Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ThorsHUN válasza farkas26 (#50) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hi!
Egyik kezemen GTR 2e a masikon Xiaomi mi watch.
Tesztelem oket.
A GTR 2e pozitivuma az, hogy gyorsabban megerkeznek ra az ertesitesek, nem tul jelentos, kb fel masodperccel elobb zizeg mint a mi watch.
Sokan szidjak a zepp aplaklamazast, nekem pont, hogy tetszik. Reszletesen megtekinthetoek az adatok.
Az ora (szurkeben van nalam) egyszeruen gyonyoru. Ezert faj a szivem erte.
A PAI nagyon motivalo tud lenni.
Beallithato a folyamatos pulzusmeres is, hogy hany percenkent merje.
Importalhatoak az adatok Google fitbe es stravaba!!!

A menurendszere eleg bonyolult, de ezt meg megszoknam.
Viszont harom dolog van ami nagyon nagy csalodas:
Kabatban a gps seta kozben folyamatosan elveszitette a jelet. Amikor talalt akkor is nagyon durvan mellelott. Kacskaringos volt az egesz. De ilyen 1,9 km-re mert 2,8 km-t...
A masik a HR szenzor. Ugy futottam, hogy 1 perc futas egy perc seta. A mi watch gyonyoruen hozta a HR gorbet. Fel le fel le. A GTR 2e nem talalt muholdat, szoval buktam az egeszet ebbol a szempontbol, es sokkal szetszortabb es kevesbe lathatoak ezek a hullamok. Kozben is neztem. Futas vegen amikor vert a szivem a mi watch hozta a 138-143as pulzust, a GTR 2e akkor meg csak 125nel tartott aztan maszott fel 130 fole.
A harmadik meg az uzemido. Csutortokon 1kor vettem le mindkettot a toltorol a GTR 2e nem talalt GPS-t a mi watch igen. Igaz, hogy nehany orat a GTR 2e allways on displayen volt.
Jelenleg GTR 2e 75% mi watch 86%

Szoval hiaba SOKKAL szebb a GTR 2e, hiaba tetszik nekem az app, hiaba van strava/google fit/gtx vagy milyen import, egyszeruen szar adatokat mer. Meg tesztelem, de egyelore ezek a meglatasaim. Gyorsan kb azonnal megmutatja a szamlapot, olyan vibralast allitasz be amilyet akars, kicsit erosebb a vibralasa mint a mi watchnak, stabil a kapcsolat a telefonnal, mukodik az offline hangparancs, minden ok meg az uzemidovel is ki lennek bekulve, de ez a gps/HR nem az igazi sajnos.

(#52) Jimmbo válasza ThorsHUN (#51) üzenetére


Jimmbo
csendes tag

Hát most nagyon csalódott lettem. Már majdnem megrendeltem a GTR 2e-t. De nekem pont ezek a negatívumok a legfontosabbak. Pontos GPS nyomonkövetés és HR. Elsősorban a futásaimhoz keresek olyan elérhető áru órát amiben megfelelő a GPS. Eddig egy MI Band-et használtam, de mostmár nem szeretnék telefont magammal cipelni. A Wear alkalmazás sokkal gyengébb a Zepp-hez képest?

(#53) zseko válasza ThorsHUN (#51) üzenetére


zseko
veterán

Na igen. A HR-t mozgás közben még tesztelem, nyugalmi helyzetben tudok vele szinte ugyanazt mérni mint a vérnyomásmérővel (+1, +2 értékkel nagyobb csak), de nagyon el kell találni hozzá a pozíciót. Ez az Spo2-re fokozottabban érvényes. Csak hát mozgás közben lenne érdekes.
A GPS-t most teszteltem, pár helyen jó 6-8 méterrel az út mellé jelöl, egy szakaszon meg úgy megy mintha részeg lenne. Most visszanéztem a régebbi mentéseket, mikor a MiBand2 volt, az jobban az úton maradt, bár annál is voltak (egy-két esetben jelentősebb) durvább melléjelölések, hiába a telefon GPS-ét használta.
Holnap lefutok meg lebicajozok pár útvonalat, ha bírok, amit régebben a MiBand2-vel megtettem.

HR24.hu

(#54) farkas26 válasza ThorsHUN (#51) üzenetére


farkas26
tag

Köszi szépen, bár nem túl biztató a negatívum, számomra Hr meg Gps fontos. Tudom nem orvosi műszer de azért megközelítőleg pontos legyen. Nekem startos 3 van de ezekkel nincs gond Hr-el meg a Gps-el de a kalóriával annál jobban, számomra bosszantó. Bár a feleségemnek Gts 2 mini van de ott jó gps meg a pulzus is, ott az órán nem teljesen jól jeleníti meg a gps útvonalat de ha zeppbe belépve már jól mutatja.A gts 2 mini egy Samsung activ-ét váltott, ott az üzemidővel volt gond,meg a pulzus méréssel ha izzadság került az óra meg a bőr felület közé azonnal eldobta pulzus mérést az óra.

"A jövő sem a régi"

(#55) HunUr


HunUr
újonc

Sziasztok!
Xiaomi Note 8T telefon.
A Zeppben a Call via watch parancsot nem lehet bekapcsolni. Kiírja, hogy nincs az óra kapcsolódva, persze kapcsolódva van, aztán kiír egy no target kezdetű hibaüzenetet. Vagyis nem jelzi az óra, ha telefonhívás van. Update volt. Tipp?

(#56) ThorsHUN válasza HunUr (#55) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Unpair es ujra. Hatha ugy mukodik. Esetleg keress vagy app vagy ora firmware frissitest hatha.

(#57) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Allapotfrissites:
Csutortokon 1-kor vettem le toltorol mindket orat.
Amazfit GTR 2e: 56% (4 nap utan. 2 napos töltöttség: 75%)
Xiaomi mi watch: 62% (4 nap utan. 2 napos töltöttség: 86%)
Volt benne ugyanolyan 20 perces GPSes futas, plusz még egy oras GPS seta is.
Az amazfit az utolsó futasnal - bar direkt felhuztam rola a pulover ujjat - folyamatosan eldobta megtalalta, eldobta megtalalta a GPS jelet. Szerintem ez egyedi hiba lesz, ma vissza is kuldom. Olyan borzaszto utat rajzolt, hogy kb otszor mentem at haztombokon es egyenes vonal helyett bele a dunaba meg be a parkba a masik iranyba...
HR tekintetben a xiaomi megint jobban hozta a hullamokat, az amazfitnek egy teljesen ki is maradt egy intervallumban folyamatosan 85-os ritmust mert a tobbiben viszont hozta a vart erteket (130 korul).
Szerintem mindket ora olyan 10 napos idot tud produkalni Allways On kijelzest mellozve folyamatos HR mellett.

(#58) zseko válasza ThorsHUN (#57) üzenetére


zseko
veterán

Én is teszteltem az Amazfit GTR 2e-t. 23-án töltöttem, AOD kivételével minden bekapcsolva, 1 perces pulzusfigyelés (tegnap este mondjuk átraktam 5 percre). Háromszor futottam GPS-t használva (11, 14, 19 percet), és volt 40 perc egyéb tevékenység, amit a óráról indítottam, csak nem kell hozzá GPS. Rengeteget próbálgattam a manuális Spo2 mérést (napi szinten minimum tízszer az tuti), plusz mellette még külön a pulzusmérést, hasonlítgattam a vérnyomásmérőhöz, és a telefonban lévőhöz. És vagy két tucat óralapot kipróbáltam, cserélgettem, meg az üzeneteket néztem rajta, hogy küldi át (azt nem sűrűn kapok egyébként). Most tart 36%-nál, így ezzel maximálisan meg vagyok elégedve.

A pulzus, székben nyugodtan ülve tesztelve, nem tér el jelentősen sem a vérnyomásmérőnktől, sem a telefonba beépített mérőtől (S8+). Általában 2 ponttal magasabb értéket mutat, de volt, hogy ugyanazt. Az Spo2-t csak a telefonban lévőhöz tudom hasonlítani, ahhoz képest szinte mindig alacsonyabb értéket mutat, nem mellesleg macerás, és elég nehéz leméretni. Edzés közben jelenleg nem tudom mihez viszonyítani, nincs más eszközöm, igaz van egy MiBand2, de nem működik egyszerre a kettő ugyanazzal a fiókkal, ehhez majd egy másik fiókot kell csinálnom ha egyszerre akarom tesztelni.
Na meg a Heart Rate-et nem tudom mennyire reális, a Pace és a Cadence értékeken egész jól nyomon követhető, hogy mikor kellett leállnom a futással és sétálnom (átestem ezen a sz@ron és eléggé levitt mindent, kitartást, állóképességet, :((( :(), ez viszont a HR-en nem annyira látszik.
Bár a futás után tíz perccel is még 95-100 környékén járt a pulzusom, így lehet, hogy a betegség miatt most kevésbé változik olyan gyorsan, mint régen (emlékeim szerint). Ezt konkretizálni viszont szerezni kellene egy mellkaspántot.

A futást úgy teszteltem, hogy egyszer volt az óra, másodszor meg (egyéb híján) a telefonon elindítottam a Google régi (azóta már nem elérhető, de nálam le van mentve) Saját útvonalak appját. Hát, az óra GPS-e igencsak az árokban, meg más portáján ment... :) Az app se tartotta tökéletesen az úton, a kanyarokat általában levágta az is, de az óra által adott nyomvonaltól azért jobban néz ki. A GPS-t egyszer sem dobta el, ebben nem tudom mennyire játszik közre, hogy nem házak között szaladgálok, hanem vidéki vagyok, és több mint fele nyílt(abb) terület.

A Google-s app 2.9km-t írt, a Zepp 2.97km-t. Viszont, kimentve mindkettőből a GPX adatokat, és egy hirtelenjében letöltött appban megnézve az már azt írta, hogy a G-s app 2.900km, a Zepp 2.918km.

A GPS-ről még annyit, tegnap az udvaron futkároztam a 11 percet, na, hát az... elég érdekesre sikeredett :DDD ott azért igen szépen 'maszatolta' a térképet az útvonallal, még a szomszédok kertjeiben is futottam :DDD

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#59) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy Google pay-jel lehet vele fizetni? Mármint revoluttal

(#60) cr7 válasza HunUr (#55) üzenetére


cr7
csendes tag

Nekem is ez a problemam volt
Itt van hozza hasznalati, ez alapjan sikerult:
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://xiaomi.hu/custom/xiaomi/image/data/srattached/xiaomi-amazfit-gtr2-manual-hu.pdf&ved=2ahUKEwiO7Nf_ld_vAhUjl4sKHSTGDHcQFjAAegQIBRAC&usg=AOvVaw2EoBs2RMUr4WBzdCddTiSt

Igazából annyi csak hogy az oran kell a settingsben a Bluetooth menupontban megtalalni es kivakasztani a telefont (utobbin kegyen bekapcsolva a Bluetooth lathatosag/kereses. Igy lehrt oket parositani hivasra.

(#61) nismoka


nismoka
addikt

Ezen a az órán a frissítés letöltése valami kriminális... Ha már egyszer bele nyomorgattak wifi-t is akkor igazán azon frissíthetne, nem a tetű BT-n... Mostanában a GPS jelet is nehezen találja, amennyire jónak tűnt az első hetekben, most annál jobban kezdem utálni.

[ Szerkesztve ]

(#62) farkas26


farkas26
tag

A Gtr 2-tő sűrűn kap frissítést?

"A jövő sem a régi"

(#63) nismoka válasza farkas26 (#62) üzenetére


nismoka
addikt

Nem sűrűn szerencsére mert a hajam kihullana...

[ Szerkesztve ]

(#64) Zalan120


Zalan120
friss újonc

Azt tudom, hogy a futások/tekerések adatait GPX fájlként ki lehet exportálni pl. Stravába, de GPX fájlt az órára is lehet importálni? Erre sajnos sehol nem találtam megerősítő infót. Pl. Amazfit stratos 3 esetén működik, ott wifi-n keresztül PC-ről húzzák be az óra 'Gpx Data' mappájába: https://youtu.be/5-TR5QmcUoQ
Azért érdekelne, mert a gpx 'vaktérkép' nekem elég fontod lenne bringautakhoz.

(#65) nismoka válasza Zalan120 (#64) üzenetére


nismoka
addikt

Nem lehet.

(#66) Zalan120 válasza nismoka (#65) üzenetére


Zalan120
friss újonc

Köszi az infót. Közben a Galaxy Watch Active 2 felé tendálok; sokkal többet tud, nyílt oprendszer, több térkép app stb. Az üzemidő kárára. De majd meglátjuk mennyit bír.

(#67) farkas26 válasza Zalan120 (#66) üzenetére


farkas26
tag

A kollégám meg pont az Active 2tőt adta el most, berágot rá, hogy max 1-2 nap az aksi idő és és hiába kapta meg az óra az EKG mérés ha nem samsung telefonod van akkor nem tudod használni. A feleségemnek pedig az Active 1estét cseréltünk le egy Gts2 minire. Én meg a straos3-mat szeretném lecserélni Gtr2 - re.

"A jövő sem a régi"

(#68) ThorsHUN válasza farkas26 (#67) üzenetére


ThorsHUN
őstag

En két db GTR 2e-t próbáltam, de mindkettő GPS-e egy rakás fos. Szerintem a HR szenzor sem túl jó. Futás-gyaloglás-repeat edzést csináltam, a mi watchon szépen követte a pulzusszámot fel le fel le a GTR2e-n meg recés de kb stagnáló pulzust mért.
A GPS az egy vicc. Allandoan eldobja a kapcsolatot. Nem viccelek, gps available, gps unavailable, gps available, gps unavailable... ez a Dunaparton, direkt feluzott dzsekiujjal.

(#69) zseko válasza ThorsHUN (#68) üzenetére


zseko
veterán

Nálam a GTR 2e gps-el nem volt semmi nagyobb gondom, de én nyíltabb terepen futottam. Lehet kipróbálom hogy viseli, ha holnap reggel beállítom biciklizésre, kocsival munkába menet. ;] A HR szenzor az valóban furcsábban követi le a pulzust. Olyan, mintha az első pulzuscsökkenés után nem venné vissza fel a fonalat, csak problémásan. Meg eléggé meg kell húzni a csuklón a szíjat, hogy stabil legyen, úgy kicsivel jobbnak tűnt.

HR24.hu

(#70) farkas26 válasza ThorsHUN (#68) üzenetére


farkas26
tag

A feleségemnél nincs gond a GPS-el (Gts2 Mini) sőt hamarabb talál GPS jelet mind a stratos 3-mam. :((( Hr szenzor szerintem elfogadható. Ez az utolsó 2 futása.
Az Active 1 -nél, se volt probléma GPS-el de a pulzus méréssel annál több, sokszor eldobta a pulzus mérést és nem volt hajlandó mérni, vagy össze vissza mért.

"A jövő sem a régi"

(#71) zseko


zseko
veterán

Megnéztem a GTR 2e GPS-ét biciklis módban vezetés közben, volt benne egy kevés külváros (nem túl magas épületekkel), pár kilométer erdősebb rész (mátrában), falvak, a többi nyíltabb. Egybefüggő, nem dobta el a jelet. A kanyarokat, főleg a nagyobbakat, nem annyira szereti, ott képes lemászni az útról.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#72) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nekem ilyen eredmények jöttek ki.
Egy kb 7 km-es séta a strava (telefon) / GTR 2e / Mi watch

Futás - gyaloglás - futás - gyaloglás HR: (Mi Watch / GTR 2e)

Ugyanez GPS-en GTR2e/Mi Watch/strava(telefonGPS):

(#73) farkas26 válasza ThorsHUN (#72) üzenetére


farkas26
tag

Nem semmi, valami gond van GPS-ével :( , Hrt meg egész jól mutatja szerintem.

"A jövő sem a régi"

(#74) zseko


zseko
veterán

Újra megnéztem, ugyanúgy szakadásmentes az útvonal, mint tegnap. Most direkt úgy vezettem (21km) hogy a pulóvert is (a fotón kicsit látni, fehér) és a kabát ujját is ráhúztam amennyire lehetett, valamint szinte végig lent fogtam a kormányt. [kép]

Holnap kipróbálom séta, vagy futás módban, hátha a biciklis mód máshogy működik.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#75) zseko


zseko
veterán

Kipróbáltam a futás móddal, na ez már nem egybefüggő. Vagyis lényegében csak azok a szakaszok vannak meg, ahol 40 alatt haladtam, ahol többel mentem mint 40, ott az hiányzik, tehát gondolom van benne egy 'sebességlimit'.

HR24.hu

(#76) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Most érkezett meg az amatfit gts minim, Zeppel párosítottam de hibát ír ki az update-nél. Valaki ötlet? OP6

Olvastam annó valami "olasz melóról" kell majd alkaaznom az ékezetekhez? Köszönöm a válaszokat

(#77) nismoka válasza HuSzy1990 (#76) üzenetére


nismoka
addikt

Próbálkozz egyszer csak sikerülni fog, de idegesítő egy béna megoldás...

(#78) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Sikerült másodikra, köszi. Ékezetek vannak, viszont néhány smile kínai jel lesz, de gondolom az normális. Igazából annyi rosszat olvastam róla mostanában, hogy esélyes, hogy élek a 14nappal. Majd alakul.

Köszönöm a segítséget!

(#79) nismoka válasza HuSzy1990 (#78) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem is vegyesek az érzéseim az órával kapcsolatban, alapvetően azért elégedett vagyok vele, de vannak nagyon bosszantó hibái is. Nem ez az elsődleges sport tracker-em és okos órám ezért maradhat. ;) Hibátlan eszköz sajna meg nem létezik amúgysem...

[ Szerkesztve ]

(#80) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Persze igazából én munkához vettem, hogy lássam ha hülyeség miatt keresnek. Arra valószínűleg jó lesz

(#81) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Be tudom állítani, hogy folyamatosan mérje a dolgokat, nem tudom, percenként? Vagy bármi ilyen opció van? Elég gyenge az angolom kicsit bolyongok a zepp-en😅🙃

(#82) farkas26


farkas26
tag

Párnapja használom a Gtr 2-őt összességben megvagyok elégedve vele, Stratos 3-mat váltotta le nálam. Ehhez tudok viszonyítani meg a feleségem Gts2 minijéhez.
Alvás funkcióban szinte ugyanazokat méri mint a Stratos 3 csak pluszba bejött a Rem nézése is, pulzus mérésben meg GPS-is szinte ugyan az, max a Stratos 3 hamarabb talált GPS jelet.
Teszteltem az órát ma 3 km futással.(szerintem jól mért mindent, ahol átváltottam gyaloglásba ott szépen lekövette a pulzusomat meg a tempómat is.
A pulzusom is hasonlóan lehetett mert a levegő vételem nem sikerült egyenletesre, régen voltam már futni :) )


Értesítések jól érkeznek, ami fura számomra ha hívnak akkor csak a telefonszámot írja ki míg a Stratos 3 ki írta a hívófél nevét(magyar zeppet használom ) nem biztos, hogy így ez a zepp hibája teljesen. Üzem időben nekem 4-5 nap úgy,hogy minden be van kapcsolva ami lehetséges :) , ennyit bírt a Stratos 3 is számomra ez elfogadható.

Amit inkább hiányolok az órából a dupla koppintásos felébresztés Stratos 3 tudta, alvás elemzés visszanézése az órán(Stratos 3 tudta, Gts 2 mini részben tudja) telefon kamera kezelése(fénykép készítése Gts 2 miniben benne van), persze ezek nélkül is jó az óra.

Több funkció van benne mint a Stratos 3-ban(PAI, hívás fogadása, Spo2 mérés, Rem figyelés,Stressz figyelés,) talán ezek miatt tértem át rá , eddig nem bántam meg a döntésem.
A Stratos 3 is jó óra persze, de nekem ez jobban tetszik. :K

Egyetlen bosszantó dolog, hogy a Xiaomi Redmi Airdots 2 fülesem és a GTR 2-tő nem szeretik egymást :W , szaggatva akadozva játssza le a zenét, így nézni kell új Bt fülhallgatót. :(((

"A jövő sem a régi"

(#83) Liiam87


Liiam87
újonc

Sziasztok. Az órán van automatikus aktivitas felismerés, ennek hogyan kellene működnie? Hiába kezdek el pl kerekpározni nem jegyzi.

[ Szerkesztve ]

(#84) farkas26 válasza Liiam87 (#83) üzenetére


farkas26
tag

Szia, van az órának be kell kapcsolni, workout detection keressél a beállításokban.

"A jövő sem a régi"

(#85) Liiam87 válasza farkas26 (#84) üzenetére


Liiam87
újonc

Köszi a segítséget megtaláltam! Majd letesztelem.

(#86) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Igaz mi Amazfit GTR 2e okosórát vettünk de beírom ide a hibajelenséget, hátha tud valaki segíteni, az óra kiírja hogy frissül, a gond az hogy semmire nem reagál ezen kívül egy napja, nem lehet kikapcsolni, semmit nem csinál, a lenti kép is jól mutatja hogy a frissítés megállt. Van valami funkció amivel működésre lehet bírni az órát vagy kuka?

(#87) farkas26 válasza oxide83 (#86) üzenetére


farkas26
tag

Próbáltad a 2 tő gombot hosszasan egy szere nyomni, akkor újra lehet indítani az órát.

"A jövő sem a régi"

(#88) bcl


bcl
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozok egy ilyen órán, egy Startos 2-t váltana.
A specifikációkat ismerem, meg olvasgattam is, de érdekelne, hogy ha van valaki, aki szintén Stratos 2-ről jött, mik a tapasztalatai?

Köszi! :)

(#89) youngboy


youngboy
senior tag

Sziasztok!

GTR2e-m van, de megkérdezem itt is, hátha segíteni tud valaki,

Van egy gondom, amit nem tudok megoldani, pedig nagyrészt ezért vettem az órát.
Céges telefonon (Samsung) munkaprofil alatti alkalmazásokat nem látja a ZEPP és értesítéseket sem tudok így beállítani hozzájuk. Így nem jelez az óra az ilyan alkalmazásokra.
ZEPP személyes profilba van telepítve, mert csak oda tudom.

Van bárkinek ötlete, hogy megoldható-e valahogy ez?

Köszi.

(#90) oxide83 válasza farkas26 (#87) üzenetére


oxide83
aktív tag

Megoldódott! Egy másik probléma hogy az Amazfit GTR 2e nem ismeri fel a telefonszámokat bejövő hívásnál. Kerestem mindenhol hogyan lehet beállítani de nem találtam. Van esetleg valmilyen beállítás erre hogy a bejövő hívásokat ne "unknown number" jelzővel kezelje?

(#91) zseko válasza oxide83 (#90) üzenetére


zseko
veterán

Fel kell tenni a Notify-t. Más megoldás nincsen rá.

HR24.hu

(#92) farkas26 válasza oxide83 (#90) üzenetére


farkas26
tag

Fel kell rakni az Aex appot (orosz)
Vagy, a magyarosított orosz zeppet itt a hívást jól írja ki [link]

"A jövő sem a régi"

(#93) M_David


M_David
csendes tag

Sziasztok! Beleszerettem a matcha tea (zöld) színű szíjba, amelyikkel a GTR2e-t adják. Van tippetek honnan tudnám beszerezni? Rágoogliztam :W , de nem sok sikerrel..... :R

(#94) farkas26 válasza M_David (#93) üzenetére


farkas26
tag

Nincs köztük?

[link]

"A jövő sem a régi"

(#95) M_David válasza farkas26 (#94) üzenetére


M_David
csendes tag

Talán megvan, köszi szépen! :C

(#96) M_David válasza oxide83 (#90) üzenetére


M_David
csendes tag

Telefon bluetooth beállításnál jóvá kell hagyni a telefonkönyv hozzáférést az órának. Nekem az megoldotta a dolgot, nem telepítettem semmi extrát.

(#97) youngboy válasza M_David (#96) üzenetére


youngboy
senior tag

Ez érdekes. Melyik beállításra gondolsz? Telefon BT beállítás? Mert én ott nem látom az órát a parkosított eszközök között, de az óra működik.

(#98) M_David válasza youngboy (#97) üzenetére


M_David
csendes tag

Lehet hogy az e verziót nem tudod külön bluetooth kihangosítóként csatolni (nekem sima GTR2 van), mert nem lehet vele telefonálni. Igen a telefon Bluetooth beállításokra gondolok.

(#99) youngboy válasza M_David (#98) üzenetére


youngboy
senior tag

Logikus. Nem gondoltam erre.

(#100) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen órát, GTR2, és azt furcsállom, hogy az óráról nem lehet eltűntetni az értesítéseket. Csak akkor tűnnek el (az óráról) ha a mobilon megnézem. Ez elég idegesítő számomra. Hogyan lehetne csak az óráról eltűntetni , de a mobilon megmaradjon?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#101) snakebait válasza M_David (#98) üzenetére


snakebait
senior tag

No, rájöttem... Hosszan rányomok az üzire, elenged és megjelenik a szemetes😊😎

Nálam ugyan így van a beállítás és mégis unknown number - t ír ki. Mit kellene állítani - tenni még, hogy jó legyen, mert ez nagyon nem fa$a így :W

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#102) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Segítséget kérnék, bérmit bárhol állitok, nem jelez bejövő hívásnál. Nem az órán szeretném fogadni, de legalább rezegjen, amikor keresnek.

(#103) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!
Tavaly Karácsonyi Euronics vásárlás.
Sehol sem tudjuk magyar nyelvet beállítani.
Csak Angol.
Lehet ezt magyarítani vagy barátkozzunk meg vele?
Zepp appot használjuk a Xiaomi Note 10 5G telóval.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#104) DrBubo77 válasza p2pp (#103) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az óra maga csak angolul tud. Még nem találkoztam custom firmware-rel sem, ami magyarítaná, mint pl a BIP-nél volt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#105) Aldhissla565


Aldhissla565
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám adódott, hogy utolsó frissítés óta minden értesítést háromszorosan is megkapok az órára. Erre van valami megoldás vagy meg kell várni az újabb frissítést?

Egyszer rezeg, de az értesítéseknél pl. 1 email 3szor is szerepel, és minden értesítésnél ezt tapasztalom.

Előre is köszönöm!

(#106) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Honor earbuds x párosítás után elképesztő interferencia nyávogó torz hangok. Az órát ma vettem használtan de garanciával.
Mi lehet az oka? Reamle gt masterrel tökéletes hangzás.

(#107) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok.
Ma beléptem a csapatba egy ilyen készülékkel :)kövezzetek meg, iPhone SE3 mellé vettem :)ha bárkinek ban hasznos tippje, azt megköszönöm :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.