módban vezetés közben, volt benne egy kevés külváros (nem túl magas épületekkel), pár kilométer erdősebb rész (mátrában), falvak, a többi nyíltabb. Egybefüggő, nem dobta el a jelet. A kanyarokat, főleg a nagyobbakat, nem annyira szereti, ott képes lemászni az útról.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#72) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nekem ilyen eredmények jöttek ki.
Egy kb 7 km-es séta a strava (telefon) / GTR 2e / Mi watch

Futás - gyaloglás - futás - gyaloglás HR: (Mi Watch / GTR 2e)

Ugyanez GPS-en GTR2e/Mi Watch/strava(telefonGPS):

(#73) farkas26 válasza ThorsHUN (#72) üzenetére


farkas26
tag

Nem semmi, valami gond van GPS-ével :( , Hrt meg egész jól mutatja szerintem.

"A jövő sem a régi"

(#74) zseko


zseko
veterán

Újra megnéztem, ugyanúgy szakadásmentes az útvonal, mint tegnap. Most direkt úgy vezettem (21km) hogy a pulóvert is (a fotón kicsit látni, fehér) és a kabát ujját is ráhúztam amennyire lehetett, valamint szinte végig lent fogtam a kormányt. [kép]

Holnap kipróbálom séta, vagy futás módban, hátha a biciklis mód máshogy működik.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#75) zseko


zseko
veterán

Kipróbáltam a futás móddal, na ez már nem egybefüggő. Vagyis lényegében csak azok a szakaszok vannak meg, ahol 40 alatt haladtam, ahol többel mentem mint 40, ott az hiányzik, tehát gondolom van benne egy 'sebességlimit'.

HR24.hu

(#76) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Most érkezett meg az amatfit gts minim, Zeppel párosítottam de hibát ír ki az update-nél. Valaki ötlet? OP6

Olvastam annó valami "olasz melóról" kell majd alkaaznom az ékezetekhez? Köszönöm a válaszokat

(#77) nismoka válasza HuSzy1990 (#76) üzenetére


nismoka
addikt

Próbálkozz egyszer csak sikerülni fog, de idegesítő egy béna megoldás...

(#78) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Sikerült másodikra, köszi. Ékezetek vannak, viszont néhány smile kínai jel lesz, de gondolom az normális. Igazából annyi rosszat olvastam róla mostanában, hogy esélyes, hogy élek a 14nappal. Majd alakul.

Köszönöm a segítséget!

(#79) nismoka válasza HuSzy1990 (#78) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem is vegyesek az érzéseim az órával kapcsolatban, alapvetően azért elégedett vagyok vele, de vannak nagyon bosszantó hibái is. Nem ez az elsődleges sport tracker-em és okos órám ezért maradhat. ;) Hibátlan eszköz sajna meg nem létezik amúgysem...

[ Szerkesztve ]

(#80) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Persze igazából én munkához vettem, hogy lássam ha hülyeség miatt keresnek. Arra valószínűleg jó lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.