Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) snakebait válasza M_David (#98) üzenetére


snakebait
senior tag

No, rájöttem... Hosszan rányomok az üzire, elenged és megjelenik a szemetes😊😎

Nálam ugyan így van a beállítás és mégis unknown number - t ír ki. Mit kellene állítani - tenni még, hogy jó legyen, mert ez nagyon nem fa$a így :W

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#102) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Segítséget kérnék, bérmit bárhol állitok, nem jelez bejövő hívásnál. Nem az órán szeretném fogadni, de legalább rezegjen, amikor keresnek.

(#103) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!
Tavaly Karácsonyi Euronics vásárlás.
Sehol sem tudjuk magyar nyelvet beállítani.
Csak Angol.
Lehet ezt magyarítani vagy barátkozzunk meg vele?
Zepp appot használjuk a Xiaomi Note 10 5G telóval.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#104) DrBubo77 válasza p2pp (#103) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az óra maga csak angolul tud. Még nem találkoztam custom firmware-rel sem, ami magyarítaná, mint pl a BIP-nél volt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#105) Aldhissla565


Aldhissla565
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám adódott, hogy utolsó frissítés óta minden értesítést háromszorosan is megkapok az órára. Erre van valami megoldás vagy meg kell várni az újabb frissítést?

Egyszer rezeg, de az értesítéseknél pl. 1 email 3szor is szerepel, és minden értesítésnél ezt tapasztalom.

Előre is köszönöm!

(#106) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Honor earbuds x párosítás után elképesztő interferencia nyávogó torz hangok. Az órát ma vettem használtan de garanciával.
Mi lehet az oka? Reamle gt masterrel tökéletes hangzás.

(#107) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok.
Ma beléptem a csapatba egy ilyen készülékkel :)kövezzetek meg, iPhone SE3 mellé vettem :)ha bárkinek ban hasznos tippje, azt megköszönöm :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.