Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hm... jónak tűnik... szeretem az ilyen stílusú játékokat... az elején a csajszi hogy nem fázik hóesésben kipakolt mellekkel meg csupasz karral? :) hehe...
nem is hallottam eddig erről a játékról... lesz benne minden: fejlődés, módosítgatás, hackelés, stb... szerintem ki fogom próbálni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) roliii


roliii
tag

nem rossz játék lesz szerintem , meg kell majd nézni.. :))

(#3) Lacix29


Lacix29
őstag

Nincs önárnyék. :((

És a mesterséges intelligencia sincs a toppon. (nem keres fedezéket az ellenfél)

[ Szerkesztve ]

(#4) konas


konas
senior tag

Mindenkepp ki kell h probaljam:

(#5) mephi666 válasza Lacix29 (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem ez nehézségfüggő lesz... ahogy látom, elég sok az ellen és ha taktikáznának, esélyed sem lenne :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Silenzio


Silenzio
addikt

Utálom, ha időre megy a párbeszédablak és csak a reakció stílusát befolyásolhatod. Lassan minden kiveszik az RPG-kből ami valaha a kalandjátékokban jó volt és örökségként tudható be. Ez is csak egy primitív lövölde, nem túl jó megvalósítással.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Érdekes egy játék ez. RPG akkor jöhet, de kicsit kétkedően néztem végig a videót. Valami hibádzik csak nem tudom hogy mi. Talán az hogy nekem az RPG az még mindig a középkori szintű hősfejlesztés és nem nyitottam a modern irányba.

De a csajszi az nem egyszerű. Még ha orosz volna megértem hogy nem fázik egy top-ban meg melltartóban, de hát német! (for God sake...)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.